Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 17:59   #3961
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A będziesz mogła odesłać w razie czego ?

Nie barbiowy róż i nie liliowy, na real fotkach wygląda wg mnie na brzoskwiniowo- beżowy
Dzieki, tak bede mogla odeslac, tylko trace koszta przesylki, ah nie wiem, to taki letni kolor chyba. Mialam juz w domu Artletts tan w zamszu i byla piekna, ale odeslalam bo myslalam ze zamsz niepraktyczny, a teraz jej nie ma juz
Szukam czegos malego, lekkiego, ale z kieszeniami, a wszedzie tylko camera bags i lancuszki, juz 3miesiace szukam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-11, 18:58   #3962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Lasczki, do adopcji jest Jet set multifunction zasuwany w kolorze bordo w stanie igła, może z 4 razy noszony. Potwierdzenia nie mam, bo to prezent, ale w salonie na moich oczach kupowana ale ona ma chyba jakies numery w środku wszyte czy coś w razie sprawdzenia autentyczności.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 12:37   #3963
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam gdzie zapytac, czy wiecie jaki to jest kolor Coccinelle Pivionie? Roz, bez, brzoskwinia czy liliowy? Nie mam gdzie zobaczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten kolor to chłodny brudny brzoskiwniowy róż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 15:31   #3964
Naserva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Hej dziewczyny - jestem tutaj nowa, ale mam spory problem i poszukuje pomocy. Dokonałam zakupu torebki i portfela MK podczas weekendowej akcji na Zalando Lounge I mam spore wątpliwości co do autentyczności. Kontaktowałam się z obsługą klienta MK i otrzymałam maila że Zalando Lounge nie jest ich autoryzowanym sprzedawcą... A portfel model md bifld zp cn ma napis Michael Kors który nie jest napisany oddzielnymi literami tylko jakby zbitkiem liter, a czegoś takiego u MK nigdy nie widziałam (pomijając że portfel wysłany bez pudełka... Ale po info od MK że nie są autoryzowanym sprzedawcą nabrałam dużych wątpliwości co do autentyczności). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201104_162901.jpg (169,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201104_162430.jpg (124,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201104_162340.jpg (169,9 KB, 63 załadowań)
Naserva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 15:34   #3965
Naserva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Hej dziewczyny - jestem tutaj nowa, ale mam spory problem. Dokonałam zakupu torebki i portfela MK podczas weekendowej akcji na Zalando Lounge I mam spore wątpliwości co do autentyczności. Kontaktowałam się z obsługą klienta MK i otrzymałam maila że Zalando Lounge nie jest ich autoryzowanym sprzedawcą... A portfel model md bifld zp cn ma napis Michael Kors który nie jest napisany oddzielnymi literami tylko jakby zbitkiem liter, a czegoś takiego u MK nigdy nie widziałam (pomijając że portfel wysłany bez pudełka... Ale po info od MK że nie są autoryzowanym sprzedawcą nabrałam dużych wątpliwości co do autentyczności)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201104_162430~2.jpg (132,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201104_162901~2.jpg (188,1 KB, 55 załadowań)
Naserva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 17:11   #3966
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Naserva Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - jestem tutaj nowa, ale mam spory problem i poszukuje pomocy. Dokonałam zakupu torebki i portfela MK podczas weekendowej akcji na Zalando Lounge I mam spore wątpliwości co do autentyczności. Kontaktowałam się z obsługą klienta MK i otrzymałam maila że Zalando Lounge nie jest ich autoryzowanym sprzedawcą... A portfel model md bifld zp cn ma napis Michael Kors który nie jest napisany oddzielnymi literami tylko jakby zbitkiem liter, a czegoś takiego u MK nigdy nie widziałam (pomijając że portfel wysłany bez pudełka... Ale po info od MK że nie są autoryzowanym sprzedawcą nabrałam dużych wątpliwości co do autentyczności). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie
To mogą być modele produkowane dla outletów.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 18:44   #3967
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Poza tym ponoć teraz te napisy są łączone tak jak na Twoim foto. Po Zalando nie spodziewałabym się podróbek.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 08:32   #3968
Naserva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Dziękuję za odpowiedzi!
Naserva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 15:04   #3969
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Dokładnie tak jak piszą dziewczyny, od tego roku modele outletowe maja łączone literki, co średnio mi się podoba, albo nawet wcale


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 21:45   #3970
Naserva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

No właśnie mi kompletnie się to nie podoba, więc będę portfel zwracać, ale najpierw postanowiłam wyjaśnić sprawę do końce, bo tak naprawdę Zalando nigdzie nie informuje że sprzedaje produkty drugiego gatunku czy coś, więc wysłałam zapytanie bezpośrednio do Michael Kors i odpisali zeby przesłać im dokładne zdjęcia wraz z fakturą i obecnie sprawa jest badana przez ich zespół ds zwalczania podróbek, zobaczymy co ostatecznie odpowiedzą, ale kompletnie nie spodziewałam się takich problemów przy zakupie przez Zalando Lounge...
Naserva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 18:23   #3971
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszą dziewczyny, od tego roku modele outletowe maja łączone literki, co średnio mi się podoba, albo nawet wcale


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jak dla mnie złączone literki dyskwalifikują torebke/portfel - wygląda to po prostu źle - jak podróba i tyle w temacie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-13, 13:29   #3972
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poza tym ponoć teraz te napisy są łączone tak jak na Twoim foto. Po Zalando nie spodziewałabym się podróbek.

Hallo ja swoje torebki do tej pory kupowałam wyłącznie na głównej stronie MK, mam 5 modeli jak do tej pory i żądna nie ma łączonych literek. Wydaje mi się jednak ,że ZALANDO jest zbyt dużą marką,aby pozwolić sobie na handel podróbkami bo to karalne- także to faktycznie może są jakieś "defektowe" modele , stąd trafiają na wyprzedaże.




ALE ! Dziewczyny jak mam inne pytanko. Jak wspomniałam wyżej wszystkie swoje MK mam bezpośrednio od producenta (dwie też sygnowane swoimi inicjałami na zamówienie) i nie jestem biegła w INSTAGRAMACH ,dlatego dopiero na dniach zobaczyłam coś takiego jak CUDNY BUTIK i ich www. Cenby torebek są tam niskie a jeszcze mają na IG kody rabatowe 10--30%, co daje za torebki po ok 400zł... jednak czy to oryginały??? Porównywałam np. po modelach i wymiarach chociażby klasycznych Jet set na łańcuszku i wydaje mi się ,ze wymiary są inne. Co o tym sądzicie? Bo z chęcia bym tam coś kupiła, ALE MAM duuuuuuuuże obawy.


Pozdrawiam serdecznie!
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-13, 14:01   #3973
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Pokaż wiadomość
Hallo ja swoje torebki do tej pory kupowałam wyłącznie na głównej stronie MK, mam 5 modeli jak do tej pory i żądna nie ma łączonych literek. Wydaje mi się jednak ,że ZALANDO jest zbyt dużą marką,aby pozwolić sobie na handel podróbkami bo to karalne- także to faktycznie może są jakieś "defektowe" modele , stąd trafiają na wyprzedaże.




ALE ! Dziewczyny jak mam inne pytanko. Jak wspomniałam wyżej wszystkie swoje MK mam bezpośrednio od producenta (dwie też sygnowane swoimi inicjałami na zamówienie) i nie jestem biegła w INSTAGRAMACH ,dlatego dopiero na dniach zobaczyłam coś takiego jak CUDNY BUTIK i ich www. Cenby torebek są tam niskie a jeszcze mają na IG kody rabatowe 10--30%, co daje za torebki po ok 400zł... jednak czy to oryginały??? Porównywałam np. po modelach i wymiarach chociażby klasycznych Jet set na łańcuszku i wydaje mi się ,ze wymiary są inne. Co o tym sądzicie? Bo z chęcia bym tam coś kupiła, ALE MAM duuuuuuuuże obawy.


Pozdrawiam serdecznie!
Mają oryginały, mam od nich torebkę i nie mam wątpliwości. Po prostu mają głównie towar outletowy z narzutem plus jakieś inne rzeczy dla niepoznaki i komis. Poza beznadziejną i foszastą obsługą będziesz zadowolona
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 15:52   #3974
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mają oryginały, mam od nich torebkę i nie mam wątpliwości. Po prostu mają głównie towar outletowy z narzutem plus jakieś inne rzeczy dla niepoznaki i komis. Poza beznadziejną i foszastą obsługą będziesz zadowolona

Dzięki za odpowiedź Obsługę już "poznałam", ponieważ w pierwszej kolejności próbowałam się czegoś dowiedzieć u źródła


To w takim razie zapytam jeszcze co sądzicie o popularnym american outlet?
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 16:08   #3975
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Obsługę już "poznałam", ponieważ w pierwszej kolejności próbowałam się czegoś dowiedzieć u źródła


To w takim razie zapytam jeszcze co sądzicie o popularnym american outlet?
I dowiedziałaś się czegokolwiek? Bo z tym u nich ciężko haha

Co do tego drugiego to chyba mało on popularny, bo pierwsze słyszę Towar outletowy, ceny wysokie, no ale niech będzie. Ale robią z siebie idiotów, bo nie ma pełnego regulaminu i nie pokrywają kosztów przesyłki przy zwrocie chyba zapominając, jakie są przepisy- dla mnie dramat i od razu skreślam takich biznesmenów.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 22:29   #3976
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Gdzie tam... oczywiście, że od cudnego butiku nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jesli chodzi o American Outlet to baaaaaardzo popularny na IG no i od ceny mozna średni odjac 40% bo taka sa kody na IG dla kupujących. Za zwrot faktycznie trzeba płacić.



A czy jesteś w stanie poradzić jaką stronkę online z dobrymi promocjami oprocz Zalando Lounge ( chociaż ostatnio mam wrażenie że już zbyt dużo ludzi o nim wie to ceny są dużo mniej korzystne niż kiedyś).
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-15, 23:10   #3977
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez dorotka_wac Pokaż wiadomość
Gdzie tam... oczywiście, że od cudnego butiku nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jesli chodzi o American Outlet to baaaaaardzo popularny na IG no i od ceny mozna średni odjac 40% bo taka sa kody na IG dla kupujących. Za zwrot faktycznie trzeba płacić.



A czy jesteś w stanie poradzić jaką stronkę online z dobrymi promocjami oprocz Zalando Lounge ( chociaż ostatnio mam wrażenie że już zbyt dużo ludzi o nim wie to ceny są dużo mniej korzystne niż kiedyś).
Jeszcze na samym początku to ta dziewczyna z cudnego butiku się starała bardzo, potem przeszła transformację

Ja już wypadłam z obiegu, bo daaaawno nie kupowałam torebki Korsa. Wszystkie, które mam trzymają się- odpukać- rewelacyjnie. Zależy jakiego modelu szukasz- ja bym chyba zamówiła ze Stanów jak będą jakieś czarne piątki czy inne takie. Ewentualnie outlet w Piasecznie, ale tam ciągle jest to samo i w porównaniu do tego, co robi teraz Kors to takie ubogie te modele, ale może się trafiają jakieś perełki.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 23:32   #3978
lkm
Przyczajenie
 
Avatar lkm
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: D
Wiadomości: 8
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Mam pytanie z innej beczki, powiedzcie proszę przez jaką przeglądarkę kupujecie na stronie M.K zamawiałam torbę przez chrome na MK i tak długo trwała weryfikacja zamówienia, że po 2 godzinach wyłączyłam komputer, z konta mi ściągnęło pieniądze a w historii zamówienia nie ma zamówienia i póki co wciąż nie mam towaru. Poczekam jeszcze kilka dni i napiszę reklamację o zwrot pieniędzy, jeśli mi nie zwrócą w tym tygodniu. Może to wina przeglądarki, że tak długo weryfikuje zamówienie????
lkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-12, 09:05   #3979
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez lkm Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki, powiedzcie proszę przez jaką przeglądarkę kupujecie na stronie M.K zamawiałam torbę przez chrome na MK i tak długo trwała weryfikacja zamówienia, że po 2 godzinach wyłączyłam komputer, z konta mi ściągnęło pieniądze a w historii zamówienia nie ma zamówienia i póki co wciąż nie mam towaru. Poczekam jeszcze kilka dni i napiszę reklamację o zwrot pieniędzy, jeśli mi nie zwrócą w tym tygodniu. Może to wina przeglądarki, że tak długo weryfikuje zamówienie????

Raczej nie, może akurat mieli jakiś ruch na stronie. To raczej po ich stronie, a nie po stronie przeglądarki.

Jeżeli ściągnęło Ci kasę to pewnie przeszło, ale z tego, co pamiętam to kasę tylko blokowało, a ściągało w momencie wysyłki. Napisz do nich maila.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-14, 13:01   #3980
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez lkm Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki, powiedzcie proszę przez jaką przeglądarkę kupujecie na stronie M.K zamawiałam torbę przez chrome na MK i tak długo trwała weryfikacja zamówienia, że po 2 godzinach wyłączyłam komputer, z konta mi ściągnęło pieniądze a w historii zamówienia nie ma zamówienia i póki co wciąż nie mam towaru. Poczekam jeszcze kilka dni i napiszę reklamację o zwrot pieniędzy, jeśli mi nie zwrócą w tym tygodniu. Może to wina przeglądarki, że tak długo weryfikuje zamówienie????

8.12 robiłam zamówienie korzystając z przeglądarki Chrome. O dziwo płatność przeszła choć nie obyło się bez problemów. Podobnie jak Marigold podejrzewam spory ruch na stronie. Rzeczy do ostatniego przeklikania potrafiły mi zniknąć z koszyka mimo, że już dodawałam nr karty płatniczej i wydawało się, że wszystko jest ok. Nie zdziwię się jeśli już nie mają tej rzeczy którą zamówiłaś na stanie - i po Twojej interwencji zwrócą Ci kasę.
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 14:05   #3981
lkm
Przyczajenie
 
Avatar lkm
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: D
Wiadomości: 8
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez tuberoza Pokaż wiadomość
8.12 robiłam zamówienie korzystając z przeglądarki Chrome. O dziwo płatność przeszła choć nie obyło się bez problemów. Podobnie jak Marigold podejrzewam spory ruch na stronie. Rzeczy do ostatniego przeklikania potrafiły mi zniknąć z koszyka mimo, że już dodawałam nr karty płatniczej i wydawało się, że wszystko jest ok. Nie zdziwię się jeśli już nie mają tej rzeczy którą zamówiłaś na stanie - i po Twojej interwencji zwrócą Ci kasę.
Tak, jak mówisz zwrócili mi pieniądze, dzisiaj zamawiam inną rzecz z innej przeglądarki, bo tamtej torebki oczywiście już nie ma, i znowu ta sama sytuacja "payment in processing" kręci się i kręci. już 30 minut, ostatnio dwie godziny aż w koncu wyłączyłam laptopa. Wybrała płatność kartą bo tam też sporego wyboru płatności to nie ma :/ Ech nie jest mi dane zamówienie torby MK hehehehe
lkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 14:22   #3982
tuberoza
Raczkowanie
 
Avatar tuberoza
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 233
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez lkm Pokaż wiadomość
Tak, jak mówisz zwrócili mi pieniądze, dzisiaj zamawiam inną rzecz z innej przeglądarki, bo tamtej torebki oczywiście już nie ma, i znowu ta sama sytuacja "payment in processing" kręci się i kręci. już 30 minut, ostatnio dwie godziny aż w koncu wyłączyłam laptopa. Wybrała płatność kartą bo tam też sporego wyboru płatności to nie ma :/ Ech nie jest mi dane zamówienie torby MK hehehehe

Współczuję, niepotrzebnie dają nadzieję, że rzecz jest dostępna jak już nie jest
Nie jestem fanką podpinania karty i też mi przeszkadza, że jest mały wybór płatności.
__________________
czasem słońce, czasem deszcz...
tuberoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-25, 22:55   #3983
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Dziewczyny mozecie opisać mi kolor Cider? To pomaranczowy kolor? Czy może jednak bliżej mu do karmelowego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 00:42   #3984
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie opisać mi kolor Cider? To pomaranczowy kolor? Czy może jednak bliżej mu do karmelowego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja go nazywam musztardowym, chociaż karmel też byłby chyba ok. Nie jest pomarańczowy, moze pomaranczowo-zolty, ale raczej zgaszony.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 16:58   #3985
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja go nazywam musztardowym, chociaż karmel też byłby chyba ok. Nie jest pomarańczowy, moze pomaranczowo-zolty, ale raczej zgaszony.
O nieee, nie przepadam za pomarańczowym. No nic, odbiorę i najwyżej oddam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 18:40   #3986
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Przyjrzalam się mojej jeszcze. To jest mało nasycony zgaszony musztardowy-zolty odrobine ocieplony pomarańczem. Mogę w dzień zrobić foto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 20:19   #3987
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Przyjrzalam się mojej jeszcze. To jest mało nasycony zgaszony musztardowy-zolty odrobine ocieplony pomarańczem. Mogę w dzień zrobić foto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo proszę i od razu dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-27, 20:40   #3988
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę i od razu dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam sklerozę, więc gdyby jutro nie pojawiło się w dzień foto... to przypomnij mi na PW

EDIT: Zrobiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6721.jpg (130,3 KB, 80 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-12-28 o 07:42
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 18:50   #3989
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Hej dziewczyny. Pomożecie? Podróbka czy oryginał? Na torebkach od Korsa się nie znam, (buty zaś noszę i bardzo lubię).
Torebkę znajoma kupiła i ma wątpliwości.

Edytowane przez Quizmasterka
Czas edycji: 2021-02-06 o 15:33
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-24, 19:03   #3990
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Załącznik 7739601

Załącznik 7739602

Załącznik 7739603
Jeszcze kilka fotek

Edytowane przez Quizmasterka
Czas edycji: 2021-02-06 o 15:35
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-27 21:12:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.