Mamy czerwcowe 2020 część 2 [emoji173] - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-24, 21:04   #721
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

U nas całkiem nieźle. Młoda od 2 tygodnie śpi w swoim łóżeczku. Zasypia że mną przy cycu a później przenoszę ja do łóżeczka. Budzi się między 2 a 3 na cyca i później znowu około 5/6. I dosypia tak do 8. Ogólnie noce są super. Z brzuszkiem nie mamy problemów całe szczęście. Ogólnie to jest już fana, taka kontaktowa, śmieje się, zaczyna "rozmawiać". Uwielbia jak nosimy ja przodem na rękach wtedy z takim zaciekawienie ogląda otaczający ją świat. Starsza córka nadal zakochana w młodszej siostrze, dużo pomaga i chętnie próbuje się z nią bawic.

Po woli zaczynam mieć coraz więcej czasu na różne domowe obowiązki i zaczynam odgruzowywac mieszkanie. Bo przez te 2 miesiące to sprzątane było tylko po najniższej lini oporu... Widać światełko w tunelu 😁

W niedzielę mamy chrzciny, więc mamy teraz intensywny czas. Dziś cały dzień poświęciliśmy na przygotowanie się ogarnelismy kościół, spowiedź, w restauracji wybraliśmy menu i zamówiliśmy tort. Zostało tylko kupić alkohol i upiec ciasta 😊
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 01:54   #722
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

U mnie cały czas noce mała przesypia z jednym przebudzeniem na karmienie. Kładzie się spać o około godziny 20stej. Zaczyna gaworzyć. Przestała lubić chodzić na spacery co mnie nie zachwyca. Może zmiana gondoli na spacerówkę coś pomoże. Stara się też już trzymać sztywno główkę i sama chwyta butelkę ze smoczkiem. Jest bardzo aktywna.

Jej tata do dnia dzisiejszego jej nie uznał, tzn. nie umówił nas na wizytę do USC, dlatego też uznałam, że nie może widywać się z dzieckiem dopóki nie umówi nas na wizytę w celu uregulowania tej sprawy :/Staram się jakoś zająć myśli by nie tylko o tym nie myśleć.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 19:55   #723
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

U mnie Igula od jakiegos miesiaca spi od okolo 20.30 do 3.30-4 i potem jeszcze tak do siodmej czasem osmej. Ogolnie spoko jest. Lubimy "gugac" i sie usmiechac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 20:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.