jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-23, 23:18   #1
jazzinho
Raczkowanie
 
Avatar jazzinho
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 81

jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie


Dziewczyny, napiszcie proszę o swoich doświadczeniach w przedszkolach w KRAKOWIE.
Jeremi ma dopiero pół roku ale musze już się rozglądać i chcę zacząć od opinii ludzi - zadowolonych bądź nie.
Wiem, że są różne profilowane przedszkola, typu: ekologiczne, muzyczne, sztajnerowskie (jak sie to pisze???), prywatne, publiczne i wiele innych, których już nie pamietam. Kiedys wymieniali je w Mamo to ja w TVNStyle ale zgapiłam i nie zapisalam

pozdrawiam ciepło
jazzinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 15:05   #2
M&M'sy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Moja córka chodzi do pańswowego i jest przeszczęśliwa, podobno te ukierunkowane nie są wcale takie idealne, bo rozwijają tylko w danym kierunku, zresztą to jest przecież przedszkole a nie wybór kierunku studiów, dziecko ma sie bawić, działać w grupie, uczyć zachowań które są możliwe tylko wśród innych dzieci. Słyszałam, ze zwykłe (czyli nie w.w.) prywatne też są dobre i mają tą zaletę, że są czynne dłużej, ja córcie odbieram o 16:30 więc może to być utrudnienie. Na stronie www.przedszkola.malopolska.pl znajdziesz całą listę
Pozdrawiam
M&M'sy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 10:10   #3
evi31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Ja polecam prywatne przedszkole LENKOWO pod Krakowem. Co prawda otwarcie we wrześniu ale można się umówić z dyrekcją na spotkanie i wszystkiego dowiedzieć. Mają nowoczesny budynek z kuchnią- dla mnie to bardzo ważne. Poza tym codziennie angielski. Wszystko z najwyższej półki- nawet zabawki
evi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 20:11   #4
maladorotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

witaj
bardzo polecam prywatne przedszkole Bajka - ul Skośna na Ruczaju. Panie są miłe, kompetentne, chętne do współpracy z rodzicami, grupy są małe wiec duży komfort pracy, nikt tam z dzieci nie chce na siłę zrobić geniuszy, przede wszystkim nauka przez zabawę, poznawanie świata i nauka współistnienia w grupie. bardzo mi się podoba jak dzieciom pokazuje się jak można rozwiązywać konflikty, dochodzić do porozumień, samemu planować wspólną zabawę bez przemocy
Kasia i Karol
maladorotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:42   #5
TaMalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Najlepszym startem dla maluszka jest przedszkole metodą Montessori. Wiem bo metodę znam nie tylko ze studiów ale słyszałam o niej bardzo dużo dobrego. To najlepszy start dla dziecka. Takie przedszkole, jedyne z patronatem jest w Krakowie na Szweckiej. Podobno są tam najlepsze dzieci w Krakowie . Jest tam Klub dla maluszków i przedszkole dla dzieci od 3 lat pracujące metodą Marii Montessori.
Nie trzeba dużo mówić, sami zrozumiecie jak poczytacie o tej metodzie.
TaMalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:16   #6
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

http://www.sternik.edu.pl/przedszkol...ormacje-ogolne
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 08:12   #7
Mama2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Ja bardzo polecam przedszkole Montessori Muszelka na Kurdwanowie, jak dla mojego dziecka to strzał w dziesiątkę. Przedszkole ładne, nowe, bardzo miłe panie, które widać, że mają podejście do dziecka, cena odpowiednia jak na takie przedszkole z metoda wychowania Montessori. Moje maleństwo z ogromną ochotą chodzi do tego przedszkola, jest w tym przedszkolu dopilnowane i o nic nie muszę się martwić jestem spokojna jak je tam zostawiam. Małe kameralne przedszkole dogodne warunki, nie to co w samorządowych, tłok, ścisk i jeden nauczyciel przez większość dnia z gromadką dzieci, jak w takich warunkach można coś dziecko nauczyć albo przypilnować, żeby zjadło i nie było głodne. Dla mnie jest to niewyobrażalne. I nie muszę dodatkowo płacić za dodatkowe zajęcia i wycieczki. Pozdrawiam i polecam.
Mama2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 15:20   #8
sun27
Przyczajenie
 
Avatar sun27
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Ja zapisałam swojego malucha do przedszkola Bright Child na Podgórzu ze względu na to, że mają tam monitoring internetowy i kładą nacisk na naukę języka angielskiego z native speakerami.
Od września moje dziecko zacznie tam uczęszczać, więc potem napiszę wam moje spostrzeżenia Trzymajcie kciuki
sun27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 00:17   #9
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Cytat:
Napisane przez Mama2009 Pokaż wiadomość
Ja bardzo polecam przedszkole Montessori Muszelka na Kurdwanowie, jak dla mojego dziecka to strzał w dziesiątkę. Przedszkole ładne, nowe, bardzo miłe panie, które widać, że mają podejście do dziecka, cena odpowiednia jak na takie przedszkole z metoda wychowania Montessori. Moje maleństwo z ogromną ochotą chodzi do tego przedszkola, jest w tym przedszkolu dopilnowane i o nic nie muszę się martwić jestem spokojna jak je tam zostawiam. Małe kameralne przedszkole dogodne warunki, nie to co w samorządowych, tłok, ścisk i jeden nauczyciel przez większość dnia z gromadką dzieci, jak w takich warunkach można coś dziecko nauczyć albo przypilnować, żeby zjadło i nie było głodne. Dla mnie jest to niewyobrażalne. I nie muszę dodatkowo płacić za dodatkowe zajęcia i wycieczki. Pozdrawiam i polecam.
w tej chwili w przedszkolach nie występuje sytuacja nauczyciel na grupę. Już nawet w placówce państwowej w tej lokalizacji którą napisałaś- jest w każdej grupie dwóch nauczycieli plus osoba do pomocy, czyli łącznie trzy. Poza tym grupy dzieci nie są tak strasznie wielkie, żeby byl problem z nauką, zabawą czy nawet jedzeniem. Moje dziecko do tego przedszkola chodziło przez cztery lata,, nigdy nie słyszałam żeby w grupie był problem z nauką czy żeby jakiekolwiek dziecko chodziło głodne bo nie dojadło
Owszem za zajęcia dodatkowe płaciłam ale jedną kwotę za semestr- czyli np. za taniec 50 zł za rok co daje nam koszt 5 zł za miesiąc więc taki koszt zajęć dodatkowych nie jest niedoogarnięcia.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 20:21   #10
Mamcia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Bardzo polecam Przedszkole Bajlandia na ul. Stattlera (Kozłówek), super urządzone, czyste, świetna opieka, masa wycieczek i zajęć dodatkowych, przystępne opłaty
Mamcia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 11:14   #11
KatarzynazKrakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Przedszkole samorządowe 79 w Krakowie na ul. Widok 23. Polecam. Jako mama małej Oli długo zastanawiałam się nad wyborem najlepszego, przyjemnego i profesjonalnego przedszkola. Duży budynek, niewielkie opłaty (przedszkole państwowe), znakomina nowa Pani Dyrektor, która wie co chce osiągnąć i realizuje profesjonalny program. Super kadra nauczycielska/opiekuńcza, która oprócz zabawy włącza także wychowanie i nauczanie dzieci. Duży ogród z zabawkami, liczne odwiedziny gości (więcej do poczytania: xxx) oraz masa atrakcji takich jak - piknik dla rodziców, wyjścia z przedszkolem do pracowni ceramicznej itp itd stwarzają atmosferę naprawdę świenie dobranego zestawu komptenecji pracowniczych tego przeszkola. Dodatkowo, wieloetapowe wejście i wyjście z przedszkola tak, że dziecko samo nie wyjdzie (zabezpieczenie na poziomie bramy - teren jest ogrodzony, wejścia do przedszkola, portierni, szatni, domofonu i sali). Wszystkie przyciski otwierające są na wysokim poziomie tak, że żadne dziecko nie dostanie = nie wyjdzie bez wiedzy. Wyżywienie - rewelacja plus dodatkowa możliwość wyłączenia niektórych elementów wyżywienia - np. jak dziecko ma problem z nieakceptowaniem mleka itp itd. Okolica bardzo spokojna - Dąbie w Krakowie - zielona. Wzdłuż przedszkola chodnik na którym można zaparkować aby odebrać dziecko. Polecam ! - warto zadzwonić i umówić się z P.Dyrektor na zwiedzanie itp itd. !

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-09 o 23:52 Powód: Link.
KatarzynazKrakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 22:15   #12
Kinia842
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

A ja jestem bardzo zadowolona z przedszkola - Fajne Przedszkole Mali Artyści. Jest to bardzo dobre, świetnie wyposażone i bardzo prężnie działające przedszkole na terenie osiedla Fajny Dom. Obsługa, praca pań nauczycielek i współpraca z rodzicami jest na prawdę godna podziwu i dobrej pochwały.
Kupiliśmy tutaj mieszkanie kilka lat temu, wtedy jeszcze przedszkola nie było, powstało trochę później. My też tak od razu przedszkola nie potrzebowaliśmy. A teraz jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wyjeżdżając do pracy i wracając z powrotem nie musimy wozić dziecka w samochodzie tam i z powrotem po mieście. Sama się przekonałam, że przedszkole na osiedlu, na którym się mieszka to bardzo dobre rozwiązanie. Atutem jest też fakt, że osiedle jest monitorowane i dzieciaki mają dodatkowo bardzo dobrze rozbudowany plac zabaw, mnóstwo alejek i indywidualny ogródek dla dzieciaków.
Kinia842 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:53   #13
Kasia_811
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Ja swoje pierwsze dziecko zapisałam z polecenia przyjaciółki i nie żałuję.
Moja córa chodzi teraz do drugiej klasy i nudzi się na lekcjach. Na prawdę to przedszkole przygotowuje dzieci wzorowo do szkoły, a to wszystko poprzez aktywną zabawę!
Drugie dziecko bez namysłu również zapisałam tam. Obecnie czesne 350zł i w tym jest wszystko bez ukrytych opłat(język angielski, rytmika, zajęcia z ceramiki, itp). Ponadto dyżury w tym przedszkolu prowadzą logopeda, psycholog - za darmo, wystarczy się tylko umówić na daną godzinę. Pełen full wypas!! Dodam jeszcze, że moja córka była wstydliwą osobą i trochę zamkniętą w sobie. W tym przedszkolu po przez występy przed publicznością z różnych okazji (Dzień Babci, Dziadka, Matki, Rodziny), nabrała pewności siebie.
Z czystym sumieniem polecam ...aha zapomniałam dodać jakie to przedszkole
Prywatne Przedszkole nr 9 w Krakowie (Językowo-Artystyczne czy jakoś tak) ul. Ciechocińska 12 (os. Jugowice, zaraz za Górą Borkowską).
Kasia_811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:35   #14
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

przepraszam ze sie wtrące mam wrażenie ze posty pisała ta sama osoba jest to jakoś do sprawdzenia?
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 23:30   #15
carmexx
Przyczajenie
 
Avatar carmexx
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Wtrącę swoje dwa grosze moja chrześnica chodzi do przedszkola przy ul. Białoprądnicka 24 w Krakowie. Brat bardzo chwali sobie podejście Pań i dyrekcji. Przedszkole jest kameralną placówką z dużym, zadbanym ogrodem. Małe grupy, częste wyjścia, dzieci aktywnie spędzają czas, nie są też przemęczone zbytnim ciśnieniem na naukę.
carmexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 16:17   #16
mama1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Polecam Centrum Wczesnej Edukacji ul. Wandejska 4
xxx
Duzy ogród, dzieci dużo czasu są na powietrzu, dobra opieka, dużo zajęć dodatkowych - angielski, logopeda, gimnastyka korekcyjna itp.
Dzieci uczą się poprzez zabawę, trzyletnie dzieci po kilku miesiącach pobytu w przedszkolu liczą już do dziesięciu po polsku i po angielsku, błyskawicznie u dzieci poszerza się słownictwo, śpiewanie piosenek, piękne rysowanie, mówienie wierszyków.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-14 o 22:12 Powód: Link.
mama1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 16:56   #17
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Same pseudoreklamy.

Ja polecam ale w Nowej Hucie przedszkole 113. Swietne i mój młody dobrze się tam czuł.

Natomiast szukam opinii o państwowym przedszkolu na osiedlu Krakowiaków.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:10   #18
monikaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Polecam przedszkole Montessori Muszelka na ul. Mała Góra 14C
Moja córeczka chodzi tam od września i praktycznie nie chce stamtąd wychodzić.
Jestem bardzo zadowolona, i metodą montessori i w ogóle profesjonalną opieką oraz tym, że osoby tam zatrudnione naprawdę mają podejście do dzieci i lubią to co robią, a nie są tam z przymusu.
monikaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:30   #19
kotelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Jeśli szuka ktoś dobrego przedszkola na czyżynach/nowej hucie to polecam Filemonki - przedszkole jest na AWF. Na początku mieliśmy w planach zapisać córkę, tylko na parę miesięcy a potem do publicznego, ale tak się jej spodobało, że nie mieliśmy serca jej przepisywać. Przedszkole naprawdę fajne i przyjazne maluchom, przez 2 lata nie mieliśmy żadnych problemów ani z córką ani z przedszkolem. Dużo fajnych rzeczy się dzieje, przedwczoraj był np u nich trener Juvetusu z włoch nie wiem jakim cudem ale Panie robią tam naprawdę dobrą robotę Pozdrawiam Kotelek
kotelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 17:20   #20
reauze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

na pewno nie polecam!!!!

Przedszkole samorządowe nr 150 w Krakowie ul. Teligi.
Czemu? Juz pisze... choc moze komus wydam sie sfrustrowana mama niestety takie jest moje zdanie na podstawie obserwacji calorocznej tej jednostki
W czerwcu moje dziecko zakończyło pierwszy rok uczęszczania do tego przedszkola. Teraz wakacje...
Synek uczęszczał do najmłodszej grupy "jeżyki" prowadzonej przez panią M. i Panią K. Przez cały rok nie odbyło się żadne zebranie dla rodziców (pomijając pierwsze zebranie przed wakacjami, na którym przekazano wstępne informacje organizacyjne).
Dzieci bardzo malo przebywaly na swiezym powietrzu (wiem poniewaz moje okna wychodza na plac zabaw przedszkolny a poniewaz pracuje w domu latwo sprawdzic ile najmlodsze dzieci spacerowaly czy bawily sie na swiezym powietrzu....)
Przez cały rok również Panie nie wykazały inicjatywy, by dzieci myły ząbki w przedszkolu (a przecież wyrabianie tego nawyku u 3-4 latków powinno być podstawą)
Przez cały rok przedszkolny dzieci mogły uczestniczyć tylko w 1 teatrzyku, a tymczasem w sąsiednich przedszkolach maluchy wychodziły kilkakrotnie na różne wydarzenia kulturalne....
Niestety przedszkole 150 (grupę najmłodszą ) oceniam negatywnie. Pani wychowawczyni jest znerwicowana, zakompleksiona i wydaję się, że sama ma problemy sama z sobą, nieustannie krytykuje dzieci i wytyka im same złe rzeczy (wiadomo dzieci nie są ideałami i wiele rzeczy jeszcze nie potrafią, ale przecież właśnie po to posyłamy je do przedszkoli by nauczyły się współżycia w społeczeństwie a tymczasem tu maluchy nie są motywowane do pozytywnych zachowań tylko wymawia się im że źle jedzą, są niesamodzielne, Kiedyś byłam świadkiem jak pani M. kazała tacie jednemu z dzieci założyc synkowi pampersa poniewaz raz popuscil sobie siku podczas snu.... dla mnie to jest dziwne , tym bardziej ze chlopczyk juz od jakiegos czasu nie korzysta z pampersow a tylko z wc... po co takie uwstecznianie....
Zajecia dodatkowe... niestety tez na minus: niby mial byc prowadzony j. ang, gimnastyka korekcyjna i rytmika.... jednak zajecia te byly prowadzone nieregularnie... innych zajec dodatkowych nawet platnych niestety przedszkole nie oferuje
teraz w sierpniu przedszkole ma dyzur wakacyjny, 1 VIII dzieci zastaly w przedszkolu niby odmalowane sale ale jeszcze nie wywietrzone, smierdzace farba meble nie do konca poukladane walaja sie w przejsciu.... dramat
reauze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 11:34   #21
LittleBigAngel
Przyczajenie
 
Avatar LittleBigAngel
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Trudno spełnić oczekiwania rodziców jeżeli brakuje na to funduszy. Jedynym wyjściem dla tych bardziej wymagających są niepubliczne placówki. Moje dziecko chodziło do placówki HappyKids na Kurdwanowie. Wiadomo że dla niektórych może być to spory kawałek, ale przedszkole posiada łącznie 6 placówek w różnych częściach miasta i o różnych profilach.
O szczegółach można by dużo pisać, w sieci jest więcej informacji: <ciach>

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-08-12 o 14:44 Powód: usunięcie linka
LittleBigAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:15   #22
ciasteczus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Z czystym sumieniem mogę polecić krakowskie przedszkole BAJKA na ul. Lubostroń 22G!
Świetna, profesjonalna kadra, kochane "ciocie", rodzinna atmosfera, dużo zajęć dodatkowych, wycieczek. Niebo na ziemi. Dzieci nie chcą stamtąd wychodzić
Nie mówiąc już o wyglądzie samego przedszkola i sal, bo jest to nowa placówka z przestronnymi i jasnymi pomieszczeniami. Szczerze polecam bo nigdy nie byłam tak zadowolona z jakiegokolwiek przedszkola Warto chociaż oglądnąć i porozmawiać w środku o przedszkolu z paniami
ciasteczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:38   #23
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Same pseudoreklamy.

aż oczy bolą...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:38   #24
olaszym86
Raczkowanie
 
Avatar olaszym86
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Oczywiście wybór przedszkola najczęściej uzależniamy od jego lokalizacji, jednak jeśli komuś zależy na rozwoju dziecka w zakresie przyrodniczo-geograficznym, to polecam przedszkole niepubliczne Safari. W ramach zajęć znajdują się m.in. kółko przyrodnicze, kółko matematyczne, kółko geograficzne, dogoterapia, bajkoterapia, logika dla najmłodszych, zajęcia plastyczne, kulinarne i wiele innych

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-10 o 11:15 Powód: Link.
olaszym86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 14:39   #25
OxoBioFoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Dziewczyny!

Słyszałam, że na Prądniku Białym ma powstać jakieś full wypaśne przedszkole prywatne tylko kurcze nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji słyszałyście coś może na ten temat??? Jeżeli tak to proszę o info Podobno od czerwca 2016 roku duża oferta zajęć dodatkowych i wcale nie drogo w porównaniu z krakowskimi przedszkolami...
OxoBioFoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 05:56   #26
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

podejrzewam że zaraz pojawi się kolejna nowa na forum osoba która przypadkiem coś będzie wiedzieć

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:59   #27
OxoBioFoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

A to źle, że chcę się czegoś dowiedzieć? Zainteresowały mnie Wasze wypowiedzi i sama chciałabym w nich wziąć udział dlatego się zarejestrowałam. Dla mnie to ważne mam mało czasu na wybór odpowiedniego przedszkola.

Skąd w polskim narodzie tyle nienawiści...
OxoBioFoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:59   #28
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Cytat:
Napisane przez OxoBioFoxo Pokaż wiadomość
A to źle, że chcę się czegoś dowiedzieć? Zainteresowały mnie Wasze wypowiedzi i sama chciałabym w nich wziąć udział dlatego się zarejestrowałam. Dla mnie to ważne mam mało czasu na wybór odpowiedniego przedszkola.

Skąd w polskim narodzie tyle nienawiści...
ale o co chodzi?
zawiść? w którym miejscu?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 20:04   #29
agatakrakow123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

Witam Czy ktoś zna przedszkole Bajka w Nowej Hucie na Uroczym?Proszę o opinie
agatakrakow123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 19:57   #30
Rena85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: jakie przedszkole w KRAKOWIE - opinie

CO ZA BZDURY KTOŚ TU PISZE- CHYBA SAMA PANI DYREKTOR!!! Moje dziecko zostało w tym przedszkolu skrzywdzone!!! Od koleżanek też słyszałam, że drugi raz by tam dziecka nie dały. Kompetencje zawodowe, przygotowanie pedagogiczne oraz kultura osobista osób zatrudnianych jako opiekunki , nauczycielki budzi wiele wątpliwości. Moja córka w ciągu dwóch lat była pod wątpliwa opieką trzech opiekunek . W tym przedszkolu nie robią nic poza przygotowywaniem „przedstawień”, w których gwiazdą jest zawsze dziecko najbogatszych rodziców. W zerówce obowiązujące książki zupełnie czyste czyt. nieuzupełnione.
Pani Dyrektor chodzi w zamolałym futrze i biadoli jak to musi dokładać ze swojej kieszeni! Bogaci rodzice zawsze coś mogą zafundować! Przedszkole jest dotowane prawie 700zł do dziecka na miesiąc do tego Pani Dyrektor pobiera czesne do 5 godz. 350zł za cały dzień 560zł plus ok. 290zł obiady i oczywiście parę stówek wpisowe. Przedszkole „obsługuje” min. 30 dzieci w miesiącu po 16 w grupie. DRODZY RODZICE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ na przedstawienia BABCIUSIÓW I DZIADZIUSIÓW bo to farsa i dramat zwłaszcza dla niektórych maluchów. KRÓLUJE PRZEROST FORMY nad TREŚCIĄ.
Moja córka była chora i jak wróciła nikt nie mówił, że dzieci się przygotowują do występu, nikt nie dał karteczki z tekstem do nauczenia i na przedstawieniu dzieci, które chodziły śpiewały piosenkę a ona nie umiała bo skąd. W przedszkolu jest zaduch, żeby nie powiedzieć smród! Pani Dyrektor ciągle informuje o odrobaczaniu dzieci bo mają przypadki drapania w pupę, doszło do tego, że trzeba przynosić zaświadczenia od lekarza, że dziecko nie ma robaków. Niestety nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego badania są niemiarodajne i tak naprawdę wszystko się rozchodzi o czystość, której próżno szukać w PRZEDSZKOLU NR 9 na ul. Ciechocińskiej.
Rena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-16 13:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.