Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 05:34   #61
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzien dobry.

Noc w miare przespana

Snilo mi sie, ze urodzilam Leo pod prysznicem, wypadl po prostu i mial mala ranke na glowie...

Ide dzis do fryzjera bo pewnie kolejny raz to dopiero w maju, a na swieta jakos wygladac trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 06:28   #62
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Ja też dziś jadłam lody no tylko z Lidla ale zawsze się liczy. Dziś słyszałam odgłos w brzuchu jakby strzeliła paznokciami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaak, też to słyszę. Podobno jelita...
Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

U mnie noc na szczęście przespana.
Ja nie wiem Kiedy wy to wszystko robicie. Generalne sprzątanie, pieczenie... Ja codziennie mam coś do załatwienia żeby wyrobić się przed porodem, a tak to wszystko w domu idzie 3 razy wolniej bo poleguję w międzyczasie. Chodzę jak kaczka. Dobrze, że się ciepło zrobiło bo kurtka mi się już nie zapina.

Dziś jadę wymienić opony i odebrać paczkomat, w międzyczasie szybkie zakupy, obiad, pranie i znowu tak zleci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie każdy dzień wygląda tak samo, tylko obiadami się różni
A co do kurtki, wyjęłam w niedzielę skórzanę ramoneskę i wyglądałam jakbym ją pożyczyła od młodszej siostry Także nie wiem w czym będę chodzić dopóki nie zrzucę balastu
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Dzien dobry.

Noc w miare przespana

Snilo mi sie, ze urodzilam Leo pod prysznicem, wypadl po prostu i mial mala ranke na glowie...

Ide dzis do fryzjera bo pewnie kolejny raz to dopiero w maju, a na swieta jakos wygladac trzeba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro fryzjer Tż mnie zawozi, więc specjalnie biedny musi wziąć urlop

Dzień dobry ☺
Głodna Michacha to zła Michacha, więc idę coś wszamać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 06:32   #63
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja też dziś fryzjer też stwierdziłam że jakoś dziecku trzeba się pokazać bo się wystraszy matki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 06:34   #64
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry
U mnue fryzjer za tydzień.
Fajnie przespałam całą noc (zdecydowanie muszę spacerować po południu) ake obudziłam się na prawym boku i jakoś mi tak lekko - zestresowana teraz tym jestem bo zwykle nievdaje mi lokator spać w tej pozycji - czy ja go nie przydusiłam?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:07   #65
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My lecimy na zdrowo. Kanapki z awokado i jajkiem i pomidorem ☺

Dziewczyny któraś brała pimafucim w ciąży? Interesuje mnie czy dawką 3 czy 6 globulek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bralam w dawce 6 szt.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Oo.. rozpoczęłam sezon na fryzjera. Ja juz po więc moge wpadać na porodowke

A tak serio to dzis u mnie 38 0d, strasznie mi teraz szybko czas leci. Od tygodnia mam mega wzrost energii. Wicie gniazda w pełni. Chata praktycznie na błysk. Zostaly tylko okna, ale zostawiam na czas blizej terminu :P. Czekam jeszcze tylko na przesylke z organizerami i rozpakowuje z pudel rzeczy małej. A że wszystko juz poprane to bedzie to sama przyjemnosc . No i ciągle kupuje coś do mieszkania < sciana>, ale może wreszcie skończę po 2 latach je wykanczać! Za tydzien ma juz byc narożnik do salonu : jupi:



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:16   #66
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja myslalam, ze marzec bedzie mi sie ciagnal bo jest generalnie dlugi ale w sumie to juz za 1,5 tygodnia jest kwiecien...


Weekend jakos zleci, maz mi tylko powiedzial, zebym nie rodzila w sobote bo Igor ma zawody z jujitsu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:23   #67
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry

Jestem zmęczona kiepska noc ale wstaje bo wizyta dziś. A później pazurki a później się położę znowu :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 07:33   #68
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnue fryzjer za tydzień.
Fajnie przespałam całą noc (zdecydowanie muszę spacerować po południu) ake obudziłam się na prawym boku i jakoś mi tak lekko - zestresowana teraz tym jestem bo zwykle nievdaje mi lokator spać w tej pozycji - czy ja go nie przydusiłam?
Na pewno go nie przydusilas jakby mu coś było to by cie obudził zresztą ja śpię na każdym boku i nawet nie raz obudzę się na plecach.
A czasem jak leżę na lewym boku to czuję jak mi ręką gmera w biodrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:38   #69
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Uczulony jest na jedzenie czy na wziewne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiłam tylko wziewne, ale to powtórka. On i tak od 1 roku jest pod kontrolą alergologa/pulmonologa przez astmę i jak mam być szczera hitaxa i singular działają na tyle, że w sezonie nie ma jakiś strasznych katarów. No czasem jak pójdziemy do mojej mamy to zaczyna kichać bardziej, ale to kumulacja 5 kocich futer. W tym roku mamy jeszcze obserwować jaki będzie ten pylący sezon, a za rok pewnie odczulanie się zacznie.
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
My lecimy na zdrowo. Kanapki z awokado i jajkiem i pomidorem ☺

Dziewczyny któraś brała pimafucim w ciąży? Interesuje mnie czy dawką 3 czy 6 globulek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam 6 szt.
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
A tak serio to dzis u mnie 38 0d, strasznie mi teraz szybko czas leci. Od tygodnia mam mega wzrost energii. Wicie gniazda w pełni. Chata praktycznie na błysk. Zostaly tylko okna, ale zostawiam na czas blizej terminu :P. Czekam jeszcze tylko na przesylke z organizerami i rozpakowuje z pudel rzeczy małej. A że wszystko juz poprane to bedzie to sama przyjemnosc . No i ciągle kupuje coś do mieszkania < sciana>, ale może wreszcie skończę po 2 latach je wykanczać! Za tydzien ma juz byc narożnik do salonu : jupi:



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja zazdroszczę tej energii. Wstaję z powerem, jest nieźle przez 2h. Potem brak mocy. Jakoś ogarniam się do zadań, a po obiedzie idę spać chociaż na chwilę
Mam ochotę tyle rzeczy zrobić, ale stawiam na minimalizm, bo brzuch i plecy dają mi popalić.
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja myslalam, ze marzec bedzie mi sie ciagnal bo jest generalnie dlugi ale w sumie to juz za 1,5 tygodnia jest kwiecien...


Weekend jakos zleci, maz mi tylko powiedzial, zebym nie rodzila w sobote bo Igor ma zawody z jujitsu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem w ogóle jak to się stało, że mamy już 21 marca! Kiedy?! Jak?! Zostało tylko 3 tygodnie do TP

Od rana jest mi mega niedobrze. Do tego boli mnie okresowo podbrzusze, choć przez chwilę myślałam, że zbiera mi się na qpę, brzuch mi twardnieje. Przez chwilę nawet myślałam, że nie dojdę z młodym do przedszkola, bo nawet plecy mnie zaczęły boleć! Mała pobuszowała rano, a teraz siedzi cicho. Powegetuję jeszcze i jak dalej będzie tak ćmić to wezmę nospę. Muszę się jakoś dokulać do gina. Mam do odebrania przy okazji gbs i śmieszkowałam ostatnio, że jak będę mieć ten ostatni papierek, to mogę rodzić.
5 lat temu, po wizycie i rozwarciu na 2 palce poszłam odebrać nowe dokumenty i oświadczyłam, że teraz mogę iść już rodzić. I na drugi dzień byłam już o 5 rano w szpitalu, bo wody się sączyły Lepiej nie proroczyć.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:48   #70
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Maluch zaczął się ruszać - uff.
No ja mogę rodzić w następną sobotę - po fryzjerze i kosmetyczce książkę skończę czytać chyba już dziś, seriale ktore chciałam obejrzeć obejrzałam. Dziś idziemy na warsztaty "mamo to ja". No jeszcze nianię muszę kupić i narzutę na łóżko w sypialni - tyle przed porodem
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 07:52   #71
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Spać coś nie mogę, jakoś dziwnie się zestresowalam różnymi glupotami, w ogóle nie związanymi z porodem/dzieckiem. Niech już noc minie albo mi przejdzie, bo aż czuje takie spiecie w skroniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj wczoraj też mnie taki stres złapał nie wiadomo z czym związany
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Mój brzuch boli cała noc ;(



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj Bejata nie wiem czy Ty doczekasz tego 2.04

Dobry!
Mnie dziś siostra z synkiem odwiedza - znów nic w tym domu nie zrobię
To pranie się mnoży już miałam mieć ostatnie, a jeszcze ciuszki od koleżanki dotarły i znów się namnożyło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 07:58   #72
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

W ogóle szok, że dziś 21.03. a dopiero jeden wątkowy dzieciaczek na świecie nieźle się trzymamy

Edytowane przez mia128
Czas edycji: 2019-03-21 o 07:59
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:07   #73
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Jadłam te cytrynowe
Tylko ja mam koło siebie ze 3 ich punkty. W tym jeden czynny do północy
I jeszcze w zamrażarce masz
Powiedz, że były okropne
O, Cocci pisze że bez szału. To super

Ja wstaję z powerem, uśmiechem i masą planów... a potem wstaje moja córka. Ostatnio średni czas zbierania się do żłobka to 2h. 2h awantur i marudzenia. Po takiej akcji mam ochotę wrócić do łóżka i obudzić się, jak wyjedzie na studia
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:17   #74
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnue fryzjer za tydzień.
Fajnie przespałam całą noc (zdecydowanie muszę spacerować po południu) ake obudziłam się na prawym boku i jakoś mi tak lekko - zestresowana teraz tym jestem bo zwykle nievdaje mi lokator spać w tej pozycji - czy ja go nie przydusiłam?
Pewnie zmienił miejsce poprostu i tyle
Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Oj wczoraj też mnie taki stres złapał nie wiadomo z czym związanyOj Bejata nie wiem czy Ty doczekasz tego 2.04

Dobry!
Mnie dziś siostra z synkiem odwiedza - znów nic w tym domu nie zrobię
To pranie się mnoży już miałam mieć ostatnie, a jeszcze ciuszki od koleżanki dotarły i znów się namnożyło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnie pranie zrobiłam przedwczoraj, ale utknelam z prasowaniem totalnie. Codziennie czymś innym się zajmuje lub niczym

Dziś muszę ogarnąć moje cialo i paznokcie na jutrzejszą sesje
Do fryzjera pójdę w przyszłym lub kolejnym tygodniu podciac końcówki, a farbowanie zrobię z tż w okolicach 10-15 kwietnia, żeby bardziej na świeżo mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wczoraj mówię do tzta, że ta wypłatę mam z bardzo fajna premia i że możemy iść, coś zaszaleć jeszcze we 2, on pyta czyli co np. Ja myślę, myślę... "no iść zjeść coś dobrego!" moje życie chyba tylko wokół jedzenia się kręci

Dla mnie to też niewiarygodne, że zaraz koniec marca a dopiero jedno dzieciątko tu mamy

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-03-21 o 08:48
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:55   #75
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry. Ja dzisiaj pospałam. 2 albo 3 razy na siku ale tak do 7.30

No właśnie ja ten pimafucin zawsze brałam 3 sztuki. Gin nie pisał o ilości tabletek więc w każdej aptece sprzedawali opakowanie 3 szt. Myslalam ze tak ma być ale w innej aptece zwrócili na to uwagę. Wczoraj gin mówił ze ma być 6 szt. Nie wiedział ze w aptece tak na to patrzą. Ja tyle razy to brałam po 3 sztuki. A moze wystarczyło wziąć 6 i by pomogło. Teraz dopiero poprawił mi na recepte 6 szt. Może będzie lepiej. Tylko się niee dowiem bo pewnie szybciej urodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Robiłam tylko wziewne, ale to powtórka. On i tak od 1 roku jest pod kontrolą alergologa/pulmonologa przez astmę i jak mam być szczera hitaxa i singular działają na tyle, że w sezonie nie ma jakiś strasznych katarów. No czasem jak pójdziemy do mojej mamy to zaczyna kichać bardziej, ale to kumulacja 5 kocich futer. W tym roku mamy jeszcze obserwować jaki będzie ten pylący sezon, a za rok pewnie odczulanie się zacznie.

Ja miałam 6 szt.

Jak ja zazdroszczę tej energii. Wstaję z powerem, jest nieźle przez 2h. Potem brak mocy. Jakoś ogarniam się do zadań, a po obiedzie idę spać chociaż na chwilę
Mam ochotę tyle rzeczy zrobić, ale stawiam na minimalizm, bo brzuch i plecy dają mi popalić.


Nie wiem w ogóle jak to się stało, że mamy już 21 marca! Kiedy?! Jak?! Zostało tylko 3 tygodnie do TP

Od rana jest mi mega niedobrze. Do tego boli mnie okresowo podbrzusze, choć przez chwilę myślałam, że zbiera mi się na qpę, brzuch mi twardnieje. Przez chwilę nawet myślałam, że nie dojdę z młodym do przedszkola, bo nawet plecy mnie zaczęły boleć! Mała pobuszowała rano, a teraz siedzi cicho. Powegetuję jeszcze i jak dalej będzie tak ćmić to wezmę nospę. Muszę się jakoś dokulać do gina. Mam do odebrania przy okazji gbs i śmieszkowałam ostatnio, że jak będę mieć ten ostatni papierek, to mogę rodzić.
5 lat temu, po wizycie i rozwarciu na 2 palce poszłam odebrać nowe dokumenty i oświadczyłam, że teraz mogę iść już rodzić. I na drugi dzień byłam już o 5 rano w szpitalu, bo wody się sączyły Lepiej nie proroczyć.
Dzisiaj pełnia może juz coś się u ciebie zaczyna ale powiem ze mi też coś się zbiera na kupę i nic. W brzuchu kreci, nawet rano pomyślałam o tym zeby zrobić paznokcie u stóp i umyć jednak dzisiaj włosy. Wczoraj mi się nie chciało ale jak zaczęły się to bym z taka brudna musiała jechać. Młoda dzisiaj coś do mnie przyklejona, jak nigdy. Siedzi i się wtula.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 08:57   #76
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Maluch zaczął się ruszać - uff.
No ja mogę rodzić w następną sobotę - po fryzjerze i kosmetyczce książkę skończę czytać chyba już dziś, seriale ktore chciałam obejrzeć obejrzałam. Dziś idziemy na warsztaty "mamo to ja". No jeszcze nianię muszę kupić i narzutę na łóżko w sypialni - tyle przed porodem
Gdzie kupujesz narzutę? Ja też potrzebuje. Nie wiem tylko w jaki kolor iść zeby ocieplić te nasze niebieska ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:04   #77
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz narzutę? Ja też potrzebuje. Nie wiem tylko w jaki kolor iść zeby ocieplić te nasze niebieska ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie wiem gdzie kupić. Ubzdurałam sobie, ze powinna mi pasowac do zasłonek a one są takie jasne między niebieskim a zielonym i teraz ta narzyta powinna według mnie byc w takim mniej więcej kolorze z pastelowych barw. Nie wiem, może miętowa? Dziś jakies w Biedronce miały być - może się niebawem wybiorę i zobaczę.
Szukam od miesiąca i przeważnie są albo za niebieskie albo za zielone
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:07   #78
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja też biorę krem bb na teraz i tusz do rzęs na zaś i nie wiem czy coś jeszcze...do 150 raczej nie dobije a jak mam jechac do sklepu stacjonarnego to na to samo wyjdzie co wysylka ;-)Ach fanka czekolady ja nie przepadam za czekoladowymiAaaa były, nawet i w niedzielę ;-)
Spróbowałam tylko i w sumie takie bez szału. Spodziewałam się bardziej mlecznego niż kwaśnego smaku ach i bałam się zgagi po nich Miala byc wizyta za 2 tyg ale doktorek ma za duzo pacjentek w srode, wiec zaprosil w piatek. A ile Twój synuś waży teraz? Pamiętam, że maluchy szły łeb w łeb ;-)

Fryty tez bym zjadla ;-)A po co przed ciążą piłaś ?

Weekend coraz bliżej! Upiekłam ciasto szarlotkę z bezą i...ukroilam kawalek jeszcze niewystudzonej i wcielam właśnie. Jak beza totalnie opadnie to tylko przez moje łakomstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Krewetki na maśle z czosnkiem,chilli i pietruszką na kwestii smaku masz przepis, podaje sie z bagietka ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lubię pić różne zioła herbaty i inne takie takie więc musiałam spróbować

Ja też dziś fryzjer!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:22   #79
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jakieś zbiorowe wyjście do fryzjera kwietniowek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 09:55   #80
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Jakieś zbiorowe wyjście do fryzjera kwietniowek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha

Ja już po fryzjerze, po kosmetyczce więc można by uznać, że gotowa do rodzenia. Ale gotowość kosmetyczna nie przełożyła się niestety na porodową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:02   #81
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Haha

Ja już po fryzjerze, po kosmetyczce więc można by uznać, że gotowa do rodzenia. Ale gotowość kosmetyczna nie przełożyła się niestety na porodową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za wcześnie poszłaś
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:11   #82
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Maluch zaczął się ruszać - uff.
No ja mogę rodzić w następną sobotę - po fryzjerze i kosmetyczce książkę skończę czytać chyba już dziś, seriale ktore chciałam obejrzeć obejrzałam. Dziś idziemy na warsztaty "mamo to ja". No jeszcze nianię muszę kupić i narzutę na łóżko w sypialni - tyle przed porodem
Oo też się zapisałam na te warsztaty, idziemy w przyszlym tygodniu
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Pewnie zmienił miejsce poprostu i tyle Ja ostatnie pranie zrobiłam przedwczoraj, ale utknelam z prasowaniem totalnie. Codziennie czymś innym się zajmuje lub niczym

Dziś muszę ogarnąć moje cialo i paznokcie na jutrzejszą sesje
Do fryzjera pójdę w przyszłym lub kolejnym tygodniu podciac końcówki, a farbowanie zrobię z tż w okolicach 10-15 kwietnia, żeby bardziej na świeżo mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wczoraj mówię do tzta, że ta wypłatę mam z bardzo fajna premia i że możemy iść, coś zaszaleć jeszcze we 2, on pyta czyli co np. Ja myślę, myślę... "no iść zjeść coś dobrego!" moje życie chyba tylko wokół jedzenia się kręci

Dla mnie to też niewiarygodne, że zaraz koniec marca a dopiero jedno dzieciątko tu mamy
Oj prasowanie to zupełnie inna bajka...też utknęłam

Super, że masz sesję ja się waham i tyle się wahać będę, że nie pójdę, a paznokci to nie mam

Randki jedzeniowe? Kocham takie i tylko takie uznaję nawet i przed ciążą!!!

Cieszmy się moja droga, że tak się koleżanki ociągają bo przynajmniej nie będzie nam tu smutno samym czekać do końca kwietnia ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem gdzie kupić. Ubzdurałam sobie, ze powinna mi pasowac do zasłonek a one są takie jasne między niebieskim a zielonym i teraz ta narzyta powinna według mnie byc w takim mniej więcej kolorze z pastelowych barw. Nie wiem, może miętowa? Dziś jakies w Biedronce miały być - może się niebawem wybiorę i zobaczę.
Szukam od miesiąca i przeważnie są albo za niebieskie albo za zielone
Ja mam z home and you juz kilka lat i jest jak nowa ;-) tyle, ze tam najlepiej kupowac na promocji drugi produkt za 10zl bo 250zl za narzute to duzo ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:18   #83
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja uważam że nasze dzieciaczki czekają na ładna pogodę ale fakt myślałam że na tym etapie będzie więcej dzieci już na świecie.
No co to za randka bez jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:28   #84
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cocci - bardzo lubię rzeczy H&Y ale teraz jak na złość nie mają narzuty w takim kolorze jak sobie wymyśliłam. W sumie jak do konca marca nie znajdę tej ubzduranej to przed swietami kupię jakąś ecru właśnie u nich.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:32   #85
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Zamknęłam o 9 na chwilę oczy, otwieram, a tu 11:30 prawie Jakim cudem....
U mnie też wszystko kręci się wokół jedzenia, już planuję co do meczu sobie zjem dobrego A potem, że kolana nie wytrzymują
No nic wstaje, bo zaczyna się wojowanie w brzuchu. Dobrze chociaż, że w nocy mam spokój. Chyba zacznę w ciągu dnia się częściej kłaść i udawać, że jest noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:42   #86
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem gdzie kupić. Ubzdurałam sobie, ze powinna mi pasowac do zasłonek a one są takie jasne między niebieskim a zielonym i teraz ta narzyta powinna według mnie byc w takim mniej więcej kolorze z pastelowych barw. Nie wiem, może miętowa? Dziś jakies w Biedronce miały być - może się niebawem wybiorę i zobaczę.
Szukam od miesiąca i przeważnie są albo za niebieskie albo za zielone
Ja nie mam czasu szukać, jedynie po marketach się rozgladam w pepco nic nie ma, wszystko szare, brudno różowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Ja dzisiaj nic nie zrobiłam a siły mi się kończą. Póki co było wycinanie i klejenie, malowanie, kilka razy jedzenie, nie żebym ja, córka co chwile cos wola a ja tylko w locie w ukryciu jakieś ciastka ale myślę zeby juz coś zjeść. Teraz karmi mnie plastikowy mi warzywami . "Tylko nie odchodź mamuś". No nic kopyta wyciągnęłam i korzystam, musze posiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:50   #87
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Zamknęłam o 9 na chwilę oczy, otwieram, a tu 11:30 prawie Jakim cudem....
U mnie też wszystko kręci się wokół jedzenia, już planuję co do meczu sobie zjem dobrego A potem, że kolana nie wytrzymują
No nic wstaje, bo zaczyna się wojowanie w brzuchu. Dobrze chociaż, że w nocy mam spokój. Chyba zacznę w ciągu dnia się częściej kłaść i udawać, że jest noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko żeby potem, po urodzeniu się maluchowi dzień z nocą nie pomylił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:51   #88
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja tez po fryzjerze

I frytki dzis tem robie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:53   #89
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry mi się dziś śniło, że trafiłam na porodowke z bólami, lekarz zrobił usg i okazało się, że młody się przekrecil i głowa jest na górze i prawdopodobnie będę miała cc 🤣 ale, że poczekają 6h czy się zrobi rozwarcie, bo póki co na jeden palec, a to wyklucza sn
Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Robiłam tylko wziewne, ale to powtórka. On i tak od 1 roku jest pod kontrolą alergologa/pulmonologa przez astmę i jak mam być szczera hitaxa i singular działają na tyle, że w sezonie nie ma jakiś strasznych katarów. No czasem jak pójdziemy do mojej mamy to zaczyna kichać bardziej, ale to kumulacja 5 kocich futer. W tym roku mamy jeszcze obserwować jaki będzie ten pylący sezon, a za rok pewnie odczulanie się zacznie.

Ja miałam 6 szt.

Jak ja zazdroszczę tej energii. Wstaję z powerem, jest nieźle przez 2h. Potem brak mocy. Jakoś ogarniam się do zadań, a po obiedzie idę spać chociaż na chwilę
Mam ochotę tyle rzeczy zrobić, ale stawiam na minimalizm, bo brzuch i plecy dają mi popalić.


Nie wiem w ogóle jak to się stało, że mamy już 21 marca! Kiedy?! Jak?! Zostało tylko 3 tygodnie do TP

Od rana jest mi mega niedobrze. Do tego boli mnie okresowo podbrzusze, choć przez chwilę myślałam, że zbiera mi się na qpę, brzuch mi twardnieje. Przez chwilę nawet myślałam, że nie dojdę z młodym do przedszkola, bo nawet plecy mnie zaczęły boleć! Mała pobuszowała rano, a teraz siedzi cicho. Powegetuję jeszcze i jak dalej będzie tak ćmić to wezmę nospę. Muszę się jakoś dokulać do gina. Mam do odebrania przy okazji gbs i śmieszkowałam ostatnio, że jak będę mieć ten ostatni papierek, to mogę rodzić.
5 lat temu, po wizycie i rozwarciu na 2 palce poszłam odebrać nowe dokumenty i oświadczyłam, że teraz mogę iść już rodzić. I na drugi dzień byłam już o 5 rano w szpitalu, bo wody się sączyły Lepiej nie proroczyć.
Też tak miałam, tzn gin zrobił usg i powiedział, że ciąża donoszona (36T0d) i już mogę zacząć rodzic w każdej chwili, a na drugi dzień odeszły mi wody :p
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Maluch zaczął się ruszać - uff.
No ja mogę rodzić w następną sobotę - po fryzjerze i kosmetyczce książkę skończę czytać chyba już dziś, seriale ktore chciałam obejrzeć obejrzałam. Dziś idziemy na warsztaty "mamo to ja". No jeszcze nianię muszę kupić i narzutę na łóżko w sypialni - tyle przed porodem
Jakie seriale oglądałaś?
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz narzutę? Ja też potrzebuje. Nie wiem tylko w jaki kolor iść zeby ocieplić te nasze niebieska ścianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio kupiłam na allegro, Zwykła pikowaną za grosze, a jest naprawdę spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 10:54   #90
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Oo też się zapisałam na te warsztaty, idziemy w przyszlym tygodniu Oj prasowanie to zupełnie inna bajka...też utknęłam

Super, że masz sesję ja się waham i tyle się wahać będę, że nie pójdę, a paznokci to nie mam

Randki jedzeniowe? Kocham takie i tylko takie uznaję nawet i przed ciążą!!!

Cieszmy się moja droga, że tak się koleżanki ociągają bo przynajmniej nie będzie nam tu smutno samym czekać do końca kwietnia ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ja mam z home and you juz kilka lat i jest jak nowa ;-) tyle, ze tam najlepiej kupowac na promocji drugi produkt za 10zl bo 250zl za narzute to duzo ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też z Wami zostaje prawie do końca kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.