Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-14, 12:44   #3931
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ja bym się zapisała na waszym miejscu na rehabilitacje bo terminy mogą być odległe. My już dosyć długo ćwiczymy i są super efekty. Dziś wizyta u neurologa zobaczymy co on powie ale my poprawe widzimy. U fryzjera byłam w zeszłym tygodbiu i właśnie przez to że tak leciały te włosy to ścięłam i mam spokój napewno nabiorą objętości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A chodzicie na NFZ czy prywatnie? My chodziliśmy prywatnie i nie było problemu, tylko średnio nam odpowiadała rehabilitantka. W końcu trafiliśmy do bardzo fajnego fizjoterapeuty z polecenia, który nam dużo rzeczy wyjaśnił i podpowiedział. W razie czego znów do niego uderzymy, tylko zastanawiam się czy jeszcze nie dać synkowi trochę czasu, bo widzę, że próbuje się przekręcać, ale jest ciężki, wiec pewnie mu trudniej.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 14:28   #3932
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Ja najczęściej wychodzę z Nelka, pojedyncze dni w miesiącu mąż jest w domu wiec nie mam wyboru. Ale już się usamodzielnilysmy na tyle że ani spotkanie że znajomymi, ani zakupy itd nie stanowią dla nas problemu. Chociaż czasem marzy się takie wyjście samotne, bez ogonka, ale w moim przypadku to wręcz nierealne na razie. Nawet jak ćwiczę to programy dla mamy z dzieckiem, nie wiem kto jest bardziej uzależniony od kogo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Program dla matki z dzieckiem ? Ciekawe .

Faktycznie twoja chyba najkrótszą ale moja wcale nie wiele większą bo 64 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 15:49   #3933
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Program dla matki z dzieckiem ? Ciekawe .

Faktycznie twoja chyba najkrótszą ale moja wcale nie wiele większą bo 64 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio. Fajowe są, dla małej to mega zabawa a ja się nieźle namecze w takie 20minut ćwiczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 17:02   #3934
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
A chodzicie na NFZ czy prywatnie? My chodziliśmy prywatnie i nie było problemu, tylko średnio nam odpowiadała rehabilitantka. W końcu trafiliśmy do bardzo fajnego fizjoterapeuty z polecenia, który nam dużo rzeczy wyjaśnił i podpowiedział. W razie czego znów do niego uderzymy, tylko zastanawiam się czy jeszcze nie dać synkowi trochę czasu, bo widzę, że próbuje się przekręcać, ale jest ciężki, wiec pewnie mu trudniej.
My na nfz jesteśmy zapisani ale terminy odległe więc mamy rehabilitanta który do nas do domu przyjeżdża co 2 tyg. Byłam dziś z małą na kontroli u neurologa i mówi że już jest super poprawa, ale pare rzeczy musimy dopracować jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 09:31   #3935
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Serio. Fajowe są, dla małej to mega zabawa a ja się nieźle namecze w takie 20minut ćwiczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda że na moim zadupiu nic takiego nie ma .... . Ale i tak jestem zadowolona bo mi się udało zmotywować i zaczęłam w domu ćwiczyć z YouTube co drugi dzień 30 minut. Jakoś trzeba wrócić do formy.
Jak miałam kg do zrzucenia to mi post Dąbrowskiej dużo dawał i regulować hormony ale przy kp dieta odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 10:06   #3936
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ale U nas kiepska pogoda . Wczoraj byliśmy prosić chrzestna na chrzest. Dziś muszę usiąść i zamówić szatke i świece.
Mi dieta nie potrzebna , już prawie wróciłam do wagi sprzed ciąży niestety. A chciałabym mieć tak z 5+


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 10:17   #3937
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Tez wróciłam do wagi sprzed ciąży, w sumie w dniu porodu ważyłam 5kg mniej niż przed ciążą. Ale ja mam sporo kg za dużo, dziś ważę 14kg mniej niż przed ciążą ale to wciąż za dużo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

U nas od poniedziałku leje

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 11:03   #3938
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas też fatalnie, więc siedzimy w domu i czekamy na lepszą pogodę. Ja ważę mniej niż przed ciążą a czuje się grubsza :|. Mam nadzieję, że jak się już rozpogodzi i wrócimy do dłuższych spacerów to się ciało trochę ujędrni.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 11:24   #3939
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Pogoda u nas też dobija. My siedzimy w domu z racji choroby, ja też przeziębiona. Jutro mam wizytę u lekarza to może coś konkretnegomi da na to przeziębienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 13:11   #3940
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Byliśmy na szczepieniu, mały wazy 6740. Pani doktor już sama nie wie co z nami począć. Dała nam skierowanie na mocz, morfologia, tsh, ferrytyne i coś jeszcze. I kazała dodawać do mleka kaszke ryżowa lub kukurydzianą. Którąś z was zageszcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Chociaż zastanawiam się czy nie zacząć od kaszki jaglanej. Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 13:20   #3941
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My kaszka nie zageszczamy.

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 13:47   #3942
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Szkoda że na moim zadupiu nic takiego nie ma .... . Ale i tak jestem zadowolona bo mi się udało zmotywować i zaczęłam w domu ćwiczyć z YouTube co drugi dzień 30 minut. Jakoś trzeba wrócić do formy.
Jak miałam kg do zrzucenia to mi post Dąbrowskiej dużo dawał i regulować hormony ale przy kp dieta odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na yt też są takie filmy z ćwiczeniami dla mamy z maluchem, polecam
Ja nie zageszczam, planuje jej dac kaszę ale nie jako zageszczacz mleka tylko na wodzie.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 13:51   #3943
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Na yt też są takie filmy z ćwiczeniami dla mamy z maluchem, polecam
Ja nie zageszczam, planuje jej dac kaszę ale nie jako zageszczacz mleka tylko na wodzie.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
No właśnie już sama nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 14:06   #3944
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Byliśmy na szczepieniu, mały wazy 6740. Pani doktor już sama nie wie co z nami począć. Dała nam skierowanie na mocz, morfologia, tsh, ferrytyne i coś jeszcze. I kazała dodawać do mleka kaszke ryżowa lub kukurydzianą. Którąś z was zageszcza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Chociaż zastanawiam się czy nie zacząć od kaszki jaglanej. Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku współczuje że nadal walczycie ze słabym przyrostem. Polecam spróbować mocz pobrać do kubeczka bo jak do woreczka pobieraliśmy to zawsze coś wyszło. Co do kaszki ja nie zagęszczam bo planuje podać łyżeczką. Myślę że jak podasz jaglaną to nic się nie stanie tu chodzi chyba bardziej o kaloryczność. Ile butli podajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 14:13   #3945
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Jejku współczuje że nadal walczycie ze słabym przyrostem. Polecam spróbować mocz pobrać do kubeczka bo jak do woreczka pobieraliśmy to zawsze coś wyszło. Co do kaszki ja nie zagęszczam bo planuje podać łyżeczką. Myślę że jak podasz jaglaną to nic się nie stanie tu chodzi chyba bardziej o kaloryczność. Ile butli podajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, będziemy pobierać do kubeczka. Ostatnio był badany do kubeczka i było ok. A podaje butelkę różnie 2-4 razy. Zawsze rano i ok. Południa A resztę to w zależności czy gdzieś wychodzę albo jak nie chce z piersi.
Boję się dac ryżowa bo i tak robi kupę raz na 5 dni i żeby to nie zatwardzilo. A i jaglana podobno najzdrowsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 14:20   #3946
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Tak, będziemy pobierać do kubeczka. Ostatnio był badany do kubeczka i było ok. A podaje butelkę różnie 2-4 razy. Zawsze rano i ok. Południa A resztę to w zależności czy gdzieś wychodzę albo jak nie chce z piersi.
Boję się dac ryżowa bo i tak robi kupę raz na 5 dni i żeby to nie zatwardzilo. A i jaglana podobno najzdrowsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie możesz dac jaglana, tu na pewno nie chodziło lekarce o konkretną kaszę tylko o to żeby było gesciej i tresciwiej. Myślę że mówiła o ryżowej i kukurydzianej bo to takie najbardziej popularne bezglutenowe, ale każda kaszę można dziecku dac odpowiednio przyrzadzona.

Sent from my SM-J510FN using Wizaz Forum mobile app
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 19:57   #3947
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ryżowa może zapierać. Ja akurat w temacie bo mamy z tym problem. Lepiej na start wybrać chyba inną.
Nam zalecono właśnie już zacząć trochę kaszkę podawać ale u nas to wstrzymanie kupy i nie wiem właśnie co dać, bo ryżowa odpada. Z tych pojedynczych widzialam mannę i owsiankę, manna po 4 mcu, a aowsianka po 6 tym. Jutro akurat kończy pół roczku ale się zastanawiam która podać i dlaczego tak producent je oznaczył wiekowo, czy manna będzie lżej strawna niż owsianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 22:18   #3948
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ryżowa może zapierać. Ja akurat w temacie bo mamy z tym problem. Lepiej na start wybrać chyba inną.
Nam zalecono właśnie już zacząć trochę kaszkę podawać ale u nas to wstrzymanie kupy i nie wiem właśnie co dać, bo ryżowa odpada. Z tych pojedynczych widzialam mannę i owsiankę, manna po 4 mcu, a aowsianka po 6 tym. Jutro akurat kończy pół roczku ale się zastanawiam która podać i dlaczego tak producent je oznaczył wiekowo, czy manna będzie lżej strawna niż owsianka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ta manna jest bardziej oczyszczona i stąd można wcześniej? w sumie nie wiem. A w ogóle to jakie kasze dajecie? Te typowe dziecięce, które produkują wiodący producenci czy jakieś inne fajne macie? Bo jak ja kiedyś przy niezycie zjadłam taka manne dla niemowląt, bodajże z truskawka to takim chemicznym syfem smakowało że w życiu bym tego dziecku nie dała. Ja planuje zwykłą dorosłą kaszę mlodej gotować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 23:25   #3949
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Może ta manna jest bardziej oczyszczona i stąd można wcześniej? w sumie nie wiem. A w ogóle to jakie kasze dajecie? Te typowe dziecięce, które produkują wiodący producenci czy jakieś inne fajne macie? Bo jak ja kiedyś przy niezycie zjadłam taka manne dla niemowląt, bodajże z truskawka to takim chemicznym syfem smakowało że w życiu bym tego dziecku nie dała. Ja planuje zwykłą dorosłą kaszę mlodej gotować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuje podawać te dzieciowe ale bez cukru i bezsmakowe. Będziemy kupować pewnie przez neta holle, sun baby i hipp też ma dobre ale to można dorwać stacjonarnie. Jak będzie sezon to będę jej owocki dodawać. Ostatnio widziałam takie kaszki do gotowania różne ale mi się chyba aż tak nie chce bawić. Jak chcesz mogę poszukać jutro co to była za firma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 01:33   #3950
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja zamówiłam z holle. I na pewno nie dam tych smakowych bo są okropne.
Mały ma gorączkę po szczepieniu. Mam nadzieję że mu szybko minie, dałam 2 czopki. Starszy nigdy nie miał gorączki po szczepieniach, eh.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 05:47   #3951
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kaszki kupować będę pewnie dostępne w miarę bez problemu. Mam już trzy z Bobovity, ale takie z samych zbóż, bezmleczne, bez cukru i dodatków smakowych. Na początek wybiorę te nie dla dorosłych, bo normy dla dzieci są surowsze.
Z ciekawych produktów widziałam w Ross kaszki czary mamy. Mają ciekawy opis na stronce, ale oprócz samych kaszek mają takie łyżki smaku i różdżki smaku - liofilizowanego owoce i warzywa bez dodatków które można dodawać do kaszek i to już fajny pomysł jest moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 06:44   #3952
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kaszki kupować będę pewnie dostępne w miarę bez problemu. Mam już trzy z Bobovity, ale takie z samych zbóż, bezmleczne, bez cukru i dodatków smakowych. Na początek wybiorę te nie dla dorosłych, bo normy dla dzieci są surowsze.
Z ciekawych produktów widziałam w Ross kaszki czary mamy. Mają ciekawy opis na stronce, ale oprócz samych kaszek mają takie łyżki smaku i różdżki smaku - liofilizowanego owoce i warzywa bez dodatków które można dodawać do kaszek i to już fajny pomysł jest moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie te o których czytałam to czary mamy i na ich stronce można teraz kupić z 10% rabatem te kaszki z hasłem multiwitamina. A gdzie kupiłaś te kaszki bobovita bez niczego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 09:29   #3953
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Kaszki kupować będę pewnie dostępne w miarę bez problemu. Mam już trzy z Bobovity, ale takie z samych zbóż, bezmleczne, bez cukru i dodatków smakowych. Na początek wybiorę te nie dla dorosłych, bo normy dla dzieci są surowsze.
Z ciekawych produktów widziałam w Ross kaszki czary mamy. Mają ciekawy opis na stronce, ale oprócz samych kaszek mają takie łyżki smaku i różdżki smaku - liofilizowanego owoce i warzywa bez dodatków które można dodawać do kaszek i to już fajny pomysł jest moim zdaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodzi ci o bezmleczna manne bez dodatku cukru?

Ja srednakowi kupowałam własnie taką bobovite ale mleczną bo nie podawałam mu w ogóle mm a na moim mleku ta kaszka była totalnie do kitu. Gdy się mieszalo była gęsta a po dwóch minutach robiła się rzadka.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 11:25   #3954
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

ja bede podawac normalne kasze dla doroslych, pewnie kupie organiczne. Starszakowi dawalam te ze sklepu dla dzieci. Wczoraj bylam na zajeciach dla Mam i bylo o rozszerzaniu diety wlasnie. Ja starszakowi podawalam pierw owoce zmiksowane, a teraz mowia zeby najpierw warzywa i to jeszcze w kawalkach, zeby nie robic papek. Ale sie te wytyczne pozmienialy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Obudzilam sie dzis w nocy i patrze a moj starszak ma goraczke 38.5 i mowi, ze go plecy bola. Dalam duzo picia, paracetamol i do teraz wszystko ok, wiec nie wiem co to bylo, ale do szkoly nie poszedl. Haha jaka radocha ze w domu zostal.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 11:37   #3955
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
ja bede podawac normalne kasze dla doroslych, pewnie kupie organiczne. Starszakowi dawalam te ze sklepu dla dzieci. Wczoraj bylam na zajeciach dla Mam i bylo o rozszerzaniu diety wlasnie. Ja starszakowi podawalam pierw owoce zmiksowane, a teraz mowia zeby najpierw warzywa i to jeszcze w kawalkach, zeby nie robic papek. Ale sie te wytyczne pozmienialy.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Obudzilam sie dzis w nocy i patrze a moj starszak ma goraczke 38.5 i mowi, ze go plecy bola. Dalam duzo picia, paracetamol i do teraz wszystko ok, wiec nie wiem co to bylo, ale do szkoly nie poszedl. Haha jaka radocha ze w domu zostal.
Ja podaje papki, w kawałkach to pewnie o blw chodzi a ja na początku jednak bym się tego bała. Zaczęliśmy właśnie od warzyw ale ze starszą też tak zaczynaliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 12:01   #3956
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Tak, będziemy pobierać do kubeczka. Ostatnio był badany do kubeczka i było ok. A podaje butelkę różnie 2-4 razy. Zawsze rano i ok. Południa A resztę to w zależności czy gdzieś wychodzę albo jak nie chce z piersi.
Boję się dac ryżowa bo i tak robi kupę raz na 5 dni i żeby to nie zatwardzilo. A i jaglana podobno najzdrowsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedyne co mogę poradzić na kupy, bo u nas chyba to zadziałalo, to więcej leżakowania na brzuchu i ćwiczenia żeby wzmocnić mięśnie brzuszka malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 14:57   #3957
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Dobrze że czysto. Oby nic się nie rozwinęło. A może to ulewanie być reakcja alergiczna na mleko? Bo U nas czasem pojawiają się krostki i zastanawiam się czy to po mm.
U nas zimno, szaro i ponuro. Starszy ma katar i kaszel i mąż kazał mu zostać w domu. A mi się nic nie chce. Najchętniej poszlabym spać, chyba jest niskie ciśnienie.
W ogóle słabo na tej komunii bo nie mogę jeść nabiału A ja tak lubię devolay i różne sosy... oh A jeszcze tyle imprez przed nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem po dwóch chrzrach i jednej komunii na której patrzyłam na ciasta a tak lubię jeść te pyszności

My byliśmy u kolejnego arelgologa. Dał inne maści ale średnia poprawa narazie. I robiliśmy dziś badanie z krwi to igg. Lekarz mówił że może nic nie wyjść bo jest za mały ale że względu na te silne zmiany skórne zleciła zrobienie ich. Zobaczymy

Kamaska i ten arelgolog też powiedział mi tak jak Ty że picie nutramigenu przeze mnie jest bez sensu

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Jejku współczuje że nadal walczycie ze słabym przyrostem. Polecam spróbować mocz pobrać do kubeczka bo jak do woreczka pobieraliśmy to zawsze coś wyszło. Co do kaszki ja nie zagęszczam bo planuje podać łyżeczką. Myślę że jak podasz jaglaną to nic się nie stanie tu chodzi chyba bardziej o kaloryczność. Ile butli podajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro rano będę pobierać i kupiłam te woreczki

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 15:40   #3958
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ja jestem po dwóch chrzrach i jednej komunii na której patrzyłam na ciasta a tak lubię jeść te pyszności

My byliśmy u kolejnego arelgologa. Dał inne maści ale średnia poprawa narazie. I robiliśmy dziś badanie z krwi to igg. Lekarz mówił że może nic nie wyjść bo jest za mały ale że względu na te silne zmiany skórne zleciła zrobienie ich. Zobaczymy

Kamaska i ten arelgolog też powiedział mi tak jak Ty że picie nutramigenu przeze mnie jest bez sensu

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Ja jutro rano będę pobierać i kupiłam te woreczki

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
A macie takie czerwone zmiany skórne, szorstkie tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 17:06   #3959
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kupiłam w Rossmanie. Mam delikatną owsiankę pełnoziarnistą bezmleczną w składzie owies kwas askrobinowy i witaminą B1, bezmleczną kasze mannę w składzie kasza manna z pszenicy i witaminą B1 oraz bezmleczną jaglano-ryżową w skladzie proso mąka ryżowa kwas askrobinowy i Wit B1, z tym że zostania z uwagi na ryż poczekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Na początek planuję zrobić trochę kaszki na wodzie i dodać owocki że słoiczka. Ale to jak troszkę kupa ruszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 20:20   #3960
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cześć dziewczyny. Prośbę mam, na grupie fb już pisałam. Koleżanka pisze pracę podyplomową na temat sytuacji kobiet na rynku pracy i w związku z tym poszukuje kobietek, aby wypełniły ankietę. Mogłabym przesłać na maila do uzupelnienia. Bylybyscie chętne uzupełnić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.