Moje pierwsze seks spotkanie - porady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-13, 17:05   #31
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Był już raz wątek i jakoś o twoich przygodach z mężatkami i raczej nie było tam oklasków dla ciebie.
To raczej sprawa tych meżatek czy sypiaja tylko z mężem czy z kimś jeszcze on ich na siłę nie zaciąga do łóżka jeżeli czują taka potrzebę to czemu nie po co to oceniać to każdego wewnętrzna sprawa.
Tak samo tutaj jeżeli gość nie respektuje tego że jest w związku i chce się z autorką spotkać to on powinien mieć wyrzuty sumienia a nie ona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 17:14   #32
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
To raczej sprawa tych meżatek czy sypiaja tylko z mężem czy z kimś jeszcze on ich na siłę nie zaciąga do łóżka jeżeli czują taka potrzebę to czemu nie po co to oceniać to każdego wewnętrzna sprawa.
Tak samo tutaj jeżeli gość nie respektuje tego że jest w związku i chce się z autorką spotkać to on powinien mieć wyrzuty sumienia a nie ona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Błąd zasada jest prosta nie czyń krzywdy drugiemu a sypiać z zajętymi to właśnie czyni ta osoba bardzo dobrze to wyjaśniła ruda beksa w jednym z wątków.

Zresztą facet jest świnią jak widać samo to dało by do myślenie autorce że nie warto się z takimi zadawać.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-05-13 o 17:19
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 17:22   #33
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Błąd zasada jest prosta nie czyń krzywdy drugiemu a sypiać z zajętymi to właśnie czyni ta osoba bardzo dobrze to wyjaśniła ruda beksa w jednym z wątków.

Zresztą facet jest świnią jak widać samo to dało by do myślenie autorce że nie warto się z takimi zadawać.
Co ma bycie swinia do tego ze ona chce sie dobrze postukac?
To tylko seks, ona z nim sie nie ma zamiaru kumplowac. Zozum to w koncu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-05-13 o 17:23
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 17:46   #34
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Co ma bycie swinia do tego ze ona chce sie dobrze postukac?
To tylko seks, ona z nim sie nie ma zamiaru kumplowac. Zozum to w koncu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chłopie jaki ty płytki jesteś, że aż żal czytać.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 18:52   #35
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Chłopie jaki ty płytki jesteś, że aż żal czytać.
Doszukujesz sie glebi w stukaniu dla sportu? Jesteś powazny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 18:53   #36
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Doszukujesz sie glebi w stukaniu dla sportu? Jesteś powazny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli sam się przyznajesz że to płytkie tak?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 19:14   #37
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Czyli sam się przyznajesz że to płytkie tak?
Yyy, do czego mam sie przyznawac? Do seksu dla seksu, ze taki uprawialem dla seksu? No tak. Nic glebszego poza pchnieciami ledzwi nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 19:42   #38
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Dlaczego mam mieć? Nic złego nie robię. Nie chcę teraz związków. Mam dość po moich nieudanych i szczególnie ostatnim palancie. Chcę poczuć się atrakcyjna. Mam ochotę na szaloną przygodę
Potem zacznę szukać nowego mężczyzny do wspólnego życia.

Teraz chcę przyjemności z radości seksu.

Wyrzuty sumienia powinien mieć zresztą mój adorator z internetu, bo kogoś ma, ale nie drążę, bo mnie to nie interesuje.
Wydaje mi się jednak że troszkę powinno, ja bym nie mogła się bzykać z facetem, który tak naprawdę jest mało wart skoro w związku sobie szuka ruchania w necie.
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:21   #39
hikarioka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 23
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Ja myślę, że troche przesadzacie. Facet przynajmniej był szczery. Równie dobrze mógł to zataic przed nią. Ja nie widzę nic złego w tym. W końcu ona jest wolna i może robić wszystko. To on powinien się nad tym zastanowić.
Tak jak Ci radzili, lepiej uważaj. Ja bym spotkała się najpierw w miejscu publicznym. W dopiero potem w domu. Ale wybór należy do Ciebie. Życzę Ci dobrej zabawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hikarioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 08:01   #40
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Kobieto
nie wiesz kim jest facet
nie masz jego danych (to przede wszystkim!)
nie wiesz jak wyglada i ile ma lat
a pakujesz sie w cos takiego, jeszcze sciagasz go do domu? aha
potem Policja ma co robic

Edytowane przez xNightingale
Czas edycji: 2019-05-14 o 08:41
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 08:25   #41
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Pewnie tak jest, ze niektorzy klamia jacy z nich to nie sa bogowie seksu. Ale wsrod kobiet tez takie sa, co to opisują czego nie robią, a potem jest cieniutko.
Tak jest wszedzie, nie tylko w sieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jest na to nawet specjalne określenie : ,,gawędziarstwo-erotomaństwo"

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amor_latino Pokaż wiadomość
Wydaje mi się jednak że troszkę powinno, ja bym nie mogła się bzykać z facetem, który tak naprawdę jest mało wart skoro w związku sobie szuka ruchania w necie.

No trochę jednak tak chyba, że jego związek jest w stadium daleko posuniętego rozkładu, a jedynie nieoficjalnie niezakończony .


Tego jednak nie wiemy .
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2019-05-14 o 08:26
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 09:17   #42
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Jest na to nawet specjalne określenie : ,,gawędziarstwo-erotomaństwo"

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------




No trochę jednak tak chyba, że jego związek jest w stadium daleko posuniętego rozkładu, a jedynie nieoficjalnie niezakończony .


Tego jednak nie wiemy .
Tylko ze zwiazek tego pana do tematu nic nie ma. Rozpatrujemy autorke i jej obawy i watpliwosci co do seksu z nieznajomym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 14:31   #43
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Mydlę, że ten pan wcale nie musi być w związku, tylko tak się zabezpiecza przed potencjalnymi zakusami wielbicielek erotycznych przygód.
Kolejna sprawa, że nigdy w życiu nie zaprosiłabym obcego człowieka do swojego domu, bo przecież nie wiadomo, jak sytuacja się rozwinie.
Być może autorka go zobaczy i pomyśli: "O, nie. Aż tak zdesperowana nie jestem." I co potem zrobić z takim gościem, który przyszedł na seks i chce wyegzekwować swoje?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 15:00   #44
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mydlę, że ten pan wcale nie musi być w związku, tylko tak się zabezpiecza przed potencjalnymi zakusami wielbicielek erotycznych przygód.
Kolejna sprawa, że nigdy w życiu nie zaprosiłabym obcego człowieka do swojego domu, bo przecież nie wiadomo, jak sytuacja się rozwinie.
Być może autorka go zobaczy i pomyśli: "O, nie. Aż tak zdesperowana nie jestem." I co potem zrobić z takim gościem, który przyszedł na seks i chce wyegzekwować swoje?
Psiknac gazem lzawiacym po oczach jak grzecznych prosb o wyjscie nie zrozumie. Jak nadal bedzie sie pieklil to paralizatorem w krocze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:09   #45
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Nie podniecajcie się aż tak, bo wam żyłka pęknie. Ewidentnie trollowy wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:14   #46
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86811957]Nie podniecajcie się aż tak, bo wam żyłka pęknie. Ewidentnie trollowy wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dlaczego trollowy wątek?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:19   #47
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Dlaczego trollowy wątek?
Kontrowersyjny temat, mało prawdopodobna historia, autorka dawkuje informacje i dolewa oliwy do ognia jak dyskusja się uspokaja (np. tym tekstem, że facet może być zajęty). Konto stworzone wczoraj, zero aktywności w innych wątkach. Naprawdę trzeba być naiwnym pieniaczem, żeby się dać złapać na coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 16:45   #48
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86812006]Kontrowersyjny temat, mało prawdopodobna historia, autorka dawkuje informacje i dolewa oliwy do ognia jak dyskusja się uspokaja (np. tym tekstem, że facet może być zajęty). Konto stworzone wczoraj, zero aktywności w innych wątkach. Naprawdę trzeba być naiwnym pieniaczem, żeby się dać złapać na coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Uzytkownik moze i troll. Ale czy sam watek? Znalem co najmniej dwie bardzo podobne sytuacje. Sytuacje jak w temacie wcale rzadkie nie są. Nie sa tez jakos specjalnie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 17:02   #49
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Uzytkownik moze i troll. Ale czy sam watek? Znalem co najmniej dwie bardzo podobne sytuacje. Sytuacje jak w temacie wcale rzadkie nie są. Nie sa tez jakos specjalnie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie są rzadkie sytuacje, gdzie kobieta umawia się we własnym domu z facetem, którego nie widziała na oczy? Może ja żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, ale nie znam żadnej kobiety, która podejmowałaby dla seksu takie ryzyko. Wydaje mi się, że większość chciałaby chociaż zobaczyć wcześniej zdjęcie swojego gościa, z którym rzekomo od progu ma przejść do rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 17:14   #50
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86812184]Nie są rzadkie sytuacje, gdzie kobieta umawia się we własnym domu z facetem, którego nie widziała na oczy? Może ja żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, ale nie znam żadnej kobiety, która podejmowałaby dla seksu takie ryzyko. Wydaje mi się, że większość chciałaby chociaż zobaczyć wcześniej zdjęcie swojego gościa, z którym rzekomo od progu ma przejść do rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie. Ja mowilem o takich kolesiach, ktorzy dodatkowo sa w zwiazku z inna.

A przyjmujacych u siebie na seks dziewczyn (nawet nalegajacych na to by u nich sie spotkac od razu) jest duuuzo wiecej niz myslisz. I wlasnie kolesi ktorych nie wiedza jak wyglada.
I wiem o tym doskonale, bo ja nie wysylalem i wysylam moich zdjec nigdy i nikomu. I nie udostepniam, takze na tinderze. A takich chętnych dziewczyn spotkalem - jak pisalem - kilka (aby zrobic to u nich - konkretnie 5). Reszta w hotelu/motelu, z czego wiekszosc tylko dlatego, bo w ich domu, mieszkaniu rezydowal maz/chlopak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 17:14   #51
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86812184]Nie są rzadkie sytuacje, gdzie kobieta umawia się we własnym domu z facetem, którego nie widziała na oczy? Może ja żyję w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, ale nie znam żadnej kobiety, która podejmowałaby dla seksu takie ryzyko. Wydaje mi się, że większość chciałaby chociaż zobaczyć wcześniej zdjęcie swojego gościa, z którym rzekomo od progu ma przejść do rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mnie i zdjęcie by nie wystarczyło - kiedyś umówiłam się na randkę przez internet z gościem, który jak się okazało miał fejkowe zdjęcia, bo powitał mnie zupełnie inny facet. Także w życiu nie wpadlabym na pomysł pierwszego spotkania w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-05-14 o 17:20
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 18:14   #52
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie. Ja mowilem o takich kolesiach, ktorzy dodatkowo sa w zwiazku z inna.

A przyjmujacych u siebie na seks dziewczyn (nawet nalegajacych na to by u nich sie spotkac od razu) jest duuuzo wiecej niz myslisz. I wlasnie kolesi ktorych nie wiedza jak wyglada.
I wiem o tym doskonale, bo ja nie wysylalem i wysylam moich zdjec nigdy i nikomu. I nie udostepniam, takze na tinderze. A takich chętnych dziewczyn spotkalem - jak pisalem - kilka (aby zrobic to u nich - konkretnie 5). Reszta w hotelu/motelu, z czego wiekszosc tylko dlatego, bo w ich domu, mieszkaniu rezydowal maz/chlopak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio tak często można spotkać taką desperacje u ludzi?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 21:13   #53
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez martikax Pokaż wiadomość
Poznałam go na portalu randkowym. Pisujemy od kilku dni już poza tym portalem i nie potrafię o nim przestać myśleć a nie wiem nawet jak on wygląda i jak się nazywa.
Piszemy godzinami dzień w dzień. Czuję, że mogę mu opowiedzieć o wszystkim i tak zresztą jest.
Tak jak teraz o tym piszę i myślę, to brzmi to śmiesznie, bo mam już te 36 lat, a on powoduje, że czuję się jak nastolatka - ciągle uśmiechnięta, zarumieniona i bardzo podniecona.

On cały czas podkreśla, że nie chce związku, że nie chce mnie skrzywdzić jeśli się spotkamy. Zaakceptowałam to, będzię to tylko seks. Nie chcę nawet myśleć jak cudowny będzie, bo on samym tekstem powoduje, że odpływam i masturbuję się 2-3 razy dziennie.

Niedawno zakończyłam swój związek, był beznadziejny, zbyt wiele lat straciłam. Miałam bardzo małą liczbę mężczyzn, boję się że podczas spotkania on to zauważy, bo jest bardzo doświadczony a nie chcę go zawieść.
Mamy już wybrany termin, wybrał mi w co mam się ubrać i co robić.
Nigdy nie spotykałam się z nikim wcześniej na sam seks. Czy możecie mi poradzić czego mam oczekiwać i jak to wygląda? Na co uważać?
Najgorsze jest to, że nie widziałaś i nie wiesz w dalszym ciągu jak wygląda, jak się nazywa?

Nie każdy zdradza swoje nazwisko, ale mniemam, że imię znasz? Czy jednak posługuje się ksywą?

Nie no, ręce mi opadają. A nawet szczena.
Niezależnie ile ze sobą gadacie, piszecie powinnaś wiedzieć jak wygląda. Nie każdy jest fanem kamerek, ale to też pokazuje, że taka osoba ryly, serio istnieje bo zdjęcie to każdy może wysłać, nawet cudze chociaż wiadomo, że posługiwanie się cudzym wizerunkiem na przykład kumpla czy kumpeli jest karalne.

Nie mówię tu o znanych osobach tzw. celebrytach etc. Takich każdy zna, kojarzy. A jeśli nie każdy to chociaż większość.

Po prostu nie rozumiem jak koleś chociażby swojego zdjęcia Ci nie pokazał, czy nie dał linku do mediów społecznościowych jeśli takie ma i daje nawet ''randomowym'' osobom z neta i Ty jeszcze chcesz się z nim spotkać tak na cichacza nie widząc go wcześniej po za netem

Można się spotkać pisząc ''x'' czasu, ale widząc się, mając świadomość z kim sie pisze. Obstawiam, że taki koleś nie istnieje, podaje się za kogoś kim nie jest, albo ma coś do ukrycia. W ostateczności się wstydzi co jest dla mnie mega słabe.

Co jeśli okaże się psychopatą, socjopatą?
Nie pomyślałaś o tym?

W ogóle chociaż trochę nie przewidujesz jakiś względów bezpieczeństwa.

''Weź gaz pieprzowy'' , no ale co to da? Może koleś będzie miał 2 metry? Nie wiesz tego. Idąc żartem przewiesi Cie jak wór ziemniaków i pójdzie w pizzz$, a nawet dalej.

Ty już się jarasz, nakręcasz, pewnie cała mokra jesteś, a na spotkaniu może być zdziwko. Oszczędź sobie tego i nie spotykaj się z nim wcale, albo najpierw powiedz, żeby Ci sie pokazał czy na zdjęciu czy w kamerce. Może jak go zobaczysz przed spotkaniem to już Ci sie odechce

Ja bym chciała wiedzieć z kim piszę, z kim mam do czynienia wcześniej bo jakbym szukała i chciała mieć internetowego ''przyjaciela'' bez spotkań tylko do konwersacji to również bym to zakomunikowała.

Masz 36 lat, a zachowujesz się jak małolata.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-05-14 o 21:14
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 22:28   #54
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nie widziałaś i nie wiesz w dalszym ciągu jak wygląda, jak się nazywa?

Nie każdy zdradza swoje nazwisko, ale mniemam, że imię znasz? Czy jednak posługuje się ksywą?

Nie no, ręce mi opadają. A nawet szczena.
Niezależnie ile ze sobą gadacie, piszecie powinnaś wiedzieć jak wygląda. Nie każdy jest fanem kamerek, ale to też pokazuje, że taka osoba ryly, serio istnieje bo zdjęcie to każdy może wysłać, nawet cudze chociaż wiadomo, że posługiwanie się cudzym wizerunkiem na przykład kumpla czy kumpeli jest karalne.

Nie mówię tu o znanych osobach tzw. celebrytach etc. Takich każdy zna, kojarzy. A jeśli nie każdy to chociaż większość.

Po prostu nie rozumiem jak koleś chociażby swojego zdjęcia Ci nie pokazał, czy nie dał linku do mediów społecznościowych jeśli takie ma i daje nawet ''randomowym'' osobom z neta i Ty jeszcze chcesz się z nim spotkać tak na cichacza nie widząc go wcześniej po za netem

Można się spotkać pisząc ''x'' czasu, ale widząc się, mając świadomość z kim sie pisze. Obstawiam, że taki koleś nie istnieje, podaje się za kogoś kim nie jest, albo ma coś do ukrycia. W ostateczności się wstydzi co jest dla mnie mega słabe.

Co jeśli okaże się psychopatą, socjopatą?
Nie pomyślałaś o tym?

W ogóle chociaż trochę nie przewidujesz jakiś względów bezpieczeństwa.

''Weź gaz pieprzowy'' , no ale co to da? Może koleś będzie miał 2 metry? Nie wiesz tego. Idąc żartem przewiesi Cie jak wór ziemniaków i pójdzie w pizzz$, a nawet dalej.

Ty już się jarasz, nakręcasz, pewnie cała mokra jesteś, a na spotkaniu może być zdziwko. Oszczędź sobie tego i nie spotykaj się z nim wcale, albo najpierw powiedz, żeby Ci sie pokazał czy na zdjęciu czy w kamerce. Może jak go zobaczysz przed spotkaniem to już Ci sie odechce

Ja bym chciała wiedzieć z kim piszę, z kim mam do czynienia wcześniej bo jakbym szukała i chciała mieć internetowego ''przyjaciela'' bez spotkań tylko do konwersacji to również bym to zakomunikowała.

Masz 36 lat, a zachowujesz się jak małolata.
Nie pokazuje się, bo ma dziewczynę.
Nie ma nad czym deliberować.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 09:05   #55
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Jeśli chcesz się z nim spotkać na seks, to nie pytaj na forum, tylko po prostu zrób to, i już.



Ja bym się nie umówiła na seks, i to w swoim mieszkaniu z nieznajomym, nie znanym mi wcześniej facetem. Zwłaszcza na seks z elementami BDSM, gdzie on miałby dominować. Ze względów bezpieczeństwa. Bałabym się. Mam zasadę ograniczonego zaufania do nieznajomych.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 10:59   #56
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Psiknac gazem lzawiacym po oczach jak grzecznych prosb o wyjscie nie zrozumie. Jak nadal bedzie sie pieklil to paralizatorem w krocze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, a po całej akcji mieć sprawę o przekroczenie granic obrony koniecznej.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86812006]Kontrowersyjny temat, mało prawdopodobna historia, autorka dawkuje informacje i dolewa oliwy do ognia jak dyskusja się uspokaja (np. tym tekstem, że facet może być zajęty). Konto stworzone wczoraj, zero aktywności w innych wątkach. Naprawdę trzeba być naiwnym pieniaczem, żeby się dać złapać na coś takiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Coś w tym może być. Im dalej w las tym nowe trupy z szafy wypadają ( związek potencjalnego ff)
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 13:37   #57
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz się z nim spotkać na seks, to nie pytaj na forum, tylko po prostu zrób to, i już.



Ja bym się nie umówiła na seks, i to w swoim mieszkaniu z nieznajomym, nie znanym mi wcześniej facetem. Zwłaszcza na seks z elementami BDSM, gdzie on miałby dominować. Ze względów bezpieczeństwa. Bałabym się. Mam zasadę ograniczonego zaufania do nieznajomych.
To gdzie byś się umówiła w hotelu?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 13:53   #58
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
To gdzie byś się umówiła w hotelu?
Gdzie w hotelu? Mysle ze najlepszy do tego jest pokoj hotelowy.
Lepszy niz hall lub korytarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 13:56   #59
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Gdzie w hotelu? Mysle ze najlepszy do tego jest pokoj hotelowy.
Lepszy niz hall lub korytarz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tobie proponuje przedszkole.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 14:14   #60
KKrzysztofff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Hmm... nie wiem ile potrzeba jeszcze tragedii zeby kobiety zrozumiały, ze swiat jest niebezpieczny zwłaszcza dla płci pieknej. Przecież ciągle sie mówi o gwałtach o porwaniach o zabojstwach i wozeniu ciał w walizkach i co... i nic nadal kobiety sa naiwne. Dziewczyno najpierw spotkaj sie z Panem na gruncie neutralnym, wypijcie kawe, pojcie na spacer wybadaj w realu jakim jest facetem a potem ladujcie w łózku w swoim mieszkaniu co i tak bym proponował na pierwszy seks pokoj hotelowy a o BDSM z nieznajomym facetem nie bede sie wypowiadał... brak słów. Pozdrawiam.
KKrzysztofff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-29 16:18:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.