Pm 2020. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-27, 13:15   #1621
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No cóż chyba i to odpadnie, bo na siłę przekonywać mojego nie będę a z nim coś ogarnąć to pożal się Boże... Powiedziałam że jak tak chce od stycznia zacząć i go miesiąc różnicy zbawi to sam będzie kombinował i szukał ogólnie te limity ok ale np już ustalając limit 150os przy cenie 300 za osobę to trochę chore jest, bo cena się robi kosmiczna za samą sale xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby ludzie nie rezerwowali, to by nie było takich cen niestety
Ja mam na szczęście trochę sal w okolicy, więc mogłam przebierać.
Widełki cenowe to tak 210-290.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 16:00   #1622
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm2020

Umowa z fotografem podpisana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 16:30   #1623
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Umowa z fotografem podpisana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super jak cena?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 16:36   #1624
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm2020

2800 zł lub 3000 zł (w zależności od pakietu, dodatkowo drewniane pudełko z odbitkami coś w stylu boho)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 19:13   #1625
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No cóż chyba i to odpadnie, bo na siłę przekonywać mojego nie będę a z nim coś ogarnąć to pożal się Boże... Powiedziałam że jak tak chce od stycznia zacząć i go miesiąc różnicy zbawi to sam będzie kombinował i szukał ogólnie te limity ok ale np już ustalając limit 150os przy cenie 300 za osobę to trochę chore jest, bo cena się robi kosmiczna za samą sale xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to,to. Jak chcą od jakieś minimalnej ilości gości to chociaż cenę powinni trochę obniżyć..
Najwięcej ile widziałam od talerzyka to chyba 450zl, cena z tortem, ciastami i open bar
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Umowa z fotografem podpisana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 23:13   #1626
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

My wczoraj podpisaliśmy umowę z salą, dziś z DJ. Mam już na oku jednego fotografa i kamerzystę więc na dniach umówimy się na spotkanie. Chciałabym to załatwić i mieć już spokój, bo troszkę mnie już męczy szukanie usługodawców. Fakt faktem, sprawia mi to radość, jednak większość moich myśli skupiona jest na weselu więc po prostu boję się, że oszaleję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 12:46   #1627
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez paninowakowa Pokaż wiadomość
My wczoraj podpisaliśmy umowę z salą, dziś z DJ. Mam już na oku jednego fotografa i kamerzystę więc na dniach umówimy się na spotkanie. Chciałabym to załatwić i mieć już spokój, bo troszkę mnie już męczy szukanie usługodawców. Fakt faktem, sprawia mi to radość, jednak większość moich myśli skupiona jest na weselu więc po prostu boję się, że oszaleję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pędzicie jak burza
Ja po początkowym entuzjazmie umówiłam foto i DJa dopiero 1,5 miesiąca po załatwieniu sali.
A dodam, że wystarczyło przejrzeć maile, bo o oferty pisałam od razu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 12:52   #1628
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

No ja to slyszcze że mój potrzebuje spokoju i po nowym roku można coś zacząć ogarniać się okaże po nowym roku że za mało spokoju jeszcze miał

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 13:20   #1629
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
To ja się najbardziej rozglądam w terminach piątkowych ogólnie jakbym chciała któraś z wybranych dat to najbliższą jest w 2023

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Napisałam do sali mogę już pomarzyć o 2 czy 9 października
Ogólnie wolne są niedzielę, przyjaciółka w kwietniu w niedzielę będzie miała i w sumie nie wiem, niby jest 11ty i to nasza rocznica, równe 5 lat by było.. Co sądzicie o niedzieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na weselach i w piątek i niedzielę. Jako gość z dwojga złego wolę piątek. Urlop raczej i tu i tu trzeba wziąć, ale za to zawsze są te dwa dodatkowe dni na ewentualny powrót i dojście do siebie. Jako panna młoda też bym wolała piątek, łatwiej znaleźć makijazystke, fryzjerke.
Co do gości to jak komuś zależy, to przyjedzie nawet w środku tyg byliśmy u znajomych na weselu w niedzielę i z tego co mówili ze 3 pary im nie przyjechały, a wesele było na ok 130 osób.
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
O matko, chyba bym odpowiedziała, że trzeba było się oświadczyć za dwa lata.Z dwojga złego wybrałabym piątek, ale ogólnie jestem przeciwniczką wesel poza sobotą.Trudno się dziwić, skoro jest taka pojemność sali. Wiadomo, że każdy właściciel chce zarobić, a nie robić wesela na np. 1/3 możliwości obiektu, gdy ma opcję, by ją wypełnić w większości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osobiście też jestem przeciwniczka wesel poza sobota ale jak trzeba to i w środku tyg pojadę.
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Jakby ludzie nie rezerwowali, to by nie było takich cen niestety
Ja mam na szczęście trochę sal w okolicy, więc mogłam przebierać.
Widełki cenowe to tak 210-290.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety ceny na wszystko ślubne są z kosmosu. To cena za jeden dzień ? U mnie w mieście ceny są mniej więcej od 180-210 zł ale niektóre rzeczy potrafią być doliczane dodatkowo np pokrowce, tort, napoje.
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Umowa z fotografem podpisana!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super.

Ja też muszę fotografa do końca roku ogarnąć.



Dziewczyny na ile osób robicie wesela ?
U nas przy każdym liczeniu liczba się zwiększa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 13:28   #1630
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
No ja to slyszcze że mój potrzebuje spokoju i po nowym roku można coś zacząć ogarniać się okaże po nowym roku że za mało spokoju jeszcze miał

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
Oj, coś ten Twój luby kręci
Ciekawe, co powie w styczniu
Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byłam na weselach i w piątek i niedzielę. Jako gość z dwojga złego wolę piątek. Urlop raczej i tu i tu trzeba wziąć, ale za to zawsze są te dwa dodatkowe dni na ewentualny powrót i dojście do siebie. Jako panna młoda też bym wolała piątek, łatwiej znaleźć makijazystke, fryzjerke.
Co do gości to jak komuś zależy, to przyjedzie nawet w środku tyg byliśmy u znajomych na weselu w niedzielę i z tego co mówili ze 3 pary im nie przyjechały, a wesele było na ok 130 osób.Osobiście też jestem przeciwniczka wesel poza sobota ale jak trzeba to i w środku tyg pojadę. No niestety ceny na wszystko ślubne są z kosmosu. To cena za jeden dzień ? U mnie w mieście ceny są mniej więcej od 180-210 zł ale niektóre rzeczy potrafią być doliczane dodatkowo np pokrowce, tort, napoje.Super.

Ja też muszę fotografa do końca roku ogarnąć.



Dziewczyny na ile osób robicie wesela ?
U nas przy każdym liczeniu liczba się zwiększa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to cena za jeden dzień.
W większości przypadków trzeba doliczyć ciasta.
My mamy nową salę, więc cena to 215zł, nie ma tylko torta i alkoholu.
Skłaniałam się pierwotnie ku droższej sali (230 bez ciast), ale jestem najlepszym przykładem, że warto wcześniej spotkać się z usługodawcami. Pani z tej sali już zepsuta klientem potraktowała nas pt. "oglądać i spadać, jak nie wy, to kto inny". A u tych z naszej sali spędziliśmy dwie godziny. Bardzo zaangażowani
U nas lista jest na ok. 150 osób aktualnie.
I faktycznie też rośnie, bo pierwotna opcja była na 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 13:44   #1631
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Pm2020

Angeegna no rozmowa ma znaczenie. Miałam to samo z zespołem. Chcieliśmy zespół który grała u naszych znajomych i nam się podobał. Pptwierdzilismy termin i pojechaliśmy podpisać umowę. Bardzo ciężko się z managerem rozmawiało żadnych konkretów, gadka w stylu dogadamy się :/ Nic z materiałów do zaprezentowania, bo oni mają klientów głównie z polecenia i to im nie potrzebne :/ Gdyby nie to że widziałam ich na żywo i gdybym nie wyjeżdżał na dluzej dwa dni po tej rozmowie i chciałam mieć sale i orkiestrą już zaklepana, to tak mnie ta rozmowa zrazila że nie podpisalabym umowy i szukała dalej. A ja już dostosowalam do nich termin bo tylko dwa weekendy mieli wolne w maju :/


Co do gości u nas też początkowo było 120-130, później 150, a teraz 170, ale finalnie myślę że będzie ok 150

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 13:48   #1632
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Oj, coś ten Twój luby kręci
Ciekawe, co powie w styczniu Tak, to cena za jeden dzień.
W większości przypadków trzeba doliczyć ciasta.
My mamy nową salę, więc cena to 215zł, nie ma tylko torta i alkoholu.
Skłaniałam się pierwotnie ku droższej sali (230 bez ciast), ale jestem najlepszym przykładem, że warto wcześniej spotkać się z usługodawcami. Pani z tej sali już zepsuta klientem potraktowała nas pt. "oglądać i spadać, jak nie wy, to kto inny". A u tych z naszej sali spędziliśmy dwie godziny. Bardzo zaangażowani
U nas lista jest na ok. 150 osób aktualnie.
I faktycznie też rośnie, bo pierwotna opcja była na 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To apropo cen to u mnie poniżej 230 nie znalazłam, dużo w granicach 250zl a jeszcze więcej od 280 do 350 (najdroższe z alkoholem, bez jest 300 w tym miejscu)

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 13:54   #1633
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Angeegna no rozmowa ma znaczenie. Miałam to samo z zespołem. Chcieliśmy zespół który grała u naszych znajomych i nam się podobał. Pptwierdzilismy termin i pojechaliśmy podpisać umowę. Bardzo ciężko się z managerem rozmawiało żadnych konkretów, gadka w stylu dogadamy się :/ Nic z materiałów do zaprezentowania, bo oni mają klientów głównie z polecenia i to im nie potrzebne :/ Gdyby nie to że widziałam ich na żywo i gdybym nie wyjeżdżał na dluzej dwa dni po tej rozmowie i chciałam mieć sale i orkiestrą już zaklepana, to tak mnie ta rozmowa zrazila że nie podpisalabym umowy i szukała dalej. A ja już dostosowalam do nich termin bo tylko dwa weekendy mieli wolne w maju :/


Co do gości u nas też początkowo było 120-130, później 150, a teraz 170, ale finalnie myślę że będzie ok 150

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jednak ich wzięliście?
Ja prowadziłam długie negocjacje z DJem poleconym przez salę, ale dramat był.
Tak 20% odmów trzeba wziąć pod uwagę
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
To apropo cen to u mnie poniżej 230 nie znalazłam, dużo w granicach 250zl a jeszcze więcej od 280 do 350 (najdroższe z alkoholem, bez jest 300 w tym miejscu)

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
Sala moich marzeń krzyknęła 260zł, co najlepsze we wrześniu mieli obłożony cały 2020 i sporo w 2021...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 14:01   #1634
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Sala która mi się marzyła w czerwcu tego roku miała obłożone wszystkie weekendy w 2020 i większość piątków :/ Nawet nie pytałam ile biorą za osobę ale z tego co wiem to nie mało.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 14:04   #1635
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm2020

Moja wymarzoną sala 245zl za osobę w pt i niedzielę a w sobotę 280, ale na szczęście chce piątek 😂 no i w okolicach 70-80osob, ciotek piąta woda po kisielu nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 14:25   #1636
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Sala która mi się marzyła w czerwcu tego roku miała obłożone wszystkie weekendy w 2020 i większość piątków :/ Nawet nie pytałam ile biorą za osobę ale z tego co wiem to nie mało.
O matko, koszmar, co tym ludziom się tak pali.
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Moja wymarzoną sala 245zl za osobę w pt i niedzielę a w sobotę 280, ale na szczęście chce piątek no i w okolicach 70-80osob, ciotek piąta woda po kisielu nie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy, kto ma jaką rodzinę.
U mnie sama najbliższa rodzina (rodzeństwo rodziców i ich dzieci) to 50 osób. Z wszystkimi utrzymujemy kontakt.
Więc nie ma szans na wesele 70 osobowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angeegna
Czas edycji: 2018-11-29 o 14:26
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 15:41   #1637
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byłam na weselach i w piątek i niedzielę. Jako gość z dwojga złego wolę piątek. Urlop raczej i tu i tu trzeba wziąć, ale za to zawsze są te dwa dodatkowe dni na ewentualny powrót i dojście do siebie. Jako panna młoda też bym wolała piątek, łatwiej znaleźć makijazystke, fryzjerke.
Co do gości to jak komuś zależy, to przyjedzie nawet w środku tyg byliśmy u znajomych na weselu w niedzielę i z tego co mówili ze 3 pary im nie przyjechały, a wesele było na ok 130 osób.Osobiście też jestem przeciwniczka wesel poza sobota ale jak trzeba to i w środku tyg pojadę. No niestety ceny na wszystko ślubne są z kosmosu. To cena za jeden dzień ? U mnie w mieście ceny są mniej więcej od 180-210 zł ale niektóre rzeczy potrafią być doliczane dodatkowo np pokrowce, tort, napoje.Super.

Ja też muszę fotografa do końca roku ogarnąć.



Dziewczyny na ile osób robicie wesela ?
U nas przy każdym liczeniu liczba się zwiększa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi raczej wszystko jedno w jaki dzień przypada wesele, do tej pory nigdy nie miałam problemu z załatwieniem wolnego w pracy. Jedyne co mi przeszkadza to fakt, że u mnie w okolicy panuje dziwny trend zawyżania niektórych usług. I tak za zwykły makijaż w niedzielę (i święta) trzeba zapłacić 180 zł! Fryzjerzy też mają ceny z kosmosu.

Hahaha Angellka, mamy to samo! Pierwotnie do 120 osób, a teraz za każdym razem tż-owi ta liczba magicznie wzrasta! Ostatnio stanęło na 160

Co do DJ miałam to samo. Braliśmy z polecenia i już mieliśmy podpisywać umowę, ale sporo rzeczy było dla mnie nie zrozumiałych i chciałam dopytać, miałam też mnóstwo swoich pytań i stanęło na tym, że DJ nam... odmówił. Uzasadniał to tym, że widzi, iż jestem bardzo problemową osobą i on na pewno się ze mną nie dogada! A pytania były w stylu, co jak zachoruje, czy pije alkohol w trakcie wesela, oraz jak długie są bloki muzyczne, jak często i na jak długo robi przerwy.
Na szczęście znaleźliśmy innych DJ (dwie osoby prowadzą) i byliśmy zachwyceni spotkaniem z nimi. Byli bardzo zadowoleni, że mamy sporo pytań, odpowiadali konkretnie i sami mnóstwo ciekawych rzeczy nam przekazali jak również cennych informacji i wskazówek, na które sami raczej byśmy nie wpadli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Mademoiselle Bernadette
Czas edycji: 2018-11-29 o 15:52
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-30, 02:57   #1638
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Pm2020

Mademoiselle, hehe niezle pierwszy raz się spotkałam, że to Dj odmówił, ale pewnie to lepiej jak później byście się mieli szarpać. A i tak znalazłaś kogoś bardziej odpowiedniego dla siebie.

Co do droższych usług w niedzielę to mnie to nie dziwi, w końcu ktoś poświęca swój wolny czas.

Angeegna tak wzięliśmy ten zespól. Zobaczymy co będzie, na zywo nam sie podobali. Wcześniej zaklepalam już sale na 02.05 no i nie chciałam na szybko już szukac innego zespołu. Przez ostatnie 3 lata byliśmy na jakiś 16 weselach i mało co nam się podobało. I nawet nie chodzi o samo granie, ale też zabawianie i dostosowywanie się do gości. TZ Dj nie chciał :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-30, 07:53   #1639
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Pm2020

Hej dziewczyny Mogę dołączyć do wątku?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-30, 08:51   #1640
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mogę dołączyć do wątku?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cześć Zapraszamy. Opowiedz coś o was
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-30, 11:29   #1641
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Cześć Zapraszamy. Opowiedz coś o was
I o planach ślubnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-01, 15:57   #1642
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Cześć Zapraszamy. Opowiedz coś o was


Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
I o planach ślubnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nasza sytuacja jest dość skomplikowana. Mamy z TŻ po 28 lat, zaręczyny były w czerwcu tego roku i miałam zostać PM 2019. Mieliśmy nawet zarezerwowaną już salę, jednak we wrześniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pierwotna data ślubu przypadała na miesiąc po terminie porodu, więc stwierdziliśmy, że nie damy rady i przełożyliśmy wesele na 27.06.2020. Całe szczęście, że menadżerka sali jest bardzo życzliwa i wyrozumiała, nie robiła nam z tego powodu żadnego problemu. Planujemy też ślub cywilny tylko z obiadem na styczeń 2019, tak dla unormowania sytuacji prawnej naszej i dziecka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-01, 16:34   #1643
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Pm2020

Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-01, 22:50   #1644
paninowakowa
Zakorzenienie
 
Avatar paninowakowa
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3 729
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!! Zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
paninowakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-01, 23:04   #1645
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Dużo zdrowia i samych szczęśliwych chwil we trójkę. :Love:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 00:18   #1646
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ! Dużo zdrówka dla Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 07:23   #1647
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Życzę dużo siły i wielu okazji do snu

Moja koleżanka ze studiów stwierdziła, że najpierw dziecko, a ślub to jak będzie na tyle duże, żeby im nieść obrączki Też bardzo fajna wizja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 09:33   #1648
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Chciałam poinformować że w poniedziałek 26.11 urodziłam synka. Podejrzewam,że jestem pierwszą mama z PM 2020 więc się chwalę

Nasza sala to koszt 240 zł/os

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 11:13   #1649
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Gratulacje! Życzę dużo siły i wielu okazji do snu

Moja koleżanka ze studiów stwierdziła, że najpierw dziecko, a ślub to jak będzie na tyle duże, żeby im nieść obrączki Też bardzo fajna wizja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to dziecko po ślubie i to raczej nieprędko, choć życie lubi zaskakiwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-02, 11:28   #1650
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja to dziecko po ślubie i to raczej nieprędko, choć życie lubi zaskakiwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja osobiście bym już trochę chciała, pewnie po weselu odczekam kilka miesięcy i się wezmę do roboty - umowę na stałe już mam, a czuje ze mi zegar tyka już powoli, a mam dopiero 24 lata. Moja babcia za to w tym wieku miała dwójkę, a moja mama już mnie urodziła. Jednak z pokolenia na pokolenie jakoś się każdy bierze później...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.