Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 10:58   #91
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

W tej czesci to sie juz chyba wszystkie rozpakujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:14   #92
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Pazurki zrobione, byłam na poczcie paczuszkę i listy z tymi „danke - karten” wysłać do paru osób z Polski
U lekarza bez usg, bo nie lubię tej baby co była dziś, ktg okej z jednym skurczem, szyjka zamknięta i twarda a długa na 3,9 cm
Wiec obstawiam ze wytrzymam do 2.4?????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:18   #93
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Beata to ty masz szyje a nie szyjke jak na ten etap

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:35   #94
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Oo też się zapisałam na te warsztaty, idziemy w przyszlym tygodniu Oj prasowanie to zupełnie inna bajka...też utknęłam

Super, że masz sesję ja się waham i tyle się wahać będę, że nie pójdę, a paznokci to nie mam

Randki jedzeniowe? Kocham takie i tylko takie uznaję nawet i przed ciążą!!!

Cieszmy się moja droga, że tak się koleżanki ociągają bo przynajmniej nie będzie nam tu smutno samym czekać do końca kwietnia ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ja mam z home and you juz kilka lat i jest jak nowa ;-) tyle, ze tam najlepiej kupowac na promocji drugi produkt za 10zl bo 250zl za narzute to duzo ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się długo wahałam z sesją, byłam zdecydowana że raczej nie będziemy robić, ale w sumie nam ta babeczka na targach spasowała. Co prawda większość jej fotek jak widzę to te suknie itp., nie do końca mój klimat, ale co tam już naprawdę nie miałam siły na większe rozkminy. Przynajmniej mojemu tż się podobają te fotki w sukniach Liczę, że na siebie będzie się inaczej patrzeć, no i bałam się że zostanę bez pamiątki. Mam z tyłu głowy, że sesji poślubnej nie chciałam, ale była i tak w pakiecie więc zrobiliśmy, a później i do tej pory jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

O widzę, że wy mnie tu rozumiecie z tym jedzeniem, no coż innego mogłabym robić na tym etapie

Ja hybrydy robię sama, ostatni raz przed porodem

Z tym porodem to dokładnie, też myślałam że dziewczyny zdążą już przerobić wszystkie problemy świata, a my z brzuchem jeszcze będziemy chodzić A tak możemy bardzo nie będziemy odstawać, choć mój jeśli dobrze się ustawi to jestem przekonana, że przenoszę

Ja już kilka lat temu kupowałam narzutę w jysku, cały czas jest w użyciu i jestem z niej bardzo zadowolona. Co prawda droga była, byłam tak podniecona jej zakupem, że ze 3k finalnie kosztowała wliczając koszt przerysowania całego boku auta o wiatę na wózki marketowe
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:51   #95
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Wróciłam z Biedronki z narzutą ostatnia w tym kolorze była, może nie o taka dokładnie mi chodziło ale juz bardziej pasuje niż poprzednia. 1553169079937.jpeg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:51   #96
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cieszy mnie ze nie jest mocno skrócona bo się trochę uspokoiłam z terminem do cc.

Chociaż zaskoczona jestem bo dwa tygodnie temu lekarka dała dwa tygodnie „a później zobaczymy” wiec widzimy teraz....
ale ten brzuch taki twardy i bolący


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:10   #97
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Pazurki zrobione, byłam na poczcie paczuszkę i listy z tymi „danke - karten” wysłać do paru osób z Polski
U lekarza bez usg, bo nie lubię tej baby co była dziś, ktg okej z jednym skurczem, szyjka zamknięta i twarda a długa na 3,9 cm
Wiec obstawiam ze wytrzymam do 2.4?????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wytrzymasz siedzę z farbą na łbie laski proszę się chwalić nowymi fryzurami!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 12:22   #98
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mam pytanie do matek może głupie ale :

Jeżeli karmi się cycusiem..i dzidzia ma 3 miesiące i nie będzie się w domu na cały dzień : 15-24 h
To czy mleko będzie leciało regularnie mi z cycucha i muszę mieć pompkę ze sobą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:26   #99
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do matek może głupie ale :

Jeżeli karmi się cycusiem..i dzidzia ma 3 miesiące i nie będzie się w domu na cały dzień : 15-24 h
To czy mleko będzie leciało regularnie mi z cycucha i muszę mieć pompkę ze sobą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mozesz miec male przecieki mleka ale gwarantuje Ci, ze jesli bedziesz kp regularnie to Ci bedzie chcialo rozsadzic bimbalki przy tak dlugiej przerwie wiec lepiej miec pompke ze soba, zeby je troche rozluznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:29   #100
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Tylko żeby potem, po urodzeniu się maluchowi dzień z nocą nie pomylił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pójdą rolety w ruch Siostrzenicę jak była mała, przyjeżdżała do nas i spała zawsze wkręcałam, że musi jeszcze trochę pospać, bo jest noc
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja tez po fryzjerze

I frytki dzis tem robie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i masz! Też chyba będę musiała te frytki zrobić. Albo hot-dogi Albo grillowanego camemberta I do tego bagietka....Sama nie wiem....
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Beata to ty masz szyje a nie szyjke jak na ten etap

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tytanową w dodatku
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Wróciłam z Biedronki z narzutą ostatnia w tym kolorze była, może nie o taka dokładnie mi chodziło ale juz bardziej pasuje niż poprzednia. Załącznik 7669210
Mega fajna ta narzuta. Też szukam, ale jak mam iśc do Biedry w te kolejki
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Wytrzymasz siedzę z farbą na łbie laski proszę się chwalić nowymi fryzurami!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nigdy nie widać, że byłam. Zawsze musiałam się przypominać czy to w pracy czy tż-owi że "Hello byłam u fryzjera, może jakiś komplement"
Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Cieszy mnie ze nie jest mocno skrócona bo się trochę uspokoiłam z terminem do cc.

Chociaż zaskoczona jestem bo dwa tygodnie temu lekarka dała dwa tygodnie „a później zobaczymy” wiec widzimy teraz....
ale ten brzuch taki twardy i bolący


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A co lekarka na ten brzuch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 12:30   #101
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do matek może głupie ale :

Jeżeli karmi się cycusiem..i dzidzia ma 3 miesiące i nie będzie się w domu na cały dzień : 15-24 h
To czy mleko będzie leciało regularnie mi z cycucha i muszę mieć pompkę ze sobą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Będzie Ci rozsadzało piersi. Lepiej miec możliwość odciagnięcia.
Moze tez byc tak, że jak pomyslisz o dziecku to zacznie wypływać pokarm.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 12:38   #102
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej

Gratuluję wczorajszych i dzisiejszych wizyt!

U fryzjera byłam z miesiąc temu i mi starczy ja to zresztą ani paznokci nie robię, ani rzęs także się wypowiadam na takie tematy

Przejrzałam dziś ciuszki od brata, kij ze miałam ich nie dostać i odkupilam 10 kg ciuchów od kogoś innego i leżało to tak miesiąc bo już mi się nie chciało tego przeglądać, jak tamte dopiero co zdążyłam sobie elegancko ogarnąć. No ale się wzięłam za to, połowę oddaje. I Wam powiem że się nie mogę doczekać kiedy zacznę je zakładać maluchowi <3 chyba będę tak patrzeć pół dnia na niego i robić oczywiście milion zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 13:25   #103
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez MoonInTheSky Pokaż wiadomość
Dzień dobry mi się dziś śniło, że trafiłam na porodowke z bólami, lekarz zrobił usg i okazało się, że młody się przekrecil i głowa jest na górze i prawdopodobnie będę miała cc ale, że poczekają 6h czy się zrobi rozwarcie, bo póki co na jeden palec, a to wyklucza snTeż tak miałam, tzn gin zrobił usg i powiedział, że ciąża donoszona (36T0d) i już mogę zacząć rodzic w każdej chwili, a na drugi dzień odeszły mi wody :pJakie seriale oglądałaś? Ja ostatnio kupiłam na allegro, Zwykła pikowaną za grosze, a jest naprawdę spoko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z seriali to obejrzałam Grę o Tron i Outlander.
Wszystkie skonczone sezony- teraz czekam na finałowy GoT - moze utodzęw dniu premiery
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 13:33   #104
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Magnez na ten brzuch brac. Dużo magnezu.

Okej, to będę pakować pompkę ze sobą

Mam ultramarsz pod koniec czerwca i pod koniec lipca... tylko nie wiem czy „wyrzucę” to mleko czy będę co ;( ale to się będę przejmować w czerwcu tym dopiero


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 13:52   #105
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja zdecydowanie niegotowa na rodzenie. Muszę jeszcze skończyć te porządki (skończyć, ha, dopiero zaczęłam), spakować torbę (ktoś oprócz mnie jeszcze nie spakował?), poprać, kupić cholerny kokon… oj długo by wymieniać. Fryzjera zostawiam na deser i ogólnie jakieś ogarnięcie własne bo wyglądam już jak człowiek lasu

Bejata ja miałam podobnie, twardy bolący brzuch w pakiecie z trzymającą szyjką, brakiem innych oznak i trzęsieniem portkami żeby dotrwać do planowanego CC Zaczęłam brać magnez za radą gin i od paru dni jest naprawdę dużo lepiej.
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 13:58   #106
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U fryzjera to ha muszę zafarbować odrost i skrocić grzywkę.
Mam dużo siwych wlosów, patrzę dzis na nieogolonego męża - a on ma masę siwych wlosów na brodzie. I teraz wstydzę się isc na te warsztaty. Tam pewnie będą mlide pary a my takie dziadki. Tzn mąż zaraz się ogoli i już będzie mlodziej wyglądał ale ja nie a to dołujące
Nie za bardzo też wiem w co się ubrać zeby wyglądać znośnie.
Ach doła złapałam.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:03   #107
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie niegotowa na rodzenie. Muszę jeszcze skończyć te porządki (skończyć, ha, dopiero zaczęłam), spakować torbę (ktoś oprócz mnie jeszcze nie spakował?), poprać, kupić cholerny kokon… oj długo by wymieniać. Fryzjera zostawiam na deser i ogólnie jakieś ogarnięcie własne bo wyglądam już jak człowiek lasu

Bejata ja miałam podobnie, twardy bolący brzuch w pakiecie z trzymającą szyjką, brakiem innych oznak i trzęsieniem portkami żeby dotrwać do planowanego CC Zaczęłam brać magnez za radą gin i od paru dni jest naprawdę dużo lepiej.
Ja mam niespakowaną, myślę że przynajmniej jeszcze kilka dni zejdzie zanim dojdę do tego etapu

Rany myślałam, że paznokci nie pomaluje, tak młody buszował. Przy jednym paznokciu to serio co malowałam to łup i wyjeżdżałam, musiałam zmywać i w kółko to samo z 10 razy. Ciężko bylo
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:26   #108
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do matek może głupie ale :

Jeżeli karmi się cycusiem..i dzidzia ma 3 miesiące i nie będzie się w domu na cały dzień : 15-24 h
To czy mleko będzie leciało regularnie mi z cycucha i muszę mieć pompkę ze sobą?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lepiej odciągać. Piersi będą cię boleć i zastoje mogą się zrobic.


Podziwiam za fryzjerów. Ja byłam juz w lutym i jeszcze do domu zamówiłam bo nie wyobrażałam sobie tyle godzin w salonie usiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Edit: moje frytki właśnie się pieką. Zrobiłam też paluszki rybne i kapustę z marchewka. Wymiękam. Nogi odpadają. Ubranka mam już poukładane i nawet na wyjscie że szpitala już przygotowane. Muszę jeszcze ostatecznie torbę dopakowac.pare rzeczy wyjąć pare dołożyć. Wrzucić dokumenty i hm.. Chyba wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Dopiero mam czas usiąść i dokladniej przyjrzec sie moim wynikom. Żelazo 132, norma 37-145. Jestem w szoku
W moczu leukocytow za duzo ale to chyba nic nie znaczy i nie wiem czemu barwa jest z wykrzyknikiem. bakterie pojedyncze ? Ale gin mowl ze wyniki są dobre.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 14:35   #109
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień doberek

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja bralam w dawce 6 szt.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Oo.. rozpoczęłam sezon na fryzjera. Ja juz po więc moge wpadać na porodowke

A tak serio to dzis u mnie 38 0d, strasznie mi teraz szybko czas leci. Od tygodnia mam mega wzrost energii. Wicie gniazda w pełni. Chata praktycznie na błysk. Zostaly tylko okna, ale zostawiam na czas blizej terminu :P. Czekam jeszcze tylko na przesylke z organizerami i rozpakowuje z pudel rzeczy małej. A że wszystko juz poprane to bedzie to sama przyjemnosc . No i ciągle kupuje coś do mieszkania < sciana>, ale może wreszcie skończę po 2 latach je wykanczać! Za tydzien ma juz byc narożnik do salonu : jupi:



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę u mnie syf wkoło . To wicie gniazda w ogóle sie mi nie wlaczylo . A jesCze mama przyleci i aż wstyd wszędzie bajzel !!!!

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Na pewno go nie przydusilas jakby mu coś było to by cie obudził zresztą ja śpię na każdym boku i nawet nie raz obudzę się na plecach.
A czasem jak leżę na lewym boku to czuję jak mi ręką gmera w biodrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja spie na każdej stronie i czasem na plecach tez .... nie dałabym rady na jednej .

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Robiłam tylko wziewne, ale to powtórka. On i tak od 1 roku jest pod kontrolą alergologa/pulmonologa przez astmę i jak mam być szczera hitaxa i singular działają na tyle, że w sezonie nie ma jakiś strasznych katarów. No czasem jak pójdziemy do mojej mamy to zaczyna kichać bardziej, ale to kumulacja 5 kocich futer. W tym roku mamy jeszcze obserwować jaki będzie ten pylący sezon, a za rok pewnie odczulanie się zacznie.

Ja miałam 6 szt.

Jak ja zazdroszczę tej energii. Wstaję z powerem, jest nieźle przez 2h. Potem brak mocy. Jakoś ogarniam się do zadań, a po obiedzie idę spać chociaż na chwilę
Mam ochotę tyle rzeczy zrobić, ale stawiam na minimalizm, bo brzuch i plecy dają mi popalić.


Nie wiem w ogóle jak to się stało, że mamy już 21 marca! Kiedy?! Jak?! Zostało tylko 3 tygodnie do TP

Od rana jest mi mega niedobrze. Do tego boli mnie okresowo podbrzusze, choć przez chwilę myślałam, że zbiera mi się na qpę, brzuch mi twardnieje. Przez chwilę nawet myślałam, że nie dojdę z młodym do przedszkola, bo nawet plecy mnie zaczęły boleć! Mała pobuszowała rano, a teraz siedzi cicho. Powegetuję jeszcze i jak dalej będzie tak ćmić to wezmę nospę. Muszę się jakoś dokulać do gina. Mam do odebrania przy okazji gbs i śmieszkowałam ostatnio, że jak będę mieć ten ostatni papierek, to mogę rodzić.
5 lat temu, po wizycie i rozwarciu na 2 palce poszłam odebrać nowe dokumenty i oświadczyłam, że teraz mogę iść już rodzić. I na drugi dzień byłam już o 5 rano w szpitalu, bo wody się sączyły Lepiej nie proroczyć.
OMG umarłabym u twojej mamy. Raz poszłam do koleżanki która ma 2 koty i skończyło sie na tym ze musiałam wyjsć po 30 min i użyć inhalatora. Juz więcej nie zaryzykowałam hehe

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja nie mam czasu szukać, jedynie po marketach się rozgladam w pepco nic nie ma, wszystko szare, brudno różowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Ja dzisiaj nic nie zrobiłam a siły mi się kończą. Póki co było wycinanie i klejenie, malowanie, kilka razy jedzenie, nie żebym ja, córka co chwile cos wola a ja tylko w locie w ukryciu jakieś ciastka ale myślę zeby juz coś zjeść. Teraz karmi mnie plastikowy mi warzywami . "Tylko nie odchodź mamuś". No nic kopyta wyciągnęłam i korzystam, musze posiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mi kiedyś takie mufinki zaserwowała :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B683BAD1-FC65-43FE-80B3-AE896EEC3EAE.jpg (123,3 KB, 57 załadowań)
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 14:35   #110
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Zeżarłam frytki, pocisnelam ciastem krowkowym, rogalikiem z serem i tak mnie zmogło, ze zasnelam. Ostatnimi czasy popoludniu dopada mnie taka niemoc, ze ledwo daje rade wysiedziec. Jak dobrze, ze maz jest w domu i Igora ogarnia.


Musze pranie poprasowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:05   #111
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Wytarłam kurze, odkurzyłam i umyłam podłogę, zrobiłam zakupy.... I kupiłam narzutę w Biedronce Zrobiłam sobie grillowanego camemberta i pomoczylam w tym bagietkę Też coś mnie muli, ale muszę być twarda, bo potem wieczorem nie zasnę. Może czas na kawusie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:07   #112
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Podobno wczoraj w tv było, że jakaś pani w pampkach z warszawskiego lidla znalazła larwy w dwóch paczkach... fujka
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:09   #113
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Podobno wczoraj w tv było, że jakaś pani w pampkach z warszawskiego lidla znalazła larwy w dwóch paczkach... fujka
Omg, tego jeszcze nie było Bleh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:19   #114
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Podobno wczoraj w tv było, że jakaś pani w pampkach z warszawskiego lidla znalazła larwy w dwóch paczkach... fujka
Fuuj... Ale larwy rozne czesto mozna znalezc w suszonej, lisciastej herbacie albo w mące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:30   #115
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

http://m.warszawa.eska.pl/newsy/larw...TBtQWQSHQPAmXc
O tu wklejam przykładowy link o tym. Nie wiedziałam, że trzeba nawet w pampersach tak uważać na takie paskudztwa
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:55   #116
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Dzień doberek



Zazdroszczę u mnie syf wkoło . To wicie gniazda w ogóle sie mi nie wlaczylo . A jesCze mama przyleci i aż wstyd wszędzie bajzel !!!!


Ja spie na każdej stronie i czasem na plecach tez .... nie dałabym rady na jednej .



OMG umarłabym u twojej mamy. Raz poszłam do koleżanki która ma 2 koty i skończyło sie na tym ze musiałam wyjsć po 30 min i użyć inhalatora. Juz więcej nie zaryzykowałam hehe



Moja mi kiedyś takie mufinki zaserwowała :
Hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Wytarłam kurze, odkurzyłam i umyłam podłogę, zrobiłam zakupy.... I kupiłam narzutę w Biedronce Zrobiłam sobie grillowanego camemberta i pomoczylam w tym bagietkę Też coś mnie muli, ale muszę być twarda, bo potem wieczorem nie zasnę. Może czas na kawusie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co wy z tymi narzutami? Muszę gazetkę obczaić nigdy nie jadłam grillowanego Cammemberta. Jak to się robi? U mnie córkę moja mam wzięła na plac zabaw. Prawie 3h. Piękna pogoda. Wdzięczna jestem że takie atrakcje jej zapewnia. Bo ja niestety nie mogę... Zjadłyśmy, usiadlam, włączyłam jej bajkę a tu już 17. Za godzinę trzeba będzie szykować ja spać. Tz myje teraz gary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Fuuj... Ale larwy rozne czesto mozna znalezc w suszonej, lisciastej herbacie albo w mące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znalazłam w malinowej lisciastej. Najlepsze se już zaparzona, nie oglądałam jej. Poczułam coś. Między zebami. Fujjjjj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:04   #117
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Co wy z tymi narzutami? Muszę gazetkę obczaić nigdy nie jadłam grillowanego Cammemberta. Jak to się robi? U mnie córkę moja mam wzięła na plac zabaw. Prawie 3h. Piękna pogoda. Wdzięczna jestem że takie atrakcje jej zapewnia. Bo ja niestety nie mogę... Zjadłyśmy, usiadlam, włączyłam jej bajkę a tu już 17. Za godzinę trzeba będzie szykować ja spać. Tz myje teraz gary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Ja znalazłam w malinowej lisciastej. Najlepsze se już zaparzona, nie oglądałam jej. Poczułam coś. Między zebami. Fujjjjj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo fuuuui... Ale w sumie nie wiem czy sama tez bym zauwazyla bo te liscie jak robale wygladaja tak czy inaczej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:10   #118
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Hahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Co wy z tymi narzutami? Muszę gazetkę obczaić nigdy nie jadłam grillowanego Cammemberta. Jak to się robi? U mnie córkę moja mam wzięła na plac zabaw. Prawie 3h. Piękna pogoda. Wdzięczna jestem że takie atrakcje jej zapewnia. Bo ja niestety nie mogę... Zjadłyśmy, usiadlam, włączyłam jej bajkę a tu już 17. Za godzinę trzeba będzie szykować ja spać. Tz myje teraz gary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Ja znalazłam w malinowej lisciastej. Najlepsze se już zaparzona, nie oglądałam jej. Poczułam coś. Między zebami. Fujjjjj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowe łóżko = nowa narzuta
Ja po prostu wrzuciłam na patelnię grillową bez żadnych udziwnień, jak się zrobił mięciutki to był idealny do jedzenia.
Ja kupiłam tą herbatę i koniec końców nie wypiłam jeszcze ani filiżanki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:35   #119
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jej uwielbiam cammemberta z piekarnika z topioną czekoladą❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 17:13   #120
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ooo fuuuui... Ale w sumie nie wiem czy sama tez bym zauwazyla bo te liscie jak robale wygladaja tak czy inaczej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pod wplywem wrzątku robaczki napecznialy. Było widać ale na surowo w opakowaniu trzeba było się przyjrzeć. Ale wiesz, zrobiłam herbatę i nie patrzyłam co tam pływa. Lisciaste z dodatkami zawsze są kolorowe i różnorodne teraz boje sie malinowych produktow.
Patrzcie też na ryż. Też się zdarzyły nam robaki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Jej uwielbiam cammemberta z piekarnika z topioną czekoladą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojjj o tym to nigdy nie słyszałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.