BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie???? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-11, 16:40   #61
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez julitaaa28 Pokaż wiadomość
WIele biur podróży ma w swojej ofercie Chorwację. Jest to modny kierunek no i wspaniałe miejsce
WYstarczy poszukać, albo u konkretnego biura jak np. LogosTour, Alfa Star, Oskar, VSPP. Albo wejść sobie na jakąś konkretną wyszukiwarkę, gdzie mają oferty wielu biur podróży, np. mojewakacje24. CZasem w jednym miejscu jest wtedy więcej wyboru.
A z tych większych biur warto postawić na polskie np. Raibow
Ogłosili upadłość w ubiegłym roku
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 22:02   #62
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Ogłosili upadłość w ubiegłym roku
A co ciekawe, siedziba biura podróży, tj. duża willa pod Radomiem nadal istnieje. Tak czy inaczej ostatnio zaciera się do niedawna wyraźna granica pomiędzy wielkimi i poważanymi biurami podróży, a niewielkimi i początkującymi firmami. Co więcej, niektórzy wolą wybrać małe biuro, które chce zdobyć klienta i będzie go rozpieszczać. Wielkie biura, które mają mnóstwo klientów nie zwrócą uwagi na kolejnego - ot, kolejny punkt do statystyk.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:04   #63
Chomik329
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Po wyprawach z ostatnich lat generalnie przerzucilam się na wyspecjalizowane biura. W myśl tej zasady ostatnio byliśmy w Namibii z biurem Safpol Safaris. Mocno się nie reklamuja 😀 Bardzo kameralne i nieszablonowe propozycje. Brak tłumów, zapchanych hoteli. Będziemy wybierać się z nimi na Madagaskar w listopadzie.
Jak komuś to pomoże to adres ich strony xxx Widziałam ze trochę ruszyli z FB i tam wpadają oferty od razu z przelotem np xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-07-18 o 08:05 Powód: linki
Chomik329 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 20:06   #64
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

A ja zaproponuję coś nietypowego - Wietnam Pewnie każdemu ten kraj kojarzy się z wojną i biedą, ale jeśli spojrzymy na wszystko pod nieco innym kątem, możemy się zachwycić. Przykładem jest zatoka Ha Long, czy też nieskażone ludzką ręką i nowoczesną technologią okolice. Warto zwrócić uwagę na rzekę Mekong czy też niezwykłe miasto Sapa. Zresztą wystarczy wyszukać te miejsca w Internecie - naprawdę imponujące.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 10:40   #65
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Alfa Star upadło w czerwcu 2015 ;-)
Nie wybiera się bezpośrednio przez BP, tylko przez agenta - Travelplanet, nawet dla samego bezpieczeństwa, bo dają wam wtedy w cenie ubezpieczenie na wypadek bankructwa biura i przynajmniej wtedy nie stracicie kasy - dostaniecie na to miejsce inny wyjazd.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:50   #66
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Od wielu lat latam z kilkoma biurami i są to Itaka, Wezyr oraz Tui. Nigdy mi się nie przytrafiło nic złego. Raz co prawda musieliśmy czekać 27 godzin na samolot, ale w tym czasie zapewnili nam hotel i wszystkie udogodnienia, tak więc kara to dla nas nie była
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 12:57   #67
NieokrzesanaPanna
Raczkowanie
 
Avatar NieokrzesanaPanna
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 60
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

W tym roku byłam w Turcji z Wezyrem i absolutnie mnie zachwycili. Fachowa pomoc w dostaniu się do hotelu, świetne spotkanie z rezydentem. Mieli też najlepszy kurs tureckich lirów w porównaniu do wszystkich miejscowych kantorów.
__________________
NAJLEPSZY CZAS
NA DZIAŁANIE
JEST
TERAZ!
NieokrzesanaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 10:40   #68
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Jakaś Wezyrowa akcja? Kilka razy z nimi byliśmy na wakacjach. Turcja, Maroko, Kreta, Tunezja - raczej zawsze wszystko w porządku. Przynajmniej z naszej perspektywy minus taki, że zazwyczaj w ich hotelach było mało Polaków. No może poza Kretą. Nie rozumiem - rezydent handlował walutą? ;-) To wolno mu? ;-) Ja tam nie patrzę na biuro, abyśmy tylko mieli ubezpieczenie na wypadek bankructwa.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 19:30   #69
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

No właśnie - ubezpieczenie. Jeśli ktoś jedzie daleko i wydaje na wakacje sporą sumę, powinien dołożyć jeszcze trochę i zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek bankructwa itp. Wtedy powrót do domu jest w miarę bezpieczny, nie trzeba koczować na lotnisku itp. Owszem, to dodatkowy wydatek, ale jeśli ktoś ma obawy, a jednocześnie chciałby gdzieś wyjechać, to chyba najlepsze rozwiązanie.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 10:55   #70
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Kamil czytaj...
To nie jest żaden dodatkowy wydatek. Ubezpieczenie od bankructwa mam u agenta w cenie wyjazdu. Nie dopłacam do niego.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 12:32   #71
Kasia2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Ja zazwyczaj wybieram mniejsza biura podróży, które sprzedają oferty większych touroperatorów. Lepsza obsługa i bardziej im zależy na klientach.
Kasia2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 10:36   #72
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli. Chodziło Ci o agentów, którzy mają bazy ofert wszystkich BP? Agent to nie BP, tylko firma, która po prostu pośredniczy w sprzedaży, ale przyznaję, że warto tak kupować - sami robimy podobnie. Od BP nie dostaniesz ubezpieczenia na wypadek bankructwa, a już jednak najlepsi agenci coś takiego zapewniają - po prostu dzięki temu wyjeżdża się bezpiecznie na wakacje.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 21:34   #73
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Mimo wszystko o ubezpieczenie warto zadbać tak czy inaczej, bo różnie bywa, a gwarancja powrotu do domu z dalekiego kraju z rodziną mimo wszystko jest bardzo ważna i cenna.
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 11:32   #74
mikaforever
Raczkowanie
 
Avatar mikaforever
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

W tym roku pierwszy raz skorzystałam z tzw butikowego biura podróży, robiącego wakacje na życzenie. Byłam na Bali. Nie jest to tania impreza, ani tani kierunek.
Jednak jak porównałam z ofertą biur podróży to koszt znacząco nie odbiegał, a same wakacje bardzo. Po tych wakacjach wiem, że wolę wakacje sama sobie zorganizować, albo oszczędzić na coś takiego:win ko:
mikaforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 20:02   #75
Kamil_Rogala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 25
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez mikaforever Pokaż wiadomość
W tym roku pierwszy raz skorzystałam z tzw butikowego biura podróży, robiącego wakacje na życzenie. Byłam na Bali. Nie jest to tania impreza, ani tani kierunek.
Jednak jak porównałam z ofertą biur podróży to koszt znacząco nie odbiegał, a same wakacje bardzo. Po tych wakacjach wiem, że wolę wakacje sama sobie zorganizować, albo oszczędzić na coś takiego:win ko:
A to ciekawe Możesz coś szerzej opisać jak to wygląda w praktyce? Z pewnością nie tylko ja chciałbym wiedzieć jak to się odbywa
Kamil_Rogala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 12:44   #76
mikaforever
Raczkowanie
 
Avatar mikaforever
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Napisałam w sumie do dwóch takich biur.
Określiłam termin w jakim mogę wyjechać (u mnie to była pierwsza połowa maja), napisałam jaki mam budżet i co mnie interesuje. Jechałam z 14-latkiem, typowe zwiedzanie nam odpadało, Miało być trochę zwiedzania, raczej nastawienie na przyrodę i z dala od zatłoczonych kurortów. Początkowo myślałam o zupełnie innym kierunku (Tajlandia), ale okazało się, że obydwa biuro zaproponowały mi Bali. Najpierw dostałam program ramowy, a później szczegółowy. Mój TŻ cały czas pytał z jaką grupą jedziemy, ile osób itp. Okazało się, że rzeczywiści byliśmy sami, a wszystko super sprawnie zorganizowane. Na lotnisku czekał nasz opiekun z kartką z imieniem i nazwiskiem, zawiózł nas do hotelu, w którym spędziliśmy 2 noce (w Ubud). Trzeciego dnia rano, zgodnie z harmonogramem zabrał nas przewodnik na VW safari - po drodze zwiedzanie - pola ryżowe (słynne tarasy - niezwykle malownicze), świątynie, plantacje kawy i przypraw, wioska balijska - lunch i bilety w cenie. Dowiózł nas do kolejnego hotelu. Stamtąd po południu mieliśmy wycieczkę na wulkan (przyjechał samochód z przewodnikiem, mnie niestety dopadła niemoc żołądkowa - przewodnik zorganizował mi lekarza i tabletki, syn pojechał sam ja zostałam w hotelu) - wycieczka podobno była super. Kolejnego dnia po śniadaniu zjawił się kierowca i zabrał nas do miejsca skąd ruszyliśmy na wycieczkę rowerową (w sumie ok 8 osób różnej narodowości) trasa 25 km (cały czas w dół, praktycznie bez pedałowania ze zwiedzaniem po drodze i lunchem. Po lanchu kierowca zabrał nas do prawdziwej wioski, gdzie spędziliśmy dwie noce (autentyczna, prawdziwa wioska, w której nie uświadczy się turystów, jeden z naszych ulubionych momentów na Bali). Było to coś w rodzaju agroturystyki w rodzinie naszego balijskiego opiekuna. Zaproszono nas do udziału w rodzinnym nabożeństwie, była nauka gotowania, wyrobu oleju kokosowego, uczyliśmy się wyplatać koszyczki w którym składane są ofiary bogom, kolejna wycieczka po okolicznych polach (z możliwością wypróbowania jak się orze przy pomocy bawołów), poznanie różnych owoców, które rosną na dziko z możliwością spróbowania tych dojrzałych. Później strumieniem dotarliśmy do wodospadu między skałami, nie było tam nikogo poza nami - niezapomniane chwile (woda na Bali ma co najmiej 30C, dlatego spacer strumieniem, czy wejście pod wodospad to wytchnienie w upale). No i miałam możliwość pogadania z autentycznymi lokalsami (część z nich znała angielski, tam duży nacisk kładzie się na naukę zwłaszcza angielskiego, turystyka do możliwośc zdobycia lepszej pracy, a większość turystów to Australijczycy - bo blisko). No i miejscowa rozrywka walki kogutów, które gromadzą chyba 80% miejscowych mężczyzn z policją łącznie - chociaż są nielegalne. Nie uczestniczyliśmy w nich, nie moja bajka. Pyszne autentyczne i w pełni ekologiczne jedzenia jedzenie, no i hit mojego syna - banany w cieście pieczone na oleju kokosowym.
Później zawieziono nas do kolejnej miejscowości i kolejnego hoteli - pośród tarasów ryżowych, gdzie dociera jeszcze mało turystów. Malowniczo położona wioska, u stóp wulkanu - 11 domków na obszarze 1 ha, powitalny masaż stóp, piękne widoki, ok 16-17 chodzi Pani z kartą i pyta co przygotować na kolację i na którą godzinę. W tym pięknym miejscu byliśmy tylko 2 noce, po kolejnym śniadaniu przyjechał samochód i zabrał nas do portu skąd odpływaliśmy na Gili (bilety w dwie strony opłacone).
Na Gili (osobiście nie polecam, ale co kto lubi) byliśmy 4 dni, w porcie już czekał samochód i zabrał nas - do ostatniego już hotelu. W ostatni dzień już samochód odwoził nas na lotnisko.
Kosztowało nas to wszystko 8600 od osoby (15 dni z przelotami) - wyżej opisane atrakcje mieliśmy opłacone, w każdym hotelu oczywiście śniadanie, lunch tak jak pisałam powyżej w trakcie wycieczek, w wiosce - pełne wyżywienie, reszta we własnym zakresie.
Dostaliśmy książeczkę z pełnym programem, adresami i telefonami do wszystkich hoteli, do przedstawiciela w Polsce i na Bali, do ambasady itd, sugestie gdzie co można zobaczyć, gdzie zjeść itp. Gdy chcieliśmy mieć coś ekstra zorganizowane - a chieliśmy, załatwiali nam to bez problemu, Na przykład samochód z kierowcą do dyspozycji na 8h (w niektórych miejscach, żeby zwiedzić w tak krótkim czasie, dobrze było wynająć samochód) koszt 50 dolarów, skorzystaliśmy dwukrotnie, skorzystaliśmy także ze spływu rwącą rzeką. Inne atrakcje organizowaliśmy sobie sami (np. nurkowanie). Hotele w których byliśmy zakwaterowani miały standard **** i wszystkie były kameralne. Tylko w tym ostatnim był ślad biur podróży (TUI, Thomas Cook i jakieś francuskie) i chociaż sam hotel był sympatyczny (mieliśmy bungalow ze sypialnią, dużą łazienką, pokojem który chyba mogę nazwać garderobą - była tam bardzo ładna toaletka, stolik i dwa krzesła), dwa tarasy - całość odgrodzona zielenią i murem, ale już głośne towarzystwo przy basenie (chociaż ocean z piękną i dużą piaszczystą plażą był niedaleko), jedzenie koszmarne (jedyny hotel gdzie nie było świeżo wyciskanych soków owocowych, tylko zamiast tego do picia coś w rodzaju fanty, a gdy zamawialiśmy obiad - zdecydowanie było to jedzenie odmrażane).
mikaforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 15:02   #77
lostintravel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Generalnie odradzam każde BP wszystkie na R i na I. Najtańsze najgorsze hotele wysoka cena i podła obsługa

Jeśli już chcesz fajnie spędzić czas bardziej "zrganizowana" warto zerknąć np. na oferty klubów wycieczkowych takich jak http://solisci.pl Jak sami piszą Klub Podróżników Soliści - blog, przygoda, wyprawy. Inspirujemy, podróżujemy i organizujemy budżetowe wyjazdy 50% taniej niż biura podróży! I to jest w 100% prawda. Fajna ekipa
Albo szukaj sama hotelu i insporacji np. na takich stronach http://hikersbay.com airbnb czy homeaway. Samolot na Tanie-Loty i gotowe.
lostintravel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-07, 08:29   #78
rozowejabuszko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez Kamil_Rogala Pokaż wiadomość
Mimo wszystko o ubezpieczenie warto zadbać tak czy inaczej, bo różnie bywa, a gwarancja powrotu do domu z dalekiego kraju z rodziną mimo wszystko jest bardzo ważna i cenna.
Ja się zawsze ubezpieczam. Chociaż z doświadczenia nauczyłam się, że najlepiej jest jednak jeździć samemu. Jeżeli już to polecam większe i droższe biura podróży - nawzę wpisz sobie sam/sama. Małe mogą być całkiem dobre, ale niestety najczęściej słabo dbają o klientów.
rozowejabuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-10, 02:58   #79
mallorywknox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

.

Edytowane przez mallorywknox
Czas edycji: 2017-02-16 o 17:57 Powód: post edytowany przez moderatpra bez powodu, moze lepiej sie nie wypowiadac wcale
mallorywknox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 13:18   #80
domeni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Gdybyś zapytała o Gruzję to poleciłabym Ci biuro podroży Adventure24, ale jeśli chodzi o Chorwację to zbyt wiele nie podpowiem bo zawsze jadę na własną rękę i -o zgrozo!- w ciemno
__________________
Mój blog podróżniczy: http://podrozedominiki.wordpress .com/
domeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 07:17   #81
anumbrella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 41
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Grecos - dobra obsługa
Rainbow toours w sumie również
niezadowolona jestem z rezydentów itaki
anumbrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 21:23   #82
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

W ubiegłym roku leciałam z Tui i jestem zadowolona, na ten rok też zarezerwowaliśmy wycieczkę w Tui. Byliśmy też z Exim Tours- było spoko i Itaką, ale jej nie polecę, 2 noce musieliśmy spać w innym hotelu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 12:05   #83
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Lataliśmy do tej pory z Itaką, rainbowtours, grecosem, tui oraz z wezyrem. I szczerze? Nie odczułam żadnej roznicy.
Tak więc kierujcie się tutaj nie biurem ale ceną wycieczki.No i dobrze sobie wczesniej sprawdźcie jaka jest kondycja finansowa biura podróży.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 11:53   #84
iwentowa09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Ja jeżdżę z Party Camp na wyjazdy, byłam na sylwestrze oraz na wakacjach rok temu . Fajna sprawa, młoda ekipa, udane imprezy . Wspominam mega pozytywnie!!
iwentowa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-02, 20:06   #85
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Lataliśmy do tej pory z Itaką, rainbowtours, grecosem, tui oraz z wezyrem. I szczerze? Nie odczułam żadnej roznicy.
Tak więc kierujcie się tutaj nie biurem ale ceną wycieczki.No i dobrze sobie wczesniej sprawdźcie jaka jest kondycja finansowa biura podróży.

A w którym biurze najlepiej się "opiekowali" na lotnisku? mam zamiar jechać pierwszy raz na wczasy z biurem i jesteśmy nieco zieloni w tym temacie i potrzebujemy wsparcia
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 18:48   #86
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Cytat:
Napisane przez karolajna160 Pokaż wiadomość
A w którym biurze najlepiej się "opiekowali" na lotnisku? mam zamiar jechać pierwszy raz na wczasy z biurem i jesteśmy nieco zieloni w tym temacie i potrzebujemy wsparcia
Z moich doświadczeń najlepsza opieka na lotnisku była z Exim Tours, ale tylko raz z nimi leciałam. Ostatnio 2 razy z Tui i też nie mogę narzekać, ogólnie najbardziej zadowolona jestem z Tui, a najmniej z Itaki. Jeśli chodzi o opiekę na lotnisku to wszystko zależy na jakiego rezydenta traficie. Ogólnie to teraz kieruje się tym w którym biurze jest lepsza oferta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:25   #87
karolab22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

ja korzystałam 2 razy z TUI i sobie bardzo chwalę, wiadomo, że zależy6 na jakich pilotów czy rezydentów się trafi, ale podpisania papierów czy pomoc super. i ceny są duzo niższe niż w Rainbow czy Itace, zwłaszcza terazna first minute .

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-03-18 o 16:49 Powód: link
karolab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 12:04   #88
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Tui, Itaka ma gorsze hotele
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 07:09   #89
annastee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

Tanie i sprawdzone biuro podróży - travelist.pl Polecam .Kompetentna szybka obsługa.Dokumenty podróży w terminie.Informacja o zmianie terminy lotu podana odpowiednio szybko. Rezydentka na miejscu, miła kompetentna. Transfer bez spóźnienia. Opieka rezydenta na lotnisku przy wylocie. Dzięki dobrej obsłudze ,urlop minął sympatycznie i spokojnie.

Edytowane przez annastee
Czas edycji: 2019-11-23 o 12:09
annastee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 12:33   #90
AniaWux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 13
Dot.: BIURO PODRÓŻY-jakie polecacie????

My też zawsze jeździmy z jednym i zaufanym biurem podróży na wakacje. Na szczęście oferują wycieczki w różne miejsca, więc za każdym razem możemy pojechać gdzie indziej. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pracownicy biura zawsze świetnie organizują wycieczki, więc można zwiedzić ciekawe miejsca, dowiedzieć się o kulturze i obyczajach danego miejsca, a także odpocząć i się zrelaksować.

Edytowane przez AniaWux
Czas edycji: 2019-04-29 o 11:02 Powód: link
AniaWux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 15:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.