Coraz mniej seksu w sta造m zwi您ku - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi您ane z 篡ciem seksualnym lub szukasz porady? Do陰cz do nas. Podziel si do鈍iadczeniem, dodaj opini.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2024-06-03, 14:19   #1
Lousie3
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Coraz mniej seksu w sta造m zwi您ku

Hej! Mam pytanie do os鏏, kt鏎e s w zwi您ku z d逝gim sta瞠m lub w takowym by造. Jak to u Was jest ze zbli瞠niami intymnymi? Czy zauwa篡造軼ie ogromny spadek? A mo瞠 jest tak, jak by這 wcze郾iej?

Jestem w zwi您ku ju 7 lat, od roku mieszkamy razem. Seks zazwyczaj mamy raz na tydzie, chyba 瞠 co „wypadnie”, to zdarza si, 瞠 rzadziej. M鎩 Partner nie nale篡 do tych stereotypowych m篹czyzn, kt鏎zy ci庵le maj ochot i s w gotowo軼i. Ja przy nim troch ostudzi豉m sw鎩 temperament. O ile seks raz na tydzie jest dla mnie ok, o tyle je郵i s d逝窺ze przerwy, to zaczynam czu ogromn frustracj.

Teraz wybija ju miesi帷, jak nie uprawiamy seksu… Wczoraj mieli鄉y lu幡 niedziel, wieczorem przygotowa豉m kolacj, wypili鄉y winko. Szczerze? Liczy豉m p騧niej na jakie zbli瞠nie, a sko鎍zy這 si na tym, 瞠 Partner zaproponowa ogl康anie serialu, czyli wiecz鏎 jak wiecz鏎.

Nie wytrzyma豉m i porozmawia豉m z nim potem, 瞠 ju miesi帷 si nie kochali鄉y, 瞠 co jest nie tak itd. On twierdzi, 瞠 ostatnio byli鄉y oboje zaj璚i, 瞠 normalnie kochamy si raz na tydzie i teraz po prostu mieli鄉y d逝窺z przerw. Opr鏂z tego m闚i, 瞠 to jest normalne, 瞠 rzadziej uprawiamy seks, bo teraz mieszkamy razem, jeste鄉y ze sob d逝go, wi璚 po膨danie jest mniejsze, a bycie w zwi您ku to nie tylko seks.

Owszem, ale kurcz… On uwa瘸, 瞠 pary w sta造ch zwi您kach nie kochaj si cz瘰to, i 瞠 on w poprzednich zwi您kach te tak mia, 瞠 dochodzi do momentu, kiedy seks by uprawiany coraz rzadziej.

Ja niestety nie mam por闚nania, poniewa nie by豉m wcze郾iej w sta造m zwi您ku. Wiem za to, 瞠 od jakiego czasu nie czuj si po膨dana przez partnera, a to doprowadza do tego, 瞠 moja samoocena maleje, troch uderza to w moje kobiece ego, jakkolwiek to nie zabrzmi. Martwi mnie to, poniewa jeste鄉y m這dzi, nie mamy jeszcze dzieci, a tu tak ci篹ko o zbli瞠nie.

Dziewczyny, czy naprawd to jest normalne, 瞠by 篡cie seksualne by這 tak zaniedbywane w sta造m zwi您ku? Jakie s Wasze do鈍iadczenia? Nie wiem, czy przesadzam?

B璠 wdzi璚zna za odpowiedzi i wymienienie si spostrze瞠niami
Lousie3 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-04, 17:21   #2
road_rage
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 119
Dot.: Coraz mniej seksu w sta造m zwi您ku

A jak ci kto napisze, 瞠 to normalne, to b璠ziesz si lepiej czu? Masz wi瘯sze potrzeby ni on, co jest zupe軟ie normalne. Normalne te jest, 瞠 osoba, kt鏎a aktualnie nie ma ochoty nie inicjuje zbli瞠. A ty jak masz, to przecie mo瞠sz zainicjowa albo zapyta zamiast po cichu na co liczy.
road_rage jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-06, 11:56   #3
ColourTheSmallOne
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 769

By這 ju du穎 takich temat闚:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=826230

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592496

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278997

Jak dla mnie i tak masz szcz窷cie. Ja by豉m w zwi您ku z facetem, kt鏎y mia wr璚z zerowe libido i seks by raz na kilka miesi璚y, i te kilka to bli瞠j 10 ni 3 :/

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

Zdarza mi si zmienia niekt鏎e drobne fakty w moich postach, 瞠by nie zosta rozpoznan.
ColourTheSmallOne jest teraz online Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-10, 00:42   #4
DrDoom
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 905

Cytat:
Napisane przez Lousie3 Poka wiadomo嗆
Hej! Mam pytanie do os鏏, kt鏎e s w zwi您ku z d逝gim sta瞠m lub w takowym by造. Jak to u Was jest ze zbli瞠niami intymnymi? Czy zauwa篡造軼ie ogromny spadek? A mo瞠 jest tak, jak by這 wcze郾iej?

Jestem w zwi您ku ju 7 lat, od roku mieszkamy razem. Seks zazwyczaj mamy raz na tydzie, chyba 瞠 co „wypadnie”, to zdarza si, 瞠 rzadziej. M鎩 Partner nie nale篡 do tych stereotypowych m篹czyzn, kt鏎zy ci庵le maj ochot i s w gotowo軼i. Ja przy nim troch ostudzi豉m sw鎩 temperament. O ile seks raz na tydzie jest dla mnie ok, o tyle je郵i s d逝窺ze przerwy, to zaczynam czu ogromn frustracj.

Teraz wybija ju miesi帷, jak nie uprawiamy seksu… Wczoraj mieli鄉y lu幡 niedziel, wieczorem przygotowa豉m kolacj, wypili鄉y winko. Szczerze? Liczy豉m p騧niej na jakie zbli瞠nie, a sko鎍zy這 si na tym, 瞠 Partner zaproponowa ogl康anie serialu, czyli wiecz鏎 jak wiecz鏎.

Nie wytrzyma豉m i porozmawia豉m z nim potem, 瞠 ju miesi帷 si nie kochali鄉y, 瞠 co jest nie tak itd. On twierdzi, 瞠 ostatnio byli鄉y oboje zaj璚i, 瞠 normalnie kochamy si raz na tydzie i teraz po prostu mieli鄉y d逝窺z przerw. Opr鏂z tego m闚i, 瞠 to jest normalne, 瞠 rzadziej uprawiamy seks, bo teraz mieszkamy razem, jeste鄉y ze sob d逝go, wi璚 po膨danie jest mniejsze, a bycie w zwi您ku to nie tylko seks.

Owszem, ale kurcz… On uwa瘸, 瞠 pary w sta造ch zwi您kach nie kochaj si cz瘰to, i 瞠 on w poprzednich zwi您kach te tak mia, 瞠 dochodzi do momentu, kiedy seks by uprawiany coraz rzadziej.

Ja niestety nie mam por闚nania, poniewa nie by豉m wcze郾iej w sta造m zwi您ku. Wiem za to, 瞠 od jakiego czasu nie czuj si po膨dana przez partnera, a to doprowadza do tego, 瞠 moja samoocena maleje, troch uderza to w moje kobiece ego, jakkolwiek to nie zabrzmi. Martwi mnie to, poniewa jeste鄉y m這dzi, nie mamy jeszcze dzieci, a tu tak ci篹ko o zbli瞠nie.

Dziewczyny, czy naprawd to jest normalne, 瞠by 篡cie seksualne by這 tak zaniedbywane w sta造m zwi您ku? Jakie s Wasze do鈍iadczenia? Nie wiem, czy przesadzam?

Bo w tym ca造 jest ambaras, 瞠by dwoje chcia這 naraz

Z m瘰kiego punktu widzenia, kolacja, wino, 鈍iece, knajpa, masa, budowanie atmosfery - to dzia豉, ale w odwrotnym kierunku, aby Pani rozlu幡i i ukierunkowa na figle

M篹czy幡i s "prostsi", bardziej impulsywni, wzrokowcami.
Pr璠zej by podzia豉豉 seksowna bielizna i u這瞠nie na sobie sushi gdy wr鏂i z pracy do domu :P

Uwa瘸m, 瞠 tutaj najlepiej si sprawdzaj "這patologiczne" sygna造, wskocz w co seksownego i zata鎍z przed nim, gdy ogl康a serial, usi康 naprzeciwko i zacznij si sama zabawia, napisz pikantnego smsa, 瞠 masz ochot aby po pracy Cie "wzi掖".
Co dzia豉j帷ego na bod嬈e, bezpo鈔edniego, nie trzeba p馧 wieczora budowa nastroju
Zamiast pyta, zaskocz go czym, co w momencie podzia豉 na niego stymuluj帷o
DrDoom jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-10, 09:16   #5
ColourTheSmallOne
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez DrDoom Poka wiadomo嗆
Bo w tym ca造 jest ambaras, 瞠by dwoje chcia這 naraz

Z m瘰kiego punktu widzenia, kolacja, wino, 鈍iece, knajpa, masa, budowanie atmosfery - to dzia豉, ale w odwrotnym kierunku, aby Pani rozlu幡i i ukierunkowa na figle

M篹czy幡i s "prostsi", bardziej impulsywni, wzrokowcami.
Pr璠zej by podzia豉豉 seksowna bielizna i u這瞠nie na sobie sushi gdy wr鏂i z pracy do domu

Uwa瘸m, 瞠 tutaj najlepiej si sprawdzaj "這patologiczne" sygna造, wskocz w co seksownego i zata鎍z przed nim, gdy ogl康a serial, usi康 naprzeciwko i zacznij si sama zabawia, napisz pikantnego smsa, 瞠 masz ochot aby po pracy Cie "wzi掖".
Co dzia豉j帷ego na bod嬈e, bezpo鈔edniego, nie trzeba p馧 wieczora budowa nastroju
Zamiast pyta, zaskocz go czym, co w momencie podzia豉 na niego stymuluj帷o
Na mojego by貫go nic takiego nie dzia豉這, pr璠zej si za鄉ia i zmieni temat. Faceci o zerowym libido niestety istniej.

Zdarza mi si zmienia niekt鏎e drobne fakty w moich postach, 瞠by nie zosta rozpoznan.
Stary 2024-06-10, 11:33   #6
DrDoom
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 905

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Poka wiadomo嗆
Na mojego by貫go nic takiego nie dzia豉這, pr璠zej si za鄉ia i zmieni temat. Faceci o zerowym libido niestety istniej.

To na pewno, ale je瞠li samemu ma si wysokie, a takie rzeczy nie dzia豉j, trzeba zmieni faceta : P
Natomiast w zwi您ku w kt鏎ym wkrad豉 si troch rutyna, ale seks si lubi, tylko "szwankuje" inicjowanie czy tworzenie sytuacji, to takie zadzia豉j pr璠zej ni kolacja z winem ; )
DrDoom jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-13, 14:10   #7
Sofiane
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Warte zobaczenia; https://www.youtube.com/watch?v=buHEDPS3QDk&t=418s
Sofiane jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷

Najlepsze Promocje i Wyprzeda瞠

REKLAMA
Stary 2024-06-14, 14:06   #8
ColourTheSmallOne
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hinolu Poka wiadomo嗆
rozp豉cz si jeszcze, jedna z drug. to Tobie zale篡, nie Jemu. 篡j z tym.
Jedyna osoba, ktora placze to ty, zalosny incelu. Napisz jeszcze 50 takich samych postow. Idz sie poplacz, ze zadna cie nie chce

Stary 2024-06-18, 10:17   #9
tadko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Cytat:
Napisane przez Lousie3 Poka wiadomo嗆

Nie, to nie jest normalne. B璠zie z czasem tylko gorzej. Powinna rozwa篡 rozstanie i poszukanie kogo innego, a je郵i nie, to za這瞠nie tindera i znalezienie sobie kogo na boku. Inaczej b璠ziesz tylko bardziej sfrustrowana i odbije si to na Twoim zwi您ku
tadko jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2024-06-18, 12:39   #10
bierna_sosna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Pogada z nim i pozna pow鏚. Mo瞠 to jest rzecz jaka zwi您ana za zdrowiem?
bierna_sosna jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Seks

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2024-06-18 13:39:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.