Krem do cery suchej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-19, 22:07   #1
Pannolalo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1

Krem do cery suchej


Witam! Jestem tutaj nowa, ale już szukam ratunku wszędzie. Mam nadzieje, ze dodaje wątek w odpowiednim miejscu. Poszukuje ratunku dla cery suchej. Konkretnie kremu, olejki do demokracji, itd mazdy etap z uwzględnieniem funkcji nawilżających, ale jeśli chodzi o krem jestem bezsilna. Czy ktoś może polecić krem do cery ściągającej, kompletnie odwodnionej?

Z góry dziękuję!
Pannolalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 10:06   #2
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Krem do cery suchej

Cytat:
Napisane przez Pannolalo Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa, ale już szukam ratunku wszędzie. Mam nadzieje, ze dodaje wątek w odpowiednim miejscu. Poszukuje ratunku dla cery suchej. Konkretnie kremu, olejki do demokracji, itd mazdy etap z uwzględnieniem funkcji nawilżających, ale jeśli chodzi o krem jestem bezsilna. Czy ktoś może polecić krem do cery ściągającej, kompletnie odwodnionej?

Z góry dziękuję!
Jak możesz to doedytuj post, bo przez błędy jest chaotyczny i ciężki do rozszyfrowania.

W aptekach bez problemu znajdziejsz Cetaphil PS lipoaktywny, dobry krem ratunkowy do suchej skóry.

Z lżejszych opcji tak bardziej na stałe do pielęgnacji lubię kremy typu Cetahil DA Ultra, SVR Cicavit, La Roche-Posay Cicaplast. Mam skórę suchą przez cały rok.

Nie wiem czy szukasz olejku do demakijażu? Czy źle zrozumiałam? Polecam olejek Nivea z Hebe

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2021-02-20 o 10:08
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 11:53   #3
tosiaczek92
tosiaczek
 
Avatar tosiaczek92
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 16
Dot.: Krem do cery suchej

Moja kumpela zachwyca ten nowy krem Ministerstwa Dobrego Mydła z wody z lodowca, podobno super nawilża suchą skórę. Tak samo jest krem z Resibo, chyba Peace Maker się nazywa i właśnie podobno są rewelacyjne.
tosiaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 08:27   #4
dddyy
Przyczajenie
 
Avatar dddyy
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 24
Dot.: Krem do cery suchej

U mnie dobrze sprawdza się sylveco z betuliną. Dobre nawilżenie, dobre ukojenie dla skóry. Stosowałam również podczas retinolu na twarz

Jednak zauważyłam, ze tak naprawde najlepszy rezulatt dla mojej twarzy daje wampirzy lifting.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

U mnie dobrze sprawdza się sylveco z betuliną. Dobre nawilżenie, dobre ukojenie dla skóry. Stosowałam również podczas retinolu na twarz

Jednak zauważyłam, ze tak naprawde najlepszy rezulatt dla mojej twarzy daje wampirzy lifting.
dddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-17, 12:00   #5
alaalicja96
Przyczajenie
 
Avatar alaalicja96
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krem do cery suchej

w przypadku takiej cery polecałabym ci najpierw jakieś zabiegi nawilżające np. neocare by bloomea, a potem dopiero podtrzymywanie tego zdobytego efektu kremami
alaalicja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 20:02   #6
morawakama
Przyczajenie
 
Avatar morawakama
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krem do cery suchej

Zastanawiam się gdzie szukać źródła na dobrze wchłaniający się kwas hialuronowy.
morawakama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 14:13   #7
patrycja_wisnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 9
Dot.: Krem do cery suchej

Cytat:
Napisane przez Pannolalo Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tutaj nowa, ale już szukam ratunku wszędzie. Mam nadzieje, ze dodaje wątek w odpowiednim miejscu. Poszukuje ratunku dla cery suchej. Konkretnie kremu, olejki do demokracji, itd mazdy etap z uwzględnieniem funkcji nawilżających, ale jeśli chodzi o krem jestem bezsilna. Czy ktoś może polecić krem do cery ściągającej, kompletnie odwodnionej?

Z góry dziękuję!
To w dużej mierze zależy od twojego problemu skórnego ale w pierwszym kroku najwiażniejsze jest to aby wybierać dermokosmetyki!!
Stawiaj na króki skład i po za nawilżeniem ważne jest to aby miały odpowiednią wartość lipidów, informacja ważna dotycząca wchłaniania.
Skóra to najważniejszy organ w naszym ciele więc warto zadbać o jej prawidłowe funkcjonowanie. W tym momencie kończę właśnie zaocznie kosmetologie i tych kremów, balsamów etc. przetestowałam mnóstwo xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2021-04-07 o 15:10 Powód: reklama
patrycja_wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-07 15:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.