co o tym myslicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-18, 15:21   #31
NAtasha44
Raczkowanie
 
Avatar NAtasha44
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 202
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez Pysio24 Pokaż wiadomość
Hej! Ja pracowałam kiedyś H&M i niestety takie są przepisy, że jeśli manekin stoi na wystawie za szybą to nie można go rozebrać. No chyba,że to był manekin stojący w sklepie, w środku, to w takiej sytuacji zawsze można go rozebrać na życzenie klienta. No niestety takie głupie przepisy.
Pozdrawiam!
manekin stal w sklepie a srodku, a nie na wystawie. bylam tam dzis, pogadalam z inna ekspedientka i spodenki sprzedala bez problemu. Manekin dostal inny rozmiar, w ktory ja sie zmiescic nie moglam
NAtasha44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:38   #32
Marbii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: co o tym myslicie?

Boże ale Wy jesteście durne... (''chcę to i kropka'') normalnie krew mnie zalewa jak przyjdzie taka i chce to z manekina... i się takiej tłumaczy, że nie możemy, że to odgórnie jest ustalane i o "nietykalne" i że przepraszamy itp

a taka... " pfff...pierwszy raz takie coś słyszę?!" "co to ma być?!" "ale ja tylko chcę przymierzyć"....

Zrozumcie, na zachodzie w uk, czy w Niemczech to normalka.. tam nikt nawet nie pyta się o takie rzeczy bo to oczywiste...

pracowałam w Tiffi i Yupsie i zdarzały się takie sytuacje, że klientka się uparła i trzeba było ustąpić głupiej torbie, żeby zamknęła twarz i ściągnąć jej tą rzecz z manekina.. ale potem jak szefostwo się o tym dowiedziało, to oczywiście kto dostał opieprz... Szefowi przecież nie powiem, że klientka się uparła.... NIE WOLNO RUSZAĆ MANEKINÓW I KONIEC ! MANEKINY SĄ OD PRZYKUWANIA WZROKU KLIENTA.



the end
Marbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:32   #33
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: co o tym myslicie?

Cytat:
Napisane przez Marbii Pokaż wiadomość
Boże ale Wy jesteście durne... (''chcę to i kropka'') normalnie krew mnie zalewa jak przyjdzie taka i chce to z manekina... i się takiej tłumaczy, że nie możemy, że to odgórnie jest ustalane i o "nietykalne" i że przepraszamy itp

a taka... " pfff...pierwszy raz takie coś słyszę?!" "co to ma być?!" "ale ja tylko chcę przymierzyć"....

Zrozumcie, na zachodzie w uk, czy w Niemczech to normalka.. tam nikt nawet nie pyta się o takie rzeczy bo to oczywiste...

pracowałam w Tiffi i Yupsie i zdarzały się takie sytuacje, że klientka się uparła i trzeba było ustąpić głupiej torbie, żeby zamknęła twarz i ściągnąć jej tą rzecz z manekina.. ale potem jak szefostwo się o tym dowiedziało, to oczywiście kto dostał opieprz... Szefowi przecież nie powiem, że klientka się uparła.... NIE WOLNO RUSZAĆ MANEKINÓW I KONIEC ! MANEKINY SĄ OD PRZYKUWANIA WZROKU KLIENTA.



the end
po co się unosisz? Może trochę kultury albo przeczytaj zasady forum, pisanie o kimś "durne" jest niezgodne z regulaminem więc zgłaszam cię do admina. Poza tym... dziewczyny są normalnymi klientkami skąd mają wiedzieć, że rzeczy z manekina nie są na sprzedaż? Zamiast wyzywać je od durnych można uprzejmie wytłumaczyć...

jeśli w sklepie też masz taki niewyparzony język jak na tym forum to dobrą ekspedientką nigdy nie bedziesz....
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.