Czy moge byc w ciazy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 14:11   #1
kuziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3

Czy moge byc w ciazy???


Wspolzylam w dni plodne bez zabezpieczenia(11 stycznia),wytrysk coprawda byl ale nie bezposrednio w pochwie,tylko w okolicach odbytu.(nie wiem czy czegos nie przenioslam podczas mycia,albo nie wiem...Mimo wszystko przez najblizsze 2 miesiace,czyli 27 stycznia do 1 lutego oraz 26 lutego do 27 lutego dostalam okres w terminie(mam regularne cykle po 26 dni) i trwaja one normalnie kolo 5-6 dni.Mialam,pewne objawy ktore poczulam przez okolo tydzien(wstawalam zmeczona rano,z ciezka glowa,czasem robilo mi sie slabo przed oczami,wydawalo mi sie tez ze mam czasem nudnosci,czulam taki nacisk w uszach,czasem bole glowy i mialam taki stan podgoraczkowy przez tydzien(36.9-37.4).Czasem mialam wrazenie ucisku w czesci podbrzusza i burczalo mi w brzuchu(takie bezbolesne ruchy jelit)Chodzilam moze troche czesciej tez sikac.Piersi i sutki jakos mnie nie bola,nie wydaje mi sie zeby tez byly bardziej obrzmiale.To wszystko mnie sklonilo zeby robic test ciazowy przedwczoraj(7 marca) ktory okazal sie negatywny.Co myslicie?Moge byc w ciazy?Slyszalam ze w pierwszych miesiacach ciazy niektore kobiety moga miec krwawienie a mysla ze to okres.Slyszalam tez ze testy ciazowe tez swoja droga moga sie mylic...Troche to wszysto mi sie wydaje dziwne,bo przy pierwszej ciazy dostalam lekkie krwawienie tylko przez dzien,3 dni przed planowana miesiaczka(moment zagniezdzenia zarodka w macicy) a potem miesiaczka juz sie nie pojawila.Zrobilam wtedy test 2 razy i wyszedl pozytywny.Czy to jest mozliwe zebym teraz regowala inaczej?
kuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:51   #2
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Myślę że nie jesteś w ciąży. Jak sama piszesz pewne objawy miałaś przez około tydzień, więc mam rozumieć że to wszystko ustało?

Jeśli chcesz się upewnić zrób kolejny test albo idź do lekarza.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:59   #3
szisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=499691 może należysz do tej grupy?
szisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:31   #4
kuziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

No dzis rano,bylo lepiej jak wstalam i przez pol dnia czulam sie calkiem ok.Kolo 15.30 znowu dostalam 37.2 goraczki i znowu czuje sie troche slaba,ale nie wiem moze przez to ze sie stresuje ta sytuacja i sama "wywoluje" te objawy,juz nie wiem.Ale czy to mozliwe zeby test byl niewiarygodny okolo 8 tygodni po'domniemanym zaplodnieniu'???Tym bardziej ten stan podgoraczkowy to mozliwe zeby byl obecny 8 tygodni po'zaplodnieniu'????
kuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:22   #5
chomi
Raczkowanie
 
Avatar chomi
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 194
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

2 wątki pod rząd?
to jest jakaś histeria... dwie normalne miesiaczki, test negatywny, a Ty się wciąż zadręczasz?
__________________
chomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:51   #6
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Nie jestes w ciąży. A jak musisz sie upewnic to zrób sobie test z krwi w laboratorium. a te objawy w tym stresie moze sama sobie wymyślasz albo ze stresu przed ciąża rzeczywiscie sie tak czujesz. Także bez obawy.
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:36   #7
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Raczej nie jesteś w ciąży, jeśli miesiączki były normalne, takie jak zwykle, a test ciążowy robiłaś z porannego moczu, takie testy dają bardzo dużo pewności i zazwyczaj nie ma pomyłek.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:05   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

dziewczyna pisze ze test wyszedl POZYTYWNY. znaczy ze jest w ciazy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:22   #9
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

wcześniej pisała że test wyszedł negatywny.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:47   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
wcześniej pisała że test wyszedł negatywny.
Ja przeczytalam tylko to co jest napisane w pierwszym poscie , nie widzialam innego watku
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:47   #11
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dziewczyna pisze ze test wyszedl POZYTYWNY. znaczy ze jest w ciazy.
W pierwszym poscie rowniez jest napisane, ze wynik wyszedl negatywny.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 19:18   #12
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

hej dziewczyny opisze moja sytuacje.wspolzylam z chlopakiem 15 stycznia ale na drugi nien dostala okres poniej 16 lutego dostalam kolejny okres ale 21 lutego wspolzylam po raz kolejny.Kochalismy sie bez zabezpieczen ale wytrysku nie bylo we mnie dzsiaj mija 32 dzien a ja nie mam okresu i sie boje ze zaszlam.robilam dzisaj test wynik negatywny.Czy istanieje mozliwosc ze jetem w ciazy?pod koniec grudnia odsatwilam tabletki anty czy one moga powodowac opoznienie okresu? wiem ze raczej nie jesem w ciazy ale niepewnosc pozosatje..czekam na odp
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:13   #13
boska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 15
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Hej...
pierwszy raz piszę tu post... także liczę na wsparcie i pomoc...
Otóż...
biore tabletki yaz - juz kilka lat... natomiast w lutym nie zawsze bralam zgodnie z obraną godziną, czasem kilka godzin pozniej, czasem kilkanaście... pierwszy raz mi się to zdarzylo... moze dlatego, ze mój były z ktorym bylam prawie 6 lat wrocil po 2 miesiacach... nie umialam sie skupic, cieszylam sie, ze znow jestesmy razem... ale nie trwalo to dlugo - znow mnie zostawil po 1,5 miesiaca ..
a ja nie wiem czy to stres czy moze ciaza?
Od kilku dni boli mnie głowa, brzuch, uczucie ciezkiego brzucha, czasem zawroty glowy, czy zgaga...swędzą mnie piersi, przez kilka dni mialam biały gęsty śluz, od wczoraj nie mam żadnego śluzu... ciągle jestem zmeczona, chce mi się spać... kupilam juz test, ale chce go wykonac w pierwszym dniu krwawienia z odstawienia... wiec we wtorek... jak myslicie czy mogę być w ciązy?

Edytowane przez boska86
Czas edycji: 2011-03-20 o 11:17
boska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:53   #14
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

Jesli spóźniałaś się z tabletkami ponad 12 godzin i to zdarzało się wielokrotnie, to istnieje takie ryzyko, jednak poczekaj do krwawienia - jesli się pojawi raczej nie jestes w ciąży.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:09   #15
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: Czy moge byc w ciazy???

do jagodzianka 612. odstawienie tabletek moze powodowac wahania hormonalne i przez pare miesiecy mozesz miec nieregularny okres. najlepiej zrob test na mocz luz z krwi i juz bedzie wszystko wiadomo
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.