koleżanki czy to może być ciąża??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 11:00   #1
tysia7776
Przyczajenie
 
Avatar tysia7776
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 2
GG do tysia7776

koleżanki czy to może być ciąża???


Witajcie kochane forumowiczki mam mały kłopocik:/ a więc nie wiem czy może nie jestem w ciąży,masm nadzieje ze rozwiejecie moje wątpliwści .Otóż okres mam co ok srednio 28dni <bo raz mam 26 dni raz 30ci ale zawsze miałam co 28>kochałam sie ze swoim chłopakiem 13 i 14 dnia cyklu bez zabezpieczenia 3 razy i od jakiegos tygodnia mierzę rano temperature wynosi 37,2 do tego wczoraj strasznie wieczorem bolały mnie piersi są bardzo drażliwe na dotyk a co zauwazyłam od kilki dni co 2 godzinki chodzę do wc:/ dziś wypadałby 8dzień od stosunku co robić miała która z Was tam miała piszcie plissss email tysia7776@wp.pl
tysia7776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:15   #2
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

test 14 dni po stosunku
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:44   #3
Aleksandra0512
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 14
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

hej ja miałam miesiączkę 21 kwietnia a od 29 kwietnia kochałam się z mężem po paru dniach zaczęło mnie odrzucać od papierosów,i okropnie mnie mdliło zresztą tak mi zostało do dziś.Piersi mnie okropnie bolały na początku,później przestały i od tygodnia znowu mnie bolą.Dzisiaj zrobiłam test i pozytywny.Poczekaj do dnia kiedy masz dostać miesiączke i zrób rano test to zobaczysz.Zyczę powodzeniadaj znać jak się u ciebie potoczy sytuacja jak coś to mój e-meil tom.ola@tlen.pl
Aleksandra0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:03   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Cytat:
Napisane przez tysia7776 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane forumowiczki mam mały kłopocik:/ a więc nie wiem czy może nie jestem w ciąży,masm nadzieje ze rozwiejecie moje wątpliwści .Otóż okres mam co ok srednio 28dni <bo raz mam 26 dni raz 30ci ale zawsze miałam co 28>kochałam sie ze swoim chłopakiem 13 i 14 dnia cyklu bez zabezpieczenia 3 razy i od jakiegos tygodnia mierzę rano temperature wynosi 37,2 do tego wczoraj strasznie wieczorem bolały mnie piersi są bardzo drażliwe na dotyk a co zauwazyłam od kilki dni co 2 godzinki chodzę do wc:/ dziś wypadałby 8dzień od stosunku co robić miała która z Was tam miała piszcie plissss email tysia7776@wp.pl
Seks bez zabezpieczenia - tak, to może być ciąża.
Zrób test 2 tygodnie po ostatnim niezabezpieczonym stosunku albo test z krwi 10 dni po stosunku.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:52   #5
Amilly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Może byc, bo mogłas miec wtedy dni płodne Chociaz to sprawa indywidualna, ale może byc Test i zobaczysz
Amilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 23:26   #6
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Oczywiście, że możesz być w ciąży. W końcu seks bez zabezpieczenia głównie do tego prowadzi. Nie musisz, ale możesz. Zrób test, tylko on lub wizyta u ginekologa rozwieje Twoje wątpliwości.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:20   #7
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Cytat:
Napisane przez tysia7776 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane forumowiczki mam mały kłopocik:/ a więc nie wiem czy może nie jestem w ciąży,masm nadzieje ze rozwiejecie moje wątpliwści .Otóż okres mam co ok srednio 28dni <bo raz mam 26 dni raz 30ci ale zawsze miałam co 28>kochałam sie ze swoim chłopakiem 13 i 14 dnia cyklu bez zabezpieczenia 3 razy i od jakiegos tygodnia mierzę rano temperature wynosi 37,2 do tego wczoraj strasznie wieczorem bolały mnie piersi są bardzo drażliwe na dotyk a co zauwazyłam od kilki dni co 2 godzinki chodzę do wc:/ dziś wypadałby 8dzień od stosunku co robić miała która z Was tam miała piszcie plissss email tysia7776@wp.pl
za chwilę kula prawdę ci powie

A tak na serio to czekaj na okres nie ma innej rady, nikt ci tu nie powie czy jest ciąża czy jej nie ma. Mogłaś z tymi stosunkami trafić dokładnie w samą owulację, jeżeli nie było wytrysku do pochwy to szanse na ciąże spadają.
Częstsze korzystanie z toalety i drażliwe piersi to przed miesiączką normalne, w organiźmie zbiera się woda, więc te objawy nie są wiarygodne.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 16:18   #8
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

to zalezy ile mierzysz, jak mierzysz i gdzie mierzysz

jedno moge powiedziec - jednodniowy pomiar mozna o kant 4 liter rozbic

test i wizyta u lekarza
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:33   #9
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

zamiast poźniej się tak zamartwiać łatwiej byłoby przecież się zabezpieczyć nie zawsze można liczyć na dni płodne i niepłodne bo nasze organizmy nie są maszynami...wiec skoro to jednak nie ciąża to na następny raz radze lepiej sie zabezpieczać a nie tylko stawiać na naturalne metody...
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:39   #10
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Tak to może być ciąża.
Jednak wcale nie musi. Zrób test ->będziesz miała pewność.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:13   #11
kadia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

witam dziewczyny. staramy sie z mezem o dzidzie i juz nie moge sie doczekac kiedy zajde w ciąze.12-17 maja mialam okres a 18-20 maja kochalismy sie.cykl mam co 29-30dni. 23i24 maja mialam ból podbrzusza tak jakbym miala dostac okres.czy jest mozliwosc ze zaszlam juz w ciaze??
kadia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 10:12   #12
Nika1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Ostatni zamieniałam yaz na asubtele( po 4 tabletkach placebo yazu rozpoczełam asubtele był to 2 dzień miesiączki) i zastanawiam się czy jak kochałam się w pierwszym tygodniu brania asubteli to czy ochrona przed ciążą była zachowana, czy może powinnam stosowac po zmianie tabletek jakieś dodatkowe zabezpieczenie? Bardzo proszę o odpowiedź , boje się że moge być w ciąży
Nika1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:08   #13
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: koleżanki czy to może być ciąża???

Asubtela jest chyba zamiennikiem yasminu i ma ciut mocniejsza dawke. A co to zmieni wiedza czy moglas czy nie? Nie cofniesz juz czynu.jak dla mnie skoro byly to mocniejsze tabletki to nie powinno byc problemow
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.