blizna na czole - masakra :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-06, 10:25   #1
Jaro110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3

blizna na czole - masakra :/


Witam, jestem przyszłym studentem i przez wakacje dorabiałem w hurtowni napojów. Około czerwca miałem wypadek, podczas ściągania kegi 50 litrowej, inna zachwiała się i dostałem w czółko, oczywiście film się urwał, ale jak już doszedłem do siebie zobaczyłem na czole ranę dł. 2cm i szerokości ok 3mm, wszystko fajnie zagoiło się, ale została blizna :/ która nie chce zejść, nie jest to aż taka straszna blizna bo nie była skóra pęknięta ani bardzo naruszona, jak uderzyło to zdarło taką małą warstwę więc jak dotykam to prawie jej nie czuję palcami tzn. jakiegoś zgrubienia lub wklęsłości. Tylko miejsce jest nie typowe którego nie da się zakryć :/. Na początku czyli około lipca smarowałem tą bliznę 2 razy dziennie kremem cepan ale pod koniec lipca zacząłem smarować żelem contratubex, blizna trochę pojaśniała ale nic po za tym, nadal jest widoczna :/ spróbujecie jeszcze coś poradzić?
Jaro110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 10:48   #2
werca18
Raczkowanie
 
Avatar werca18
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Dot.: blizna na czole - masakra :/

Witaj Cepan i Contratubex mają podobne działanie, tyle że Contratubex jest sporo droższy. Z doświadczeń moich i innych te specyfiki słabo działają, efekty były mizerne, ale jakieś jednak były. Słyszałeś może o preparacie No scar z macicy perłowej? Ja nasłuchałam się o tym dużo dobrego, jest nawet wątek temu poświęcony, ale nie stosowałam, przyznaję się bez bicia
__________________
Mężczyzna nie wie czego chce dopóki nie zobaczy tego u innego mężczyzny.
werca18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 11:07   #3
Jaro110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: blizna na czole - masakra :/

Przyznam szczerze i bez bicia że nie słyszałem i z tego co widzę z "wszechwiedzącej" wyszukiwarki google różni się on składem od tych dwóch co mam i widzę także że dużo ludzi go chwali, ale przydałaby się mi opinia od osoby która stosowała i czy faktycznie pomogło bo jednak 40zł albo więcej to na mój skromny budżet wymaga zastanowienia dlatego jeżeli ktoś to sprawdził i efekty są zadziwiająco zadowalające nie musiałbym się dłużej zastanawiać
Jaro110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:34   #4
Slonce1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: blizna na czole - masakra :/

No-scar ma działanie rozjasniające, więc jesli masz bliznę czerwoną itp, to powinnien ten krem Ci ją rozjasnić Ja go używałam, ale musiałam przestać, bo moja blizna jest już biała, więc nie chciałam, aby po uzyciu tego kremu stała się jeszcze bardziej biała, a tak było jak uzyłam pare razy no-scar.
Slonce1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.