Czy ktoś miał zabieg - resekcja korzenia zęba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 16:27   #1
atena22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 132

Czy ktoś miał zabieg - resekcja korzenia zęba?


Czy ktoś miał robiony zabieg resekcji zęba i może mi coś o nim powiedzieć? Juz niedlugo czeka mnie taki zabieg bardzo się boję i martwie o moją jedynkę. Miałam ją leczoną kanałowo troche zsiniała i moja dentystka zasugerowała resekcję, a potem wybielanie ząbka.
atena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:57   #2
milkamm
Przyczajenie
 
Avatar milkamm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoś miał zabieg - resekcja korzenia zęba?

Witam, miałam przeprowadzoną resekcje korzenia górnej 6ki. Zabieg wykonany został w prywatnej klinice, wiec czas oczekiwania ograniczył się do ustalenia dla mnie dogodnej daty, więc jeżeli będziesz przeprowadzać zabieg prywatnie możesz się mu poddać z dnia na dzień. Praktycznie zabieg był bezbolesny, jedynie nakłuwanie w momencie podawania znieczulenia było mało przyjemne, ale zdecydowanie do zniesienia. W rzeczywistości sama świadomość przeprowadzanego zabiegu była najnieprzyjemniejsza, więc naprawdę nie ma się czego obawiać. Co do koloru samego zęba, mój na szczęście jest niewidoczny, ale jego kolor z racji tego, że jest martwy ma specyficzny ciemniejszy odcień, pomimo systematycznych zabiegów scaling'u czy też wybielania dentystycznego zębów. Nie jestem stomatologiem, ale wydaje mi się że jedynym sposobem było by nałożenie koronki dentystycznej.
milkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 11:51   #3
atena22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 132
Dot.: Czy ktoś miał zabieg - resekcja korzenia zęba?

Jestem już po resekcji korzenia Nic nie bolalo ani w trakcie zabiegu ani po zobaczymy jak się będzie goić
atena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.