Bardzo ciężka miesiączka - proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-20, 12:37   #1
meg555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Bardzo ciężka miesiączka - proszę o pomoc


Witajcie drogie kobietki, piszę do was ponieważ potrzebuję porady natury kobiecej, otóż:
W poniedziałek (dziś jest czwartek) zaczęła mi się miesiączka - opóźniona - cykl około 40 dni - ostatnio też się opóźniały.. I od poniedziałku czuje się fatalnie - bardzo boli mnie głowa - nie pomagają mi nawet bardzo silne leki przeciwbólowe na receptę, kręci mi się w głowie, raz leciała mi krew z nosa, mam mdłości, nie mam ochoty nic jeść, zmienił mi się smak, raz leciała mi krew z nosa, mam wrażenie jakby miała mi zaraz krew z nosa lecieć, mam światłowstręt i ogólnie jest mi słabo. Jak wychodzę z domu np. po zakupy czuje się jakbym miała do domu już nie wrócić, przytyka mnie, słabo mi i czuje się jakbym była niewydolna... ech. I tak już 4 dzień.
Mam problemy z bólami głowy - neurologicznie nic nie wykryte po za niedokrwieniami w mózgu - czekam na wizytę u hematologa. U kardiologa ok - mialam echo serca - ok.

Czy myślicie że tak trudna do przejścia w objawach miesiączka może być spowodowana stresem i przemęczeniem? W ostatnim miesiącu się przeprowadzaliśmy, mamy remont, mnóstwo zamieszania z mieszkaniami i stresów, koniec studiów, stres przed obroną, mnóstwo wysiłku fizycznego związanego np. z przeprowadzką itd.
Czy któraś z Was tak miała??
meg555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 14:28   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Bardzo ciężka miesiączka - proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez meg555 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie kobietki, piszę do was ponieważ potrzebuję porady natury kobiecej, otóż:
W poniedziałek (dziś jest czwartek) zaczęła mi się miesiączka - opóźniona - cykl około 40 dni - ostatnio też się opóźniały.. I od poniedziałku czuje się fatalnie - bardzo boli mnie głowa - nie pomagają mi nawet bardzo silne leki przeciwbólowe na receptę, kręci mi się w głowie, raz leciała mi krew z nosa, mam mdłości, nie mam ochoty nic jeść, zmienił mi się smak, raz leciała mi krew z nosa, mam wrażenie jakby miała mi zaraz krew z nosa lecieć, mam światłowstręt i ogólnie jest mi słabo. Jak wychodzę z domu np. po zakupy czuje się jakbym miała do domu już nie wrócić, przytyka mnie, słabo mi i czuje się jakbym była niewydolna... ech. I tak już 4 dzień.
Mam problemy z bólami głowy - neurologicznie nic nie wykryte po za niedokrwieniami w mózgu - czekam na wizytę u hematologa. U kardiologa ok - mialam echo serca - ok.

Czy myślicie że tak trudna do przejścia w objawach miesiączka może być spowodowana stresem i przemęczeniem? W ostatnim miesiącu się przeprowadzaliśmy, mamy remont, mnóstwo zamieszania z mieszkaniami i stresów, koniec studiów, stres przed obroną, mnóstwo wysiłku fizycznego związanego np. z przeprowadzką itd.
Czy któraś z Was tak miała??

Niby może, ale ja na Twoim miejscu wybrałabym się do ginekologa, bo niestety to moze być jakaś powazniejsza sprawa.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 11:59   #3
77930147904fba6a92c2b50cbebf6f155540534b_5ff8f202b72ae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Bardzo ciężka miesiączka - proszę o pomoc

powinnaś sie zgłosić do ginekologa i powiedziec mu jaki masz problem on powiniem ci pomuc.
77930147904fba6a92c2b50cbebf6f155540534b_5ff8f202b72ae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.