Filologia Angielska UW - specjalizacja nauczycielska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 12:19   #1
nadiee
Raczkowanie
 
Avatar nadiee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67

Filologia Angielska UW - specjalizacja nauczycielska


Witam!
Jestem studentką pierwszego roku anglistyki na UW i właśnie stoję przed wyborem specjalizacji.
W przyszłości nie chciałabym być nauczycielką, ale wiadomo, że zawsze lepiej mieć jakąś opcję w rezerwie, dlatego zastanawiam się nad dodatkową specjalizacją nauczycielską.
Polecacie brać ją dodatkowo, czy w ramach językoznawczej? Jeśli wzięłabym pierwszą brytyjską, a drugą językoznawczą jako nauczycielską, to starczy mi ECTSów?
Tak ogólnie: czy to jest bardzo dużo dodatkowej pracy? Myślę o drugim kierunku i nie wiem, czy dam radę to wszystko pogodzić.

I jeszcze takie pytanko: czy pracę licencjacką mogę pisać tylko z specjalizacji głównej?

Bardzo proszę o odpowiedź!
__________________
“It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.”

J.K. Rowling
nadiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:14   #2
_frezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Filologia Angielska UW - specjalizacja nauczycielska

Nie wiem jak jest u Ciebie na anglistyce, ale gdy ja studiowałam na moim kierunku to na specjalizacji nauczycielskiej było najwięcej przedmiotów i ciągnęły się do piątego roku, a na innych specjalizacjach przedmioty te kończyły się na roku czwartym. Dodatkowo dochodzi praktyka w szkole we wrześniu. Kurs pedagogiczny zawsze możesz dorobić później, nawet będąc już nauczycielem.
_frezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 16:14:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.