Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 18:10   #1
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37

Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?


No więc przychodzę do was z wielkim wołaniem o pomoc. Chce pozbyć się swojego ciała. To nie jest ciało osiemnastoletniej dziewczyny i dodatkowo wpędza w kompleksy. Więc pytanie do was, co ja mam robić?? Najbardziej zależy mi na pozbyciu się brzucha( mój największy koszmar), chcę także pozbyć się łydek i jakoś ładnie wyszczuplić i ujędrnić resztę ciała. Chcę ćwiczyć Mel B, Tiffany rothe i co jeszcze? co jeść ? Założyłam także bloga by mieć motywację( http://to-be-perfect-for-myself.blogspot.com/)
Waże ok. 62 kg.
Wymiary:
talia-74 cm
brzuch-94 cm
biodra-97 cm
udo-53 cm
łydka-38 cm
ramie-28 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0124.jpg (33,3 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0126 (2).jpg (26,8 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0127.jpg (36,2 KB, 129 załadowań)
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:30   #2
grubas1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?

hej ja mam 16 lat wyglądam podobnie jak ty i także od dawna zależy mi na zrzuceniu paru kilogramów moje marzenie to 52 kg miałam wiele prób ale najskuteczniejsza byla dieta 1300-1400 kcal i do tego ćwiczenia 5-7 razy w tygodniu po 40-60 min chce do tego wrócić i potrzeba mi motywacji bo to jest jedyny sposób dzięki któremu osiągniemy swój cel.. If you van dream it you can do it
grubas1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:53   #3
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?

może będziemy wspierać się razem?
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:27   #4
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?

Na zgubienie brzucha - cardio.
Poza tym masz za luźny obwód stanika, jak będziesz ćwiczyć w tak źle dobranym rozmiarze to będzie strasznie bolało
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:12   #5
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?

Ale numer, masz dokładnie taką samą figurę jak ja, no po prostu kubek w kubek Problem brzucha doskonale rozumiem - no mam po prostu identyczny. Talia całkiem szczupła, a tłuszcz zbiera się jakby tylko z przodu Dziewczyny piszą, że na łydki pomagają ćwiczenia rozciągające A na brzuch tylko dieta i cardio. W moim przypadku bardzo pomaga ograniczenie w diecie węglowodanów - chleb tylko na śniadanie i góra dwie kromki (albo jedna jeśli jem jajecznicę) i ewentualnie cienka kromka na kolację jeśli jestem bardzo głodna. I tyle, i waga powoli leci w dół A wcześniej stała w miejscu albo leciała 0,5kg na miesiąc Owoce do godziny 14-15 i też nie w ogromnych ilościach bo mają dużo cukru.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:00   #6
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Jak schudnąć wyszczuplić mięśnie i zgubić brzuch :D?

No nie wierzę. Przecież nogi super, wszystko super. Problem jaki masz to miesiąc skalpela Ewy Chodakowskiej i po bólu. Nawet Cardio tu nie trzeba samo rzeźbienie i ujędrnienie. Jesteś normalną, szczupłą dziewczyną, nie daj się wpędzić w kompleksy. Brzuch wystający ale z jakim potencjałem - pod spodem rysuje się zarys mięsni. Poszukaj na YouTube są ćwiczenia z Ewą Chodakowską. Rób skalpel, trening z gwiazdami. I do tego dorzuć 10min treningi z Mel B: brzuch, ABS i wszystko. Ćwicz 5 razy w tygodniu, za miesiąc będziesz miała płaski brzuch. Uda masz szczupłe. Nogi zgrabne. Tylko brzuch, ujędrni się w ogóle całe ciało, dlatego nie ćwicz tylko brzucha.

Aha i najważniejsze - nie garb się!! To zapewne przez kompleksy. Ale pierś do przodu, brzuch wciągnięty. Zrób sobie takie zdjęcia tylko wyprostuj się, zobaczysz jaka różnica. Tak cię widzą jak sama się widzisz.
Tu naprawdę nie ma wielkiego problemu. Wejdź na facebooku na stronę Ewa Chodakowska, ona tam wrzuca metamorfozy dziewczyn, sama zobaczysz jak one wyglądały przed. Tobie wystarczy skalpel. Najpierw 5, potem jak uzyskasz efekt dla podtrzymania efektu - 3-4 razy w tygodniu.
BĘDZIE PIĘKNIE! Jest maj, w lipcu będziesz opalać swoje całkiem nowe ciało. DO ROBOTY! Odpal dziś skalpel na YouTube i daj znać jak było. Nie zniechęcaj się tylko. Na początku będzie boleć wszystko, potem będzie Ci mało.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-05-29 o 11:05
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 12:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.