Zbyt stanowczy facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 12:13   #1
kasik6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19

Zbyt stanowczy facet


Mam problem i nie mam z kim o tym porozmawiac otóż mam chłopaka, chodzimy ze sobą od nie dawna ale swietnie sie dogadujemy. Okazało sie że mamy wspolna pasje i podobne cele w życiu. Do tej pory jest on jedynym facetem przy którym tak dobrze sie czuje. Jeste on starszy ode mnie o 9 lat ale ta roznica wieku ani mi ani jemu nie przeszkadza. Martwi mnie tylko to, że on jest zbyt stanowczy i nie dociera do niego kiedy mówie, że czegos nie chce. Jestem jeszcze dziewica i powiedziałam mu o tym kiedy zaczal co raz bardziej sie do mnie dobierac. Zareagował ok, stał sie czulszy, wiecej rozmawiamy na ten temat.Otatnio natomiast miało miejsce kilka dziwnych sytuacji, np nie chciałam przed nim zdjac stanika. Mam duze kompelksy na punkcie swojego ciała, mówiłam mu o tym i on odp ze nie musimy sie spieszyc. Ale jak nie chciałam zdjac tego stanika zrobił to na siłe. Jest o wiele silnieszy ode mnie, przy nim jestem kruszynka i nie moge sie bronic. Kiedy mnie rozebrał nie mogłam sie nawet zasłonic, było to dla mnie okropne uczucie, bardzo sie denerwowałam i on to widział bo cały czas mówił ze mam sie uspokoic. Prosiłam wrecz błagalam zeby przestał ale on nie reagował, dotykał mnie i całował czego ja nie chciałam. Próbowałam z nim potem o tym pogadac. Powiedziałam ze nie chce takiego traktowania, ze ma sie liczyc z moim zdaniem, ze kiedy mowie "nie" tzn nie ale on mi odp ze kiedy kobieta mówi "nie" tzn "tak". Na koniec jeszce dodał ze nie chce mnie skrzywdzic, ze chce mnie oswoic z nagoscia, pokazac mi jak bardzo mu sie podobam zebym pozbyla sie tych kompleksów. Nie chce takich sytuacji, od szarpania sie z nim mam siniaki na calym ciele a to nie na tym ma poegac. Co ja mam robic? Widze ze rozmowa nic nie wskuram bo takich sytuacji bylo juz kilka, myslalam ze kiedy powiem mu ze jestem dziewica to przystopuje a jest na odwrot.
kasik6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:16   #2
NiespokojnaP
Raczkowanie
 
Avatar NiespokojnaP
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 197
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Tak z ciekawości: ile on ma lat?
Nie daj się do niczego przymuszac. To Twoje ciało i to Ty powinnaś wiedzieć, co jest dla niego dobre. Będąc w zwiazku powinno się trzymać ustaleń, obaw partnera, nic na siłę. Uważaj, żeby nie chciał Cię wykorzystać, dla wielu facetów dziewica to łakomy kąsek...
NiespokojnaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:52   #3
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Wiesz, ze to jest molestowanie?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 13:07   #4
spiceANDsugar
Raczkowanie
 
Avatar spiceANDsugar
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Dziewczyno wake up! Jesteś młoda, a faceci nie są tak bezinteresowni i mili jak nam się wydaje. Jest od Ciebie sporo starszy, nie widze problemu, ale musisz też zrozumieć, że on ma swoje potrzeby i będzie chciał je zaspokoić. Więc nie zdziw się jak pewnego dnia stracisz dziewictwo bez Twojego przyzwolenia. Chcesz to wspominać? Jego zachowanie świadczy wyłącznie o braku szacunku do Ciebie i tego co mówisz. Niecodzienny sposób na "oswajanie Cię z nagością" sobie znalazł. Później możesz się zrazić do zbliżeń z innym facetem i znów będziesz miała problem
__________________
wszystko jest proste jak stoisz obok
spiceANDsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 13:08   #5
kasik6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Zbyt stanowczy facet

on ma 30lat, nie wiem co mam robic bo zalezy mi na nim ale jak tylko sie do mnie zbliza to ja sie spinam bo nie chce zeby kolejna taka sytuacja sie powtorzyla....
kasik6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 13:33   #6
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Wg mnie on postąpił bardzo niewłaściwie. Osobiście omijam mężczyzn, którzy uważają że kobiecie "nie" = "tak". Takie poglądy kojarzą mi się z pedofilami i gwałcicielami.

Masz wg mnie dwie opcje:
1. Zapytać go jak masz niby powiedzieć mu że czegoś nie chcesz skoro "nie" traktuje on jako "tak". Jesteś dziewicą a nie seks maszynką lub prostytutką (choć pewnie i one czegoś mogą nie chcieć i nikt im tego nie zabroni) dlatego musisz mieć komfortowe warunki do zbliżeń w tym nie obawiać się zbliżeń z mężczyzną z którym jesteś. Takie przepychanki nie powinny się w ogóle odbyć, to Cię bardziej oddala od celu niż przybliża.

2. Wg mnie najrozsądniejsze. Zostawić tego faceta, bo nikt nie powinien siłowo się dobierać do Ciebie. Poza tym to jego "nie"="tak" brzmi dla mnie tak jakbyś miała określony czas na oddanie mu się, bo inaczej Cię wykorzysta i jeszcze będzie myślał, że zrobił to dla Twojego dobra.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 14:26   #7
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Dziewczyno, jeśli nie chcesz skończyć jak poniewierana szara mysz to wiej od faceta gdzie pieprz rośnie. To początek związku, a on już nie wytrzymuje i koniecznie musi Cię rozebrać... gdzie Ty masz oczy?
Oczywiście, kochacie się itp. ale już młot pneumatyczny jest od Twojego chłopaka delikatniejszy... To nie jest materiał na życiowego partnera. Koniec kropka.
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 15:03   #8
szawi69
Raczkowanie
 
Avatar szawi69
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Jeśli nie chcesz znaleźć się w policyjnej statystyce dotyczącej gwałtów i molestowań, radzę dać sobie spokój. Facet znalazł sobie ''młódkę'' do zabawy. Masz dopiero 21 lat, a już komplikujesz sobie życie. Co się dzieje z tym światem...
szawi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:12   #9
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zbyt stanowczy facet

o matko jedyna, autorko weź ty uciekaj!! To jest materiał na gwałciciela, przy tym szowinistyczny burak. Kawał matoła po prostu. ZOSTAW GO NAJLEPIEJ DZISIAJ, bo gwałt na tobie czai się za rogiem. Ależ mi ciśnienie się podniosło, kawał chama po prostu, to nie facet tylko dupek.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:38   #10
kasik6615
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Zbyt stanowczy facet

dziekuje wszystkim za rady, bede musiała chyba to zakonczyc
kasik6615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:39   #11
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zbyt stanowczy facet

żadne chyba, szanuj siebie i swoje bezpieczeństwo. Zakończ to dzisiaj, już teraz.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 16:09   #12
szawi69
Raczkowanie
 
Avatar szawi69
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
żadne chyba, szanuj siebie i swoje bezpieczeństwo. Zakończ to dzisiaj, już teraz.
Zakonna dobrze prawi. Jak najszybciej, nawet dzisiaj. Nie ma na co czekać.
szawi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 18:55   #13
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Zbyt stanowczy facet

To nie jest ''stanowczość'' tylko obsesyjne napalenie przez które patrzy na ciebie jak na przedmiot który w końcu zmięknie. Wiej od niego.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 20:53   #14
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Cytat:
Napisane przez szawi69 Pokaż wiadomość
Zakonna dobrze prawi. Jak najszybciej, nawet dzisiaj. Nie ma na co czekać.
Okropny typ, nie wyobrażam sobie szarpaniny kończącej się siniakami z kimś, przy kim mam czuć się w 100% bezpiecznie i swobodnie. Skończ to teraz i zapomnij o tej szowinistycznej świni.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 22:43   #15
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Ten gość jest niebezpieczny dla ciebie ,jego tłumaczenie swego zachowania wyrywa z butów .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:36   #16
tutamtu4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Zobacz: Twoje słowa ewidentnie wskazują na to, że czujesz się źle.

Jeśli nic nie zrobisz/on nic nie zrobi z szanowaniem Twojego zdania - to wierz mi: często będziesz czuła się źle.

Tak jak pisałaś, jest silniejszy, wykorzystał swoją siłę do tego, co chciał osiągnąć.
To nie jest fair.
tutamtu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 15:46   #17
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Dziewczyny mają rację. Mój chłopak jest 40 cm wyższy i znacznie silniejszy ale nigdy nie wykorzystał tego przeciwko mnie i jeśli zdarzy mu się np. za mocno mnie przytulić to przeprasza. Nie wyobrażam sobie żeby zrobił mi coś na siłę, tym bardziej gdy mówię wyraźnie "nie".
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 18:39   #18
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Okropny typ, nie wyobrażam sobie szarpaniny kończącej się siniakami z kimś, przy kim mam czuć się w 100% bezpiecznie i swobodnie. Skończ to teraz i zapomnij o tej szowinistycznej świni.
Dokładnie tak.
Dla mnie to straszne, co tu opisałaś. Zamiast być wyrozumiały, delikatny, nie naciskać, to na chama cię rozbiera i maca. Jak przy kimś takim czuć się swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie? Jak dla mnie bardzo mu się chce bzykać i nie zamierza czekać, aż 'oswoi' dziewicę. Jest brutalny, nie myśli o tym, żebyś ty się dobrze czuła. Dziewczyno, uciekaj od tego typa, zanim stanie ci się większa krzywda, i fizyczna, i psychiczna. Po takich doświadczeniach, przymuszaniu do rozbierania się, pieszczot, seksu, bardzo łatwo się zrazić, zamknąć w sobie, a to będzie rzutowało na przyszłe intymne kontakty.
Kochający, troskliwy facet NIGDY nie będzie w taki sposób się zachowywał!
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:40   #19
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zbyt stanowczy facet

kolejny facet który WIE lepiej niż kobieta.

Ciekawe co zrobi jak powiesz mu że nie jesteś jeszcze gotowa współżyć? Jak sądzisz? Czy zgwałci Cię żeby oswoić z seksem?

Co za burak, nie zbliżyłabym się do niego i nie zostałabym sama z nim w pokoju. Może napisz mu SMSa np właśnie wróciłam od lekarza, zrobił mi obdukcję, mam tyle siniaków ze zgłosiłam sprawę na policję.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 11:55   #20
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Zbyt stanowczy facet

Masz problemy z używaniem słów, on nie jest zbyt stanowczy, jest kretynem i gburem.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:11   #21
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Zbyt stanowczy facet

nie, on nie jest stanowczy. to molestowanie.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:28   #22
Panna_znakzapytania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 77
Dot.: Zbyt stanowczy facet

http://www.arslege.pl/zgwalcenie/k1/a231/
Moim zdaniem to co się już stało można podciągnąć pod art. 197 k.k
Panna_znakzapytania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 17:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.