erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-06, 18:00   #1
zniesmaczony15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3

erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło


Witam, postanowiłem zaczęrpnąć porady tutaj gdyż już sam nie daje rady i nie moge przestać myślec o moim problemie jakim jest wczesny wytrysk. Otóż na początku powiem, że często się mastrubuje (nie jest to długa czynność 5 minut i finisz).ok.3-4 razy w tygodniu, być może to jest przyczyną, ale wracając moje ostatnie przeżycia są dla mnie czymś co spędza mi sen z powiek. Ostatniego razu gdy spotkałem się z moją partnerką jak to przystało na nocne godziny, zaczęliśmy od pieszczot, wiadomo robótki ręczne, dodam,że byłem mega podniecony i chciałem juz tylko wejść w nią, gdyż wczesniej nie masturbowałem się jakies 3 dni, wiadomo już było ciśnienie żeby opróżnić zbiorniki :P
wszystko ok, zakładam gumkę, wchodzę, jest fajnie, bardzo fajnie, ale czuję, że długo nie wytrzymam więc wychodze poki nie jest za poźno, zmieniamy pozycje, od tyłu, to już wgl jest mega|(moja ulubiona) kilkanascie ruchów i bum wyszedłem, lecz nie dałem rady powstrzymać i w końcu finisz, zawiedziony ja, zawiedziona ona. nawet nie wiecie jak glupio się z tym czułem, było mi wstyd, trace wiarę, że moge zaspokoic moją ukochaną. to tylko moja ostatnia "przygoda" wczesniej miewałem tak samo, ale zdążałem wyciągać, dostawałem hmm "lekkiego orgazmu" bez wytrysku lecz erekcja troche spadła i musialem się mega natrudzić by znowu postawić go w 100% w pionie. nie wiem już co robić, boje się nastepnego razu bym znowu nie zawiodł, co stawia mnie w jeszcze gorszej sytuacji. czytalem o miesniach Kegla, bede ćwiczył ale nie do końca wierze w to, że bede mog l powtrzymać wytrysk, jesli juz nawet to sie stanie to pewnie bedzie się to liczyć ze spadkiem erekcji. ktoś ma jakieś pomysły? mieszkam w nieduzym miescie wiec jedynie jest tu urolog, seksuologa nie ma. jest mi naprawde wstyd że w takim wieku, gdzie powiniem ruszać się kroliki w trakcie seksu, ja caly czas walcze by nie dojść za szybko.. popadam chyba w bledne koło z którego nie moge wyjść.

Troche się rozpisałem, ale mam nadzieje ze wiekszość z was, może coś podpowie. Pozdrawiam
zniesmaczony15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 18:36   #2
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

Ile macie lat? I od kiedy współżyjecie? Jeśli to wasze początki to to jest całkiem normalne. Wszystko zależy od tego jak często to robicie. Jeśli codziennie to może być mały problem ale gdy rzadko to nie ma czym się przejmować. Trzeba próbować i próbować, nie poddawać się. Z czasem będziesz coraz dłużej wytrzymywał. A z resztą, od czego są kolejne rundy? Możecie się zdrzemnąć na godzinkę i bawić się dalej (o wiele dłużej!)
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 20:01   #3
zniesmaczony15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

mam 22 lata, ponad rok temu miałem dziewczynę dosyć długo bo 3lata, wtedy w miare regularnie to robiliśmy, w sumie od kąd pamietam długo nie wytrzymywałem. po jakiś 7msc przerwy zaczalem uprawiać seks, mielismy juz kilka razy wspolnych, raz udanych raz nie. nieudanych dlatego, że też gdy sie powstrzymywałem to w reakcji słabła erekcja, jestem też dość wrażliwy i duzo się steresuje. ale chyba kilkanascie pchnięc nie jest normalne..
zniesmaczony15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 21:38   #4
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

A w jaki sposób się zabezpieczacie? Tabletki, prezerwatywa, coś innego? Bo ogólnie samo założenie prezerwatywy spowalnia. Może powinniście spróbować pozycji, w których to partnerka jest bardziej aktywna a Ty bierny? Jest jeszcze opcja, żeby robić to 2 razy, raz szybciej dla Ciebie, drugi raz wolniej dla niej?
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 22:04   #5
zniesmaczony15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

niby to jest jakiś sposób ale często czuję, że jestem tak bardzo podniecony, że tak jak mowilem, 2 minuty i koniec.. serio jest to męczące, weszło mi to w głowe i nie chce wyjść
zniesmaczony15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 08:12   #6
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

Cytat:
Napisane przez zniesmaczony15 Pokaż wiadomość
niby to jest jakiś sposób ale często czuję, że jestem tak bardzo podniecony, że tak jak mowilem, 2 minuty i koniec.. serio jest to męczące, weszło mi to w głowe i nie chce wyjść
Nawet jak po mniejwięcej godzinie próbujecie kolejny raz to też krótko wytrzymujesz? A próbowaliście przy muzyce? Podobno mężczyzna mniej się skupia i dłużej daje radę. I tak jak mówiła koleżanka wyżej, spróbujcie pozycji gdzie partnerka jest bardziej aktywna. Najlepiej na jeźdźca
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 22:35   #7
nieprzyzwoitka
Raczkowanie
 
Avatar nieprzyzwoitka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 33
Dot.: erekcja, wczesny wytrysk, błędne koło

Po pierwsze pamiętaj, że czas jaki poświęcacie na seks nie jest najważniejszy przy ogólnej ocenie satysfakcji ze stosunku. Po drugie, że aktywność seksualna, stabilność erekcji, to umiejętność której można się nauczyć i kontrolować ją. Ale to nie zdarzy sie hop-siup. Na początek powiem Ci czego nie polecam. Rozkojarzenie, odwrócenie i rozproszenie uwagi - np. myśląc o jakiejś aseksualnej rzeczy typu plama na suficie (ale co kto lubi. To mija się z celem. Przecież uprawiasz seks dla przyjemności więc po co z tego rezygnować, nawet na chwilę. Używanie specjalnych żeli do wydłużenia stosunku. Znowu bez sensu- to Cię trochę znieczuli więc znowu odbierze przyjemność. Antydepresanty - tak, słyszałam o tym- obniżają libido poza tym ich rola jest zupełnie gdzieś indziej. Zatem co robić? To będzie długa droga, ale opłacalna. Krótko mówiąc- trenować! Na początek samemu, podczas masturbacji. Ale nie byle jakiej. Poznaj reakcje swojego ciała, a dopiero potem przenieś je do łóżka, gdzie wspólnie z dziewczyną będziecie mogli bawić się dalej. Musisz określić moment kiedy zbliża się orgazm. Jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że nadchodzi, to potem już możesz dowolnie zmieniać biegi w swoim rydwanie (ha ha ha). Wielu mężczyzn potrafi określić moment kiedy zbliża się ejakulacja i potem kontrolować ją. Zwróć uwagę na napięcie swoich mięśni, postaraj się przewidzieć kiedy nastąpi wytrysk. Ta umiejętność pozwoli Ci na podtrzymanie i przetrzymanie napięcia seksualnego, a tym samym na wydłużenie czasu trwania stosunku i przejęcie kontroli nad wytryskiem. Pamiętaj też, że orgazm i ejakulacja to tak naprawdę dwa odrębne fizjologiczne stany, które mogą istnieć osobno, lub razem. I mężczyźni są w stanie oddzielić jedno od drugiego, doświadczyć wielokrotnych orgazmów, ale wymaga to sporej praktyki. Zacznij powoli wydłużać czas pobudzenia seksualnego. Wówczas, gdy znajdziesz się sam na sam ze swoją dziewczyną będziesz w stanie powiedzieć jej, że jesteś tuż tuż. Wtedy też oboje będziecie mogli popracować. A kiedy już poćwiczysz podczas mastrubracji, przenieście się do łózka. Rozluźnijcie się, zacznijcie od masażu, zrelaksujcie się. Zróbcie sobie erotyczny masaż. Naprawdę, kiedy ciało jest rozluźnione, łatwiej złapać z nim kontakt
__________________
Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności.
nieprzyzwoitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 22:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.