Problem z pozycją na jeźdźca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-26, 11:35   #1
avenly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 53

Problem z pozycją na jeźdźca


Cześć, nie znalazłam nigdzie podobnego tematu, jeśli był to przepraszam i proszę o przekierowanie. Z moim tż jestem od roku, współżyjemy już od ponad pół roku, jest to mój pierwszy partner. Jedynym naszym problemem w łóżku jest seks w pozycji na jeźdźca. Otóż ja bardzo tą pozycje lubię, daje mi mnóstwo przyjemności itd. Problem jest jednak taki że seksu w tej pozycji prawie nie uprawiamy bo mój tż zawsze mówi ze jest to dla niego nieprzyjemne i czasem az sprawia ból. W takim sensie ze kiedy to ja jestem na górze i proboje sie ułożyć pod roznymi kątami tak jak on mi podpowiada, czy to mega wyprostowana czy bardziej nachylona nad nim to on zawsze mówi że ma takie nieprzyjemne uczucie ze jest we mnie jakby pod złym kątem i kiedy tylko ja zaczynam się ruszać to on czuję az prawie ból, nie ma w tym nic przyjemnego, wręcz odwrotnie. Próbowaliśmy już różnie, pod różnymi kątami, nadawałam szybsze bądź wolniejsze tempo ale na jego twarzy zawsze dosyć szybko pojawiał się grymas bólu i musieliśmy zmieniać pozycję. Nie wiem co jest problemem, co robię źle, czy to z tż jest coś nie tak. Nie mam pojęcia. W innych pozycjach nie mamy żadnych problemów i zawsze sprawia nam to obojgu dużo przyjemności, nie ma mowy o żadnym bólu czy niekomfortowym uczuciu. Bardzo was proszę o pomoc, może ktoś jest w stanie mi coś doradzić, może jednak ze względu na brak mojego doświadczenia coś robię źle.
avenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 12:00   #2
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Problem z pozycją na jeźdźca

Z odwróconym jeźdźcem jest tak samo?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 12:09   #3
avenly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 53
Dot.: Problem z pozycją na jeźdźca

Przyznaje że nie próbowaliśmy bo nawet nie chciałam proponować widząc reakcje na zwykłego. Aczkolwiek jeśli to coś może zmienić to sprobojemy najblizszym razem i zobaczę.
avenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 13:18   #4
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Problem z pozycją na jeźdźca

Może, twój partner ma mocno zakrzywionego penisa podczas wzwodu i dlatego sprawia mu to ból, odwrócony jeździec powinien być ok.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-26 14:18:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.