Pierwszy raz ze starszym facetem - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-28, 22:29   #151
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Przyszła po rade, ale i tak nie wytrzymała wściku macicy i pojechała XD
Przecież od początku było wiadomo, że laska to zrobi, a szukała tylko potwierdzenia. O Boże, dziewczyna miala ochotę na seks, jaka ona słaba, ze nie potrafi żyć w celibacie

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Także nie wiem czy to do końca była jej świadoma dojrzała decyzja
Jakby nie chciała, to nie poszłabym z nim do łóżka, nwm o co Ci chodzi.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Gdzie tam było coś pogardliwego?
Serio? Sugerowanie, że każda kobieta najbardziej na świecie chce przespać się z obcokrajowcem i pochwalić się wszystkim i wszędzie czego ambitnego dokonala?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 22:32   #152
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Serio? Sugerowanie, że każda kobieta najbardziej na świecie chce przespać się z obcokrajowcem i pochwalić się wszystkim i wszędzie czego ambitnego dokonala?
Nie załapałaś sarkazmu. Zdarza się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 23:17   #153
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie załapałaś sarkazmu. Zdarza się.
Twoje poprzednie wpisy dają mi powody sądzić, że nie. Zresztą najpierw 'co w tym obraźliwego', a potem, że to świadomy sarkazm.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 07:32   #154
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Twoje poprzednie wpisy dają mi powody sądzić, że nie. Zresztą najpierw 'co w tym obraźliwego', a potem, że to świadomy sarkazm.
Chciałem się dowiedzieć co obraźliwego jest w sarkazmie.

A jeśli nie widzisz nic karykaturalnego w biednym, przystojnym artyście z zachodu, który przyjeżdża na młodzieżowy festiwal gdzie uwodzi młodziutką dziewczynę, to... No ciężko o bardziej ograny motyw dla nastolatek i pań przed menopauzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 08:47   #155
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Chciałem się dowiedzieć co obraźliwego jest w sarkazmie.

A jeśli nie widzisz nic karykaturalnego w biednym, przystojnym artyście z zachodu, który przyjeżdża na młodzieżowy festiwal gdzie uwodzi młodziutką dziewczynę, to... No ciężko o bardziej ograny motyw dla nastolatek i pań przed menopauzą
A, przestań, edan, zasłynąłeś z takich karykaturalnych wypowiedzi na forum
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 09:15   #156
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Ja rozumiem, że niektóre by tak nie zrobiły, inna moralność i w ogóle, ale żeby to było powodem dla pogardliwych wypowiedzi

Dziewczyna jest wolna, pojechała, wahała się, ale to zrobiła i jest zadowolona. Nie wiem, po co tak zajadliwie komentować to, co się już wydarzyło i wcale taką wielką sprawą nie było.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 12:56   #157
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że niektóre by tak nie zrobiły, inna moralność i w ogóle, ale żeby to było powodem dla pogardliwych wypowiedzi

Dziewczyna jest wolna, pojechała, wahała się, ale to zrobiła i jest zadowolona. Nie wiem, po co tak zajadliwie komentować to, co się już wydarzyło i wcale taką wielką sprawą nie było.
To, że nic złego sie nei zdarzyło nie oznacza że ona postąpiła dobrze.
To skrajnie nieodpowiedzialne i nie powinno się popierac takich zachowań.
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 13:00   #158
ougadougu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Rada dotyczyła tego, co jest w tytule wątku, czyli "pierwszego razu" z dużo starszym, bo tego się obawiałam. Chciałam nakreślić sytuację i opowiedziałam wszystko, najwyraźniej niepotrzebnie, bo teraz jątrzony jest tylko o to wątek, czy się puściłam z jakimś zagranicznym artystą czy nie. Gdybym zadała tylko pytanie o seks ze starszym pewnie poleciałyby zupełnie inne komentarze.
Wiedziałam jakie jest ryzyko wyjazdu. Fakt, byłam niezdecydowana, o czym tutaj pisałam, ale w końcu podjęłam decyzję, wszystko dobrze się skończyło, więc po co te zgryźliwe komentarze? Gdyby zwykły miejscowy chłopak, może artysta, może nie, w bardziej zbliżonym wieku, wpadłby mi w oko, pewnie nie pytałabym o tego typu radę na forum albo w ogóle nie zakładała wątku.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Edytowane przez ougadougu
Czas edycji: 2018-08-29 o 13:03
ougadougu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:00   #159
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Chciałem się dowiedzieć co obraźliwego jest w sarkazmie.

A jeśli nie widzisz nic karykaturalnego w biednym, przystojnym artyście z zachodu, który przyjeżdża na młodzieżowy festiwal gdzie uwodzi młodziutką dziewczynę, to... No ciężko o bardziej ograny motyw dla nastolatek i pań przed menopauzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazwyczaj nie lubię Twoich wypowiedzi, ale tu idealnie to opisałeś

Biedny "artysta" (sory ale granie coverów w jakims garazowym zespole to żaden artyzm..) z jej rodzinnego miasta albo z Poznania z pewnościa nie zrobiłby na niej az takiego wrazenia
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:47   #160
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
A, przestań, edan, zasłynąłeś z takich karykaturalnych wypowiedzi na forum
Zasłynąłem karykaturalnymi?
Raczej nie, kilka osób czasem się ze mną zgodzi.
Cytat:
Napisane przez kalor
Ja rozumiem, że niektóre by tak nie zrobiły, inna moralność i w ogóle, ale żeby to było powodem dla pogardliwych wypowiedzi

Dziewczyna jest wolna, pojechała, wahała się, ale to zrobiła i jest zadowolona. Nie wiem, po co tak zajadliwie komentować to, co się już wydarzyło i wcale taką wielką sprawą nie było.
To do mnie znowu o tych pogardliwych wypowiedziach?
Ja tu nikim nie gardzę. W szczególności autorką. Chciała, to sobie kupiła oba bilety, wymęczyła i wytrzęsła się w busie w jedną i w drugą stronę, pojechała do starszego biednego artysty nie za bardzo wiedząc po co, ale finalnie w końcu się rozdziewiczyła. Autorka w pełni szczęśliwa z super przygody, biedny starszy artysta z zachodu zapewne tym bardziej. Sytuacja win-win.

Poleciłbym teraz wyjazd do Turcji lub Egiptu. Emocje byłyby jeszcze większe, podróż jeszcze dalsza, a panowie jeszcze bardziej klejący się, ale ktoś znowu by nie zrozumiał sarkazmu

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2018-08-29 o 13:49
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:59   #161
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Zazwyczaj nie lubię Twoich wypowiedzi, ale tu idealnie to opisałeś

Biedny "artysta" (sory ale granie coverów w jakims garazowym zespole to żaden artyzm..) z jej rodzinnego miasta albo z Poznania z pewnościa nie zrobiłby na niej az takiego wrazenia
No i może by nie zrobił, a może zrobił. Co cie to obchodzi i czemu cie tak to boli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
To, że nic złego sie nei zdarzyło nie oznacza że ona postąpiła dobrze.
To skrajnie nieodpowiedzialne i nie powinno się popierac takich zachowań.
A ja uważam że nie powinno się jechać po kims bo zrobił to co chciał i to ze świadomością ryzyka. Każdy ma swój rozum i niech sobie ocenia ryzyko tak jak chce. Rozumiem ostrzegać kogoś przed czymś, ale co ma na celu zlosliwe dowalanie i szydzenie po fakcie?

Jesteś z jakiegoś powodu złośliwa, chcesz sobie pojechać po autorce tylko dlatego ze postąpiła inaczej niż ty byś zrobila a udajesz dobra samarytanke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-08-29 o 14:07
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 17:16   #162
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
To, że nic złego sie nei zdarzyło nie oznacza że ona postąpiła dobrze.
To skrajnie nieodpowiedzialne i nie powinno się popierac takich zachowań.
No tak, szkoda tylko, że niebezpieczeństwo sytuacji nie było głównym punktem twoich wypowiedzi

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
To do mnie znowu o tych pogardliwych wypowiedziach?
Nie
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 17:43   #163
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Eden moze i ma jakies dziwne poglądy ale tutaj trafił w punkt i ja sie uśmiałam 🤣
Mogę sie z kimś nie zgadzać ale kiedy ma racje to wypada mu ja przyznać
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 18:50   #164
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Poleciłbym teraz wyjazd do Turcji lub Egiptu. Emocje byłyby jeszcze większe, podróż jeszcze dalsza, a panowie jeszcze bardziej klejący się, ale ktoś znowu by nie zrozumiał sarkazmu
Twojego sarkazmu nie rozumiem, a jeszcze bardziej ogólnej złośliwości do prawie każdego na tym forum
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 22:09   #165
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Twojego sarkazmu nie rozumiem, a jeszcze bardziej ogólnej złośliwości do prawie każdego na tym forum
Nie mój problem, że nie rozumiesz.
Co do całej odpowiedzi, jeśli tak bardzo Cię to gryzie - zrozumienie moich postów, to polecam PW a nie OT na forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 22:17   #166
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie mój problem, że nie rozumiesz.
Co do całej odpowiedzi, jeśli tak bardzo Cię to gryzie - zrozumienie moich postów, to polecam PW a nie OT na forum.
Przecież już od jakichś 3 stron ciągnie się offtop pt. 'czy Berlin jest atrakcją turystyczną', 'o naszych orgazmach w związkach' czy 'statystyki dot. gwałtów w Paryżu'.

Nie wiem jakim cudem moderacja jeszcze Tobie nie podziękowała
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 22:27   #167
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Przecież już od jakichś 3 stron ciągnie się offtop pt. 'czy Berlin jest atrakcją turystyczną', 'o naszych orgazmach w związkach' czy 'statystyki dot. gwałtów w Paryżu'.

Nie wiem jakim cudem moderacja jeszcze Tobie nie podziękowała
A ja się dziwię, że Tobie nie podziękowała. I tak się podziwiać możemy dalej.
Zwłaszcza, że nic o gwałtach w Paryżu nie pisałem. O orgazmach w związkach też nie.
Proszę i ostrzegam jednocześnie byś mi nie imputowała rzeczy, które nie miały miejsca z mojej inicjatywy.
O Berlinie wspomniałem jako mieście nudnym do odwiedzin, gdyż duża część Polaków jeździ tam z Polski częściej niż do Wawy. A miasto też jakoś szczególne turystycznie atrakcyjne nie jest. Moja uwaga dotyczyła ewentualnych celów wycieczkowych autorki gdyby wizyta u artysty była niewypałem.
Jeśli uraziłem Twoja berlińską fascynację tym miastem - wybacz, nie wiedziałem, że jesteś tak wrażliwa na tym punkcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 22:44   #168
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A ja się dziwię, że Tobie nie podziękowała. I tak się podziwiać możemy dalej.
Zwłaszcza, że nic o gwałtach w Paryżu nie pisałem. O orgazmach w związkach też nie.
Proszę i ostrzegam jednocześnie byś mi nie imputowała rzeczy, które nie miały miejsca z mojej inicjatywy.
O Berlinie wspomniałem jako mieście nudnym do odwiedzin, gdyż duża część Polaków jeździ tam z Polski częściej niż do Wawy. A miasto też jakoś szczególne turystycznie atrakcyjne nie jest. Moja uwaga dotyczyła ewentualnych celów wycieczkowych autorki gdyby wizyta u artysty była niewypałem.
Jeśli uraziłem Twoja berlińską fascynację tym miastem - wybacz, nie wiedziałem, że jesteś tak wrażliwa na tym punkcie.
Nigdzie nie pisałam, że to Ty zacząłeś offtop o gwałtach w Paryżu czy orgazmach, tylko że ten wątek już od dawna jest jednym wielkim offtopem ciągniętym m.in. przez Ciebie, a masz problem, że to ja odbiegłam od tematu.

I nigdzie nie pisałam o moim stosunku do Berlina, to Ty wszystkim wciskasz kit co mówią i co myślą.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 22:46   #169
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Nigdzie nie pisałam, że to Ty zacząłeś offtop o gwałtach w Paryżu czy orgazmach, tylko że ten wątek już od dawna jest jednym wielkim offtopem ciągniętym m.in. przez Ciebie, a masz problem, że to ja odbiegłam od tematu.

I nigdzie nie pisałam o moim stosunku do Berlina, to Ty wszystkim wciskasz kit co mówią i co myślą.
O Twoim stosunku do Berlina napisałem w postaci implikacji. Więc nic Ci nie wciskam. Ochłoń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 23:15   #170
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
O Twoim stosunku do Berlina napisałem w postaci implikacji. Więc nic Ci nie wciskam. Ochłoń.
Nie moja wina, że implikacje z kapelusza, bo zasugerowane dokładnie niczym i złośliwy stosunek do wszystkiego i każdego mnie irytują. Ale to nic czego nie mogłabym się po Tobie spodziewać.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:05   #171
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Chciałem się dowiedzieć co obraźliwego jest w sarkazmie.

A jeśli nie widzisz nic karykaturalnego w biednym, przystojnym artyście z zachodu, który przyjeżdża na młodzieżowy festiwal gdzie uwodzi młodziutką dziewczynę, to... No ciężko o bardziej ograny motyw dla nastolatek i pań przed menopauzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Panie przed menopauzą to sobie takich wyrywają na jedorazowy seks na wyjeździe bez rodziny jeśli wpadną im w oko. Bez rozkmin.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 09:16   #172
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Panie przed menopauzą to sobie takich wyrywają na jedorazowy seks na wyjeździe bez rodziny jeśli wpadną im w oko. Bez rozkmin.

Po menopauzie pewnie zresztą też. Edanowi chodziło pewnie bardziej o to, że to trochę taka historyjka rodem z harlequin'a najłatwiejsza do ,,łyknięcia" przez panie z wymienionych grup wiekowych?

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Nieźle sie gościu ustawił. Z boku ta sytuacja wygląda groteskowo. Młodsza 15 lat laska przyjechała dla niego na zamówienie kilkaset kilometrów, żeby z nim stracić dziewictwo... Az cięzko mi uwierzyć w ten wątek.
Jak dla mnie to jets upokarzające

Było logiczne, ze zakonczy sie to seksem, oczywiscie "on presji nie wywierał" i dzięki temu osiągnął co chciał, a ta jeszcze sie cieszy że straciła dziewictwo z przypakdowym kolesiem

Kobiety to jednak naiwne są

1. Z geografii jednoznacznie wynika, że nie musiało to być kilkaset. Mogła wystarczyć jedynie ,,stówka" czyli +- jak z Radomia do Wa-wy


2. Do jednego z moich kumpli dziewczyna, co prawda w podobnym wieku, przyjeżdżała wielokrotnie kilkaset kilometrów z drugiego końca ojczyzny (i on do niej też) w celach, nazwijmy je ,,uczuciowo-seksualnych."


3. Czy wiek ma tu aż takie znaczenie? Gdyby miała takie ,,kaprycho" i pojechała do np 70-latka miałby?


4. Z analizy postu przewodniego można wywnioskować, że:


a) Nie było wcale takie pewne, że zakończy się seksem.


b) W tym momencie ,,koleś" nie był już tak do końca przypadkowy. Przypadkowy byłby gdyby skonsumowała go na rzeczonym kocyku
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2018-08-30 o 09:42
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 10:12   #173
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Pierwszy raz ze starszym facetem

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Po menopauzie pewnie zresztą też. Edanowi chodziło pewnie bardziej o to, że to trochę taka historyjka rodem z harlequin'a najłatwiejsza do ,,łyknięcia" przez panie z wymienionych grup wiekowych?
Tak, o to chodziło
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-30 11:12:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.