Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-12, 18:28   #1
grajson22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4

Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?


Od dwóch lat jestem z dziewczyną, od 1,5 roku uprawiamy seks. Ja byłem prawiczkiem, ona miała kilku partnerów, nie przeszkadzało mi to. Ale chciałem nadrobić "zaległości" i kilka razy skoczyłem w bok. Kilka razy to były typowe one night standy, ale miałem dłuższy romans z jej koleżanką.

Powiedzieć jej o tym czy nie? Mi nie przeszkadzało, że miała wcześniej kilku partnerów, więc jej też to nie powinno przeszkadzać. Ale obawiam się jej reakcji.
grajson22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 19:46   #2
femdom_lover
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez grajson22 Pokaż wiadomość
Od dwóch lat jestem z dziewczyną, od 1,5 roku uprawiamy seks. Ja byłem prawiczkiem, ona miała kilku partnerów, nie przeszkadzało mi to. Ale chciałem nadrobić "zaległości" i kilka razy skoczyłem w bok. Kilka razy to były typowe one night standy, ale miałem dłuższy romans z jej koleżanką.

Powiedzieć jej o tym czy nie? Mi nie przeszkadzało, że miała wcześniej kilku partnerów, więc jej też to nie powinno przeszkadzać. Ale obawiam się jej reakcji.
Pytasz na serio czy dla jaj ?
femdom_lover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 19:54   #3
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Troll. A jeśli nie, to błagam, nie rozmnażaj się.
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:01   #4
grajson22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką.
grajson22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-12, 20:18   #5
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez grajson22 Pokaż wiadomość
Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką.
Dopiero zakładales watek o tym, że chcesz zapytać dziewczynę czy jest dziewica, a już zdążyłes ja kilka razy zdradzić? Ferie masz i sie nudzisz? Marnie Ci to idzie, mogles chociaż drugie konto założyć.
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:35   #6
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Tylko, że ona partnerów miała przed tobą, a nie będąc w związku z tobą. Trzeba było jej powiedzieć, że chcesz inne pozaliczać, a potem może do siebie wrócicie. Ręce opadają.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 09:36   #7
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez Rose969 Pokaż wiadomość
Dopiero zakładales watek o tym, że chcesz zapytać dziewczynę czy jest dziewica, a już zdążyłes ja kilka razy zdradzić? Ferie masz i sie nudzisz? Marnie Ci to idzie, mogles chociaż drugie konto założyć.
Ale jest katolokiem, te jego 'one night standy' to wszystkie w duchu chrzescijanskim byly, tylko z dziewczynami ktore poznal w kolejce do konfesjonalu
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 10:03   #8
ammono
Przyczajenie
 
Avatar ammono
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 21
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Takich, jak Ty, powinno zamykać się i odcinać jądra. Nie zasługujesz na nią nawet w najmniejszym stopniu. "Nadrobić zaległości". Kpina. Jeśli jesteś trollem, to wyjdź i nigdy nie wracaj, a jeśli to prawda, to zejdź mi z oczu, bo jeszcze przypadkowo Cię odstrzelę.
__________________
Tańczyłem z paroma dziewczynami przypadkowymi, a potem z Tobą, i przypadkowość skończyła się, bo przecież my byliśmy tamtej nocy umówieni od lat.




Życie jako forma spędzania czasu przestało mnie interesować.
ammono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 14:39   #9
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez grajson22 Pokaż wiadomość
Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką.
Ona miala kilku partnerów nie bedąc z Toba w związku. To, co Ty robisz to obrzydliwe świństwo.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:13   #10
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Tylko uważaj czy nie zaliczyłeś jednej za dużo. Bo przecież musicie być po równo więc twoja dziewczyna będzie musiała się z kimś przespać.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:16   #11
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Kolego zrobiłeś to co było słuszne. Nie słuchaj się kobiet, i nic nie mów swojej dziewczynie jeżeli jest ci z nią dobrze. Ja też tego nie robiłem, ale nie wyobrażam sobie żeby być z kimś kto już miał iluś tam partnerów do końca życia chyba że to dziewica. Szacun dla ciebie, mało który prawiczek ma jaja żeby takie coś odwalić.

Poza tym jeżeli już wchodzimy w zagadnienia religijne to nie ma znaczenia czy miała wcześniej partnerów czy zdradziła teraz. Bo to jest traktowane jak zdrada, tylko kościół za bardzo to złagodził pozwalając ubierać białe suknie osobą które nie powinny tego zakładać.

"Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką." Dokładnie.

Edytowane przez LonleyPaladin
Czas edycji: 2017-02-13 o 19:21
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 19:26   #12
chanel_oberlin
Raczkowanie
 
Avatar chanel_oberlin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 98
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Kolego zrobiłeś to co było słuszne. Nie słuchaj się kobiet, i nic nie mów swojej dziewczynie jeżeli jest ci z nią dobrze. Ja też tego nie robiłem, ale nie wyobrażam sobie żeby być z kimś kto już miał iluś tam partnerów do końca życia chyba że to dziewica. Szacun dla ciebie, mało który prawiczek ma jaja żeby takie coś odwalić.

Poza tym jeżeli już wchodzimy w zagadnienia religijne to nie ma znaczenia czy miała wcześniej partnerów czy zdradziła teraz. Bo to jest traktowane jak zdrada, tylko kościół za bardzo to złagodził pozwalając ubierać białe suknie osobą które nie powinny tego zakładać.

"Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką." Dokładnie.

Nie wyobrażasz sobie bo masz niskie poczucie własnej wartości i tyle. Żałosne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chanel_oberlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:28   #13
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Kolego zrobiłeś to co było słuszne. Nie słuchaj się kobiet, i nic nie mów swojej dziewczynie jeżeli jest ci z nią dobrze. Ja też tego nie robiłem, ale nie wyobrażam sobie żeby być z kimś kto już miał iluś tam partnerów do końca życia chyba że to dziewica. Szacun dla ciebie, mało który prawiczek ma jaja żeby takie coś odwalić.

Poza tym jeżeli już wchodzimy w zagadnienia religijne to nie ma znaczenia czy miała wcześniej partnerów czy zdradziła teraz. Bo to jest traktowane jak zdrada, tylko kościół za bardzo to złagodził pozwalając ubierać białe suknie osobą które nie powinny tego zakładać.

"Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką." Dokładnie.
Jak można patrzeć w oczy ukochanej osobie to tym jak się ją zdradziło? Trzeba być wyrachowaną świnią żeby to zrobić. Brzydzę się takimi ludźmi.
Wchodząc w związek akceptujesz tę drugą osobę, jeżeli nie to związek nie ma sensu i się rozpadnie. Także co do tego cytatu to tak, jeśli z nią jesteś to ona oczekuje wierności i to samo oferuje tobie. To co było wcześniej nie powinno mieć znaczenia. Jeśli nie pasuje ci ilość partnerów seksualnych twojej dziewczyny czy chłopaka to najwyraźniej nie jest osoba dla ciebie. To takie proste, serio.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:36   #14
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez grajson22 Pokaż wiadomość
Mi nie przeszkadzało, że miała wcześniej kilku partnerów, więc jej też to nie powinno przeszkadzać. Ale obawiam się jej reakcji.
Czy jesteś normalny?? Zdradziłes ja bo miała więcej sexu niż ty i zdradzając chcesz się wykupić żeby to nadrobić? Żal mi cię. Nawet nie wiem co powiedzieć. Dla mnie to tak popier ze aż szczeka opadla. A teraz pomyśl czy jakby ona tak zrobiła jakbys się czuł? Daj jej spokój i nie zabieraj jej czasu

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
Kolego zrobiłeś to co było słuszne. Nie słuchaj się kobiet, i nic nie mów swojej dziewczynie jeżeli jest ci z nią dobrze. Ja też tego nie robiłem, ale nie wyobrażam sobie żeby być z kimś kto już miał iluś tam partnerów do końca życia chyba że to dziewica. Szacun dla ciebie, mało który prawiczek ma jaja żeby takie coś odwalić.

Poza tym jeżeli już wchodzimy w zagadnienia religijne to nie ma znaczenia czy miała wcześniej partnerów czy zdradziła teraz. Bo to jest traktowane jak zdrada, tylko kościół za bardzo to złagodził pozwalając ubierać białe suknie osobą które nie powinny tego zakładać.

"Pytam serio. Ja nie mam problemów z jej wcześniejszym przeżyciami. Ale chyba nie powinna oczekiwać, że sama miała kilku partnerów, a ja zadowolę się tylko jedną partnerką." Dokładnie.
Tobie też odwalilo? Aż tak bardzo myślicie palami zamiast głową? Ręce opadają

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:52   #15
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;70911381]Czy jesteś normalny?? Zdradziłes ja bo miała więcej sexu niż ty i zdradzając chcesz się wykupić żeby to nadrobić? Żal mi cię. Nawet nie wiem co powiedzieć. Dla mnie to tak popier ze aż szczeka opadla. A teraz pomyśl czy jakby ona tak zrobiła jakbys się czuł? Daj jej spokój i nie zabieraj jej czasu

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



Tobie też odwalilo? Aż tak bardzo myślicie palami zamiast głową? Ręce opadają

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Spokojnie to tylko trolle, bo nie wierze, że ktoś może mieć tak spaczony pogląd na wierność w związku. No chyba, że ktoś ma inteligencje człowieka pierwotnego i tak jak napisałeś myśli penisem i instynktami zamiast głową, ale wole w to nie wierzyć
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 19:54   #16
LonleyPaladin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 114
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez chanel_oberlin Pokaż wiadomość
Nie wyobrażasz sobie bo masz niskie poczucie własnej wartości i tyle. Żałosne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też, nie zaprzeczam. Ale dla mnie to głupota że niektórzy prawiczkowie wiążą się z kobietami po przejściach, nierzadko mających własne dzieci i trwających w takich związkach ze strachu przed samotnością. Rozumiem jak ludzie są dla siebie pierwszymi, kochają się i są ze sobą do grobowej deski, to jest piękne. I jestem jak najbardziej za, ale tylko w takim wypadku. Jestem zdania że ludzie powinni dobierać się po doświadczeniach, nie tylko seksualnych, bo później całe życie są nieszczęśliwi.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7091219 6]Spokojnie to tylko trolle, bo nie wierze, że ktoś może mieć tak spaczony pogląd na wierność w związku. No chyba, że ktoś ma inteligencje człowieka pierwotnego i tak jak napisałeś myśli penisem i instynktami zamiast głową, ale wole w to nie wierzyć [/QUOTE]

Tu ciebie zaskoczę, nie. I właśnie wcale nie jest to myślenie penisem a czysto logiczne podejście. Przynajmniej w moim przypadku.
LonleyPaladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-13, 23:17   #17
chanel_oberlin
Raczkowanie
 
Avatar chanel_oberlin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 98
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
To też, nie zaprzeczam. Ale dla mnie to głupota że niektórzy prawiczkowie wiążą się z kobietami po przejściach, nierzadko mających własne dzieci i trwających w takich związkach ze strachu przed samotnością. Rozumiem jak ludzie są dla siebie pierwszymi, kochają się i są ze sobą do grobowej deski, to jest piękne. I jestem jak najbardziej za, ale tylko w takim wypadku. Jestem zdania że ludzie powinni dobierać się po doświadczeniach, nie tylko seksualnych, bo później całe życie są nieszczęśliwi.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



Tu ciebie zaskoczę, nie. I właśnie wcale nie jest to myślenie penisem a czysto logiczne podejście. Przynajmniej w moim przypadku.

Ale wiesz ze przez Twoje wypociny ludzie tutaj tracą wiarę w ludzkość i w mężczyzn?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez LonleyPaladin Pokaż wiadomość
To też, nie zaprzeczam. Ale dla mnie to głupota że niektórzy prawiczkowie wiążą się z kobietami po przejściach, nierzadko mających własne dzieci i trwających w takich związkach ze strachu przed samotnością. Rozumiem jak ludzie są dla siebie pierwszymi, kochają się i są ze sobą do grobowej deski, to jest piękne. I jestem jak najbardziej za, ale tylko w takim wypadku. Jestem zdania że ludzie powinni dobierać się po doświadczeniach, nie tylko seksualnych, bo później całe życie są nieszczęśliwi.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



Tu ciebie zaskoczę, nie. I właśnie wcale nie jest to myślenie penisem a czysto logiczne podejście. Przynajmniej w moim przypadku.

Ale wiesz ze przez Twoje wypociny ludzie tutaj tracą wiarę w ludzkość i w mężczyzn? To smutne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chanel_oberlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 04:21   #18
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Macie rację chłopcy. Jakby się któremuś kiedyś trafiła kobieta tak durna, że się w nim zakocha, to niech ma za swoje, rura jedna.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 09:23   #19
Moniaczek1990
Przyczajenie
 
Avatar Moniaczek1990
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Ręce opadają, tak powiedz jej bo krzywdzisz ja tym. I najlepiej się rozejdźcie i szalej.
Moniaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-14, 09:52   #20
systemowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Kolego jeżeli zdarzyło Ci się takie coś to nie zastanawiaj się nawet i powiedz dziewczynie prawdę. Każda kobieta zasługuje na szczerość!
systemowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-17, 12:05   #21
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

A tak z ciekawości: po co jesteście razem, skoro ty i tak brykasz na lewo i prawo, gupiś czy co? Zostaw pannę i używaj sobie ile wlezie! Myślisz, że to co robisz prędzej czy później się nie wyda, szczególnie, że robiłeś to z jej koleżanką? Ja na miejscu twojej panny wolałabym wiedzieć chociażby po to, żeby ci dać porządnego kopa na odchodne
green way jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-18, 23:04   #22
onlypromise18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 9
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

miała wcześniej partnerów, bo nie wiedziała że Ty isteniejesz. Mój facet też miał przede mną kobietę i co powinnam teraz lecieć do innego żeby nadrobić to? Nie - bo okrzyknięto by mnie dziwką. Tobie koledzy pewnie by tego gratulowali, ale pomysl jak ona może się czuć. Po 1. seks to nie jest zabawa, najwidoczniej nie dojrzałeś do tego, skoro skok w bok to tylko zabawa. Po 2 oszukujesz ją, ona niczym nie zasłużyła sobie na to żebyś kłamał ja w żywe oczy, że jest tylko ona. Skoro przeszkadzało Ci to, że miała kilku partnerów, powinieneś znaleźć sobie dziewice żeby mieć czysty start. Zupełnie dziecinne podejście 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
onlypromise18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-22, 07:33   #23
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Nawet nie ma co tu dyskutować nad tym czy powiedzieć czy nie, to już bez znaczenie bo moim zdaniem tego związku już nie ma.
To co teraz trwa to przecież tylko pozory i prędzej czy później się rozpadnie. Nawet nie wiem czy można to nazwać związkiem, bo ten kto kocha nie zdradza, a jeśli nie kocha to po uj trwa w tym związku?
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:19   #24
Maybelline20
Raczkowanie
 
Avatar Maybelline20
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Thumbs down Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Boże ręce opadają. Nadal uważam, że to jest jakiś niesmaczny żart, bo jeśli piszesz poważnie to tracę wiarę w ludzkość...
__________________
"I won't cry for you, my mascara's too expensive..."


Jedna godzina ćwiczeń, to 4% Twojego dnia - BEZ WYMÓWEK

TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ!
Maybelline20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 16:12   #25
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Powiedzieć dziewczynie, że ją zdradzam?

Cytat:
Napisane przez Maybelline20 Pokaż wiadomość
Boże ręce opadają. Nadal uważam, że to jest jakiś niesmaczny żart, bo jeśli piszesz poważnie to tracę wiarę w ludzkość...
Spokojnie to tylko troll, już z resztą zgłoszony. W drugim wątku pisze, że szuka dziewicy:
Cytat:
Napisane przez grajson22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbyście zareagowały, gdyby na 2-3 randce ktoś zapytał was się czy jesteście dziewicami? Jestem katolikiem, więc jest to dla mnie ważne. I nie chcę tak jak w przeszłości po roku albo półtora przekreślać przez to związku. Wolę od początku wiedzieć na czym stoję.

Edytowane przez 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Czas edycji: 2017-02-26 o 16:16
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-26 17:12:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.