Młoda para + jeden Pan - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-11, 17:38   #31
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Pilnie poszukiwany atrakcyjny rozmiarowo penis, doświadczenie mile widziane
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 17:56   #32
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Młoda para + jeden Pan

i am ready to
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 22:03   #33
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Pilnie poszukiwany atrakcyjny rozmiarowo penis, doświadczenie mile widziane
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 07:53   #34
wysokibrunet32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Do Nonon

Cześć na tym forum nie znajdziesz pomocy i zrozumienia, napisz do mnie znam parę miejsc gdzie możesz takie ogłoszenie dać. Napisz na priv bogiss@o2.pl
wysokibrunet32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 10:08   #35
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Młoda para + jeden Pan

zrozumienie tak, pomoc nie.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 10:27   #36
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez wysokibrunet32 Pokaż wiadomość
Do Nonon

Cześć na tym forum nie znajdziesz pomocy i zrozumienia, napisz do mnie znam parę miejsc gdzie możesz takie ogłoszenie dać. Napisz na priv bogiss@o2.pl
Facepalm
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 13:16   #37
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
zrozumienie tak, pomoc nie.
Wizażanki mało pomocne takie. Jak żyć?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 13:48   #38
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Jestem facetem ale żeby odświeżyć związek znalazł bym wiele innych pomysłów niż zapraszanie dodatkowego partnera/partnerkę do sypialni.... nie potępiam ani nie pochwalam, po prostu przyjmuję do wiadomości, że są tacy którym tego typu układy się podobają.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 15:38   #39
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Jestem facetem ale żeby odświeżyć związek znalazł bym wiele innych pomysłów niż zapraszanie dodatkowego partnera/partnerkę do sypialni.... nie potępiam ani nie pochwalam, po prostu przyjmuję do wiadomości, że są tacy którym tego typu układy się podobają.
Mnie się np. podobają. Fantazjujemy z moją TŻ na temat układów 2M+ 1K ew. 2M + 2K, ale podczas zabaw używamy ,,substytutów". One plus odrobina wyobraźni i ... . Wiadomo, to nie to samo co ,,materia ożywiona", ale taką uważam po prostu za zbyt ryzykowną i nigdy bym jej niestety nie zaufał .
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 18:22   #40
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Mnie się np. podobają. Fantazjujemy z moją TŻ na temat układów 2M+ 1K ew. 2M + 2K, ale podczas zabaw używamy ,,substytutów". One plus odrobina wyobraźni i ... . Wiadomo, to nie to samo co ,,materia ożywiona", ale taką uważam po prostu za zbyt ryzykowną i nigdy bym jej niestety nie zaufał .
I co, nigdy nigdy?
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 19:11   #41
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;7375660 1]I co, nigdy nigdy?[/QUOTE]
Jak mówi klasyczny slogan Never say never
Na 100% się nie zarzekam. Na pewno z nikim kogo nie znamy. Na innym wątku pisałem jakiś czas temu, że znamy się jak świat światem i jak łyse konie z jedną fajną, atrakcyjną i zbliżoną wiekiem parą. Wiem, (praktycznie niemal ze 100% pewnością) że są ,, czyści" i też fantazjują (zwłaszcza on) w temacie. Ona czasem, kiedy jesteśmy na wspólnej imprezce trzepnie do mnie tekst w stylu ,, ... ale ty jesteś przystojny", na co walę jej komplement w podobnym stylu. Wszystko oczywiście w formie niewinnych żartów. Pośmiejemy się i tyle. Fakt. Zdarzało nam się daaawno temu bzykać we czwórkę w jednym łóżku, ale po ciemku i ,,każdy swego" (wierz mi, nikt się przypadkiem nie ,,zabłąkał"). Było to zresztą zwyczajnie z braku innej możliwości. Czy jednak odważyłbym się zaproponować takim, czytaj najlepszym, przyjaciołom układ erotyczny...? Nie wiem, chyba jednak nie na ten moment, bo czy po takiej propozycji byliby nadal przyjaciółmi...? Czy po ewentualnej odmowie przeszlibyśmy nad wszystkim do porządku dziennego? Weźmy inną opcję. Gdyby propozycja QUATTRO wyszła od nich? Przedyskutował bym z Małą na bank, ale gdyby przyszło już do konkretów, czy byśmy się nie wycofali z konkluzją ,, Wiecie, fajnie było ale ...jednak nie...? Tego nie wiem.
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-05-12 o 19:14
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-13, 08:59   #42
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Jak mówi klasyczny slogan Never say never
Na 100% się nie zarzekam. Na pewno z nikim kogo nie znamy. Na innym wątku pisałem jakiś czas temu, że znamy się jak świat światem i jak łyse konie z jedną fajną, atrakcyjną i zbliżoną wiekiem parą. Wiem, (praktycznie niemal ze 100% pewnością) że są ,, czyści" i też fantazjują (zwłaszcza on) w temacie. Ona czasem, kiedy jesteśmy na wspólnej imprezce trzepnie do mnie tekst w stylu ,, ... ale ty jesteś przystojny", na co walę jej komplement w podobnym stylu. Wszystko oczywiście w formie niewinnych żartów. Pośmiejemy się i tyle. Fakt. Zdarzało nam się daaawno temu bzykać we czwórkę w jednym łóżku, ale po ciemku i ,,każdy swego" (wierz mi, nikt się przypadkiem nie ,,zabłąkał"). Było to zresztą zwyczajnie z braku innej możliwości. Czy jednak odważyłbym się zaproponować takim, czytaj najlepszym, przyjaciołom układ erotyczny...? Nie wiem, chyba jednak nie na ten moment, bo czy po takiej propozycji byliby nadal przyjaciółmi...? Czy po ewentualnej odmowie przeszlibyśmy nad wszystkim do porządku dziennego? Weźmy inną opcję. Gdyby propozycja QUATTRO wyszła od nich? Przedyskutował bym z Małą na bank, ale gdyby przyszło już do konkretów, czy byśmy się nie wycofali z konkluzją ,, Wiecie, fajnie było ale ...jednak nie...? Tego nie wiem.
Na wczasach łatwiej o takie przygody.
Problemem jest kwestia wykonania badań krwi, bo załapać coś w taki sposób nawet w prezerwatywie dość łatwo- np. żółtaczka typu C.
Nie mówiąc o chorobach wenerycznych...

Kolejnym krokiem u was może być naprzemienne show.
O ile jesteście na tyle ekshibicjonistyczni aby uprawiać sex na oczach drugiej pary a później ich oglądać.
Polecam- fajne wrażenia i rozgrzewka - bodźce dla oczu i uszu.

No i dziewczyny na wspólny prysznic można namówić a tam ręce mogą wiele zdziałać.
Bo na damskie igraszki lepiej umówić się z dziewczyną która uprawia sex tylko z dziewczynami- trochę bezpieczniejsza, ale bez badań to też ryzyko...

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2017-05-13 o 09:01
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 10:48   #43
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
Jak mówi klasyczny slogan Never say never
Na 100% się nie zarzekam. Na pewno z nikim kogo nie znamy. Na innym wątku pisałem jakiś czas temu, że znamy się jak świat światem i jak łyse konie z jedną fajną, atrakcyjną i zbliżoną wiekiem parą. Wiem, (praktycznie niemal ze 100% pewnością) że są ,, czyści" i też fantazjują (zwłaszcza on) w temacie. Ona czasem, kiedy jesteśmy na wspólnej imprezce trzepnie do mnie tekst w stylu ,, ... ale ty jesteś przystojny", na co walę jej komplement w podobnym stylu. Wszystko oczywiście w formie niewinnych żartów. Pośmiejemy się i tyle. Fakt. Zdarzało nam się daaawno temu bzykać we czwórkę w jednym łóżku, ale po ciemku i ,,każdy swego" (wierz mi, nikt się przypadkiem nie ,,zabłąkał"). Było to zresztą zwyczajnie z braku innej możliwości. Czy jednak odważyłbym się zaproponować takim, czytaj najlepszym, przyjaciołom układ erotyczny...? Nie wiem, chyba jednak nie na ten moment, bo czy po takiej propozycji byliby nadal przyjaciółmi...? Czy po ewentualnej odmowie przeszlibyśmy nad wszystkim do porządku dziennego? Weźmy inną opcję. Gdyby propozycja QUATTRO wyszła od nich? Przedyskutował bym z Małą na bank, ale gdyby przyszło już do konkretów, czy byśmy się nie wycofali z konkluzją ,, Wiecie, fajnie było ale ...jednak nie...? Tego nie wiem.
W sumie się pod tym podpisuję. Tylko że u nas temat dopiero raczkuje, chociaż mąż coraz częściej przebąkuje o 1k+2m. No ale te wątpliwości... I to co napisał Clevland o chorobach. Plus moje kompleksy. Jednak to jest już ryzyko dosyć spore, pewnie gdybyśmy byli młodsi i mniej rozważni byłoby łatwiej nam cokolwiek zdecydować.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 11:09   #44
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość

Kolejnym krokiem u was może być naprzemienne show.
O ile jesteście na tyle ekshibicjonistyczni aby uprawiać sex na oczach drugiej pary a później ich oglądać.
Polecam- fajne wrażenia i rozgrzewka - bodźce dla oczu i uszu.
No, dokładnie
Tak bym właśnie widział ewentualne raczkowanie w temacie. Gdyby wypaliło pewnie nastąpiłby jakiś dalszy rozwój zabaw

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;7379791 6]W sumie się pod tym podpisuję. Tylko że u nas temat dopiero raczkuje, chociaż mąż coraz częściej przebąkuje o 1k+2m. No ale te wątpliwości... I to co napisał Clevland o chorobach. Plus moje kompleksy. Jednak to jest już ryzyko dosyć spore, pewnie gdybyśmy byli młodsi i mniej rozważni byłoby łatwiej nam cokolwiek zdecydować.[/QUOTE]
No właśnie także chodzi o te nieszczęsne kompleksy. O ile ja jestem raczej dość pewnym siebie typem, Mała niestety nie do końca. A to jakaś ,,ponadnormatywna" fałdka, a to zmarszczka itp. Z kolei to, że twarz anioła, nogi po samą szyję i cyc 75E to wg niej za słabe ,,argumenty".
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 12:29   #45
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Młoda para + jeden Pan

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;7379791 6]W sumie się pod tym podpisuję. Tylko że u nas temat dopiero raczkuje, chociaż mąż coraz częściej przebąkuje o 1k+2m. No ale te wątpliwości... I to co napisał Clevland o chorobach. Plus moje kompleksy. Jednak to jest już ryzyko dosyć spore, pewnie gdybyśmy byli młodsi i mniej rozważni byłoby łatwiej nam cokolwiek zdecydować.[/QUOTE]

Teraz dojrzałe kobiety są w modzie. Wyślij taką do baru to młodzi od razu mają rozanielone oczy.
Kompleksy?
Może ubrać się na swoich zasadach- gorset te sprawy.
Nakręcony facet nie będzie zwracał uwagi.
Poza tym pierwszy raz to może być petting z handjobem lub sex oralny.
Wszystko zależy od ustaleń.
Co do chorób to najlepiej wybrać jakiegoś młodszego, bez przebiegu, któremu można narzucić swoje zasady w tym wspólne badania.
Bez tego głupotą byłoby ryzykować.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 12:59   #46
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Teraz dojrzałe kobiety są w modzie. Wyślij taką do baru to młodzi od razu mają rozanielone oczy.
Kompleksy?
Może ubrać się na swoich zasadach- gorset te sprawy.
Nakręcony facet nie będzie zwracał uwagi.
Poza tym pierwszy raz to może być petting z handjobem lub sex oralny.
Wszystko zależy od ustaleń.
Co do chorób to najlepiej wybrać jakiegoś młodszego, bez przebiegu, któremu można narzucić swoje zasady w tym wspólne badania.
Bez tego głupotą byłoby ryzykować.

,,Mądrego to i dobrze posłuchać!"
Nie tylko zresztą w barze. Największy ubaw mam w windzie, kiedy obserwuję reakcje męskich, często naprawdę sporo młodszych współtowarzyszy, którzy nie mogą się opanować aby wzrok im nie błądził po Jej biuście i tyłku jakby chcieli rozebrać ,,tu i teraz". Reakcją na to z reguły jest myśl np. Se popatrzcie , ale to ja mogę je na codzień ,,wyobracać". No cóż, próżniak trochę jestem.
Co do gorsetów to w nich z tytułu swojej budowy wygląda meganieziemsko
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 13:04   #47
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
No, dokładnie
Tak bym właśnie widział ewentualne raczkowanie w temacie. Gdyby wypaliło pewnie nastąpiłby jakiś dalszy rozwój zabaw

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


No właśnie także chodzi o te nieszczęsne kompleksy. O ile ja jestem raczej dość pewnym siebie typem, Mała niestety nie do końca. A to jakaś ,,ponadnormatywna" fałdka, a to zmarszczka itp. Z kolei to, że twarz anioła, nogi po samą szyję i cyc 75E to wg niej za słabe ,,argumenty".
Można zacząć na dyskotece/klubie. Wspólnie wybrać jakiegoś odpowiadającego jej wizualnie faceta. Jeżeli jesteś pewny siebie to podczas wolnych możesz podejść i zapytać czy zatańczy z małą bo chcesz zobaczyć ją w tańcu, a później może coś więcej.
Co później to już zależy- wstępne poznanie na tylnej kanapie samochodu.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość

,,Mądrego to i dobrze posłuchać!"
Nie tylko zresztą w barze. Największy ubaw mam w windzie, kiedy obserwuję reakcje męskich, często naprawdę sporo młodszych współtowarzyszy, którzy nie mogą się opanować aby wzrok im nie błądził po Jej biuście i tyłku jakby chcieli rozebrać ,,tu i teraz". Reakcją na to z reguły jest myśl np. Se popatrzcie , ale to ja mogę je na codzień ,,wyobracać". No cóż, próżniak trochę jestem.
Co do gorsetów to w nich z tytułu swojej budowy wygląda meganieziemsko
To przy następnej takiej okazji powiedz (nawet szeptem w trakcie, lub sms-em) jak ją pożerali wzrokiem w trakcie jazdy.
Możesz dodać, że chciałeś zatrzymać windę i poprosić ją aby zrobiła mu dobrze ręką i zobaczyć po ilu ruchach by wytrysnął.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 14:57   #48
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Można zacząć na dyskotece/klubie. Wspólnie wybrać jakiegoś odpowiadającego jej wizualnie faceta. Jeżeli jesteś pewny siebie to podczas wolnych możesz podejść i zapytać czy zatańczy z małą bo chcesz zobaczyć ją w tańcu, a później może coś więcej.
Co później to już zależy- wstępne poznanie na tylnej kanapie samochodu.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




Raczej ,,mocno wstępne". Do konkretnej akcji 2+1 potrzeba też konkretnej kanapy

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------





To przy następnej takiej okazji powiedz (nawet szeptem w trakcie, lub sms-em) jak ją pożerali wzrokiem w trakcie jazdy.
Możesz dodać, że chciałeś zatrzymać windę i poprosić ją aby zrobiła mu dobrze ręką i zobaczyć po ilu ruchach by wytrysnął.

Ha! To dobre.
Prawda jest taka, że Ona też te spojrzenia widzi. Po wyjściu mówi najczęściej: ,,Musieli się tak ostentacyjnie lampić, do cholery?". Odpowiadam: ,,Normalni faceci, to się gapili.... Na ich miejscu też bym się gapił!"
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 15:57   #49
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Sanbi145 Pokaż wiadomość
Co zrobić, żeby zapomnieć co właśnie przeczytałem?
najlepsza odpowiedź na forum
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 09:12   #50
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
najlepsza odpowiedź na forum
Może nie od razu najlepsza,ale ...Wracając do postów założyciela wątku... Nie jest to pierwszy przypadek na wizażu kiedy autor w pierwszym poście nie wyczerpuje tematu i daje odpowiadającym niepełny i nieprecyzyjny pogląd na sprawę. W tym przypadku np. pyta co sądzimy o sygnałach, czy można na ich podstawie obczaić, że dziewczyna się zgadza. Produkujemy się, wysilamy, żeby coś doradzić, a w kolejnym On pisze, że w sumie się już zgodziła. Plącze się w zeznaniach niczym szczeniak przyłapany na jaraniu trawki. Później w zasadzie nie udziela się w dyskusji nie dając do zrozumienia czy dziękuje (już wszystko wie), czy pocałujcie mnie...? Dlatego późniejsza ironia, jaka pojawia się w wątku jest jak najbardziej wytłumaczalna na zasadzie ,,traktujemy tak jak jesteśmy traktowani". Przede wszystkim proponuję więcej szacunku dla innych forumowiczów. To wiele ułatwia, a nieco też umila pobyt tutaj.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 13:42   #51
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 062
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Nonon Pokaż wiadomość
Dziewczyna się zgodziła tutaj nie chodzi o to aby ten koleś miał z 50 lat i był dziadkiem, tylko o bardziej doświadczonego... Widocznie źle zrozumieliście
Cytat:
Napisane przez Nonon Pokaż wiadomość
Heej. Założyłem ten temat ponieważ mam pewną fantazje związaną z moją dziewczyną i jeszcze jednym Panem, ale zacznę od początku. Moja dziewczyna ma 19 lat, ja jestem rok starszy. Bardzo chciałbym spróbować trójkątu z moją dziewczyną w roli głównej Bardzo mnie jara ta dominacja nad partnerka i myśl, że ona ma nas obu w sobie. Czasami gdy razem oglądamy filmy dla dorosłych, wybieramy trójkąty właśnie takie, widzę to po jej oczach, że ją to również podnieca - znam ją bardzo długo i juz to poznaje. Ostatnio włączyłem jej kompilację orgazmow dziewczyn przy podwójnej penetracji... Może to przypadek, że wtedy trzymała swój palec przy ustach? Widziałem, że ją to podnieca, więc zacząłem o tym rozmawiać z nią. Pytałem czy wyobraża sobie siebie w takiej sytuacji i przyznalem, że chciałbym z nią takie coś zrobić. Dziwne, bo nie była zdziwiona, ale nie odpowiedziała nic konkretnego :/ Czasami gdy się zamawiamy to ona robi mi loda a ja jej ostrą palcowke, myślicie, że to znaczy, że ona tez ma takie fantazje? Jeśli tak to tak ja namówić? Dodam, że chciałbym, aby ten drugi Pan był od nas starszy co najmniej kilka lat, z większym penisem od mojego (18,5cm) Dodam, że uprawiamy seks analny "od święta" ale tylko dlatego, aby nam się szybko nie znudził. Co sądzicie o tym wszystkim? Dziewczyna jest naprawdę śliczna i zgrabna fakt, że tyłek ćwiczy od 4 lat gdyby to tego doszło, na pewno by tego nic nie zmieniło, wręcz przeciwnie! Kochalbym ją jeszcze bardziej, by mi tym udowodniła, że mi bezgranicznie ufa
cos krecisz
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 20:42   #52
wskokowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 10
Dot.: Młoda para + jeden Pan

chce wymazać z pamięci to co przeczytałam
wskokowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 07:59   #53
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez wskokowska Pokaż wiadomość
chce wymazać z pamięci to co przeczytałam
To (cuckold) robi się coraz bardziej popularne.
Młodzi eksperymentują dla zabawy podczas imprez.
Dojrzałe pary, znudzone sobą szukają urozmaiceń.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 09:02   #54
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
To (cuckold) robi się coraz bardziej popularne.
Młodzi eksperymentują dla zabawy podczas imprez.
Dojrzałe pary, znudzone sobą szukają urozmaiceń.

Wybacz, ale temat przewodni nie traktuje o cuckold. Definicja tego pojęcia sporo się jednak różni od układu 2+1 w jego jednoczasowym rozumieniu. Dojrzałe pary niekoniecznie muszą być sobą znudzone, a urozmaiceń szukają po prostu dla frajdy.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 10:06   #55
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Pytanie czy dziewczyna jest na to gotowa psychicznie.

.
I to jest w tym wszystkim najbardziej kluczowe.

Jesteście młodzi, załóżmy, że dziewczyna wykaże chęci i pobawicie się w trójkącie, natomiast to, co może być później to inna kwestia. Wówczas może być różnie, może to nawet zaważyć na Waszym związku.

Najważniejsza jest tutaj szczera rozmowa i rozważenie wszystkich możliwych za i przeciw, a nie opieranie swoich teorii tylko na obserwacji jej reakcji podczas oglądania filmów porno.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 11:53   #56
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Młoda para + jeden Pan

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
I to jest w tym wszystkim najbardziej kluczowe.

Jesteście młodzi, załóżmy, że dziewczyna wykaże chęci i pobawicie się w trójkącie, natomiast to, co może być później to inna kwestia. Wówczas może być różnie, może to nawet zaważyć na Waszym związku.
Są dziewczyny/kobiety które są otwarte na trójkąty i tego typu zabawy.
Inne z kolei nie.
Najlepiej szukać tych otwartych a nie próbować przełamywać te zamknięte. Może to się dla nich jakąś traumą skończyć itp.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-24 12:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.