Forum Vinted - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-03, 21:45   #1
leszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 29

Forum Vinted


Jakie jest Wasze zdanie o Vinted? Wg mnie jest administracja jest bardzo nieuczciwa i usuwa konta z błahego powodu. Przeglądając różne wątki natrafiam na sporo usuniętych kont. Moje konto zostało usunięte dlatego że jestem chłopakiem ubierającym się po damsku. Mimo że prosiłem administrację o przywrócenie konta, zostało ono trwale usunięte i nie mogę założyć nowego.
leszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 13:07   #2
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Forum Vinted

Dla mnie Vinted to forum dla mało inteligentnej gimbazy, taki spęd, w większości, głupich kur. Nic nie tracisz, że Cię zablokowali.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 00:28   #3
ILilith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Forum Vinted

Usunęli mój katalog bo uznali ze sprzedaje komercyjnie, ponieważ wystawiałam tam tez rzeczy mojej mamy. Po odbudowaniu strony i wielu godzin spędzonych na robieniu zdjęć i pisaniu tekstów zostało mi konto zablokowane na 7 dni. (Polecili mi aby każdy członek rodziny miał osobne konta) Moja mama założyła sobie Vinted, numer telefonu potwierdzony wszystko pięknie i zaczęłam razem z nią wystawiać jej rzeczy na sprzedaż. Półgłówki z moderacji zablokowali permanentnie jej konto i moje konto uznając że tworze multikonta. Dziękuje i dobranoc. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem. Oczywiście pisanie do nich nic nie daje, oni nadal robią tylko kopiuj -> wklej swoich zasad regulaminu kompletnie olewając sprawę. Miałam tam ponad 400 obserwujących i prawie 200 komentarzy same pozytywne. Chciałabym chociaż odzyskać swoje ogłoszenia i zdjęcia. Vinted powinno upaść, lub powinna powstać jakaś strona dla tych, którzy zostali oszukani przez Vinted i mogli spokojnie wystawiać przedmioty bez obawy ze ktoś zniszczy ich katalog. NIE KORZYSTAJCIE Z TEGO G****.
ILilith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 10:31   #4
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Forum Vinted

Podobnie jak wyżej nie polecam portalu I jako kupująca i jako sprzedająca.

Portal przerzuca koszty związane z transakcją na kupującego, a i tak nie zapewnia ochrony.

1. Kupiłam torebkę, dopytywałam czy jest oryginalna, niestety otrzymałam perfidną podróbę, sprzedająca anulowała transakcję, a ja żeby otrzymać zwrot pieniędzy musiałam wysłać zwrot za własne pieniądze.
2. Znowu kupiłam torebkę i jej nie otrzymałam. Mimo opłacenia ponad 100zł za ochronę kupującego Vinted poradził mi jedynie złożyć zawiadomienie na policji. Minęło z 5-6 miesięcy, a ja dalej nie odzyskałam pieniędzy.
3. Sprzedający anulował transakcję, ponieważ w ciągu 6 godzin nie odpowiedziałam na wiadomość "paczkę wyślę jutro", więc stwierdził, że będą ze mną problemy i zgłosił anulowanie. Otrzymałam zwrot, ale bez wniesionej opłaty za ochronę.
4. Sprzedawałam nowe sukienki z Chi Chi London, kupująca zgłosiła, że są to podróbki, na moje potwierdzenia zakupów oraz filmiki nagrane przy pakowaniu, Vinted wysłało mi informację, że kupujący dostanie zwrot pieniędzy i ma zniszczyć sukienki. Ja zostałam 900zł w plecy.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 11:22   #5
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Forum Vinted

Cytat:
Napisane przez ILilith Pokaż wiadomość
Chciałabym chociaż odzyskać swoje ogłoszenia i zdjęcia.
Może możesz podejść to od strony RODO. Masz prawdo do kopii swoich danych.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 11:56   #6
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Forum Vinted

Dostałam bana na vinted, nic nie sprzedając i czasami przeglądając forum. Miałam konto, bo lubiłam wątek z ciuchami, a żeby je zobaczyć trzeba być zalogowanym.

Pisałam do administracji, to odpisywał automat, że złamałam regulamin. I to jakiś ban na IP, bo zakładam nowe konto i dalej od razu ban ;D


Co do poziomu forum... makabra. Tutaj nawet jak jest dyskusja, to na poziomie, sensowne arugmenty itp. Tam to po prostu kłótnia dzieci z podstawówki.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-18, 19:52   #7
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Forum Vinted

Sprzedaję na vinted bez większego problemu. Czasem to trwa, czasem prędzej usunę ogłoszenie niż się sprzeda. Ale nie mam problemu z banami czy blokadami, tylko raz usunęli mi ogłoszenie bo nie dałam swoich zdjęć a producenta. Na forum vinted nie wchodzę, bo nie mam potrzeby, nie widzę sensu, mam co robić na codzień i na jakimkolwiek forum, nawet tutaj co mam konto tyle lat, jestem obecnie z doskoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-01, 22:22   #8
Aleksandra409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Forum Vinted

Aktualnie z mojej strony, zablokowali mi konto NA ZAWSZE, ponieważ ktoś obcy mnie zgłosił - bez powodu - o czym mnie poinformował w wiadomości potem, tak więc 400 komentarzy samych pozytywnych poszło w cholerę!
Sprawa z miejsca, została zgłoszona do Europejskiego Centrum Konsumenckiego!!!
Przestrzegam was. Możecie być najbardziej uczciwymi osobami, a i tak, was zablokują.
Nie odpowiadają na maile - nic, zamykają spór - czyli waszą rozmowę, i mają was w nosie - delikatnie mówiąc.
Byłam od początku istnienia Vinted (8 lat) - i co? I nic, blokada, bo ktoś dla żartu mnie zgłosił, a cudowne środowisko, zwane dalej Litewską kupą, za przeproszeniem..zablokowa ło moje konto na 200 lat!
Aleksandra409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-01 23:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.