Modnie , z dodatkami ! Jak ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 11:11   #1
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Question

Modnie , z dodatkami ! Jak ?


Kochaane ;*
Mam taka kolezanke , ktora na prawde swietnie sie ubiera . Nie to ze jest jakas bogata czy cos , poprostu wie co jest modne , i duzo chodzi po sklepach - to wystarczy !
Mam takie pytanko - co jest aktualnie na czasie na jesien/zime 2008 ?
Chodzi mi o takie dodatki .
Ja nigdy nie nosiłam żadnych ciekawych szali , fajnych kurtek wiązanych w pasie . A ona wygląda bardzo fajnie i MODNIE !
Bardzo chciałabym wyglądać fajnie , modnie ale nie przesadzać .
Ostatnio miała np. takie długie rękawiczki . Nosiła też skórzane .
A mnie to się tak szybko sweterki mechacą :/ i mnie to denerwuje . Jest jakiś sposób na to nieznośne mechacenie ?
Pozdrawiam serdecznie !
You See jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:05   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Cytat:
Napisane przez You See Pokaż wiadomość
Kochaane ;*
Mam taka kolezanke , ktora na prawde swietnie sie ubiera . Nie to ze jest jakas bogata czy cos , poprostu wie co jest modne , i duzo chodzi po sklepach - to wystarczy !
Mam takie pytanko - co jest aktualnie na czasie na jesien/zime 2008 ?
Chodzi mi o takie dodatki .
Ja nigdy nie nosiłam żadnych ciekawych szali , fajnych kurtek wiązanych w pasie . A ona wygląda bardzo fajnie i MODNIE !
Bardzo chciałabym wyglądać fajnie , modnie ale nie przesadzać .
Ostatnio miała np. takie długie rękawiczki . Nosiła też skórzane .
A mnie to się tak szybko sweterki mechacą :/ i mnie to denerwuje . Jest jakiś sposób na to nieznośne mechacenie ?
Pozdrawiam serdecznie !
napisałaś ten post tak chaotycznie, że ja naprawdę nie mam pojęcia o co Ci chodzi...

niby chcesz wyglądac fajnie i modnie - znaczy jak ? Bo można być fajnym i modny w stylu retro, w stylu sportowym czy biurowym...

kolejna sprawa - piszesz tak jakbyś chciała skopiować styl koleżanki - sorry ale nie tędy droga. Poza tym nikt tutaj twojej kolezanki nie widzi wiec skad mamy wiedziec co Ci sie podoba.

Pozniej wyskakujesz z mechacacycmi sie sweterkami...

Skup sie na jednym temacie a nie piszesz na raz o kilku tak ze nie wiadomo o co chodzi.

Btw - jak ci sie nie podoba to ze nie nosisz szalikow i paskow to je po prostu kup i nos podejrzewam ze to pomoze.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:13   #3
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Nie znam żadnych sposobów zapobiegających mechaceniu, ale jak się skulkują to możesz potraktować ja specjalną maszynką(widziałam takie w róznych supermarketach i media markcie, nie są drogie).
Co do modnie ubranej koleżanki to z Twojego opisu wynika, że jej ciekawy wygląd tkwi w dobrze dobranych dodatkach. Trudno poradzić na to coś innego niż zakup właśnie kilku kolorowych szali, pasków czy kolczyków i eksperymentowanie. Jeśli potrzebujesz jakiś inspiracji to przejrzyj np. wątek street fashion, pełen zdjęć tanio i ciekawie ubranych ludzi
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:44   #4
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Żenada - bardzo dziękuję za poradę ;*
eyo - edytowałam post i skasowałam przypadkowo zdanie - dlatego brzmi to chaotycznie .
Przed sweterkiem napisalam ze jej ciuchy sa zawsze takie dopasowane - bardzo zadbane - i mechacace swetry to moj problem.
You See jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:24   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Cytat:
Napisane przez You See Pokaż wiadomość
Żenada - bardzo dziękuję za poradę ;*
eyo - edytowałam post i skasowałam przypadkowo zdanie - dlatego brzmi to chaotycznie .
Przed sweterkiem napisalam ze jej ciuchy sa zawsze takie dopasowane - bardzo zadbane - i mechacace swetry to moj problem.
no cóż - podstawą fajnego wyglądu są zawsze wyprasowane ciuszki które muszą wyglądać jak dopiero co wzięte z pólki w sklepie - a żeby tak było to trzeba kupować dobre jakościwo ciuszki ( co nie zawsze idzie w parze z wysoką ceną ale na pewno z długim poszukiwaniem) i dbać o nie, prać wg. metki itp - a na te które już masz zemchacone to własnie taka golarka będzie dobra.



inna sprawa - musisz zacząc od tego co Tobie się podoba, jaki styl lubisz, jak chciałabyś się ubierać.
krok drugi - wywal z szafy wszystko co niepotrzebne, znoszone już i nie pasuje do tego stylu który chciałabyś osiagnąc
trzeci - powoli, mały kroczkami uzupełniaj szafę o potrzebne rzeczy, każde zakupy przemysl, chodź z listą i kupuj tylko to co ci naprawdę niezbędne elimnujac powoli rzeczy ktore składają się na twój niedopracowany obeceni styl
cztery - dodatki, one najbardziej wplywaja na style - lancuszki, kolczyki, chusty, czapki, paski - nie sa to drogie rzeczy a naprawde wiele moga - zbieraj powoli jak najwiecej takich drobiazgow zebys mogla dopasowac do kazdego stroju bez problemu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:42   #6
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
napisałaś ten post tak chaotycznie, że ja naprawdę nie mam pojęcia o co Ci chodzi...

niby chcesz wyglądac fajnie i modnie - znaczy jak ? Bo można być fajnym i modny w stylu retro, w stylu sportowym czy biurowym...

kolejna sprawa - piszesz tak jakbyś chciała skopiować styl koleżanki - sorry ale nie tędy droga. Poza tym nikt tutaj twojej kolezanki nie widzi wiec skad mamy wiedziec co Ci sie podoba.

Pozniej wyskakujesz z mechacacycmi sie sweterkami...

Skup sie na jednym temacie a nie piszesz na raz o kilku tak ze nie wiadomo o co chodzi.

Btw - jak ci sie nie podoba to ze nie nosisz szalikow i paskow to je po prostu kup i nos podejrzewam ze to pomoze.
jw.
musialam czytac dwa razy zeby zrozumiec.
na mechacece sweterki sa specjalne golarki, albo po prostu nie trzeba prac w pralce tylko recznie, no i tez zalezy od czestotliwosci ich noszenia(nie ma nic wiecznego) i ich jakosci.
jak ktos napisal, podoba ci sie to noś, nie zeby obierac sie ksero-ona ale np z jednego zestawu mozesz zaczerpnac jakas inspiracje, proponuje tez przejrzec watki, czasem mozna trafic na ciekawe pomyslu i przy okazji dowiedziec sie gdzie kupic i za ile.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:27   #7
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

A ja nie rozumiem...
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 19:32   #8
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Modnie , z dodatkami ! Jak ?

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem...

Nie tylko Ty...



Tytuł watku o czym innym, tekst o koleżance i nagle kulkujące się swetry.


Może pochódź z koleżanką po sklepach?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.