Czy ktoś już stosował High Peel Lierac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 18:57   #1
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Question

Czy ktoś już stosował High Peel Lierac


Witam
Byłam dziś w aptece aby zapatrzyć się w Nightpeel Lierac https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8966-opis-Lierac-Nightpeel.htm
jednak pani farmaceutka poinformowała mnie że serum to zostało wycofane i teraz Lierac wprowadził na miejsce Nightpeel właśnie High Peel.
Podobno jednak High Peel ma wyższe stężenie kwasów.

Mam pytanie czy któraś z Was może już stosowała ten nowy zamiennik i jakie były tego efekty?
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:49   #2
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Czy ktoś już stosował High Peel Lierac

Ja od tygodnia stosuje night peel lieraca. Jestem bardzo zadowolona..
Jednak za 2-3 tyg bede mogla napisac wiecej o efektach
Pd.Z tego co mi wiadomo, zmienilo sie tylko opakowanie.. sklad jest dokaldnie taki sam..
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 07:51   #3
Dominika37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Czy ktoś już stosował High Peel Lierac

Ja kupiłam jedno opakowanie tego produktu, jednak po użyciu podrażnił mi skórę na twarzy i dostałam lekkiej wysypki. Szczerze to po tym zdarzeniu polecić go nie mogę, tym bardziej, że producent zapewnia eliminację podrażnień – chyba to był jednorazowy chwyt marketingowy. Sprawdzałam potem, czy ten produkt był testowany kliniczne i znalazłam tylko opinie. Szkoda, że produktu nie mogę już zwrócić, bo wydałam na niego ponad 100zł.
Dominika37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:07   #4
mandy262
Przyczajenie
 
Avatar mandy262
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: Czy ktoś już stosował High Peel Lierac

Ja stosuje od miesiaca i jestem bardzo zadowolona.Nic jak do tej pory nie pomogło mi jak własnie high peel.Dostałam pare próbek tego specyfiku w aptece i po tygodniu polecialam po całą buteleczke.Działa cuda goi rozjasnia,nie powoduje wyprysków i goi istniejace.Ja mialam na buzi jakies podskorne gule od trzech miesiecy i po czterech dniach zaczelam sie ich powoli pozbywac..Odstawilam odrazu wszystkie antybiotyki i masci od dermatologa bo nic mi nie dawały wrecz przeciwnie mialam wrazenie ze te masci mi tylko pozapychaly buzie.Dla mnie dziala cuda Po jakis paru dniach wystapil u mnie lekki wysyp czyli powyciagalo mi wszystko spod skóry i po paru dniach juz sladu po tych zaskorniakach nie byloNaprawde polecam ja juz bylam naprawde zalamana stanem mojej cery,wiadomo po miesiacu stosowania lieraca nie mam idealnej ale naprawde duzo lepsza niz mialam wiec mam nadzieje ze przy dłuzszym stosowaniu bedzie jeszcze lepiej.A na poczatku moze troszke szczypac szczegolnie w miejscach gdzie cera jest podrazniona.Teraz zamowilam na necie isispharma glyco-a dla wzmocnienia efektów bo chce zaczac skóre złuszczac i mam zamiar stosowac co drugi dzien na zmiane a i lierac złuszcza skóre tylko delikatnie ze to złuszczanie jest prawie niewidoczne a ja mam małe nierównosci na policzkach i mam nadzieje ze glyco-a choc troche sie z tym upora
mandy262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:53   #5
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Czy ktoś już stosował High Peel Lierac

hej, dziewczyny powiedzcie mi czy Night peel został rzeczywiście wycofany czy zastąpiony High peel? bo na KWC te 2 produkty mają rózne opinie i zastanawiam się czy zakupic
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.