Licencja na wychowanie - serial - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 18:09   #1
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877

Licencja na wychowanie - serial


orientujecie się może czy będzie 4 seria i kiedy?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:00   #2
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Prawdopodobnie 3 sezon był ostatnim...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:13   #3
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Szkoda, bo serial fajny.
Najbardziej lubię Fraszyńską. Jest po prostu genialna. Począwszy od "obiaaaaaaaaaaaaaad !" a skończywszy na ogólnej kreacji bohaterki.
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:29   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Płacze rzewnymi łzami nad zakończeniem serialu
Wydaje mi się ,że tvp2 stawia na Rodzinke.pl -beznadziejny serial ,z dennym scenariuszem i dennymi aktorami uprawiającymi seks z dziecmi pod drzwiami.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 22:33   #5
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

no właśnie troszkę przejrzałam sieć i wygląda na to, że 4 ej nie będzie. Jestem b. rozczarowana, serial świetny, i nawet taki z dystansem do siebie jako serialu (teksty w stylu 'i mnie nie obchodzi Madziu co pani scenarzystka na to' ). Załapałam się w tym tygodniu na odcinek 101 czyli ostatni, i tak pomyslałam, że to już finał. I dziś się w dodatku zawiodłam, bo dali powtórkę tylko 97.
Cytat:
Wydaje mi się ,że tvp2 stawia na Rodzinke.pl
szkoda, że Licencja dostała trudny, moim zdaniem, czas antenowy, okolice 19tej to Fakty na TVN, polsatowskie Wydarzenia, bajki dla dzieci; duża konkurencja zatem. A serial jest super, i jak dla mnie bardzo w jakiś sposób zbliżony do rzeczywistości (Leszczyńska ze swoimi komentarzami to już w ogóle :P ;-)), mimo, że to tylko fikcja filmowa. ;-)

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-04-16 o 22:37
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 23:00   #6
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Przykład "Egzaminu z życia" pokazał, że ciekawsze tytuły nie mają długiego żywota w rzekomo misyjnej TVP ;p
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 17:25   #7
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Płacze rzewnymi łzami nad zakończeniem serialu
Wydaje mi się ,że tvp2 stawia na Rodzinke.pl -beznadziejny serial ,z dennym scenariuszem i dennymi aktorami uprawiającymi seks z dziecmi pod drzwiami.
ja także, a na Kożuchowską i resztę patrzeć nie mogę...

a uwielbiałam to jak Fraszyńska mówi Ryszard

z tymi odniesieniami do rzeczywistej rzeczywistości przy okazji jasełek Bartusia i jego roli, jak Globisz stwierdził że jemu nikt nigdy roli anioła nie zaproponował, Weronika na to: A tego w Krakowie ?

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

ps. odcinki jak Fraszyńska montowała z teściową spisek na Wiktorię - mega, a jakie życiowe

Ty jesteś zło oswojone, nasze
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 18:31   #8
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

no szkoda, szkoda.... Serial był taki inny, z pomysłem i fajnie się go oglądało, no ale cóż... rodzinki.pl oglądać nie będę, bo jeden odcinek wystarczająco mocno mnie zanudził, poza tym dali tam czterolatkowi piwo " dla smaku" i aby "mu się lepiej spało" . dobra, troche off mi wyszedł
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:16   #9
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Ja też żałuję mocno, że serial się skończył. Bardzo mi się spodobał.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:34   #10
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Też żałuję, że nie będzie kontynuacji Licencji, bo serial był dla całej rodziny, fajny, inny, z jajem, z żartem, który nie żenował i bez tego głupawego: "Ojeeej, jaka ładna kiecka, gdzie kupiłaś?!" i tym podobnych. Wydaje mi sie, że serial miał wierną widownię mimo słabej promocji (choćby brak zapowiedzi kolejnych odcinków w Dwójce.) i tym bardziej dziwi mnie decyzja o zdjęciu, no ale
Rodzinki nie oglądam, głównie ze względu na M. Kożuchowską, która imho jest aktorką zupełnie przeciętną, żeby nie powiedzieć słabą i promowanie jej w tv, gazetach typu Twój Styl itd. do mnie nie przemawia.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 22:57   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

z tym zbliżeniem do rzeczywistości miałam na myśli to, że serial wydawał mi sie naturalny, nie nadęty, nie przerysowany, komentarze takie, jakie wlaśnie można spotkać wśród młodych rodziców a nie jakieś ą czy ę.
Ale jak najbardziej się zgadzam, że fajne były te smaczki z nawiązywaniem serialowym do serialu, np. Ryszard kiedyś komentowal coś tam a propos oglądania telewizji czy serialu, że nie cierpi (czy że działa mu na nerwy) tego konserwatywnego coś tam coś tam (mial na myśli swoją własną postać ;-), serialowy bohater oceniał jako oglądanego przez siebie bohatera serialu), albo bardzo mi się podobało, jak w tym ostatnim odcinku siedzieli przed tym obrazem na kanapie, gdzie wyświetlali ich 'wersji ludowej', i teksty np. Bartka: dziadziu, itp., i komentowali, że oni o takiej oglądalności jak dla tamtych to by nie mieli co pomarzyć; jakoś tak. :P

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2011-04-18 o 23:03
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 16:41   #12
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Ten serial był świetny! Lekki, życiowy, inteligentny, fajne poczucie humoru No ale cóż.. widać, że wieksze przebicie mają M jak mdłości i inne tego typu pierdoły, widać ludzie nie lubią realistycznych seriali...
Czas emisji rzeczywiscie był kiepski, pewnie dlatego oglądalność nie była zbyt duża (to był powód zdjęcia serialu z anteny). Sama nie mogłam oglądać codziennie.
A Rodzinki.pl jakoś nie trawię.

Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2011-04-25 o 16:44
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:12   #13
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Licencja na wychowanie - serial

Ja uwielbiałam "Licencję"... Po prostu serial cudo.. Szkoda, że już go nie będzie Swoją drogą, nie wiem czy słyszałyście, że na podforum gazety.pl pewna grupa sympatyków LnW planowała przejście się na Woronicza i krzyknięcie OBIAAAAADDDDDD pod oknami "władnych" z tvp Ot, taki mały manifest niezadowolenia
A tej rodzinki.pl nie widziałam i jakoś nie mam najmniejszego zamiaru. Wystarczyły mi urywki w telewizji i próbka kunsztu aktorskiego Karolaka i Kożuchowskiej... serial denny i na siłę próbują z tego co zdążyłam się zorientować by był również i śmieszny...
Mam nadzieję, że Licencję wypuszczą na jakimś DVD, na pewno zakupię i będę oglądać sobie do znudzenia
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.