BETADINE - problem :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-31, 11:31   #1
helvete1
Raczkowanie
 
Avatar helvete1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102

BETADINE - problem :/


Pomóżcie :/ ginekolog przepisała mi globulki Betadine, kazała stosować przez 7 dni bez przerwy a pozniej nastepne 7 co 2-3 dni. Mam malutką nadzerkę i przy ostatniej wizycie powiedziala, ze widzi tam jakas nieprawidlowa wydzieline czy cos w tym stylu,nic strasznego ale ze wzgledu na nadzerke lepiej zadzialac globulkami. Od razu zapytalam czy mozna normalnie wspolzyc, powiedziala ze jak najbardziej, tylko oczywiscie nie wtedy kiedy globulka jest w srodku. Poza tym nic nie mowila, zeby moj partner mial sie przebadac albo też cos stosowac. Dodam jeszcze, ze zakladam podpaske na noc, a leci ze mnie jak przez sito, juz drugi raz mam plame na przescieradle :/ wszedzie na forach dziewczyny piszą, ze podobno nie mozna wspolzyc i już sama nie wiem, sluchac lekarza czy nie? i co z tym cieknięciem? w pampersie spać czy co?;/
helvete1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:10   #2
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: BETADINE - problem :/

Przez caly okres brania globulek nie mozna wspolzyc!!
Tak ciezko jest sie powstrzymac na te 2 tygodnie ???
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:31   #3
helvete1
Raczkowanie
 
Avatar helvete1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: BETADINE - problem :/

to było moje pierwsze pytanie i ginekolog powiedziała że nie ma przeciwskazań.
helvete1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:49   #4
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: BETADINE - problem :/

Globulki mialam 2 razy i za kazdym razem pierwsze co gin mowil (raz ginka a raz gin) ze podczas leczenia globulkami nalezy sie na ten czas powstrzymac od wspolzycia, inne dziewczyny ktora znam biorace globulki na cos tam tez mialy zakaz, wiec pierwsze slysze ze gin mowi ze mozna, a nawet jesli byloby mozna to nie lepiej zrobic sobie przerwe dla swietego spokoju ?

Przy stosowaniu globulek plamienia a dokladnie uplawy sa normalne (to chyba globulka sie rozpuszcza i wylatuje) bynajmniej przy moich dwoch razach byly duze uplawy...
Bralam tez dlugo luteine dopochwowa i tez byly duze uplawy z rozpuszczania sie tabletki (jak to gin tlumaczyl) chodzilam w podpaskach bo wkladki szybko byly mokre

A jesli sie martwisz to nie mozesz zadzwonic do tej swojej ginki i zapytac ?

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:55
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:40   #5
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BETADINE - problem :/

po pierwsze nie sadze by krzyczenie na dziewczyne za wspolzycie bylo tu jakies pozadane

po drugie nie kazda osoba ma ochote sie powstrzymywac ze wspolzyciem
ja bym nie umiala. podczas stosowania globulek uprawialam seks, bo mialam taka ochote. a jak jest ochota czy potrzeba to nalezy ja spelniac. jestesmy ludzmi przeciez. a uzywalismy do tego prezerwatyw


nie wiem co ci poradzic odnosnie przeciekania. powinno byc wszystko ok, przez jak jest okres i podpaska to raczej nie przecieka krew bokami itp

ps. co do nadzerki to sprawdz sie u innego lekarza, niektorzy lubia nawyrost wciskac leczenie i leki aby na tym zarobic
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:55   #6
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: BETADINE - problem :/

Prepraszam bardzo ale po czym rozpoznajesz ze ja na nia krzycze?
Zapytalam tylko czy ciezko jej jest sie powstrzymac na czas leczenia z sexem? a ty jak zwykle znowu sie czepiasz o jakies krzyczenie, nie pierwszy raz, dla ciebie kazda wypowiedź jest krzyczeniem na kogos


Jesli nie mozna wspolzyc to nie mozna, chyba wazniejsze jest zdrowie kobiety niz potrzeba sexu....2 tygodnie to nie 2 lata

helvete1 zadzwon sobie do innych ginow, powiedz jakie globulki na co bierzesz i zapytaj o sex skoro to takie strasznie wazne dla ciebie na te 2 tygodnie i nie mozesz odpuscic, zobaczysz co inni powiedza

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2011-08-01 o 07:31
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.