Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 18:02   #1
thug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4

Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!


Witam od dłuższego czasu używam Kremu Tonujące Ziaji Nuno , ogólnie jestem z niego zadowolony przede wszystkim z tego , że nie zapycha porów i nie wyskakuje po nim nic , to dla mnie duża zaleta. (jak używałem Nivea Visage Lekki podkład i krem nawilżający to mi po nim wyskakiwało). Ale do rzeczy trochę mnie zaczyna tez krem denerwować już , ponieważ :

1. Krycie nie jest jakieś rewelacyjne , fakt wygląda to lepiej niż bez niczego ale nic nadzwyczajnego. A mi najbardziej zależy na ukryciu plam po trądzikowych bo ich mam najwięcej , pryszczy samych w sobie nie mam już tak wiele. Zazwyczaj po 2-4 na twarzy takie mniejsze.
2. To jest w tej chwili dla mnie już najważniejsze , mój nowy krem musi matować , po tym się świece już po 2h jak latarnia to wg mnie jest najbardziej uciążliwe i ciężko mi już z tą tłustą twarzą siedzieć w szkole czy co gorsze gdzieś na imprezce.

Więc co polecacie , fajnie jakby ten kremik był przystosowany do cery problemowej , trądzikowej.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Nikt nie ma czegoś ciekawego do polecenia?

Edytowane przez thug
Czas edycji: 2011-11-03 o 17:24
thug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:36   #2
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

U mnie sprawdził się ten krem z olay z dodatkiem podkładu o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html
Fajnie kryje( krycie mogę porównać do podkładu z Rimmel Stay Matte Foundation), matuje skórę, ale ja używam jeszcze pudru transparentnego z Vipery, bo mam bardzo tłusta buzię. Używałam go w lato i teraz czasami jak np wychodzę tylko do sklepu. U mnie nie zatkał on porów i pięknie pachnie
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:06   #3
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

ja mialam z biodermy, z linii sebium https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1 , matuje i kryje nawet.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:55   #4
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

Wydaje mi się, że zadaniem kremu tonującego nie jest krycie, a tym bardziej, jesli mowa o bliznach potrądzikowych... Po kremie tonującym chyba nalezy spodziewać się co najwyżej ujednolicenia kolorytu cery... Ja posiadam z Estee Lauder i właśnie Ziaję to stopień "krycia" Ziaji jest zdecydowanie wyższy niż EL. Poszukaj w aptece.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 15:28   #5
kaszanka0620
Raczkowanie
 
Avatar kaszanka0620
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

a moze sprobuj kkrem BB,, ja mialam probke skin79 i powiem ze dosc ladnie kryje i przede wszystkim pielegnuje ( mam cere tlusta wrazliwa sklonna do wypryskow;/) jak 'wykoncze' moj podklad na pewno kupie BB (a tak na marginesie te azjatyckie sposoby na piekna cere sa calkiem spoko ) buziaki
kaszanka0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:51   #6
Martchas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

Ja pod podkład stosuje taki płyn UrtOil juz po kilku dniach stosowania widać poprawę cera się tak nie świeci - dobrze matuje no i zapobiega wysakkiwaniu wyprysków. Przecieram twarz wacikiem nasączonym tym płynem odczekuję chwile nakładam krem Ziaja Aloesowy (fajnie nawilża i nie czuć ciężkości takiej na twarzy cera się nie świeci jest lekki) a potem podkład Rimmel Lasting Finish - wiele wypróbowałam i według mnie ten jest najlepszy dobrze kryje co najważniejsze no i cera się nie świeci po nim nie ma efektu maski i odkąd go stosuje odzwyczaiłam się co chwilę zaglądać do lustra czy wszystko ok - bo wiem, że jest ok! jest on typowy do cery tradzikowej.
Martchas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:34   #7
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

Martchas - a ten krem ziaji to nie zapycha porów?? stosujesz jeszcze czegoś na trądzik, oprócz UrtOil, bo nie wiem czy mogę to łóączyć z moim brevoksylem, i acnedrrm.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 09:47   #8
Martchas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Krem Tonujący jakiś dobry. Pomóżcie!!!

Stosuje trochę z epi duo i w niczym nie przeszkadza... od niedawna tez kupiłam acnezine i jest ok. A jeśli chodzi o ten krem iaja to nie zapycha właśnie porów jest lekki.
Martchas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.