Otwarcie własnego biznesu co potrzeba mieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-01, 23:25   #1
mysiakowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 67

Otwarcie własnego biznesu co potrzeba mieć


Chodzi mi konkretnie o otworzenie czegoś w stylu produkcji i handlu kompozycjami kwiatowymi (coś jakby kwiaciarnia) i mam takie pytanie, czy nadal obowiązują przepisy, które mówią o tym, że trzeba mieć ukończony kurs florystyczny aby coś takiego otworzyć? Mam problem to wygooglować, a sprawa mnie na tyle goni, że bieg z dokumentami po urzędach muszę zacząć zaraz po weekendzie. Bo wiem z tym przepisem, że raz jest raz go nie ma, czy ktoś się orientuje w obecnej sytuacji prawnej?
mysiakowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 09:42   #2
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Otwarcie własnego biznesu co potrzeba mieć

Cytat:
Napisane przez mysiakowata Pokaż wiadomość
Chodzi mi konkretnie o otworzenie czegoś w stylu produkcji i handlu kompozycjami kwiatowymi (coś jakby kwiaciarnia) i mam takie pytanie, czy nadal obowiązują przepisy, które mówią o tym, że trzeba mieć ukończony kurs florystyczny aby coś takiego otworzyć? Mam problem to wygooglować, a sprawa mnie na tyle goni, że bieg z dokumentami po urzędach muszę zacząć zaraz po weekendzie. Bo wiem z tym przepisem, że raz jest raz go nie ma, czy ktoś się orientuje w obecnej sytuacji prawnej?
Witaj, nie trzeba mieć kursu. Ty otwierasz i Ty ryzykujesz czy Twoje wiązanki znajdą odbiorców. Inaczej jest oczywiście z branżami medycznymi czy kosmetycznymi itp. gdzie chcąc wykonywać samodzielne stanowisko musisz mieć odpowiednie kwalifikacje, no chyba, że otworzysz sobie np salon kosmetyczny a zatrudnisz wykwalifikowaną kosmetyczkę.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.