Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 19:02   #1
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51

Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?


Cześć.

Co sądzicie na temat biseksualnych mężczyzn? Moglibyście z takim mężczyzną być w związku czy Was do odrzuca, że jednego faceta mogą pociągać inni... Pytam bo sam jestem bi i nigdy nie wiem czy się przyznawać i jak druga osoba może zareagować;P

Proszę o szczere wypowiedzi

ps. mam nadzieję, że nie zostanę zbity za wypowiedzi na forum dla kobiet
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:47   #2
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Mnie odrzuca i nie chciałabym mieć takiego faceta.Odpychało by mnie to , że on swoim penisem penetruje odbyt jakiegoś faceta , a potem wchodzi nim we mnie

W przypadku trójkąta to bym zazdrościła , że ma tak dobrze. Jakby był pośrodku to był miał 2 w 1.Zaczęłabym się zastanawiać też z której strony mu lepiej Taka zazdrość to nie dla mnie więc taki związek w moim przypadku odpada definitywnie.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:19   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
Cześć.

Co sądzicie na temat biseksualnych mężczyzn? Moglibyście z takim mężczyzną być w związku czy Was do odrzuca, że jednego faceta mogą pociągać inni... Pytam bo sam jestem bi i nigdy nie wiem czy się przyznawać i jak druga osoba może zareagować;P

Proszę o szczere wypowiedzi

ps. mam nadzieję, że nie zostanę zbity za wypowiedzi na forum dla kobiet
Co sądzę? Są mi całkowicie obojętni. Nie miałabym żadnych ale by mieć takiego za partnera. A czy się przyznawać to zależy na jaką partnerkę trafisz i czy miałeś wcześniej kontakty z innymi mężczyznami. Ja poprzedniemu partnerowi się przyznałam że troszkę mnie pociągają kobiety, żałowałam. Z obecnym razem żartujemy i rozmawiamy na ten temat
Co do trójkątów, według mnie o wiele ładniej wygląda kiedy koleś i laska pieszczą oralnie faceta niż kiedy dwie laski "biją się" która ma teraz obciągnąć ^^

JaOna19 a to że wcześniej penetrował odbyt jakieś dziewczyny a potem Ciebie to już by nie przeszkadzało? ;>

Edytowane przez Frezja__
Czas edycji: 2014-09-07 o 20:21
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 20:31   #4
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 285
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

zdecydowanie nie mogłabym być z biseksualnym facetem, wydawałby mi się mniej męski.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:40   #5
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Mnie odrzuca i nie chciałabym mieć takiego faceta.Odpychało by mnie to , że on swoim penisem penetruje odbyt jakiegoś faceta , a potem wchodzi nim we mnie
raczej nie miałem na myśli faceta który zdradza swoją kobietę z innym facetem (lub kobietą:P), tylko takiego któremu też się podobają faceci i kiedyś miał z takim kontakty :P

Cytat:
Co do trójkątów, według mnie o wiele ładniej wygląda kiedy koleś i laska pieszczą oralnie faceta niż kiedy dwie laski "biją się" która ma teraz obciągnąć ^^
haha. jedna z moich niespełnionych fantazji
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:44   #6
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
raczej nie miałem na myśli faceta który zdradza swoją kobietę z innym facetem (lub kobietą:P), tylko takiego któremu też się podobają faceci i kiedyś miał z takim kontakty :P
No właśnie o tym pisałam , nie o zdradzie. U mnie odpada
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 22:59   #7
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

To ja sie przyznam, publicznie , ze jestem jak najbardziej na 'tak'. Facet, ktory potrafi i chce byc w monogamicznej relacji z kobieta, a ktorego jednoczesnie kreca mezczyzni jest dla mnie bardzo pociagajacy. Z lozkowego punktu widzenia, mozna z takim panem robic rzeczy, ktore z heteroseksualnym mezczyzna po prostu by nie przeszly

A czy sie przyznawac? Mysle, ze musisz wyczuc kobiete zanim jej sie "przyznasz" do swojej orientacji, bo (tu moge sie mylic), wiekszosc kobiet moze miec problemy z zaakceptowaniem tej roznorodnosci, ktora idzie w parze z bi-seksualnoscia.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 23:02   #8
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
. Z lozkowego punktu widzenia, mozna z takim panem robic rzeczy, ktore z heteroseksualnym mezczyzna po prostu by nie przeszly
.
Zaintrygowałaś mnie tym zdaniem. Jakie to rzeczy
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:12   #9
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Ee, no anal i tym podobne? Nie każdy heteryk się na to zgadza (mówimy oczywiście o meskim tylku). Ale z tego co kojarzę, Ty raczej nie akceptujesz tej formy aktywności.

Sama nie mam nic do lozkowych eksperymentow o których wspomnialam wyzej (niestety moj tz juz tak), ale nie chcialabym byc z biseksualnym mezczyzna. To co juz tu padlo, wydawalby mi sie niemeski. Zeby bylo smieszniej, znam meskiego geja, wiec nie wiem w sumie z czego wynika ta moja psychiczna blokada

Gdybym jednak nie wiedziala wczesniej, tylko facet powiedzialby mi o tym na poczatku zwiazku czy wtedy, gdy jest juz chemia i jakis zalazek uczucia - na pewno nie byłby to powód do zerwania znajomości.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2014-09-07 o 23:19
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:51   #10
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Już wiem chyba o jakich rzeczach była mowa.Dziewczyna wkłada chłopakowi wibrator w tyłek. Nie kręci mnie to.Po takim czymś wydawałby mi się mniej męski.
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 00:39   #11
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
To ja sie przyznam, publicznie , ze jestem jak najbardziej na 'tak'. Facet, ktory potrafi i chce byc w monogamicznej relacji z kobieta, a ktorego jednoczesnie kreca mezczyzni jest dla mnie bardzo pociagajacy. Z lozkowego punktu widzenia, mozna z takim panem robic rzeczy, ktore z heteroseksualnym mezczyzna po prostu by nie przeszly

A czy sie przyznawac? Mysle, ze musisz wyczuc kobiete zanim jej sie "przyznasz" do swojej orientacji, bo (tu moge sie mylic), wiekszosc kobiet moze miec problemy z zaakceptowaniem tej roznorodnosci, ktora idzie w parze z bi-seksualnoscia.

No tak właśnie robię Zabawnie jest gdy oglądamy jakiś film gdzie są jakieś wątki gejowskie i dziewczyna przy zbliżeniu robi "fuuuu" a ja się chyba zaczyna rumienić

Co do łóżka to rzeczywiście przy odpowiednio "otwartym" podejściu do tych spraw może być ciekawie
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 01:08   #12
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Zaintrygowałaś mnie tym zdaniem. Jakie to rzeczy
Ja bardzo lubie sie bawic w role-playing (niestety nie wiem jaki jest polski odpowiednik tego slowa, bo jak mieszkalam w Polsce, to jeszcze nie wiedzialam, ze mi sie to podoba ). Z chlopakiem bi-seksualnym po prostu jest wiecej mozliwosci jezeli chodzi o odgrywanie roznych rol. Ostatni scenariusz jaki obgadalam, to doswiadczony mezczyzna (odgrywany przez kobiete), pokazujacy mlodej kobiecie, dziewicy (odgrywanej przez mezczyzne), tajniki zycia seksualnego. Mezczyzny heteroseksualnego prawdopodobnie taka zabawa by nie krecila, a bi-seksualnego (przynajmniej tego, z ktorym to obgadalam) jak najbardziej.

Tak ze, tutaj wcale nie musi chodzic o anal, czy uzywanie wibratora na mezczyznie - wielu heteroseksualnych mezczyzn takie rzeczy kreca, wiec do tego typu zabaw wcale nie potrzeba bi-. Chodzi raczej o wspolne fantazjowanie i odgrywanie scenek z watkami gejowskimi, albo tak jak w przykladzie ktory podalam, eksperymentowanie z "jak by to bylo gdybym byla facetem" i "jak by to bylo gdybym byl kobieta". Mnie takie rzeczy kreca, a z zadnym z moich heteroseksualnych ex takie zabawy nie byly mozliwe. Notomiast bi-seksualny chlopak z ktorym sie przez jakis czas spotykalam byl wniebowziety!
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:07   #13
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

kosiolek wiem o czym mówisz xD Niestety spotkałam tylko jednego hetero który lubi mniej więcej tego typu zabawy. Reszta stanowcze nie i koniec ^^

paulx3 a co do łózka to chyba zależy w jakim stopniu/kierunku jest bi "rozwinięty". Czy po prostu pociągają Cię kolesie, a będąc z kobietą uprawiasz, że tak powiem normalny seks czy właśnie zabawy analne lub role-playing jak wspomniany wcześniej xD
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:03   #14
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

To już dużo zależy od kobiety, czułbym się źle gdyby kobieta czuła się niekomfortowo w łóżku tylko po to żeby zaspokoić moje zachcianki. Do tej pory wszystkie kobiety z którymi byłem preferowały normalny seks i niewiele było miejsca na różne "sprośności" :< ale jakbym spotkał kobietę z podobnymi preferencjami i otwartą na różne fantazje to byłbym wielce zadowolony
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:45   #15
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Nie przeszkadzaloby mi to.Poniekad byloby to nawet krecace

Mialam kiedys kochanka,ktory mial na koncie doswiadczenia z ta sama plcia lubilam sluchac jego opowiesci,podobaly mi sie

Ale z drugiej strony,nie trzeba byc bi czy homo,zeby byc otwartym na zabawy z wibratorem czy masaze prostaty
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 15:50   #16
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

w związku na pewno nie mogłabym z takim być bo chyba nie zniosłabym na dłuższą metę świadomości, że mój facet lubi się zabawiać z innymi facetami...ale na jakieś przelotne numerki, romanse to w sumie chyba by mi to nie przeszkadzało...pod warunkiem, że nie musiałabym zapinać go od tylca ze strap-on'em
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:42   #17
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ingula Pokaż wiadomość
pod warunkiem, że nie musiałabym zapinać go od tylca ze strap-on'em
widziałem kiedyś taki film "przyrodniczy" ale zastanowiłbym się 100 razy zanim bym zaproponował dziewczynie
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:55   #18
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
widziałem kiedyś taki film "przyrodniczy" ale zastanowiłbym się 100 razy zanim bym zaproponował dziewczynie
To bys sie dopiero zdziwil, gdyby to ona zaproponowala Tobie
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:59   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Mnie odrzuca i nie chciałabym mieć takiego faceta.Odpychało by mnie to , że on swoim penisem penetruje odbyt jakiegoś faceta , a potem wchodzi nim we mnie

W przypadku trójkąta to bym zazdrościła , że ma tak dobrze. Jakby był pośrodku to był miał 2 w 1.Zaczęłabym się zastanawiać też z której strony mu lepiej Taka zazdrość to nie dla mnie więc taki związek w moim przypadku odpada definitywnie.
A gdybyś była biseksualną kobietą i twój facet powiedział, że odrzuca go (gdyby się dowiedział), że możesz się miziać z drugą laską (odrzućmy fantazje panów o dwóch paniach)? Wtedy już ok?
Hmmm... proszę cię, przecież jest w związku z tobą, czemu musi penetrować odbyt jakiegoś faceta? tak samo może penetrować pochwę jakiejś laski, no błagam a czym się rózni twój odbyt od odbytu faceta? No niczym, z tym że facet to ma prostatę
co do trójkątów, to zazdrość jest normalna, ale nie byłabyś zazdrosna o np. drugą dziewczynę?
Tak tylko pytam, bo wypowiedziałaś się bardzo radykalnie, argumenty nie powiem skąd

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie mogłabym być z biseksualnym facetem, wydawałby mi się mniej męski.
Czym dokładnie? Bo odbyt faceta jest strefą zakazaną? Uwielbiam stereotypy, a podobno wszyscy narzekają, jakie to forum rozwiązłe

Byłabym wdzięczna, gdyby mój facet się przyznał, że jest bi. Prawdę mówiąc, kręci mnie to, no ale ja sama jestem bi. Nie przeszkadzają mi geje, lesbijki, biseks, panseks itp. itd.
Ciekawe, co zrobiłybyście, gdyby facet się przyznał, że jest bi, po pewnym czasie? Np. po kilku miesiącach. Powiedziałby: kochanie, jestem biseksualny, miałem faceta, penetrował mój odbyt? Rzuciłybyście go?
Albo: kochanie, jestem biseksualny, penetrowałem odbyt innego faceta.
Oczywiście, biorę pod uwagę sytuację, gdy chodziło o związek (czyt. uczucie, a nie seks). Facet kocha faceta i uprawia z nim seks. Co w tym złego? Penetracja tyłka brzydzi? A gdybyście się dowiedziały, że penetrował tyłek swojej eks (laski), to już byłoby ok?
Tak tylko pytam, bo widze, że nagonka na takich facetów.
Miałam dwóch biseks, ale nie wydawali się przez to mniej męscy.

Oczywiście, zapraszam do dalszej dyskusji
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 17:14   #20
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kosiolek Pokaż wiadomość
To bys sie dopiero zdziwil, gdyby to ona zaproponowala Tobie
od razu pobiegłbym do sexshopu

ps. penetracja odbytu dobrze robi na prostatę
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:15   #21
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A gdybyś była biseksualną kobietą i twój facet powiedział, że odrzuca go (gdyby się dowiedział), że możesz się miziać z drugą laską (odrzućmy fantazje panów o dwóch paniach)? Wtedy już ok?
Jedni są za drudzy są przeciw. Wolny wybór preferencji seksualnych.
A więc ok.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Hmmm... proszę cię, przecież jest w związku z tobą, czemu musi penetrować odbyt jakiegoś faceta? tak samo może penetrować pochwę jakiejś laski, no błagam a czym się rózni twój odbyt od odbytu faceta? No niczym, z tym że facet to ma prostatę
co do trójkątów, to zazdrość jest normalna, ale nie byłabyś zazdrosna o np. drugą dziewczynę?
Tak tylko pytam, bo wypowiedziałaś się bardzo radykalnie, argumenty nie powiem skąd
A kto napisał ,że musi penetrować odbyt jakiegoś faceta?
czym się różnią odbyty to już sama odp.
o dziewczynę też byłabym zazdrosna.
A od kiedy to w seksie dzieli się preferencje na radykalne bądz liberalne jak to bardzo indywidualna sprawa. Argumenty wynikają z moich preferencji. Coś jeszcze ?
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:51   #22
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Ja nie wiem czym sie różnią odbyty. Odbyt to odbyt.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:44   #23
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Ja tam nie miałabym nic przeciwko o ile powiedziałby mi na początku znajomości a nie na przykład wyszłoby przypadkiem po pół roku >,< i to jeszcze w jakiś nieciekawy sposób typu jego były zaczepia go na mieście i wspominają stare dobre czasy

Jakbym wiedziała w co się pakuję i chłopak byłby wobec mnie wierny i uczciwy- czemu nie
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:51   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Ale że czym się różni takie zaczepianie? Eks-laskę też może spotkac, no luuudzie
Ja oczywiście widze tu tendencję: biseks to rozwiązłe ****
Czy nikt nie rozumie, że nieważna płeć, tylko podejście do związku? Co to za różnica, czy spotka faceta-eks, czy laskę-eks: i tak byłabym zazdrosna, i ja, i wy.
Biseks nie oznacza niewierny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:01   #25
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Z biseksem to jest jeszcze sprawa taka , że on lubi i laski i facetów.To znaczy jakby był ze mną to bym nie była bym aż tak zazdrosna o laski , ale o facetów.No i nie za ciekawe uczucie , że ja mu nie wystarczam w 100% tylko w 50% i żeby się dowartościować to on potrzebuje jeszcze chłopa.
Nie , to nie dla mnie.

Edytowane przez JaOna19
Czas edycji: 2014-09-08 o 20:05
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:08   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Z biseksem to jest jeszcze sprawa taka , że on lubi i laski i facetów.To znaczy jakby był ze mną to bym nie była bym aż tak zazdrosna o laski , ale o facetów.No i nie za ciekawe uczucie , że ja mu nie wystarczam w 100% tylko w 50% i żeby się dowartościować to on potrzebuje jeszcze chłopa.
Nie , to nie dla mnie.
Oj, nie, ja byłam zazdrosna i o laski, i o facetów
Ale jak biseks jest wierny w związku, to problem z głowy. Wiadomo, niewierny może być i hetero, i homo.

Żeby zycie miało smaczek...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:48   #27
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Oj, nie, ja byłam zazdrosna i o laski, i o facetów
to już trochę przewalona sprawa bo ciężko byłoby wyjść z kumplami na piwo
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:19   #28
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Żeby zycie miało smaczek...



Jeśli facet bi chce być z kobietą, to z nią jest i ona go zadowala w 100%. Jakby chciał na raz i tego i tego to by był w otwartym związku, tak mi się wydaje przynajmniej.
A swoją drogą to nie znam żadnego geja ani biseksualisty, ciekawią mnie Ci ludzie i chciałabym kiedyś poznać, bo lesbijek to mam na pęczki dookoła
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 22:20   #29
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Nie chodzi mi o to że biseksualni mają skłonności do rozwiązłości,skądże.
Jednak ja osobiście czułabym się niekomfortowo gdyby chłopaka na mieście ze mną zaczepił jego były o wiele bardziej niż w przypadku gdyby była to była

Poza tym jeszcze jedną przeszkodą dla takiego związku byłaby pewnie moja zazdrość a raczej jej aktualizacja- już bym nie była zazdrosna o laski ale tym razem też o kolegów
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 23:46   #30
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Biseksualni mężczyźni - co o nich sądzicie?

Z automatu odrzuciło by mnie od faceta, który w jakikolwiek hmm...seksualny(?) sposób miałby chrapkę na drugiego faceta.
Jest to dla mnie niemęskie i obrzydliwe ale tylko pod względem mojego prywatnego partnera.
Mój przyjaciel jest gejem i to już mnie na przykład nie boli.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 00:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.