Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 08:58   #2011
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja mam spódniczki z krótkimi legami, kocham je i chcę więcej mega wygoda, zwłaszcza że mają kieszonki, można zmieścić telefon
Krynica ma się odbyć, widzę, że będziemy startować w grupach i co 5 sek, jak w Lądku. Faaaajnie

Za mną 11 dni w Tatrach, zero biegania, za to było bardzo intensywnie cudownie po prostu Dzieciak mój już zaprawiony w bojach, zrobiliśmy zielony staw kieżmarski, brestovą, Grzesia z rakoniem, dolinę juraniową, kwaczańską, całe janosikowe diery w małej Fatrze, byliśmy nad szczyrbskim jeziorem, na rohackich stawach, w besenowej w aquaparku plus udało mi się samej wyrwać o 5 rano na Sławkowski szczyt Bieganie dużo daje, wg znaków miało być 5:15 tylko do góry, a całość góra-dół zrobiłam w 5 godzin o 10 z powrotem byłam na kwaterze
Widzę, że mega udany wyjazd piękny czas wykręciłaś nam też się zawsze udaje sporo szybciej, ale nie aż tak

Chyba też następnym razem wybierzemy się w Słowackie. Tatry już całkiem rzuciły mi się na mózg wczoraj wróciłam, a dziś już od rana siedzę w pracy i myślę o kolejnym wyjeździe i jak myślę, że to dopiero najwcześniej za miesiąc to mi mega smutno
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:33   #2012
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Widzę, że mega udany wyjazd piękny czas wykręciłaś nam też się zawsze udaje sporo szybciej, ale nie aż tak

Chyba też następnym razem wybierzemy się w Słowackie. Tatry już całkiem rzuciły mi się na mózg wczoraj wróciłam, a dziś już od rana siedzę w pracy i myślę o kolejnym wyjeździe i jak myślę, że to dopiero najwcześniej za miesiąc to mi mega smutno
skądś to znam ja jestem totalnie zakochana w Słowacji teraz planuję kolejny urlop tam już w innych rejonach - mała fatra, góry choczańskie, niżne tatry, słowacki raj, wszędzie gdzie mnie nie było Ale to za rok dopiero
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 07:47   #2013
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

carmen widziałaś, Burmistrz Krynicy napisał, że zawody prawdopodobnie będą przełożone dobrze, że jeszcze nie opłaciłam noclegu. Nie wiem czy w takim wypadku nie przenieść się na Chojnik, nie ma co prawda miejsc na połówkę, ale są na kamienną trzydziestkę
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2020-08-18 o 07:50
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:47   #2014
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
carmen widziałaś, Burmistrz Krynicy napisał, że zawody prawdopodobnie będą przełożone dobrze, że jeszcze nie opłaciłam noclegu. Nie wiem czy w takim wypadku nie przenieść się na Chojnik, nie ma co prawda miejsc na połówkę, ale są na kamienną trzydziestkę
Nie widzialam, tej wypowiedzi... Ale jak zobaczyłam dziś rano, że forum ekonomiczne, które zawsze jest przed festiwalem, przenieśli do Karpacza to pomyślałam, że i festiwalu pewnie nie będzie ja właśnie za hotel zapłaciłam, ale i tak mam wtedy urlop, więc jadę nawet jak festiwalu nie będzie, bo to mój pierwszy punkt dwutygodniowego urlopu
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 08:48   #2015
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Nie widzialam, tej wypowiedzi... Ale jak zobaczyłam dziś rano, że forum ekonomiczne, które zawsze jest przed festiwalem, przenieśli do Karpacza to pomyślałam, że i festiwalu pewnie nie będzie ja właśnie za hotel zapłaciłam, ale i tak mam wtedy urlop, więc jadę nawet jak festiwalu nie będzie, bo to mój pierwszy punkt dwutygodniowego urlopu
no ja wtedy zrezygnuję, bo mam jednak 450 km w jedną stronę. A Karkonosze jednak bliżej. Zobaczymy, do 24.08 mogę bezpłatnie odwołać rezerwację noclegu.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 17:43   #2016
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ja mam spódniczki z krótkimi legami, kocham je i chcę więcej mega wygoda, zwłaszcza że mają kieszonki, można zmieścić telefon
Krynica ma się odbyć, widzę, że będziemy startować w grupach i co 5 sek, jak w Lądku. Faaaajnie

Za mną 11 dni w Tatrach, zero biegania, za to było bardzo intensywnie cudownie po prostu Dzieciak mój już zaprawiony w bojach, zrobiliśmy zielony staw kieżmarski, brestovą, Grzesia z rakoniem, dolinę juraniową, kwaczańską, całe janosikowe diery w małej Fatrze, byliśmy nad szczyrbskim jeziorem, na rohackich stawach, w besenowej w aquaparku plus udało mi się samej wyrwać o 5 rano na Sławkowski szczyt Bieganie dużo daje, wg znaków miało być 5:15 tylko do góry, a całość góra-dół zrobiłam w 5 godzin o 10 z powrotem byłam na kwaterze
Wooow. Ale dużo zwiedziliście. Zazdroszczę też wypadu o 5 rano i o 10 już w kwaterze, aż mnie roznosi z zazdrości. Ale to też dlatego, że ja bym się chyba sama nigdy nie wybrała ot tak. Ja, jak mam pomysł, to zawsze brakuje mi tych kilku procent do zdecydowania. I jak nikt mnie wtedy nie "popchnie" dalej, to pomysł spada z realizacji. Z takim wypadem byłoby pewnie tak samo u mnie. Bardzo bym chciała, ale nigdy by do tego nie doszło.

Mamy urlop za ok. miesiąc i trochę bijemy się z myślami. Myślimy o Tatrach, ale wtedy już może trochę padać śnieg na szczytach (choć to różnie bywa, bo kiedyś we wrześniu zaliczyliśmy Rysy), no i dni się robią już krótsze. Dodatkowo teraz piękna pogoda, więc pewnie za miesiąc będzie znowu .upa.

Dzisiaj wpadło 10 km, troszkę szybciej, po 4:44. Nie wiem od czego to zależy. Cały dzień byłam przybita, normalnie spałam na stojąco. TZ nie mógł mnie wyciągnąć na trening, a jak wyszłam, to normalnie lekko szło 5:00, więc sobie przyspieszalismy i ostatnie 4 km wyszły po ok. 4:35. A taki do niczego ten dzień był. Ciągle tylko jednak żałuje, że teraz walczę o takie treningi, a kiedyś to była już prawie bułka z masłem. Oj, tak mi szkoda starej formy

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 21:43   #2017
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

beatiska piękny trening!

Również mam zamiar jechać w Tatry za miesiąc, liczę na dobrą pogodę mam tam niezałatwione sprawy z ostatniego wypadu

Mi tez ostatnio spodobało się też wychodzenie na szlaki bardzo wcześnie ok. 5. Ciągle wydawali ostrzeżenia przed burzami, wiec chcieliśmy razie załamania pogody koło południa być już w pokoju, a w przypadku dobrej pogody, dłużej posiedzieć na jakimś szczycie lub dolince i podziwiać widoki i jak mało ludzi na szlaku po 8 na Świnicy była dosłownie garstka ludzi.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-19, 07:33   #2018
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

beatiska, ja jestem przyzwyczajona do chodzenia wcześnie, lubię puste szlaki Za miesiąc pogoda to faktycznie loteria, może być albo pięknie, albo lipa, ale to w zasadzie zawsze tak jest w Tatrach. Najstabilniejszy jest jednak sierpień, od lat wybieram ten miesiąc i faktycznie zdarzało mi się mieć idealną pogodę przez długi czas, tak jak teraz- cały wyjazd było przepięknie

super trening, ale tempo! ja nawet na zawodach takiego nie zrobię
dziś 12 km ale tempo żenada, tętno żenada, no tragedia była ;P
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2020-08-19 o 20:50
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 21:35   #2019
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dziś kolejne 12 km. Tym razem stwierdziłam, że nie będę kozaczyć i biegłam baaaardzo wolno, tempem jakie robiłam 2 lata temu. Patrzyłam tylko na tętno, żeby nie dobijało za wysoko, Udało się, chociaż korciło żeby przyspieszyć, bo przy wolnym bieganiu bolą mnie kolana. No ale jestem zadowolona, przy okazji wplotłam fajne rytmy 5x100/100, zupełnie inaczej się je biega jak dyszka była tak wooolnoooo
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 11:05   #2020
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja dzisiaj 12km z rana. Ciężko mi było coś. Nawet nie gorąco, ale jakoś tak ciężko. Na czczo jednak 12km to już sporo.

Zamierzam od przy lego tygodnia zwiększyć kilometraż. Będę biegać dokładnie co 2gi dzień, więc w jednym tygodniu wyjdą 3 treningi, a w kolejnym 4.

Od tego biegania bez przygotowań zaczęła mi .upa rosnąć Ważę się co tydzień, no i tydzień temu znacząco waga wzrosla, zawsze ignorowałam, bo potem zaraz wracałam do niższej, a teraz jednak się utrzymuje Z zdrowym odżywianiem to średnio od paru miesięcy, więc trzeba się za siebie wziąć. Jeszcze może nie tak drastycznie, ale powoli, bo teraz idzie w zła stronę

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 15:58   #2021
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 12km z rana. Ciężko mi było coś. Nawet nie gorąco, ale jakoś tak ciężko. Na czczo jednak 12km to już sporo.
Może chociaż jakąś lekką odżywkę białkową po przebudzeniu albo aminokwasy rozgałęzione...
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-22, 16:03   #2022
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Może chociaż jakąś lekką odżywkę białkową po przebudzeniu albo aminokwasy rozgałęzione...
Nie. Nie truje się dla zwykłego amatorskiego biegania. Nie mam takiej potrzeby. Na razie od treningów niczego nie wymagam, bo nie ma sezonu startowego, więc to tylko bieganie, raz lepiej raz gorzej, nie ma różnicy. Nie czekam teraz na żadne efekty, poza tymi zdrowotnymi.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 16:06   #2023
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie. Nie truje się dla zwykłego amatorskiego biegania. Nie mam takiej potrzeby. Na razie od treningów niczego nie wymagam, bo nie ma sezonu startowego, więc to tylko bieganie, raz lepiej raz gorzej, nie ma różnicy. Nie czekam teraz na żadne efekty, poza tymi zdrowotnymi.
Pomyślałem, że szkoda mięśni biegając na czczo.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 20:53   #2024
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dziś meeega przyjemne 15 km, ale mi się dobrze biegło mimo, że poszłam w samo południe, aż mi żal było że to nie jakieś zawody bo bym pocisnęła
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 22:37   #2025
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie dziś wczorajsza dyszka wczoraj lało do 15, a później miałam gości, więc zamiast biegania wpadł rowerek i ćwiczenia na ręce.
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 09:31   #2026
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

I Krynica przeniesiona .. 2-4 października.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 09:53   #2027
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
I Krynica przeniesiona .. 2-4 października.
Biegniesz? Ja mam wtedy pierwszy zjazd, raczej nie będę miała 100% zdalnie, żebym sobie mogła pojechać do Krynicy
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 10:12   #2028
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Biegniesz? Ja mam wtedy pierwszy zjazd, raczej nie będę miała 100% zdalnie, żebym sobie mogła pojechać do Krynicy
jak się odbędzie to tak a na otarcie łez właśnie się zapisuję na Chojnik nie ma co prawda już miejsc na półmaraton, ale biere kamienną trzydziestkę
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 11:21   #2029
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Pomyślałem, że szkoda mięśni biegając na czczo.
To mit z tymi miesniami. Nie spala sie od treningu na czczo . Organizm ma zapasy glikogenu i tkanke tluszczowa. Miesnie ida na koncu. Poczytaj o intermietent fasting. Fajna sprawa

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2020-08-25 o 11:46
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-25, 13:57   #2030
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
To mit z tymi miesniami. Nie spala sie od treningu na czczo . Organizm ma zapasy glikogenu i tkanke tluszczowa. Miesnie ida na koncu. Poczytaj o intermietent fasting. Fajna sprawa
Byłoby bajecznie jeżeli to prawda. Poczytam aczkolwiek skąd mam wiedzieć, że nie jest mitem to co Ty piszesz. Ależ mnie podjarałaś, zaraz będę surfował w internecie za tym.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Dziewczyny, doświadczacie "euforii biegacza" (runner's high czy tak jakoś) po długim biegu? Istnieje to to czy mit?
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 15:37   #2031
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Byłoby bajecznie jeżeli to prawda. Poczytam aczkolwiek skąd mam wiedzieć, że nie jest mitem to co Ty piszesz. Ależ mnie podjarałaś, zaraz będę surfował w internecie za tym.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Dziewczyny, doświadczacie "euforii biegacza" (runner's high czy tak jakoś) po długim biegu? Istnieje to to czy mit?
Akurat zrobilam kurs trenera personalnego i dietetyka
Mowie tu standardowych warunkach. Nie o osobach glodzacych sie czy chorymi.
A intermietent fasting to coraz bardziek popularny model zywienia. I prawie wszyscy co stosowali sobie chwala. Ja jade na tym ponad 3 lata. Dodam ze wczeniej mialam male problemy cukrzycowe i hormonalne a od tamtego czasu wszystko jest ok.

Jak chcesz sie bardziej wglebic w temat to jest super ksiazka " biohaking" karola wyszomirskiego
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 07:28   #2032
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

ja mam czasem endorfiny, śmieszne uczucie

wczoraj 12 km, 6 km wolno, 6 km szybciej pierwsza szóstka w męczarniach, ale jak odpaliłam nogi to już było super. Poszłam o 16, więc w największe ciepło robię plan pod półmaraton uliczny, a tu wczoraj jeszcze Sobótka poleciała no trudno, dorobię go do końca, bo bez planu nie lubię biegać.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 07:43   #2033
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Od siebie jeszcze polecam książkę Zywienie w sporcie Anity (nie pamiętam teraz nazwiska, chyba na B). Jest też tam rozdział o sporcie na czczo.


Ja czuję satysfakcję z treningu, ale euforii to chyba nigdy nie mialam. Nie chodzę z super przyjemnością na treningi. Dopiero po treningu jestem zadowolona. Największą jednak satysfakcję dają mi jednak zawody.

Velika ja teraz biegam bez planu i właśnie takie nijakie te bieganie. Ale nie mam motywacji, żeby jechać zgodbie z planem.

Dzisiaj prawie dyszka wpadła.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 08:27   #2034
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

A ja sie czasem wzruszam na mecie jakiegoś ciężkiego biegu endorfiny mam bardzo często, a trening prawie zawsze poprawia mi humor. Jak mam nerwa i szukam pretekstu, żeby się pokłócić z TŻ, bieganie działa na mnie kojąco


Też biegam teraz bez planu, bo nie mam do czego się przygotowywać. Muszę się na coś zapisać.... Chociaż najbliższe dwa tygodnie to sobie tak pobiegam, później urlop to będę więcej chodzić niż biegać. To już może od października ruszę z planem 😁 a w między czasie przemyśle do czego się przygotowywać.

Chyba odpuszczę jakieś większe starty w tym roku. Mam nadzieję, że odbędzie się cykl city trail to sobie pobiegam przełajowe piąteczki w moim mieście i może jakieś krótkie starty w okolicy. Zajmę się robieniem bazy pod kolejny sezon bo w tym mi jej trochę zabrakło
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 12:04   #2035
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja już odpuściłam ten rok. Nie czekam na żadne starty. Nawet nie chciałbym, bo pewnie bym się nie zdążyła przygotować.

Siłą rzeczy jestem zapisana na kilka biegów na przyszły rok, bo mi je przenieśli z tego roku. I robię sobie nadzieję, że jednak na przyszła wiosnę ruszą starty. A to oznacza, że od listopada powinnam ruszyć pełna parą do przygotowań. Boję się jednak, że będzie tak jak w tym roku. Od listopada przygotowania, a dwa tygodnie przed docelowym startem w marcu mi go odwołali.

Mam nadzieję, że forma mi mocno nie poleciała i dam radę celować w ten sam wynik, co ostatnio

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 13:05   #2036
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

ehh oby coś odbywało bo to lipa taka ja chciałam maraton na wiosnę, a tu mi wpadną też dodatkowo 4 połówki do zrobienia bo przeniesione :| chociaż jak będą górskie to mi styknie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 13:12   #2037
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja też tak sobie marzyłam. W tym roku chciałam na biegać dużo połówek. A w przykym roku maraton.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 13:33   #2038
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

No ja miałam mieć 5 ulicznych, a przebiegłam jedną dobrze, że chociaż życiówkę na niej zrobiłam.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-26, 21:52   #2039
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie dziś dość intensywnie. Pogoda była beznadziejna, burze i wichura, więc zrobiłam dobry trening w domu. Wieczorem się rozpogodziło, więc jeszcze wpadło 7 km 😊
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 20:58   #2040
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

trochę się dziś obawiałam wiatru, ale było bardzo spoko. Zwalniam ostatnio, zaczęłam tętna pilnować, bo biegałam na zbyt wysokim. Wpadło 9 km w tym piramidka 100/200/300/200/100. Przeorała mnie oczywiście
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.