Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 12:29   #3511
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Dzięki dziewczynki Spróbuję z tą plotkarą
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 12:29   #3512
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

ja zmyłam teraz biovaxa, wykapalam sie, wydepilowałam, wypeelingowałam ciało no i moze pozniej jak mi sie zachce do pohulahopam :P
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:15   #3513
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Kalpana ja od siebie dorzucam równiez serial 90210, jest to sequel znanego Beverly hills 90210, tam jest styl bardziej letni/miejski, ale tez sa super stylizacje choc sam serial dośc infantylny, ale i tak uwielbiam!

Zrobilam sobie nareszcie porzadne depilacje brwi i wygladam jak człowiek wreszcie ...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:22   #3514
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak jak pisałam dodałam do albumu 2 zdjęcia. Ogólnie mój naturalny kolor włosów to taki mysi. Kiedyś miałam ciemniejszy blond a teraz mam te jasne. Sama nie wiem czy dobrze się w nim czuje. Doradzcie mi w którym wyglądam korzystniej
wysłałam zaproszenie.
Pięknie ci w tym jaśniejszym blondzie
normalnie zazdroszczę!!! masz cudny kształt oczu
nic nie zmieniaj we włosach, zwłaszcza z kolorem bo w takich ci dobrze
IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:27   #3515
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
A mi sie wydaje ze te buty lepiej wygladalyby na "grubszych" nogach, tzn nie takich patykach jak ja mam
W tym momencie powinnam sie pochwalic ze rok pracowalam w sklepie z narzedziami, srubami, gwozdziami, farbami itp. Bylam ta jedyna dziewczyna i musialam sie tego wszystkiego nauczyc. Nawet to lubilam i fajnie mi sie tam pracowalo


To fajnego masz tz u mnie nie ma zary, wiec poszukam czegos podobnego
Maseczka jak dla mnie ma obrzydliwy zapach ale ja jestem wyczulona na zapachy strasznie i zaraz mnie mdli. Np. nie znosze zapachu drozdzy i nie moge robic maseczek z drozdzami ani lykac suplementu bo wymiotuje
Ja też nie mam zary u siebie w mieście, ale mój TŻ na co dzień mieszka w innym mieście i tam chodzą często z kolegami po galeriach, jak baby
Chociaż w sumie nie wiem, czy chciałabym takie drogie buty.. Nie wiem Muszę to przemyśleć

A ja na zapachy też jestem wrażliwa na zapachy i bardzo często nie mogę stosować różnych kosmetyków, bo potem mi niedobrze

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
a mi znowu mówi, że wywalić spódnice i spodnie tylko nosić
Nie wiem z powodu jakiego, jakiś super nóg nie mam, ale pewnie spodnie na pupie bardziej dopasowane niż zwykle spódnice i to może powód.

I tak zwykle w spodniach chodzę,ale nie dlatego, żeby się przypodobać ale dlatego, że rzadko znajduję dobrze leżącą spódnicę, już łatwiej mi spodnie kupić.
Musze mieć ołówek/tulipan, w innych prostych wyglądam dziwnie, jakbym wszędzie była taka szeroka jak w biodrach, w dopasowanych bardziej widać, że tak nie jest. Tak samo nie mogę nosić bluzek luźniejszych ściagąnych na dole, +10 kilo.
Ja też głównie w spodniach chodzę, ale czasem jak chcę być miła dla mojego to zakładam miniówkę, którą mi kupił. On zakochany jest w spódniczkach plisowanych w kratkę, mam taką z New Yorkera i naprawdę ją lubię
Ja za to mam duży problem z kupieniem spodni... Mam teraz kilka par naprawdę dobrze leżących i jestem z nich bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Kalpana ja od siebie dorzucam równiez serial 90210, jest to sequel znanego Beverly hills 90210, tam jest styl bardziej letni/miejski, ale tez sa super stylizacje choc sam serial dośc infantylny, ale i tak uwielbiam!

Zrobilam sobie nareszcie porzadne depilacje brwi i wygladam jak człowiek wreszcie ...
Ja w końcu coś z brwiami muszę zrobić, bo są totalnie asymetryczne

Wróciłam właśnie z giełdy. Prawie nikogo nie było, ale co się dziwić, jak jest -7,5 stopnia Za to kupiłam sobie ocieplane rajstopy, zaraz wychodzę z TŻtem na spacer i je przetestuję
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:34   #3516
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Wysłałam TŻtowi linka do butów Mówił, że ostatnio z kolegą kupowali dla jego dziewczyny buty w Zarze i je oglądał z myślą o mnie, więc...
A co do zapachu maseczki, to dla mnie nie jest jakiś obrzydliwy, ale bardzo przyjemny też nie



Też wczoraj poszliśmy na pizzę z Moim K. i najadłam się strasznie.... Jak tylko on przyjeżdza to z mojej diety nici
A ja uwielbiam zakupy mieszkaniowe, nie mogę się doczekać aż będę wybierała farby do naszego mieszkanka z K. Tylko to najwcześniej za 2 lata

O tak Kolory staników i innych ciekawych rzeczy by wymienił
Opowiadał mi, że właśnie stal z kolegą w sklepie i pyta go jaki ja mam kolor kurtki(nie mam kurtki tylko same płaszcze, ale pomińmy) a kolega:
'kurtki nie pamiętam, ale mogę Ci powiedzieć jaki ma kolor bikini'
Faceci



Ja tam pewnie nawet po śrubki będę z TŻtem jeździła, bo mnie kręcą takie rzeczy Zresztą mój tata uwielbia kombinować w domu, a że brat się wyprowadził dawno to tylko córeczka do pomocy mu została Także ja składał z nim meble, wylewam podłogę, kładę panele i przerabiam instalację elektryczną i maluje ściany
TŻ za to 'zmusza' mnie do pomocy przy naprawianiu auta


Wstałam dopier, zaraz lecę z rodzicami na giełdę i do babci
Super masz TZ mój to by pewnie pytał mnie 1000000000000 razy czy będe w nich chodziła... bo on twierdzi że mam TYYYYYYYYYYYYYLE butów a tak naprawde to może z 15 par mam wszystkich, choć w sumie facetom wystarcza zazwyczaj kila par...

A co do kręcenia śrubek itd. to mój ojciec jest mechanikiem samochodowym i tyle razy pomagałam mu w garażu naprawiać samochody że masakra, a najśmieszniejsze że mam same siostry i jako najmłodsza miałam być chłopakiem i nazywali mnie "mały" w domu

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
Ja też nie mam zary u siebie w mieście, ale mój TŻ na co dzień mieszka w innym mieście i tam chodzą często z kolegami po galeriach, jak baby
Chociaż w sumie nie wiem, czy chciałabym takie drogie buty.. Nie wiem Muszę to przemyśleć

A ja na zapachy też jestem wrażliwa na zapachy i bardzo często nie mogę stosować różnych kosmetyków, bo potem mi niedobrze



Ja też głównie w spodniach chodzę, ale czasem jak chcę być miła dla mojego to zakładam miniówkę, którą mi kupił. On zakochany jest w spódniczkach plisowanych w kratkę, mam taką z New Yorkera i naprawdę ją lubię
Ja za to mam duży problem z kupieniem spodni... Mam teraz kilka par naprawdę dobrze leżących i jestem z nich bardzo zadowolona



Ja w końcu coś z brwiami muszę zrobić, bo są totalnie asymetryczne

Wróciłam właśnie z giełdy. Prawie nikogo nie było, ale co się dziwić, jak jest -7,5 stopnia Za to kupiłam sobie ocieplane rajstopy, zaraz wychodzę z TŻtem na spacer i je przetestuję
To tak jak ja w 34 brzuch mi wystaje i boczki a 36 są za luźne a tylko 32 są dobre na długość... eh
IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 13:43   #3517
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość

A co do chodzenia do sklepów moj TŻ przeżywa ciężkie katusze jak ma wejść do Rossmanna, ale zawsze wchodzi ze mną... Też tego nie rozumiem I jeszcze wyrywa się do płacenia. Czasem nawet sam sobie coś kupi
rossmana jeszcze lubi, ale jak widzi super pharm to mdleje na sam widok

Na zakupy to najbardziej lubię chodzić sama, bo sobie kupię co chcę na spokojnie, z koleżanką jak idę to więcej pogadam niż spojrzę co mam kupić. Już o ubraniach nie wspomnę, zawsze sobie znajdziemy jakieś mankamenty we wszystkim i wracamy tradycyjnie z białymi t-shiratami i dresami i piżamami
A drugiej się znowu prawie wszystko podoba.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość


Ja też głównie w spodniach chodzę, ale czasem jak chcę być miła dla mojego to zakładam miniówkę, którą mi kupił. On zakochany jest w spódniczkach plisowanych w kratkę, mam taką z New Yorkera i naprawdę ją lubię
A takie uczennicowe to się akurat i mojemu podobają Tzn może do nie do chodzenia po mieście, ale tak prywatnie.

Pamiętam jak u nas wprowadzili w szkole w 3 liceum eleganckie ubieranie się (które ja olewałam, bo mnie wkurzało na maxa) tzn nie były mundurki szyte dla nas, ale wyznaczone co można nosić, to kumpel mojej koleżanki ją cały rok błagał o zdjęcie w mundurku
Oczywiście mu nie wysłała, bo bała się co on będzie przy nim robił. Potem się odezwali po jakimś czasie i nadal pytanie o to zdjęcie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 14:09   #3518
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak jak pisałam dodałam do albumu 2 zdjęcia. Ogólnie mój naturalny kolor włosów to taki mysi. Kiedyś miałam ciemniejszy blond a teraz mam te jasne. Sama nie wiem czy dobrze się w nim czuje. Doradzcie mi w którym wyglądam korzystniej
w jasnych lepiej
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:44   #3519
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
no i moze pozniej jak mi sie zachce do pohulahopam :P
Ja też sobie kręcę. Ale zazwyczaj rano.
Zaraz pomaluję paznokcie i nałożę sesę na włosy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 14:50   #3520
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
w jasnych lepiej



Zaliczyłam na 4,5 uff..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 15:04   #3521
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość



Zaliczyłam na 4,5 uff..
gratki


ja siedzę nad etyką
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 15:57   #3522
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość



Zaliczyłam na 4,5 uff..
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
a mi znowu mówi, że wywalić spódnice i spodnie tylko nosić
Nie wiem z powodu jakiego, jakiś super nóg nie mam, ale pewnie spodnie na pupie bardziej dopasowane niż zwykle spódnice i to może powód.

I tak zwykle w spodniach chodzę,ale nie dlatego, żeby się przypodobać ale dlatego, że rzadko znajduję dobrze leżącą spódnicę, już łatwiej mi spodnie kupić.
Musze mieć ołówek/tulipan, w innych prostych wyglądam dziwnie, jakbym wszędzie była taka szeroka jak w biodrach, w dopasowanych bardziej widać, że tak nie jest. Tak samo nie mogę nosić bluzek luźniejszych ściagąnych na dole, +10 kilo.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

malaczarna: a ile masz w udzie?
Nie mam pojecia i nie mam tez miarki zeby moc sie dowiedziec ale na pewno bardzo malo - zobacz na zdjecie ponizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 032.jpg (133,2 KB, 62 załadowań)
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:05   #3523
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość



Zaliczyłam na 4,5 uff..

Gratuluję.

Ja posiedzę jeszcze trochę na wizażu, i uciekam na ćwiczenia..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 16:43   #3524
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez IwonciA_1992 Pokaż wiadomość
Super masz TZ mój to by pewnie pytał mnie 1000000000000 razy czy będe w nich chodziła... bo on twierdzi że mam TYYYYYYYYYYYYYLE butów a tak naprawde to może z 15 par mam wszystkich, choć w sumie facetom wystarcza zazwyczaj kila par...
Mój TŻ ma 2 razy więcej par butów niż ja w ogóle to częściej chodzi na zakupy ubraniowe ode mnie.. Ale kompletnie nie rozumie mojego szału zakupowego w drogerii

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
rossmana jeszcze lubi, ale jak widzi super pharm to mdleje na sam widok

Na zakupy to najbardziej lubię chodzić sama, bo sobie kupię co chcę na spokojnie, z koleżanką jak idę to więcej pogadam niż spojrzę co mam kupić. Już o ubraniach nie wspomnę, zawsze sobie znajdziemy jakieś mankamenty we wszystkim i wracamy tradycyjnie z białymi t-shiratami i dresami i piżamami
A drugiej się znowu prawie wszystko podoba.


A takie uczennicowe to się akurat i mojemu podobają Tzn może do nie do chodzenia po mieście, ale tak prywatnie.

Pamiętam jak u nas wprowadzili w szkole w 3 liceum eleganckie ubieranie się (które ja olewałam, bo mnie wkurzało na maxa) tzn nie były mundurki szyte dla nas, ale wyznaczone co można nosić, to kumpel mojej koleżanki ją cały rok błagał o zdjęcie w mundurku
Oczywiście mu nie wysłała, bo bała się co on będzie przy nim robił. Potem się odezwali po jakimś czasie i nadal pytanie o to zdjęcie
No ja kupiłam taką 'do ludzi', czasem śmigam w niej na uczelnię
Taką 'prywatną' też mam:P
Nie wiem co Ci faceci mają z mundurkami... Chociaż na mnie też faceci w mundurach działają Ale najbardziej lubię mojego TŻ w samuch dżinsach.. No ciacho z niego:l ove:
A na zakupy najczęściej chodzę właśnie z nim, albo z mamą. Jak nie mam kasy to z mamą, bo ktoś musi za mnie płacić:P Chociaż jak chodzę z TŻ to też zazwyczaj wracam z czymś nadprogramowym co on mi kupił... Zauważyłam ostatnio, że mój TŻ wydaje na mnie bardzo dużo kasy...

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Zaliczyłam na 4,5 uff..
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia i nie mam tez miarki zeby moc sie dowiedziec ale na pewno bardzo malo - zobacz na zdjecie ponizej
Masz śliczn nogi Moim zdaniem nie masz za szczupłych a do tego prościutkie
Ostatnio mój założył rurki i po 4 latach zauważyłam jakie ma krzywe nóżki


Wróciłam do domku, dzisiaj pierwszy raz prowadziłam auto z moim K. i powiedział, że jak kupi nowe to będzie mi je zostawiał jak będzie jeździł na delegacje, bo nie będzie się o nie bał
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:01   #3525
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość

Masz śliczn nogi Moim zdaniem nie masz za szczupłych a do tego prościutkie
Ostatnio mój założył rurki i po 4 latach zauważyłam jakie ma krzywe nóżki
Akurat tak stanelam zeby nie bylo widac jakie mam krzywe nogi tak normalnie jak zlacze stopy to miedzy kolanami mam kilka centymetrow przerwy. Moze kiedys sie odwaze pokazac jakies zdjecie na ktorym jestem w szortach czy spodniczce, bo w spodniach ciezko obiektywnie ocenic.
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:12   #3526
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Dzięki dziewczyny

Dodałam na bloga dzisiaj zdjęcia swoich włosów , jakby któraś chciała zobaczyć

Idę zaraz zrobić sobie gorącą kąpiel i poucze się..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:20   #3527
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Dołączę się do Was, może część "doskonałości" na mnie spłynie.
Poszłabym na spacer, takie ładne słońce za oknem, tylko temperatura mnie odrzuca, więc raczej sobie daruję. I pokuję do jutrzejszego egzaminu.
Witamy

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Dodałam na bloga dzisiaj zdjęcia swoich włosów , jakby któraś chciała zobaczyć

Idę zaraz zrobić sobie gorącą kąpiel i poucze się..
Bardzo ładne włosy, widać że o nie dbasz i kompletnie się nie zgadzam, że kolor wygląda nijako. Jak na naturalny jest naprawdę ładny i powinnaś się z niego cieszyć i docenić
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:23   #3528
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Dziewczyny jak kupiłam sobie za ciemny podkład i nie będę go teraz używać może on sobie spokojnie leżeć do wiosny/lata??
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:42   #3529
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kupiłam sobie za ciemny podkład i nie będę go teraz używać może on sobie spokojnie leżeć do wiosny/lata??
Na opakowaniu jest napisane ile może być używany po otwarciu

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Witamy



Bardzo ładne włosy, widać że o nie dbasz i kompletnie się nie zgadzam, że kolor wygląda nijako. Jak na naturalny jest naprawdę ładny i powinnaś się z niego cieszyć i docenić
Dzięki
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 18:48   #3530
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Znów zniknęłam na jakiś czas. A to czasu nie miałam, a to net mi szwankował Mam znów kilkanaście stron do nadrabiania
Ćwiczyć dalej nie ćwiczę Drożdże piję dzielnie... Z pielęgnacji na podstawach jechałam + olej na włosy. Teraz siedzę z olejem na włosach już od 3 godzin (folia, czapka i ręcznik na to) Na noc zdejmę czapkę i folię, a rano zmyję. Poza tym pomalowałam paznokcie na czerwony kolor.
Nadrobię Was troszkę i zrobię sobie peeling mechaniczny i posmaruję buzię acnefanem na noc (u mnie smarowanie acnefanem na noc redukuje wągry)
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:52   #3531
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Dodałam na bloga dzisiaj zdjęcia swoich włosów , jakby któraś chciała zobaczyć

Idę zaraz zrobić sobie gorącą kąpiel i poucze się..
Widac ze zadbane - blyszczace i gladkie sa

Ale dzis u nas zimno. Chcialam isc z tz na spacer na molo, ale w polowie drogi zrezygnowalismy z tego pomyslu, bo mroz strasznie szczypal w poliki i nosy Za to zjedlismy pyszne pierozki a potem ciacho i siedzimy w domku. Ja sie troche pospamowalam a tz gra na konsoli - bardzo leniwa niedziele dzis mamy
Ze spa bylo:
- prysznic, depilacja, zmycie oleju babydreamem i aloesowy balsam mrs. potter's
- peeling buzi, krem hipp, makijaz
- capitavit, gliss kur na koncowki, niestety wlosy musialam podsuszyc
- alterra migdaly&papaja na cialo

Teraz wcinam mussli z jogurtem i leze juz w lozku W sumie moglabym isc juz spac.
Tz dzis pochwalil ze ladnie wlosy mi sie blyszcza i w ogole podejrzanie mi sie przygladal na obiedzie - fajnie ze tak jeszcze ma po prawie 6 latach zwiazku
Mialam sie Was pytac wczesniej ale zapomnialam - co planujecie na Walentynki??
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:52   #3532
nieidealna91
Raczkowanie
 
Avatar nieidealna91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 382
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Akurat tak stanelam zeby nie bylo widac jakie mam krzywe nogi tak normalnie jak zlacze stopy to miedzy kolanami mam kilka centymetrow przerwy. Moze kiedys sie odwaze pokazac jakies zdjecie na ktorym jestem w szortach czy spodniczce, bo w spodniach ciezko obiektywnie ocenic.

E tam, moim zdaniem wyglądają ok

zielone_oko - bardzo ładne masz włosy i kolor ciekawy Ja teraz zamierzam zejść z włosów farbowanych na naturalne i czuje, że przede mna ciężka i długa droga.. Narazie mam jakieś 5 cm odrostu i źle się z nim czuje a co to będzie jak będę miała włosy pół na pół? Dodam że włosy mam za zapięcie stanika i nie zamierzam rezygnować z długości
__________________
Mój BLOG
nieidealna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:56   #3533
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dzisiaj nic nie będzie ze zdjęć, bo kolor nie będzie taki jak naprawdę. Dałam 120zł z farbowaniem i podcięciem końcówek. Ale ta fryzjerka jest na tyle tępa, że nawet mi farby ze skóry nie zmyła Ostatnim razem jak obcinała mi grzywkę, to kazała mi sobie samej zetrzeć włosy z twarzy- nawet mi pędzla nie dała, musiałam się męczyć chusteczką Ale może ja zbyt wiele wymagam
Ja bym drugi raz do takiej fryzjerki nie poszła

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jak tanio
przyzlabym ta farbe na czole, biorac pod uwage ze u mnie dekoloryzacja to 230-300zl, a Ty przeciez masz dlugie wlosy. podciencie koncowek to ok.70zl, chyba ze w takich osiedlowych to sie znajdzie za 50zl. oby dobrze Ci wykonala ten zabieg

pomalowalam paznokcie wibo crocodile cudny jest
zaraz lece wygrzac sie w wannie, umyc wlosy, wypeelingowac, wybalsamowac itp
Ja za ścięcie włosów z myciem i modelowaniem (prostowaniem) płacę w granicach 30-35 zł w małym osiedlowym saloniku, ale powiem Wam, że to jedyna fryzjerka od której wychodzę w pełni usatysfakcjonowana, od innych wychodzę z pytaniem, po co ja tam poszłam i żałuję, że nie umiem cofnąć czasu, a kasy zdecydowanie więcej wydaję
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:56   #3534
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez nieidealna91 Pokaż wiadomość
E tam, moim zdaniem wyglądają ok

zielone_oko - bardzo ładne masz włosy i kolor ciekawy Ja teraz zamierzam zejść z włosów farbowanych na naturalne i czuje, że przede mna ciężka i długa droga.. Narazie mam jakieś 5 cm odrostu i źle się z nim czuje a co to będzie jak będę miała włosy pół na pół? Dodam że włosy mam za zapięcie stanika i nie zamierzam rezygnować z długości
Dzięki
Ja tak chodziłam, było ciężko, trochę się wstydziłam ale wytrwałam

Maala_Czaarna
Co do walentynek nie obchodzimy
__________________
.

Edytowane przez zielone_oko
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:04
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:17   #3535
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
loluska chyba, ze tak, ja mam manie na mocny look przy oprawkach, ale nie jestem minimalistka...
jakim cudem mozesz skakac po 300 razy na poczatek ja 150 maks wyciagne

wiecie moze co sie dzieje z aplpecinem c1, probowalam wszedzi kupic i nigdzie doslownie nigdzie nie ma

w biedrze jest fajny zestw treningowy jakby ktos byl zainteresowany, polecam tez odzywke z timotei z serii eco , zwlaszcza ta z orzechem brazylijskim.

a co do oprawek oto moj najnowszy nabytek
http://www.pupillamagazine.com/fashi...id=moda&cid=44
Ja przez internet zamawiałam. Przez allegro, albo z aptek. U mnie w mieście też nigdzie go nie było (nawet w aptekach)
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:17   #3536
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Dodałam na bloga dzisiaj zdjęcia swoich włosów , jakby któraś chciała zobaczyć
Ładne! I dużo. Mam nadzieję, że moje też się trochę zagęszczą dzięki prowadzonej obecnie kuracji.

Z fryzjerkami to dopiero mam przeboje. Kiedyś zawsze chodziłam do jednej, ale zlikwidowała salon. Obecnie raz tu, raz tam. I jestem w szoku, bo ŻADNA fryzjerka nie potrafi podciąć mi grzywki. Albo jakoś krzywo, albo za krótko, makabra po prostu. Zawsze muszę poprawiać albo co gorsza, podpinać, bo w za krótkiej wyglądam jak w garnku.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:25   #3537
IwonciA_1992
Raczkowanie
 
Avatar IwonciA_1992
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 398
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cudny masz ten
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Dodałam na bloga dzisiaj zdjęcia swoich włosów , jakby któraś chciała zobaczyć

Idę zaraz zrobić sobie gorącą kąpiel i poucze się..
Cudne masz te włosy i naprawde wyglądają na zadbane
ja swoje katowałam już rozjaśniaczami kilka razy a tak wogóle farbuje włosy +/- co 2 miesiące a teraz mam czarne z rudo fioletową grzywką więc znów będzie decolor :/ ale ja i tak nie uiem sie od tego powstrzymać, to moja choroba


Zaraz zmykam do gorącej kąpieli i peelengu kawowego... A później malowanie pazurków, maseczka i depilacja

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ładne! I dużo. Mam nadzieję, że moje też się trochę zagęszczą dzięki prowadzonej obecnie kuracji.

Z fryzjerkami to dopiero mam przeboje. Kiedyś zawsze chodziłam do jednej, ale zlikwidowała salon. Obecnie raz tu, raz tam. I jestem w szoku, bo ŻADNA fryzjerka nie potrafi podciąć mi grzywki. Albo jakoś krzywo, albo za krótko, makabra po prostu. Zawsze muszę poprawiać albo co gorsza, podpinać, bo w za krótkiej wyglądam jak w garnku.
ja mając 18 lat pierwszy raz byłam zadowolona ze swojej fryzury, koloru, poprostu wszystkiego !!! zawsze chodziłam do tej dziewczyny ale raz wyjechała za granice i byłam u dwóch innych i po prostu makabra, później znów wróciła a kilka dni temu znów wyjechała na stałe i co ja mam teraz biedna począć??? chyba zapuszcze ale czy wytrzymam??

Edytowane przez IwonciA_1992
Czas edycji: 2012-01-29 o 19:27
IwonciA_1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:27   #3538
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Ja przez internet zamawiałam. Przez allegro, albo z aptek. U mnie w mieście też nigdzie go nie było (nawet w aptekach)
Kupiłam w Superpharm w Arkadii, ale jakieś pół roku temu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:31   #3539
Maala_Czaarna
Rozeznanie
 
Avatar Maala_Czaarna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 631
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Z fryzjerkami to dopiero mam przeboje. Kiedyś zawsze chodziłam do jednej, ale zlikwidowała salon. Obecnie raz tu, raz tam. I jestem w szoku, bo ŻADNA fryzjerka nie potrafi podciąć mi grzywki. Albo jakoś krzywo, albo za krótko, makabra po prostu. Zawsze muszę poprawiać albo co gorsza, podpinać, bo w za krótkiej wyglądam jak w garnku.
Tez mam ten problem. Czy naprawde fryzjerki nie rozumieja ze chce miec prosta, gesta grzywke bez cieniowania?? zawsze mi jakos tak wytna ze od polowy czola przeswity sa i takie straki tylko wisza Ale ostatnia to juz w ogole przebila wszystko - zrobila mi grzywke trzywarstwowaPosz lam w okularach, wiec jak usiadlam na fotel to sciagnelam je. Mowie babce ze chce prosta do brwi, bez cieniowania (!!) i tylko tyle. Ona na to ze oczywiscie. Jak obcinala to zamknelam oczy (zawsze zamykam jak mi obcinaja grzywke, bo kiedys mi baba obciela rzesy), a poza tym i tak nic bym nie widziala bez okularow. Skonczyla i pyta sie czy ok, no to ja okulary na nos i z daleka patrze no dobrze jest. Zaplacilam, wyszlam, wsiadam do samochodu, przygladam sie dokladnie, a tam 3 warstwy grzywki, przy czym ta najkrotsza ma jakies 4 cm. Zanim mi to odrosnie to kilka miesiecy minie Teraz nosze tylko na bok, albo spinam ale to i tak masakrycznie wyglada. To juz moj tz mnie lepiej obcina...
Maala_Czaarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 19:33   #3540
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.XII

cześć Wam

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Na mnie jak narazie widze to dziala ten tonik a maseczka tez usunela mi wszyskie mikro wloski z nosa i jeszcze ten "zapach"

Ja w week w szkole na zajeciach bede miala oczyszczanie twarzy, ale nie mechaniczne.

Buty sa z Zary http://allegro.pl/zara-woman-biker-a...078564113.html

Kurcze, przypomnialas mi ze w tamta zime kupilam sobie taka futrzana czapke i nie mam pojecia gdzie ona jest musze jutro poszukac
nie podobają mi się takie buty zbyt męskie i masywne

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Dołączę się do Was, może część "doskonałości" na mnie spłynie.
Poszłabym na spacer, takie ładne słońce za oknem, tylko temperatura mnie odrzuca, więc raczej sobie daruję. I pokuję do jutrzejszego egzaminu.
cześć

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
mój nie odróżnia a tyle razy mu tlumaczyłam czym się różnią ostatnio swojej mamie powiedział że na studniówce byłam w białej spódnicy


Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak jak pisałam dodałam do albumu 2 zdjęcia. Ogólnie mój naturalny kolor włosów to taki mysi. Kiedyś miałam ciemniejszy blond a teraz mam te jasne. Sama nie wiem czy dobrze się w nim czuje. Doradzcie mi w którym wyglądam korzystniej
w jaśniejszych lepiej ale wg mnie ten kolor jest ciut za ciepły dla Ciebie

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość



Zaliczyłam na 4,5 uff..
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Gratuluje

Nie mam pojecia i nie mam tez miarki zeby moc sie dowiedziec ale na pewno bardzo malo - zobacz na zdjecie ponizej
moim zdaniem przesadzasz znowu masz normalne szczuplutkie nogi ja też jakiś czas temu żaliłam się nad swoimi, że jak patyko wyglądają w spódnicy... ale do czasu jak zobaczyłam naprawdę WYCHUDZONĄ dziewczynę, wyglądała na chorą, w dodatku jadąc w autobusie obsesyjnie porównywała moje nogi ze swoimi.. aż niefajnie mi się zrobiło, nawet Tż zauważył sytuację i szepnął mi do ucha.. no i przeszło mi

Cytat:
Napisane przez Maala_Czaarna Pokaż wiadomość
Widac ze zadbane - blyszczace i gladkie sa

Ale dzis u nas zimno. Chcialam isc z tz na spacer na molo, ale w polowie drogi zrezygnowalismy z tego pomyslu, bo mroz strasznie szczypal w poliki i nosy Za to zjedlismy pyszne pierozki a potem ciacho i siedzimy w domku. Ja sie troche pospamowalam a tz gra na konsoli - bardzo leniwa niedziele dzis mamy
Ze spa bylo:
- prysznic, depilacja, zmycie oleju babydreamem i aloesowy balsam mrs. potter's
- peeling buzi, krem hipp, makijaz
- capitavit, gliss kur na koncowki, niestety wlosy musialam podsuszyc
- alterra migdaly&papaja na cialo

Teraz wcinam mussli z jogurtem i leze juz w lozku W sumie moglabym isc juz spac.
Tz dzis pochwalil ze ladnie wlosy mi sie blyszcza i w ogole podejrzanie mi sie przygladal na obiedzie - fajnie ze tak jeszcze ma po prawie 6 latach zwiazku
Mialam sie Was pytac wczesniej ale zapomnialam - co planujecie na Walentynki??
ja nie wiem jeszcze bo to zawsze Tż planuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.