Żonki 2009 cz. XXXIV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 13:23   #1471
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:23   #1472
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

hej
u Was też tak zimno?

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
byłam ostatnio u gina na nfz bo coś było nie halo, to kobita policzyła kiedy miałam cytologie w komputerze, jak weszła do tego programu profilaktycznego to wyszło, że mogę dopiero mieć za rok w listopadzie jak miną 3 lata
To dziwne, bo przecież NFZ wszędzie funkcjonuje tak samo i ostatnio minął mi rok od badań w przychodni do której zawsze chodziłam to położna dzwoniła, ale ja robiłam cytologię gdzie indziej na NFZ to kazała donieść tylko wyniki
i zaproszenia ba bezpłatną cytologię przychodzą rok w rok o tej porze

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)jestem zalana w trzy dupy ale na trzeźwo nie ogarniam...
Uuuuu czasem tak trzeba niestety, służę aspiryną

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
(...)India dzisiaj zrobię zdjęcia ciuchów i wrzucę.

Witajcie,

Jedne dopasowane spodnie, marynarka i buty na lekkim obcasie - a faceci szaleją Dostałam już kilka smsów od moich chłopaków, że ślicznie dzisiaj wyglądam. Jak nie wiele im potrzeba Ale za to jak mi dobrze!
Sesesese o to samo co India miałam Ciem prosić
Nonono Gucia szaleje
Masz rację to fajne uczucie czuć się seksi, a jeszcze jak ktoś to dostrzeże to już full opcja

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
A u mnie dzisiaj jeszcze nie pada. Za to jutro ma być szitowo...
Dzisiaj się ubierałam do pracy i ubrałam sukienkę grubą, kozaki i dobrze, że coś mnie tknęło i odsłoniłam okna... a tu się okazło, że słońce Tel mówi, że dzisiaj bezdeszczowo i 20 stopni - także szybko się przebierałam (...)
Przyjdzie i do Ciebie rano o 7 jak wychodziłam do pracy świeciło słonko, a o 12 stałam na przystanku w japonkach pod parasole i zasunięta pod szyję - byłam generalnie atrakcją

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
(...)co macie dzisiaj na obiad? Bo u mnie pomysłów brak. Myślę o tej zupie cytrynowej.... ale nie mam weny.
Braciszek zrobił kęski kurczaka z ryżem, surówkę dałam od siebie, także my pojedliśmy gorzej z mężem

Jadę do biblioteki oddać księgi, czytałam Klub Matek swatek i średnio mi się podobał

Katuniu udanego weseliska
__________________
05.09.2009

Edytowane przez aniaaa84
Czas edycji: 2012-09-19 o 13:24
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:26   #1473
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Na prawdę? Dziwnie tylko z tego względu, że trzeba obligować gości do wzięcia sobie wolnego w pracy,a nie każdy chętne. Chociaż z drugiej strony jak ktoś ma być to i urlop mu w tym nie przeszkodzi. A dodatkowo przez weekend można odpocząć. Widzę plusy

Jajo w śmietanie robię tak, do rondelka wlewam troszkę wody (tak z pół szklanki, może minimalnie więcej) i rozpuszczam w tym albo troszkę kostki rosołowej, albo daje wegete. Kiedy się chwilkę pogotuje to dokładam śmietanę z mąką (śmietany ok 3łyżek, oczywiście wcześniej dodaję do niej też troszkę gotującego się wywaru, żeby nie było grudek) i gotuję. Daję na średni ogień i do gotującego się płynu wbijam jajka i zostawiam żeby się ścieły. Raz na jakiś czas je łyżką podważam żeby się nie przychwyciły i tyle Może być żółtko na twardo a może też być na miękko. Jak kto lubi. I podaję oczywiście z tłuczonymi ziemniakami i tym sosikiem

Przepis mojej babci, pipry nad piprami ale uwielbiam
dokladnie jak ktos wie wczesniej to nie ma problemu z wolnym

ciekawy przepis z tym jajem, rozumiem ze jajka wbija sie swieze? bo my robimy jaja w sosie koperkowym ale to jajka gotuje sie osobo
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:31   #1474
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

gosia oj gosia, chcialabym nie pracowac by sie konto samo uzuplenialo.

ale po poludniu chyba pojade znowu na zakupy, upatrzylam sobie buty w ccc i chyba je pojade zmierzyc
2 i 3 od lewej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0363.jpg (74,3 KB, 23 załadowań)
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:35   #1475
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość

dziś mnie rozbrajacie
do godziny 14.00 co druga była na zakupach
Madzia wysłała męża na spacer

czy wy w większości nie pracujecie?

no ja dziś jeszcze zdycham, ale ogólnie w mój dzień nie ma gdzie szpilki wetknąć.
7:30 wychodzę do pracy
8:30-16:30 w pracy
18:00 docieram do domu bo w korkach
20:00 kładę małą spać i dopiero mam chwilę na obiad czy inne sprawy domowe
ja tam nigdzie nie byłam,. Byłam/ jestem w pracy. i nie zauważyłam, żeby duża część nas była na zakupach...

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość


Sesesese o to samo co India miałam Ciem prosić
Nonono Gucia szaleje
Masz rację to fajne uczucie czuć się seksi, a jeszcze jak ktoś to dostrzeże to już full opcja



Przyjdzie i do Ciebie rano o 7 jak wychodziłam do pracy świeciło słonko, a o 12 stałam na przystanku w japonkach pod parasole i zasunięta pod szyję - byłam generalnie atrakcją



Braciszek zrobił kęski kurczaka z ryżem, surówkę dałam od siebie, także my pojedliśmy gorzej z mężem
Ana postaram się dzisiaj zrobić jakieś zdjecie i wrzucę
Tak, komplementy są super, fakt, że ja się szybko peszę, później sobie mówię, że na pewno źle wyglądam i tak na prawdę to oni się ze mną śmieją i że na pewno muszę być gdzieś brudna, skoro ktoś się za mną obejrzał na ulicy... ale u mnie to norma

A Ty widzę dzisiaj poszalałaś w tych japonkach Wiem, że przylezie ten deszcz, oby do 16, albo jak już dotrę do domu

obiad pycha! Tylko kurczak mi ostatnio nie podchdozi... a potrzebuję zrobić coś lekkiego, bo mąż późno wraca z pracy... problemy!

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
dokladnie jak ktos wie wczesniej to nie ma problemu z wolnym

ciekawy przepis z tym jajem, rozumiem ze jajka wbija sie swieze? bo my robimy jaja w sosie koperkowym ale to jajka gotuje sie osobo
Tak, jajka wbija się świeże (trzeba tylko w niewielkiej ogleglości od siebie je wbijać, żeby się nie złoczyły. ja jednorazowo robię ok 2-3) i one w tym sosie się gotują (coś jak jajka w koszulkach). ja bardzo lubię - dla mnie smak dzieciństwa. TŻ też zasmakowało

A tak jak Ty robie jajka ale w sosie musztardowym, z wiadomych względów, koperek ble!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:39   #1476
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Uuuu, zrobić Ci pobudkę?


Jedne dopasowane spodnie, marynarka i buty na lekkim obcasie - a faceci szaleją Dostałam już kilka smsów od moich chłopaków, że ślicznie dzisiaj wyglądam. Jak nie wiele im potrzeba Ale za to jak mi dobrze!
pobudkę to mogłam ci ja zrobić
a musisz szałowo wyglądać

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
no w końcu! Bo już mi się nudziło samej!
laskiiii ;D dolatuje

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Kliwia muszę gdzieś ten sklep (pepco) odwiedzić. Z tego co widzę to mają tam wszystko od ramek, przez ubrania... a ja tam jeszcze nie byłam!
a tychach!
ja jestem w nim zakochana

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
U mnie dziś pierogów cz.II

Pogoda barowa, jest przeokropnie Pada od rana i nawet na chwilkę nie przestaje
u mnie tez targiczna pogoda, leje cały czas!
a jeszcze jutro piknik..nie wiem co z niego będzie...

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
Uuuuu czasem tak trzeba niestety, służę aspiryną
spoko spoko
tylko pragnienie było wielkie
ale było warto




żyje,
popiłam wczoraj z laskami, poszłam rano do pracy z takim pragnieniem że awaria...
nigdy wiecej naszczęscie głowa nie bolała, ale piłam co chwile

ale warto było ;D
po raz wtóry się przekonałam ze wspólny wróg (poprzednia pani dyr) połączył nas na amen! jesteśmy tak mega różne a siebie uwielbiamy! idealnie się dopełniamy!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:47   #1477
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 13:55   #1478
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
cześć kobitki



oj nie muszę sobie wyobrażać ostatnio na weselu wodzirej przebrał się za laskę i w takich bucikach wywijał, że ho ho. Potem okazało się, że kiedyś tańczył w balecie.



oj jest jest



kochana zdrówka życzę
właśnie utwierdzasz mnie w przekonani, że coś jest w powietrzu
ja wieczorem kiepsko się czułam, bolał mnie brzuch i miałam mdłości. O koło 21 poszłam spać, a o 24 nie zdążyłam dotrzeć do łazienki. Dwie godziny mnie trzymało. Już myślałam, że żołądek pusty, a o 5 rano powtórka z rozrywki. Na szczęście już krócej. Dziś cały dzień w łóżku tylko o herbacie i po południu 38,2. Mąż po powrocie z pracy zaaplikował mi aspirynę i trochę spadło do 37,3 i kazałam sobie ugotować makaronu, więc chyba poprawa. A już się bałam boreliozy bo na urlopie miałam kleszcza.



A ja kocham jeździć. Pierwszy mój długi wypad z Warszawy nad morze ze znajomymi na 2 samochody był chyba na 2 lata od zrobienia prawka, potem do Zakopanego powrót był hardcorowy, bo strasznie sypał śnieg, a na wysokości Radomia nie dość, że nic nie było widać przez zamieć i mgłę, to jeszcze nie odśnieżyli i samochód się trochę kopał. Teraz mąż jeździ w dłuższe trasy, bo ja zawsze córcią z tyłu.
GPS`u nie uznaję, bo to ja od podstawówki za niego robiłam, jak z rodzicami jeździliśmy po 2 miesiące po całej europie. Ja i mapa to był najlepszy GPS. Kiedyś jak jeden dzień chorowałam w drodze to mama pilotowała i zamiast w Niemczech pojechać na północ pojechaliśmy ze 100km na południe
ja tez lubie jezdzic walilam juz wieksze trasy, ale zawsze z mezem u boku... chodzi mi o to ze duzo spokojniej mi sie jedzie gdy wiem ze obok siedzi moj maz i jak bedzie jakas awaria to jestesmy we dwojke a tak to mam fobie ze zaraz mi kolo trzasnie a ja sama na drodze i nie mam sily by wymienic wiec tam zakwitne a teraz jechalam kompletnie sama...w dodatku w de mamy tylko 1 auto wiec w razie w... maz nawet nie mialby czym pospieszyc mi na ratunek

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
napiszę do niej



Faktycznie intensywny czas teraz za Wami. A co się stało, że ze znajomymi się poprztykaliście?

Gratuluję jazdy samochodem!



nie znalam tego sklepu wcześniej. Ale spodnie są z Crossa.



brawo! Jesteś Miszczem!



Uuuu, zrobić Ci pobudkę?

India dzisiaj zrobię zdjęcia ciuchów i wrzucę.

Witajcie,

Jedne dopasowane spodnie, marynarka i buty na lekkim obcasie - a faceci szaleją Dostałam już kilka smsów od moich chłopaków, że ślicznie dzisiaj wyglądam. Jak nie wiele im potrzeba Ale za to jak mi dobrze!
wrzuc fotke

poprztykalismy sie to moze za duzo powiedziane wkurzylam sie na nich bo chcieli abym im zostawila klucze do mieszkania i mowie im ze nie ma sprawy ale ze o 12.40 przychodze z kursu i zeby byli w domu bo nie bede miala jak wejsc do mieszkania, a poza tym musimy szybko zrobic jesc i jechac na lotnisko... nio to oni ze ok, po czym przychodze do domu a dom zamkniety na glucho... dzwonie do mojego meza, on do kolegi i okazuje sie, ze oni nic nie wiedzieli... no kurde... nio i chyba o 13 sie doczolgali (ja stalam pod drzwiami) i daja mi klucze i mowia ze oni jeszcze ida do sklepu... wiec poczulam sie jak sluzaca bo nie dosc ze dopiero co przyszlam ze szkoly i stalam pod drzwiami to jeszcze musialam na szybko robic im obiad i martwic sie o to ze nie zdazymy... a oni mieli to w tylku i poszli sobie po miescie pochodzic... przyszli na gotowe... staralam sie nie dac po sobie poznac ze sie wkurzylam, bo w sumie moze to i ☠☠☠☠☠☠☠a i nie chcialabym przez to stracic znajomych (to kolega mojego tzta wiec potem bedzie ze przez zone sie juz nie koleguja... chociaz moj tz tez stwierdzil ze nieladnie sie zachowali) w kazdym razie razem z tztem zgodnie stwierdzilismy ze mamy dosc gosci w domu na dlugi czas jeszcze tylko tata z siostra tzta przyjezdzaja w pazdzierniku i zamykamy nasz hotel.

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
u mnie tez okropnie zimno brrr
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:58   #1479
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
pobudkę to mogłam ci ja zrobić
a musisz szałowo wyglądać




laskiiii ;D dolatuje


a tychach!
ja jestem w nim zakochana


u mnie tez targiczna pogoda, leje cały czas!
a jeszcze jutro piknik..nie wiem co z niego będzie...


spoko spoko
tylko pragnienie było wielkie
ale było warto




żyje,
popiłam wczoraj z laskami, poszłam rano do pracy z takim pragnieniem że awaria...
nigdy wiecej naszczęscie głowa nie bolała, ale piłam co chwile

ale warto było ;D
po raz wtóry się przekonałam ze wspólny wróg (poprzednia pani dyr) połączył nas na amen! jesteśmy tak mega różne a siebie uwielbiamy! idealnie się dopełniamy!
Martuś czy szałowo to nie wiem ale podobam się sobie co się rzadko zdarza

Dobrze, że bedziesz na sabacie. Za miesiąc Ktosia dołączy i w końcu będzie normalnie

Szaleństwo czasem jest potrzebne! Wiem, że później jest kacor moralny w pracy no ale cóż... czasem trzeba (jest taka knajpa w krk - uwielbiam )

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rossi siostro!

ja tam mam nadzieje, że CIebie w przyszłym miesiącu nie będzie!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:58   #1480
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Kurcze nie wiem czy tu jest wiekszy wybor butow w deichmanie czy ostatnio maja jakas mega kolekcje ale jak mi sie tam prawie nigdy nic nie podobalo, tak teraz wykupilabym pol sklepu... ostatnio na wystawie wypatrzylam takie piekne czerwone kozaki... i do tego piekna czerwona torebke... niestety bylo to w innym miescie i sklep byl zamkniety, ale musze je miec
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:00   #1481
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Samba nie dziwie się, że się wkurzyłaś... nie ładnie z ich strony!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:10   #1482
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:18   #1483
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

a jakies fotki ze spotkan byscie pokazaly, spotykacie sie i nic nie relacjonujcie szczegolow buu


samba a ja bym tam na glos powiedziala co sobie mysle
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:22   #1484
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Ooo w tych butach sie zakochalam, w tych czerownych + ta torebka do tego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (114,3 KB, 41 załadowań)
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:26   #1485
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

gdzie takie kozaki skorkowe za 90zl mozna kupic?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:27   #1486
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Samba nie dziwie się, że się wkurzyłaś... nie ładnie z ich strony!
Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
a jakies fotki ze spotkan byscie pokazaly, spotykacie sie i nic nie relacjonujcie szczegolow buu


samba a ja bym tam na glos powiedziala co sobie mysle
mysle ze moja mina i tak wiekszosc zdradzila, jakkolwiek nie chcialabym tego ukryc juz bylam i tak zla jak stalam pod drzwiami wlasnego domu, a jeszcze jak uslyszalam ze nic nie wiedzieli i ze przyszli tylko dac mi klucze i ida dalej to mialam zamiar dac im kanapki na droge i niech ida na pociag... bo ja sie spiesze ze szkoly, nie chce zeby glodni jechali, nawet nie siadlam tylko w biegu obiad robic bo kolo 14 musielismy juz wyjezdzac, a oni to maja w d nio ale jakbysmy nie zdazyli na samolot to jeszcze my bysmy mieli problemy i gosci dluzej w domu, wiec musialam ich odwiezc

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
gdzie takie kozaki skorkowe za 90zl mozna kupic?
to jest niestety Euro kochana
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:27   #1487
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość



czy wy w większości nie pracujecie?
ja za niedługo kończę macierzyński

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość

To dziwne, bo przecież NFZ wszędzie funkcjonuje tak samo i ostatnio minął mi rok od badań w przychodni do której zawsze chodziłam to położna dzwoniła, ale ja robiłam cytologię gdzie indziej na NFZ to kazała donieść tylko wyniki
i zaproszenia ba bezpłatną cytologię przychodzą rok w rok o tej porze

ja dostałam raz zaproszenie, a do gina chodzę raz czy dwa razy na rok i nie robią ciągle cytologii

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem czy tu jest wiekszy wybor butow w deichmanie czy ostatnio maja jakas mega kolekcje ale jak mi sie tam prawie nigdy nic nie podobalo, tak teraz wykupilabym pol sklepu... ostatnio na wystawie wypatrzylam takie piekne czerwone kozaki... i do tego piekna czerwona torebke... niestety bylo to w innym miescie i sklep byl zamkniety, ale musze je miec
Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Ooo w tych butach sie zakochalam, w tych czerownych + ta torebka do tego
oj ty niedobra
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:28   #1488
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

samba hahaha a nie zauwazylam hahahaha
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:31   #1489
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Gosia a mialam Cie jeszcze spytac czym zajmowali/zajmują się twoi rodzice, że tak dużo podróżowałaś w dzieciństwie?

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
samba hahaha a nie zauwazylam hahahaha
no bo w sumie nigdzie nie jest napisane jak ktos w pore nie skojarzy, że jestem w de, lub, że coś nieprawdopodobnie tanie te buty to można się nabrać
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 14:37   #1490
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

ja po prostu zapomnialam ze Ty teraz siwatowa i mieszkasz za granica
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:40   #1491
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja po prostu zapomnialam ze Ty teraz siwatowa i mieszkasz za granica
hahaha dobre
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:57   #1492
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

hej wam.....

odwieczny dylemat kobiety

nie mam sie w co ubrać na wesele... znaczy mam kieckę i buty i to by było na tyle....

na góre nic nie mam
białego nei zaloże, czarnego tym bardziej
...
beznadzieja:/
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:32   #1493
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
a tak to mam fobie ze zaraz mi kolo trzasnie a ja sama na drodze i nie mam sily by wymienic wiec tam zakwitne
też miałam ale już to przeżyłam chyba w 8m ciąży :P jakiś kilometr do domu mi został a tu kapeć. W bagażniku rozmrażające się zakupy, upał jak diabli. Chyba ze 3 facetów chciało mi koło zmieniać Ale mąż blisko pracował i już był w drodze. A jak dotarł to się okazało, że w zapasowym też kapeć

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Ooo w tych butach sie zakochalam, w tych czerownych + ta torebka do tego
co to za sklep?
dla mnie te leżące kozaczki
ale czy te ceny to na pewno w złotówkach?


Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Gosia a mialam Cie jeszcze spytac czym zajmowali/zajmują się twoi rodzice, że tak dużo podróżowałaś w dzieciństwie?
mama nie pracowała odkąd się urodziłam, a tata od lat ma mały zakład tapicerski max 1-2 pracowników (choć od lat już sam) Jak byłam malutka to jeździliśmy z przyczepą na miesiąc do Bułgarii, a jak otworzyli granice na zachód to na miesiąc lub dwa po całej Europie. Mieliśmy busa w którym tata zrobił szafki i rozkładane spanie na 3 osoby i nie potrzebne były nam hotele. Czasem jakiś kemping, częściej noclegi na parkingach lub pod marketami, co by rano jakaś łazienka była. I tak w zasadzie przez całą szkołę podstawową. Przed wyjazdem wymyślaliśmy trasę, a i tak w trakcie wychodziły jakieś modyfikacje, zależnie gdzie nam się podobało zatrzymać na dłużej a gdzie nie.

I powiem, że zaszczepili mi bakcyla podróży i to samo chcemy teraz przekazać naszej córce. Świat jest zbyt piękny by siedzieć tylko w domu.

Jak byłam mała, to przerażało mnie to, że niektóre moje koleżanki, których rodziców było stać na wakacje, cały rok siedziały w domu. Przez co jedyną drogę jaką znały to z domu do szkoły, a 3 przystanki dalej to nawet pod koniec podstawówki (8 klas) bały się ruszyć, że się zgubią.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

tak mi właśnie coś świtało, że te butki to z DE zwłaszcza jak na górze widać ceny po 34 :P
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:45   #1494
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
też miałam ale już to przeżyłam chyba w 8m ciąży :P jakiś kilometr do domu mi został a tu kapeć. W bagażniku rozmrażające się zakupy, upał jak diabli. Chyba ze 3 facetów chciało mi koło zmieniać Ale mąż blisko pracował i już był w drodze. A jak dotarł to się okazało, że w zapasowym też kapeć



co to za sklep?
dla mnie te leżące kozaczki
ale czy te ceny to na pewno w złotówkach?




mama nie pracowała odkąd się urodziłam, a tata od lat ma mały zakład tapicerski max 1-2 pracowników (choć od lat już sam) Jak byłam malutka to jeździliśmy z przyczepą na miesiąc do Bułgarii, a jak otworzyli granice na zachód to na miesiąc lub dwa po całej Europie. Mieliśmy busa w którym tata zrobił szafki i rozkładane spanie na 3 osoby i nie potrzebne były nam hotele. Czasem jakiś kemping, częściej noclegi na parkingach lub pod marketami, co by rano jakaś łazienka była. I tak w zasadzie przez całą szkołę podstawową. Przed wyjazdem wymyślaliśmy trasę, a i tak w trakcie wychodziły jakieś modyfikacje, zależnie gdzie nam się podobało zatrzymać na dłużej a gdzie nie.

I powiem, że zaszczepili mi bakcyla podróży i to samo chcemy teraz przekazać naszej córce. Świat jest zbyt piękny by siedzieć tylko w domu.

Jak byłam mała, to przerażało mnie to, że niektóre moje koleżanki, których rodziców było stać na wakacje, cały rok siedziały w domu. Przez co jedyną drogę jaką znały to z domu do szkoły, a 3 przystanki dalej to nawet pod koniec podstawówki (8 klas) bały się ruszyć, że się zgubią.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

tak mi właśnie coś świtało, że te butki to z DE zwłaszcza jak na górze widać ceny po 34 :P
nioo tylko, ze wiesz w polsce mezczyzni to mezczyzni a tutaj to juz nie raz widzielismy przy drodze auto z peknietym kolem i pana w kamizelce odblaskowej czekajacego na pomoc drogowa

w polsce przy zakupie oc wybralam sobie opcje ubezpieczenia na wypadek peknietej opony... zwlaszcza ze przez ostatni rok maz byl w niemczech wiec w razie w... by mi nie pomogl... niby obejmuje to cala europe (czy swiat nie pamietam dokladnie), ale nie wiem ile czasu by trwalo to wezwanie pomocy mam nadzieje ze nie przyjdzie mi nigdy probowac

fajnie mialas z tymi podrozami chociaz ktos musi lubiec takie zycie.. ja chyba jestem zbyt wygodnicka na przyczepe i mycie sie w markecie ale pewnie kawal swiata objechalas dzieki temu a powiedz mi nikt sie nie doczepial do was na tych parkingach? bo moj maz mi kiedys mowil ze taka typowa przyczepa campingowa to sie nie mozna na parkingu zatrzymac i tam spac...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:15   #1495
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

India dzisiaj zrobię zdjęcia ciuchów i wrzucę.

Witajcie,

Jedne dopasowane spodnie, marynarka i buty na lekkim obcasie - a faceci szaleją Dostałam już kilka smsów od moich chłopaków, że ślicznie dzisiaj wyglądam. Jak nie wiele im potrzeba Ale za to jak mi dobrze!
OK, czekam a facetom rzeczywiscie niewiele trzeba, ale miło z ich strony, że zauważają takie zmiany

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
czesc

Pojechalam kupic sobie zakiet i buty a wrocilam z niczym gryyy
no dobra kolczyki kupilam do sukienki na poprawiny-jutro ruszamy na wesele
Wieczorem jestem umowiona z fryzjerka i scinam na boba i sie boje bo nie ma mojej fryzjerki i umowilam sie z kolezanka ktora mnie dawno temu obcinala ale nigdy nie na boba-zobaczymy
Kiecki na wesele juz naszykowane, ide prasowac koszule dla moich mezczyzn
na pewno bedzie pieknie, boby sa fajne

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

żyje,
popiłam wczoraj z laskami, poszłam rano do pracy z takim pragnieniem że awaria...
nigdy wiecej naszczęscie głowa nie bolała, ale piłam co chwile

ale warto było ;D
po raz wtóry się przekonałam ze wspólny wróg (poprzednia pani dyr) połączył nas na amen! jesteśmy tak mega różne a siebie uwielbiamy! idealnie się dopełniamy!
no i takie spotkania są cudne

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
poprztykalismy sie to moze za duzo powiedziane wkurzylam sie na nich bo chcieli abym im zostawila klucze do mieszkania i mowie im ze nie ma sprawy ale ze o 12.40 przychodze z kursu i zeby byli w domu bo nie bede miala jak wejsc do mieszkania, a poza tym musimy szybko zrobic jesc i jechac na lotnisko... nio to oni ze ok, po czym przychodze do domu a dom zamkniety na glucho... dzwonie do mojego meza, on do kolegi i okazuje sie, ze oni nic nie wiedzieli... no kurde... nio i chyba o 13 sie doczolgali (ja stalam pod drzwiami) i daja mi klucze i mowia ze oni jeszcze ida do sklepu... wiec poczulam sie jak sluzaca bo nie dosc ze dopiero co przyszlam ze szkoly i stalam pod drzwiami to jeszcze musialam na szybko robic im obiad i martwic sie o to ze nie zdazymy... a oni mieli to w tylku i poszli sobie po miescie pochodzic... przyszli na gotowe... staralam sie nie dac po sobie poznac ze sie wkurzylam, bo w sumie moze to i ☠☠☠☠☠☠☠a i nie chcialabym przez to stracic znajomych (to kolega mojego tzta wiec potem bedzie ze przez zone sie juz nie koleguja... chociaz moj tz tez stwierdzil ze nieladnie sie zachowali) w kazdym razie razem z tztem zgodnie stwierdzilismy ze mamy dosc gosci w domu na dlugi czas jeszcze tylko tata z siostra tzta przyjezdzaja w pazdzierniku i zamykamy nasz hotel.



u mnie tez okropnie zimno brrr
Sambuś nie dziwie się, że miałas nerwa ale na szczescie juz po wszystkim

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem czy tu jest wiekszy wybor butow w deichmanie czy ostatnio maja jakas mega kolekcje ale jak mi sie tam prawie nigdy nic nie podobalo, tak teraz wykupilabym pol sklepu... ostatnio na wystawie wypatrzylam takie piekne czerwone kozaki... i do tego piekna czerwona torebke... niestety bylo to w innym miescie i sklep byl zamkniety, ale musze je miec
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:18   #1496
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

dziewczyny poleccie mi jakis dobry tusz do rzęs
musi dobrze rozczesywać rzęsy i może wydłużać.....

ale mam wymagania
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:24   #1497
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Kliwia bardzo ładne ramki.

Katunia mam nadzieję, ze będziesz zadowolona z fryzjera.

Gosiu na ja nie pracuję - do końca roku A mąz ma dziś pierwszą nockę więc od 20 - 7 .

A ja już w domku. Mąż świetnie sobie poradził. Mała była 3 godziny z nim na spacerze i nawet nie płakała bo jak się budziła, to on jej robił głupie miny, Maja się śmiała i tyle wytrzymała Jestem zazdrosna Mleczko odciągnięte im wystarczyło, więc nie musiał mi jej przynosić.

A ja w nowych włosach czuję sie bosko Nie mam jasnych zupełnie, bo chciałam ciepły kolor z refleksami. Ale mam tak ścięte, że kucyka sie już nie da zrobić.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:30   #1498
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
fajnie mialas z tymi podrozami chociaz ktos musi lubiec takie zycie.. ja chyba jestem zbyt wygodnicka na przyczepe i mycie sie w markecie ale pewnie kawal swiata objechalas dzieki temu a powiedz mi nikt sie nie doczepial do was na tych parkingach? bo moj maz mi kiedys mowil ze taka typowa przyczepa campingowa to sie nie mozna na parkingu zatrzymac i tam spac...
to nie do końca tak
z przyczepą jeździliśmy do Bułgarii na kemping, a potem po europie już busem. Ale wiele przyczep jeździ do dziś i nikt się nie czepia. Chodziło mi to takie parkingi jak np. w Niemczech przy autostradzie. Tam śpi każdy od osobówki po tira. We Francji omijaliśmy autostrady to i na zwykłych przydrożnych parkingach spaliśmy. Czasem na jakiejś promenadzie przy plaży. W północnej Francji w małych miasteczkach są czasem parkingi przy kościele oznaczone jako nocleg dla kampera, a obok są otwarte całą dobę toalety. Najfajniej jest rano jak taki parking potrafi się zamienić w targ warzywny :P
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:42   #1499
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kliwia bardzo ładne ramki.

Katunia mam nadzieję, ze będziesz zadowolona z fryzjera.

Gosiu na ja nie pracuję - do końca roku A mąz ma dziś pierwszą nockę więc od 20 - 7 .

A ja już w domku. Mąż świetnie sobie poradził. Mała była 3 godziny z nim na spacerze i nawet nie płakała bo jak się budziła, to on jej robił głupie miny, Maja się śmiała i tyle wytrzymała Jestem zazdrosna Mleczko odciągnięte im wystarczyło, więc nie musiał mi jej przynosić.

A ja w nowych włosach czuję sie bosko Nie mam jasnych zupełnie, bo chciałam ciepły kolor z refleksami. Ale mam tak ścięte, że kucyka sie już nie da zrobić.
foto machen bitte :P

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
to nie do końca tak
z przyczepą jeździliśmy do Bułgarii na kemping, a potem po europie już busem. Ale wiele przyczep jeździ do dziś i nikt się nie czepia. Chodziło mi to takie parkingi jak np. w Niemczech przy autostradzie. Tam śpi każdy od osobówki po tira. We Francji omijaliśmy autostrady to i na zwykłych przydrożnych parkingach spaliśmy. Czasem na jakiejś promenadzie przy plaży. W północnej Francji w małych miasteczkach są czasem parkingi przy kościele oznaczone jako nocleg dla kampera, a obok są otwarte całą dobę toalety. Najfajniej jest rano jak taki parking potrafi się zamienić w targ warzywny :P
niooo na pewno musialo to byc fajne i masz dzieki temu wiele wspomnien jak bylam mala to moj tata mial hurtownie dywanow i czasem jak mialam wakacje czy jakies inne wolne to jechalam z nim z tymi dywanami w polske jak wracalismy to przewaznie spalam na pace na dywanach, a czesto tez jezdzilismy przy okazji gdzies nad jeziorko lub w jakies inne miejsca warte zobaczenia...
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:46   #1500
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXIV

Gosiu pamiętam jak planowałaś tę podróż

Samba poproszę męża aby mi jakąś fotke cyknął i wrzucę potem.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.