wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 17:40   #571
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,




Super,że spotkanie się udało i sto lat dla synka
Termin na 2 sierpnia, więc do planowanego lekko ponad 7 tygdni

Twin
dla synka



Tydzień rozłąki to długo przy takim malutkim dziecku.Nie dziwię ci się, że strasznie tęskniłaś.Wyjazdu zazdroszczę

Emilko
wasz plan wakacyjny też super jak ja uwielbiam wyjeżdżać na wakacje
To możesz rodzić w dniu mojego ślubu (3). obie sie bedziemy stresować.
ale mówisz że to już tylko 7 tygodni
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 18:16   #572
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Ceny nie zachęcają, to fakt, zwłaszcza, że jeszcze sporo trzeba doliczyć na wstępy, ale ogólnie tak jest z objazdówkami...
Z drugiej strony postanowiliśmy, że to pewnie ostatnie wakacje przed zmianą priorytetów więc może warto zaszaleć.
Hotel Playabonita mi się właśnie spodobał

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------



Ja też i planować- to nasze hobby z TŻtem.

Gosiu, poczytałam o Twojej aktywności - fajnie!
Ciąża mnie przeraża, a takie relacje jak Twoja, trochę uspokajają.

Jak byłaś aktywna przed ciążą to możesz taka pozostać (no chyba, że tak jak Hania pisze ciąża jest zagrożona).Nie jest źle myślę,że na końcu się dłuży, ale nie przyspiszysz

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tym bardziej że tak szybko się rozwija i przez tydzień wiele mnie ominęło. Ostatnio nauczyła się z dziadkiem śpiewać Panie Janie Ogólnie gada jak nakręcona. Cały czas mnie to szokuje

Nadgonisz...z dzieckiem do dopiero frajda. Ja chyba w lipcu zarezerwuję na październik Teneryfę albo Fuertę.


Warto, warto. Ja żałuję że nie polecieliśmy gdzieś dalej..no ale zawsze priorytetem były narty. Po tajlandiach polatamy po czterdziestce

Daj spokój- ciąża to nie choroba. Jeśli oczywiście nie jest zagrożona. Ja byłam aktywna do ostatniego dnia przed porodem.
taka mała rzecz, a cieszy
Na Teneryfę z rodziną chcesz jechać?

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
To możesz rodzić w dniu mojego ślubu (3). obie sie bedziemy stresować.
ale mówisz że to już tylko 7 tygodni
Wolałabym z tydzień szybciej urodzić (ale to nie koncert życzeń ) Możliwe,że gdy ty będziesz się malować i czesać ja będę miała w głębokim poważaniu swój makijaż i fryzurę
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 19:38   #573
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie mogę się ogarnąć po tym zlocie, oglądam zdjęcia i chcę tam wrócić hehe. Jestem niedospana, maluchy nie dają odespać dwóch zarwanych nocy ale powoli wracam o rzeczywistości.

Wczoraj moje młodsze ziecko skończyło roczek. Jestem w szoku, że to tak szybko minęło W poprzednim roku byłam na zlocie z brzuchem pod sam nos a teraz ten brzuch zasuwa po całym mieszkaniu
Wszystkiego najlepszego dla synka Leci ten czas niesamowicie szybko

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość

Pochwalę się Wam, że od 3 tygodni moje dziecko na dzień jest odpieluchowane.
Gratulacje, mój też mamy pieluchę na dzień z głowy, od razu lepiej ( i taniej)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
W sumie powrót do planów hiszpańskich... Jednak teraz rozważamy zwiedzanie + wypoczynek (7+7) - z biurem, żeby jednak nie musieć się tak "naorganizować" jak w ubiegłym roku (choć pewnie byśmy się zdecydowali jechać na własną, gdybyśmy mieli współtowarzyszy na podróż samochodem, ale nie mamy...), druga połowa sierpnia.
Rozważamy "Dookoła Hiszpanii" RT...
Co sądzisz? No i szukamy też hotelu na wypoczynek...
Super plan

Ja się zastanawiam czy znalazłabym nocleg na ostatnią chwilę gdzieś za granicą Tz na razie wie że urlop prawdopodobnie w sierpniu, ale kiedy i ile to już szef nie mówi
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2013-06-11 o 19:42
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 19:44   #574
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Jak byłaś aktywna przed ciążą to możesz taka pozostać (no chyba, że tak jak Hania pisze ciąża jest zagrożona).Nie jest źle myślę,że na końcu się dłuży, ale nie przyspiszysz

taka mała rzecz, a cieszy
Na Teneryfę z rodziną chcesz jechać?
No ten koniec dłuzy się bardzo..najgorzej jak dziecko na pęcherz zaczyna mocno cisnąć- w nocy nie ma spania.

Każda mała rzecz cieszy, każda nowa minka, ruch rączkami jak tańczy. Jezuuu jak ja marzyłam na tej Majorce żeby te małe rączki mnie przytuliły , żeby jej zapach poczuć...za mężem się tak nie tęskni. Nawet w fazie totalnego pierwszego zabujania.

Chcę na teneryfę z rodziną- ale do spokojnego hotelu zdala od głośnych kurortów. Mam już od dawna hotel wybrany. Robiłam ranking wśród koleżanek z pracy która wyspa najfaniejsza- wygrała Teneryfa.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 07:59   #575
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Haniu, który hotel i gdzie??

Moje dziecię nie używa już pieluch w ogóle, nawet w nocy Dość późno wzięłam się za odpieluchowywanie, ale jak już zaczęłam, to młoda przestawiła się dosłownie w 2 dni.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:40   #576
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Haniu, który hotel i gdzie??

Moje dziecię nie używa już pieluch w ogóle, nawet w nocy Dość późno wzięłam się za odpieluchowywanie, ale jak już zaczęłam, to młoda przestawiła się dosłownie w 2 dni.

O, a w nocy budzi się jak chce czy po prostu nie siusia?
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:48   #577
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Moje dziecię nie używa już pieluch w ogóle, nawet w nocy Dość późno wzięłam się za odpieluchowywanie, ale jak już zaczęłam, to młoda przestawiła się dosłownie w 2 dni.
super

ale mamy juz "duze" dzieci

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
O, a w nocy budzi się jak chce czy po prostu nie siusia?
pytanie nie do mnie ale napisze moja przed snem robi siku a potem spi cala noc bez wstawania chyba ze przed spaniem wypije duzo to wtedy budzi sie w nocy, wysika sie i idzie spac dalej
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 08:49   #578
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć.

Niu, spóźnione życzenia dla Dawidka! Ale czas leci.
Pokaż jakieś zdjęcia dzieciaków

Haniu, zazdroszczę wyjazdu my w tym roku na urlopie raczej nie odpoczniemy Chyba nigdzie nie pojedziemy.

Asiuk, Twin, super, że dzieci odpieluchowane
Asiuk, jak w ogóle zachowanie Ewki?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 08:51   #579
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość



pytanie nie do mnie ale napisze moja przed snem robi siku a potem spi cala noc bez wstawania chyba ze przed spaniem wypije duzo to wtedy budzi sie w nocy, wysika sie i idzie spac dalej
No właśnie mój przed snem potrafi i pół litra wypić A w nocy jak mu się zdarzy przebudzić to na nocnik ale tak to leje w pieluchę i chyba nawet nie czuje
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:01   #580
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
No właśnie mój przed snem potrafi i pół litra wypić A w nocy jak mu się zdarzy przebudzić to na nocnik ale tak to leje w pieluchę i chyba nawet nie czuje
A nie możesz przed snem mu dać tylko dzióbka zmoczyć, a nie żeby tyle pił?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:05   #581
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
O, a w nocy budzi się jak chce czy po prostu nie siusia?
Budzi się i biegnie do nas do łóżka, czasem chce mleko czy herbatę - ale nie sika

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
super

ale mamy juz "duze" dzieci


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, Twin, super, że dzieci odpieluchowane
Asiuk, jak w ogóle zachowanie Ewki?
Też się cieszę, młoda umie wytrzymać bez sikania parę godzin czasem. A jak jesteśmy na dworze, to chce "siusiu na trawce"

Zachowanie w jakim sensie?
Czasami gada jak stara, co mnie bawi, szokuje. Raczej jest bezproblemowa i grzeczna, pier.dolca dostaje, jak przychodzą bliźniaczki czy moja siostrzenica - wariuje, wrzeszczy, biega ciągle, nie słucha w ogóle, wyrywa zabawki specjalnie, z uśmiechniętą miną.

Ostatnio, jak z nią siedziałam i miałam nietęgą minę, to pytała "mamusiu, co się dzieje?"

Generalnie, najczęściej nie zachowuje się jakoś niepokojąco, ciągle skacze jedynie.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 09:17   #582
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Zachowanie w jakim sensie?
Czasami gada jak stara, co mnie bawi, szokuje. Raczej jest bezproblemowa i grzeczna, pier.dolca dostaje, jak przychodzą bliźniaczki czy moja siostrzenica - wariuje, wrzeszczy, biega ciągle, nie słucha w ogóle, wyrywa zabawki specjalnie, z uśmiechniętą miną.

Ostatnio, jak z nią siedziałam i miałam nietęgą minę, to pytała "mamusiu, co się dzieje?"

Generalnie, najczęściej nie zachowuje się jakoś niepokojąco, ciągle skacze jedynie.
No pytam, bo jakiś czas temu miałaś jakieś wątpliwości, jak się tak wydzierałam swego czasu
Ale dobrze, że wszystko ok
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:26   #583
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla synka Leci ten czas niesamowicie szybko

Gratulacje, mój też mamy pieluchę na dzień z głowy, od razu lepiej ( i taniej)

Super plan

Ja się zastanawiam czy znalazłabym nocleg na ostatnią chwilę gdzieś za granicą Tz na razie wie że urlop prawdopodobnie w sierpniu, ale kiedy i ile to już szef nie mówi
A gdzie za granicę chcecie jechać?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No ten koniec dłuzy się bardzo..najgorzej jak dziecko na pęcherz zaczyna mocno cisnąć- w nocy nie ma spania.

Każda mała rzecz cieszy, każda nowa minka, ruch rączkami jak tańczy. Jezuuu jak ja marzyłam na tej Majorce żeby te małe rączki mnie przytuliły , żeby jej zapach poczuć...za mężem się tak nie tęskni. Nawet w fazie totalnego pierwszego zabujania.

Chcę na teneryfę z rodziną- ale do spokojnego hotelu zdala od głośnych kurortów. Mam już od dawna hotel wybrany. Robiłam ranking wśród koleżanek z pracy która wyspa najfaniejsza- wygrała Teneryfa.
Już wstaję w nocy z 5razy

słodkie to jest

Fajna sprawa taki wyjazd

Uwielbiam suszoną żurawinę, ale muszę sobie wydzielać i to raz na jakiś czas, bo w naszych marketach nie udało mi się jeszcze dostać bez cukru Widziałam,że w necie można kupić, ale podobno jest kwaśna-jadłyście?

No i truskawki u nas już w pełni Zeszły do 10zł/kg.Dzisiaj mam w planie kupić z 2kg, jogurt naturalny i jeść aż mi uszami wyjdzie
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 09:38   #584
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
No właśnie mój przed snem potrafi i pół litra wypić A w nocy jak mu się zdarzy przebudzić to na nocnik ale tak to leje w pieluchę i chyba nawet nie czuje
nooo jak ma twardy sen to moze nie czuc
No ale niestety na to nic nie poradzisz u nas tez tak bylo ze w dzien ladnie sikala na nocnik a po nicy pielucha chyba ze 3 kg wazyla ale jakos tak z czasem zaczela sikac coraz mniej az pewnego wieczora ze lzami w oczach powiedziala "mamusiu ja juz nie chce tych majtek" (bo miala te pieluchomajtki) no i zdjelam jej na noc, podlozylam podklad pod przescieradlo i tak juz zostalo
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Budzi się i biegnie do nas do łóżka, czasem chce mleko czy herbatę - ale nie sika
u nas tez czesto przychodzi do naszego lozka jak sie budzi na sikanie w nocy/nad ranem haha

Też się cieszę, młoda umie wytrzymać bez sikania parę godzin czasem. A jak jesteśmy na dworze, to chce "siusiu na trawce"
hahahah u nas to samo!!!! jak jestesmy na dworze to sie drze ze chce "osiusiac trawke" haha mimo iz np u nas w piwnicy jest wc

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
No i truskawki u nas już w pełni Zeszły do 10zł/kg.Dzisiaj mam w planie kupić z 2kg, jogurt naturalny i jeść aż mi uszami wyjdzie
o ranyy to drogo!!!! u nas juz sa po 6zl
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 10:10   #585
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

A gdzie za granicę chcecie jechać?


No i truskawki u nas już w pełni Zeszły do 10zł/kg.Dzisiaj mam w planie kupić z 2kg, jogurt naturalny i jeść aż mi uszami wyjdzie
Chciałam do Austrii, wyjazd na własną rękę no ale zobaczymy

Drogo, u nas po 7 zł

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
A nie możesz przed snem mu dać tylko dzióbka zmoczyć, a nie żeby tyle pił?
A wiesz jaki jest płacz, niestety o ile pije w dzień ze słomki to na noc z butli ze smoczkiem (odsmoczkowany jest od dawna ale chyba go to "ciumkanie" smoczka uspokaja)
W sumie co mu będę wody żałować, zauważyłam też że jak mniej pije w dzień to więcej przed snem.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
nooo jak ma twardy sen to moze nie czuc
No ale niestety na to nic nie poradzisz u nas tez tak bylo ze w dzien ladnie sikala na nocnik a po nicy pielucha chyba ze 3 kg wazyla ale jakos tak z czasem zaczela sikac coraz mniej az pewnego wieczora ze lzami w oczach powiedziala "mamusiu ja juz nie chce tych majtek" (bo miala te pieluchomajtki) no i zdjelam jej na noc, podlozylam podklad pod przescieradlo i tak juz zostalo

hahahah u nas to samo!!!! jak jestesmy na dworze to sie drze ze chce "osiusiac trawke" haha mimo iz np u nas w piwnicy jest wc
Niedługo spróbuje zdjąć i na noc, zobaczymy


Mój też, na spacerach by chciał wszystkie drzewka "podlewać"
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 12:47   #586
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Nadal jestem u rodziców, u których chwilowo mieszka też babcia, no i za dużo ludzi - każdy inny tryb życia prowadzi.
Dziś jedziemy na budowę, bo od jutra niby wchodzi gość do wykończenia dołu. Udało się znaleźć stolarza, który ma akurat lukę, tż był wczoraj po drewno na schody i do końca tygodnia będę już miała stopnie gotowe. To będzie ostatni z większych wydatków jeszcze z kredytu (i tak udało się kupić więcej niż planowałam i jak dobrze pójdzie, to zrobimy dół na gotowo a na górze wszędzie podłogi i schody, więc przynajmniej czysto będzie.
Tylko coś wyzdrowieć nie mogę - gorączki już nie mam ale katar i kaszel strasznie męczą
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 05:54   #587
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Gosia ale ceny macie truskawek, masakra. Ja wczoraj kupowałam po 5zł a były i po 4 ale, że dla dzieci to wolałam wziąć te bardziej świeże.

My wczoraj prawie cały dzień poza domem, było opalanko, maluchy kąpały się w basenie a potem babrały w piaskownicy więc wyglądały jak nieboskie stworzenia. Jedyny mankament dnia to, że Piotrek wrócił do domu o 20 z pracy więc kąpiel i położenie dzieci na mojej głowie a potem styrana całym dniem jeszcze ćwiczyłam.

Butter na Twoją prośbę Oliwka i Dawid i mamusia gratis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05393.jpg (160,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05350.jpg (201,4 KB, 32 załadowań)
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 07:34   #588
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Niu, o jakie fajne roześmiane dzieciaczki!! Słodkie.
A Ty wyglądasz świetnie!


Sanetko, wiesz, nie chodziło mi, żeby dziecku picia odmawiać. Tak sobie tylko pomyślałam, że jakby dostał mniej pić, to by tyle nie siusiał
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 07:47   #589
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

"Miłe" rzeczy wczoraj usłyszałam od TŻ nt. mojego umówienia się do kolejnej terapeutki. Na szczęście opamiętał się szybko i długo mnie przepraszał. Jestem na etapie obojętności, więc się nawet nie wściekłam
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 09:05   #590
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

hej.


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Haniu, który hotel i gdzie??

Moje dziecię nie używa już pieluch w ogóle, nawet w nocy Dość późno wzięłam się za odpieluchowywanie, ale jak już zaczęłam, to młoda przestawiła się dosłownie w 2 dni.
http://www.holidaycheck.pl/hi/ac0a73...9-bb7540f4921e

Moje dziecię od 6 miesiąca do roku robiło kupszrala do nocnika teraz nocnik jest bee. Służy do noszenia w nim misi i lal. Na pytanie "siądziesz na nocnik?" zawsze słyszę głośne "NIEEEE"

Ogólnie wszystko jest na nie. Normalnie jakby już miała bunt dwulatka. Dramat..codziennie jest walka z ubieraniem, śniadaniem , zmienianiem pieluchy .



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Haniu, zazdroszczę wyjazdu my w tym roku na urlopie raczej nie odpoczniemy Chyba nigdzie nie pojedziemy.
No niestety nie zawsze można zrealizować swoje plany. Może choć na krótki wypad w Polskę się uda wyskoczyć.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 10:04   #591
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Niu, o jakie fajne roześmiane dzieciaczki!! Słodkie.
A Ty wyglądasz świetnie!


Sanetko, wiesz, nie chodziło mi, żeby dziecku picia odmawiać. Tak sobie tylko pomyślałam, że jakby dostał mniej pić, to by tyle nie siusiał
spoko, nie zawsze uda się nie dać

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć

Gosia ale ceny macie truskawek, masakra. Ja wczoraj kupowałam po 5zł a były i po 4 ale, że dla dzieci to wolałam wziąć te bardziej świeże.

My wczoraj prawie cały dzień poza domem, było opalanko, maluchy kąpały się w basenie a potem babrały w piaskownicy więc wyglądały jak nieboskie stworzenia. Jedyny mankament dnia to, że Piotrek wrócił do domu o 20 z pracy więc kąpiel i położenie dzieci na mojej głowie a potem styrana całym dniem jeszcze ćwiczyłam.

Butter na Twoją prośbę Oliwka i Dawid i mamusia gratis
fajna mama i dzieciaki super
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 10:07   #592
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Niu zapomniałam napisać- oczywiście Twoja walka z wagą zasługuje na brawa- OGROMNE. Już nawet nie chodzi o lepszy wygląd ale o zdrowie!

Dzieciaki masz superowe...ale nie będę ukrywać że Dawidek kradnie moje serce zdecydowanie bardziej niż Oliwka. Pewnie dlatego że jest w podobnym wieku co moja Mania
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 12:56   #593
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Dzień dobry.

niu super dzieciaki! na pewno sprawiają dużo radości pomimo zmęczenia.


Wczoraj miałam makabryczny dzień związany z przygotowaniami do ślubu. po prostu nie mam siły. już chcę aby było po.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 18:05   #594
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Odp: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu, obok tego hotelu często przechodziłam ;-) Jest ogromny, ale też mi go polecano.

Biia, co się stało?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 21:01   #595
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Odp: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Moja mama wtrąca się we wszystko. Pozwala nam decydować pod warunkiem, że to jest zgodne z jej opinią. a tak strzela fochy i się nie odzywa. jak pięciolatka dosłownie.

muszę to olać bo osiwieję. cieszę się, że z tżtem w ogóle się nie kłócimy. jest słodko.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 07:59   #596
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Haniu, obok tego hotelu często przechodziłam ;-) Jest ogromny, ale też mi go polecano.

Biia, co się stało?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ta plaża która tam jest jest spoko?


Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Moja mama wtrąca się we wszystko. Pozwala nam decydować pod warunkiem, że to jest zgodne z jej opinią. a tak strzela fochy i się nie odzywa. jak pięciolatka dosłownie.

muszę to olać bo osiwieję. cieszę się, że z tżtem w ogóle się nie kłócimy. jest słodko.
heh..norma. Moja na tydzień przed ślubem powiedziała, że na niego nie przyjdzie, tylko dlatego że nie chciałam rosołu na obiad i 3 dań gorących
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:02   #597
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No niestety nie zawsze można zrealizować swoje plany. Może choć na krótki wypad w Polskę się uda wyskoczyć.
No dokładnie.
A czy uda się wyskoczyć, to wszystko wyjdzie w praniu

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Moja mama wtrąca się we wszystko. Pozwala nam decydować pod warunkiem, że to jest zgodne z jej opinią. a tak strzela fochy i się nie odzywa. jak pięciolatka dosłownie.

muszę to olać bo osiwieję. cieszę się, że z tżtem w ogóle się nie kłócimy. jest słodko.
Ojjj... to mama!
Ja nie wiem, czemu do rodziców nie dociera, że to ślub dzieci i ma być tak, jak oni sobie wymarzyli!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:19   #598
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No dokładnie.
A czy uda się wyskoczyć, to wszystko wyjdzie w praniu


Ojjj... to mama!
Ja nie wiem, czemu do rodziców nie dociera, że to ślub dzieci i ma być tak, jak oni sobie wymarzyli!
Apropo prania..moje dziecko wczoraj wyjęło wszystkie ręczniki z szafki i powkładało do pralki..pytam "co ty robisz?" ona popatrzyła na mnie jakbym głupie pytania zadawała i odpowiedziała krótko "panie"

Rodzice niestety często poprzez dzieci realizują swoje marzenia...do tego dochodzi kwestia "co ludzie powiedzą"
Moja mama jest taka nowoczesna ..a za razem jak stara dewota- zawsze ma problem z tym co sąsiedzi , ludzie powiedzą
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:27   #599
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Apropo prania..moje dziecko wczoraj wyjęło wszystkie ręczniki z szafki i powkładało do pralki..pytam "co ty robisz?" ona popatrzyła na mnie jakbym głupie pytania zadawała i odpowiedziała krótko "panie"
hahahahahaha ojjj mamoo a ty nie wiesz po co sie wklada reczniki do pralki??
Rodzice niestety często poprzez dzieci realizują swoje marzenia...do tego dochodzi kwestia "co ludzie powiedzą"
Moja mama jest taka nowoczesna ..a za razem jak stara dewota- zawsze ma problem z tym co sąsiedzi , ludzie powiedzą
moja babcia jest taka


nam powiedziala ze nie przyjdzie na wesele jak nie zaprosimy jakiejs ciotki co to ja moze ze dwa razy w zyciu na oczy widzialam noo bo co ludzie powiedza!!! bo ona byla na weselu u tej ciotki to powiedzialam babci ze ja na weselu tejze ciotki nie bylam wiec ona na moim tez nie bedzie. I ma mi dac odpowiedz wczesniej czy bedzie na weselu czy nie (babcia oczywiscie) bo nie bede placic za nia jak nie przyjdzie



Oczy mi chyba wypadna wlasnie wrocilam ze spaceru...bosko....wszedz ie kosza trawe wiec wrocilam nie dosc ze osmarkana to jeszcze oczu nie moge otworzyc a jutro wybieramy sie na weekend na grilla do kuzynki i mialam byc kierowca.....w tym wypadku pozostaje nam zostac na noc
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 08:46   #600
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
moja babcia jest taka


nam powiedziala ze nie przyjdzie na wesele jak nie zaprosimy jakiejs ciotki co to ja moze ze dwa razy w zyciu na oczy widzialam noo bo co ludzie powiedza!!! bo ona byla na weselu u tej ciotki to powiedzialam babci ze ja na weselu tejze ciotki nie bylam wiec ona na moim tez nie bedzie. I ma mi dac odpowiedz wczesniej czy bedzie na weselu czy nie (babcia oczywiscie) bo nie bede placic za nia jak nie przyjdzie


Oczy mi chyba wypadna wlasnie wrocilam ze spaceru...bosko....wszedz ie kosza trawe wiec wrocilam nie dosc ze osmarkana to jeszcze oczu nie moge otworzyc a jutro wybieramy sie na weekend na grilla do kuzynki i mialam byc kierowca.....w tym wypadku pozostaje nam zostac na noc
Matka cały czas traktuje Młodą jakby była niemowlakiem, a to kawał sprytnej Panienki już
Jeszcze jedna opowieść- ma takiego dziwnego bzika że wysysa chusteczki do pupy. Zawsze jest płacz- BO ONA CHCE CHUSTECZKE. Oczywiście jest to zabronione, chusteczki są chowane- bo to przecież sama chemia. Ostatnio patrzę ta ma skądś chusteczkę stoi i ciumcia- więc krzyknęłam " Mańka zostaw to" ona na to pewnym tonem.."mamamnia pupa" i pokazuje że tyłek sobie wyciera No ja nie wiem skąd ona tak wszystko kuma.

W ogóle z tą chemią są jazdy. Żre kremy, perfumy , mydło....nie wiem chyba ją za zdrowo odżywiam i się organizm trochę świństw domaga


MY w sprawie ślubu poddaliśmy się- była zaproszona ciotka co ją Igor widuje raz na 5 lat i były 3 posiłki gorące i rosół

Oczywiście nie będziesz płakać że trzeba na noc zostać
Ja mam cichą nadzieję że jutro brat nam zaproponuje żeby spać u niego na noc bo nie mam ochoty być kierowcą....kurde trawę też u nas koszą- ale ja cholera nie mam alergii
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.