Chce się sobie podobać :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-26, 20:01   #1
Madzia20oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6

Chce się sobie podobać :/


Chce coś zmienić, pozbyć się kompleksów i zacząć się sobie podobać :/
Możecie coś poradzić ? Jakieś propozycje co do koloru włosów, cięcia. Nie mam pojęcia co pasuje do kształtu mojej twarzy, którego zresztą nienawidzę..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABM_1448562412.jpg (93,0 KB, 778 załadowań)
Madzia20oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:57   #2
Yuuita
Raczkowanie
 
Avatar Yuuita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Chce się sobie podobać :/

szkoda ze kolo oczu zaslonilas
Yuuita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 20:59   #3
Madzia20oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Brązowe
Madzia20oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:35   #4
Strudel
Raczkowanie
 
Avatar Strudel
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 63
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Moim zdaniem kolor ok, ale musisz o te włosy zadbać, bo wyglądają na strasznie zniszczone.
__________________
Każde słowo jest jak niepotrzebna plama na ciszy i nicości.
Samuel Beckett
Strudel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:02   #5
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Czemu takie piękne dziewczyny mają kompleksy?
Kształt twarzy jest śliczny, kolor włosów bardzo pasuje Ci do brwi, ja bym tylko kilka pasemek tak od ucha delikatnie rozjaśniła, żeby całość się ożywiła i zapuszczała dalej. Szkoda, że zasłoniłaś oczy, bo ciężko coś powiedzieć o makijażu.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 12:49   #6
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: Chce się sobie podobać :/

1
Cytat:
Napisane przez Madzia20oo Pokaż wiadomość
Chce coś zmienić, .
2.
Cytat:
Napisane przez Madzia20oo Pokaż wiadomość
pozbyć się kompleksów i zacząć się sobie podobać :/
Jedno to "zmienic siebie" a drugie to "podobac sie sobie". Jak cos zmienisz to wcale nie music to spowodowac ze bedziesz sie lubic bardziej.

Ad2 Tu mozemy pomoci ci z tym pierwszym ale nad tym drugim tylko sama mozesz popracowac. Juz widze jeden komentarz ale nie zdziwie sie jak pojawi sie wiecej " dlaczego take ladne dziewczyny maja kompleksy". No wlasnie dlaczego? Poczytaj o budowaniu wlasnej samooceny.

Ad1 Co do twojego wygladu. Ktos tu napisal ze kolor twoich wlosow do ciebie pasuje I to prawda ale wygladaja na zniszczone. Jezeli mozesz sobie pozwolic to szarpnij sie na regeneracje wlosow z Olaplex . ktos powie ze to drogie ale jak zaczniesz farbowac to wyjdzie cie to jeszcze drozej bo beda odrosty co miesiac itd. Co do farbowania. Masz porcelanowa skore wiec dobrze bedziesz wygladac w jasnym blondzie ale bedziesz Musiala sporo wydac zeby nie byl zolty I zeby go odswierzac .po za tym twoje brwi beds sie odcinasc. Teraz masz taki klasyczny wyglad, natural beauty jezeli chcesz wygladac bardziej modnie mozesz zrobic sobie karmelowe ombre z olaplex nie bedzie odrostow wlosy beds lsniace.raz I spokoj. Ja jestem za praktycznymi rozwiazaniami. Kazdy doradzi ci pewnie troche cos innego. Co ci sie nie podobaw ksztalcie twojej twarzy? Moim zdaniem obiektywnie jest OK ! Poczytaj o konturowaniu dzieki niemu mozesz zlagodzic to co ci sie nie podoba I podkreslic to co ci sie podba. Jezli chodzi o twoj uklad oczy brwi odrasdzalabym ci sie bawanienie cieniami. Postawilabym na jeden dobry product do rzes. NP loreal . Volume Million Lashes So Couture So Couture . widzialam event na podobnej urodzie I byl super. Wystarczy mocno wytuszowasc tym rzesy I wygladac super . do tego jakis roz I nic wiecej nie potrzebujesz. Take moje zdanie .

Chcialabym ci wiecej podpowiedziec ale pytanie do ciebie.. Jaki style ci sie podoba? Makijaz 'no-make-up' czy mocne , chsarskterystyczne osoby. Maszjakas ulubiona aktorke na przyklad? Latwiej by mi bylo wtedy ci cos doradzic co by bylo spojne z toba.
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 14:42   #7
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Cytat:
Napisane przez Madzia20oo Pokaż wiadomość
Chce coś zmienić, pozbyć się kompleksów i zacząć się sobie podobać :/
Możecie coś poradzić ? Jakieś propozycje co do koloru włosów, cięcia. Nie mam pojęcia co pasuje do kształtu mojej twarzy, którego zresztą nienawidzę..


Możesz załączyć normalne zdjęcie ? Bez zasłoniętych oczu ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 17:26   #8
Koteczek15
Przyczajenie
 
Avatar Koteczek15
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Jak możesz mieć kompleksy nt kształtu twarzy? Jesteś na prawdę piekną, delikatną dziewczyną a Twój kształt twarzy właśnie temu sprzyja i to podkreśla moim zdaniem

Jak na mój gust możesz przyciemnić troszkę włoski na bardziej intensywny brąz i wymodelować je na szczotkę. Będziesz wyglądała bardziej kobieco
Koteczek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 10:38   #9
Charlottttte
Raczkowanie
 
Avatar Charlottttte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 53
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Jak dla mnie wyglądasz pięknie. Na tym zdjęciu jak modelka z okładki (tylko o włosy tzreba zadbać). Masz piękną, delikatną cerę i odcień włosów i świetne brwi. Jak chcesz zaszaleć, to obcięłabym włosy na krótko + długa, asymetryczna grzywka.
__________________
starajcie się cieszyć każdą chwilą
Charlottttte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:24   #10
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Cytat:
Napisane przez Charlottttte Pokaż wiadomość
. Jak chcesz zaszaleć, to obcięłabym włosy na krótko + długa, asymetryczna grzywka.
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:53   #11
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Masz bardzo ładny kształt twarzy,nie wiem co ci się w nim nie podoba. Kolor włosów zostawiłabym taki jaki jest. Chyba powinnaś je sporo przyciąć,bo wyglądają kiepsko. Takie oklapłe i zniszczone.
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 10:09   #12
Iza_bellla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 55
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Najważniejsze jest to aby podobać się samemu sobie, bo wzrasta nasza samoocena, a tym samym stajemy się pewni siebie. Wówczas inny ludzie też lepiej nas spostrzegają
Iza_bellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 12:06   #13
Catalys
Przyczajenie
 
Avatar Catalys
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 29
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Cytat:
Napisane przez Charlottttte Pokaż wiadomość
Masz piękną, delikatną cerę i odcień włosów i świetne brwi. Jak chcesz zaszaleć, to obcięłabym włosy na krótko + długa, asymetryczna grzywka.
Oj tak! Od razu o tym pomyślałam. Zadziorna krótka fryzurka. Myślę, że pięknie podkreśli twoją długą szyję i ładnie zarysowany owal twarzy.
Catalys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 08:54   #14
myself_ru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 13
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Ja bym nie ryzykowała z drastycznymi zmianami fryzury, raczej postawiła na solidną pielęgnację włosów(i nie mam na myśli używania zestawu z Dove czy Loreala ) bo włosy pasują. Ale koniecznie musisz popracować nad brwiami, końcówki są zapuszczone. Dobrze zrobione brwi odmieniają wyraz twarzy.
myself_ru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 14:23   #15
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Śliczna, delikatna uroda. Odrobinę popracowałabym nad brwiami. Włosy delikatnie bym rozjaśniła. Taki zwiewny typ urody słodko


pozdrawiam
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 12:04   #16
Maadzik84
Przyczajenie
 
Avatar Maadzik84
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Czemu takie piękne dziewczyny mają kompleksy?
Kształt twarzy jest śliczny, kolor włosów bardzo pasuje Ci do brwi, ja bym tylko kilka pasemek tak od ucha delikatnie rozjaśniła, żeby całość się ożywiła i zapuszczała dalej. Szkoda, że zasłoniłaś oczy, bo ciężko coś powiedzieć o makijażu.
Dokładnie tak. Jesteś piękna. Ale rozumiem kompleksy, bo każda z nas je ma, tyle że one mijają z wiekiem To nie tyle kwestia wyglądu co samoakceptacji. Wszystko zaczyna się w głowie. Dla lepszej samooceny możesz zmienić fryzurę, makijaż itd, ale przede wszystkim powalcz o to by zmienić nastawienie do siebie i pokochać siebie.
Maadzik84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:20   #17
Venaa
Raczkowanie
 
Avatar Venaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, regularne rysy, ładne brwi

Tak jak dziewczyny zasugerowały, mogłabyś jedynie popracować nad włosami. Jeżeli chodzi o cięcie to ja bym zbytnio nie kombinowała, włosy wydają się delikatne więc zadbałabym jedynie o regularnie podcinanie końcówek. Co do koloru to wydaje mi się że lepiej by Ci było w ciepłych kolorach na przykład brąz w odcieniu czekolady, pamiętaj też o odpowiedniej pielęgnacji ale to już na zasadzie własnych prób i błędów w końcu trafisz na odpowiednie dla Ciebie kosmetyki.
Venaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:31   #18
lion_77
Przyczajenie
 
Avatar lion_77
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 20
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Cytat:
Napisane przez Venaa Pokaż wiadomość
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, regularne rysy, ładne brwi

Tak jak dziewczyny zasugerowały, mogłabyś jedynie popracować nad włosami. Jeżeli chodzi o cięcie to ja bym zbytnio nie kombinowała, włosy wydają się delikatne więc zadbałabym jedynie o regularnie podcinanie końcówek. Co do koloru to wydaje mi się że lepiej by Ci było w ciepłych kolorach na przykład brąz w odcieniu czekolady, pamiętaj też o odpowiedniej pielęgnacji ale to już na zasadzie własnych prób i błędów w końcu trafisz na odpowiednie dla Ciebie kosmetyki.
Wyrwałaś mi to ust, zgadzam się w 100%. Zasugerowałabym jeszcze zapuszczenie włosów.
lion_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:41   #19
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Chce się sobie podobać :/

Jesteś bardzo ładna ale jeśli sobie się nie podobasz no to hm... może zmiana kolorku? makijaż lekki? może piercing?
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 21:41:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.