O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-05, 12:19   #4951
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migocia, on ma kredyt chcial mnie dopisac do siebie do kredytu ale ja nie chce Ja mu sie dokladam do kredytu i rachunkow wystarczy moja zdolnosc kredytowa by to zmniejszylo.. a chcialabym auto sobie zmienic za jakis czas


Jak Lenoslawska?
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 12:24   #4952
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejo

My w domu bo Marcelo coś pokasluje. Chciałam Go potrzymać że 3dni w domu ale jeszcze dla pewności podjadę dzisiaj do dr Go osłuchać.
Tz w pracy, Młody śpi ja się nudzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-05, 21:31   #4953
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór, no nie wierze zaraz się skończy wątek po dwóch latach u nas wszystko w porządku, P juz pojechał , wróci w przyszłym tygodniu. Juz tęsknię

Werkus znam to uczucie, niby kochasz ale masz dość płaczesz, bluzgasz, na później masz wyrzuty sumienia ech trzeba to wszystko przeżyć, i życzę Ci żebyś na święta miała już Emilke przy sobie

Mysia teraz parszywy czas, dzieciaki chorują, u nas ospa w przedszkolu, 3osoby chore.

Magda i dobrze, niech Cię nie dopisuje, teraz jest super ale wiesz dobrze ze każdej chwili wszystko może się zmienić (czego ja Ci oczywiście nie życzę )

Arletko uczyć Cię mam ? Wyciągaj "atrybuty" i walcz o swoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 07:20   #4954
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Madzia no tak masz rację. A Lenka łobuzuje, zaczyna gadać i tak leci

Mysia jak Marcel się ma?

Ruda aż trudno w to uwierzyć, że zaraz "wykończymy" wątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 09:11   #4955
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ale ruch

Madzia dziękuję że pytasz, no trafiliśmy na nową dr i od razu patrząc na niego rzuciła hasło alergia. Nieskończoność się katar, rozdrażnienie, itp. jutro idziemy pobrać krew na testy alergiczne pokarmowe i wziewne. Zobaczymy. Może to jest jakiś trop..

Ruda i u Nas w grupie ospa. Bliźniaki złapały ale to było w zeszłym miesiącu i wyobraź sobie że już nikt więcej nie zachorował.. dziwne. Teraz w mojej mieścinie rodzinnej epidemia Odry a Marcel w czarnej d.upie z tym szczepieniem ponad roku już spóźnienia mamy.. no ale w mordę kiedy jak on wiecznie z glutem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-06, 10:33   #4956
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ruch jak na Marszalkowskiej

Mys kciuki za badania

Ja dzis sprzatam, zaraz prawie-tesciowie maja przyjechac bo prawie-tesc ma trawe kosic ;p
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 13:30   #4957
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Był ruch i znowu cisza
Lenka na drzemce. Ja zasmarkana. Czekam aż wstanie i jedziemy do sklepu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-10, 18:34   #4958
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Migotka zdrówka! Oby jak najszybciej Wam minęło.

Byłam dzisiaj u gina na kontroli cytologię i USG zorobiłam. Mam dalej te dziadu mięśniaki ale jakby mniejsze. No i polip też jest. Po nowym roku idę to dziadostwo usunąć . Był dzisiaj gościu od garderoby i jupi! Wpłaciłam już zaliczkę oby do końca grudnia udało mu się jak skończyć.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 06:24   #4959
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry!
Witamy się z Niunią w 36tc! ahh ten czas zapierdziela szybko
U nas tyle się dzieje, że nie mam czasu ogarnąć tego forum dodatkowo. Już połowa naszych gratów przeniesiona na wynajmowane mieszkanie, sprasy w banku coraz bliżej końca - w piątek już będzie finito, budowa idzie do przodu - już wszystkie sciany stoją, teraz tylko dach okna i środek...oby pogoda dopisała.
Migotka, zdrówka życzę
Mysia, to już niedługo pozbedziesz się tych dziadow moja ciocia ma je od laat i tylko hamuje je (ich wzrost) antykoncepcją ale nawet nie wiem czy w ogóle brała pod uwagę ich usuniecie hm...i trzymam kciuki by sprawnie poszła robota z garderoba fajna sprawa takie pomieszczenie. My tutaj na swoim (już nie swoim) mieszkaniu też mamy ale powiem szczerze...u mnie sprawdziła się jako skladzik xD jak sprzatalam górę to wszystko tam przerzucalam i zamykalam drzwi - nikt nie widzial co tam się dzieje, a czasami stopy nie dało rady tam postawić - a w domku czysto było...ooo po to miałam garderobę ha
Magda, mam nadzieję że dzień z prawie treściami należy do udanych hehe ciekawie to brzmi...prawie teście
Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:24   #4960
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Witamy się z Niunią w 36tc! ahh ten czas zapierdziela szybko
U nas tyle się dzieje, że nie mam czasu ogarnąć tego forum dodatkowo. Już połowa naszych gratów przeniesiona na wynajmowane mieszkanie, sprasy w banku coraz bliżej końca - w piątek już będzie finito, budowa idzie do przodu - już wszystkie sciany stoją, teraz tylko dach okna i środek...oby pogoda dopisała.
Migotka, zdrówka życzę
Mysia, to już niedługo pozbedziesz się tych dziadow moja ciocia ma je od laat i tylko hamuje je (ich wzrost) antykoncepcją ale nawet nie wiem czy w ogóle brała pod uwagę ich usuniecie hm...i trzymam kciuki by sprawnie poszła robota z garderoba fajna sprawa takie pomieszczenie. My tutaj na swoim (już nie swoim) mieszkaniu też mamy ale powiem szczerze...u mnie sprawdziła się jako skladzik xD jak sprzatalam górę to wszystko tam przerzucalam i zamykalam drzwi - nikt nie widzial co tam się dzieje, a czasami stopy nie dało rady tam postawić - a w domku czysto było...ooo po to miałam garderobę ha
Magda, mam nadzieję że dzień z prawie treściami należy do udanych hehe ciekawie to brzmi...prawie teście
Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Werkus Ty juz masz swoja corke donoszona nie mozemy sie tu doczekac

Tak spedzilam z nimi fajny czas naprawde ich lubie no i to sa prawie tesciowie :p N. to juz taki prawie maz
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-14, 18:27   #4961
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Werkus Ty juz masz swoja corke donoszona nie mozemy sie tu doczekac

Tak spedzilam z nimi fajny czas naprawde ich lubie no i to sa prawie tesciowie N. to juz taki prawie maz
No my też się mie możemy doczekać ale niech sobie tam siedzi w brzusiu jeszcze do grudnia. Aż się ogarniemy w mieszkaniu tymczasowym
No to patrząc na te wszystkie dane...to Ty już taka prawie żona ogrom szczęścia na prawie nowej drodze życia hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 10:55   #4962
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Wpadłam sprawdzic co u Werkus a tu już 36tc!!!! Kiedy to zleciało jak??? I przeczytałam że córcia strasznie się cieszę kochana już jesteś na finiszu! Odpoczywaj ile się da i korzystaj teraz na maksa sobie dogadzaj i zbieraj siły

No ale w sumie Amela ma już 4,5 miesiąca

Na wizaż zupełnie czasu brak , a zapierdziela ten czas jak szalony ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 15:45   #4963
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Wpadłam sprawdzic co u Werkus a tu już 36tc!!!! Kiedy to zleciało jak??? I przeczytałam że córcia strasznie się cieszę kochana już jesteś na finiszu! Odpoczywaj ile się da i korzystaj teraz na maksa sobie dogadzaj i zbieraj siły

No ale w sumie Amela ma już 4,5 miesiąca

Na wizaż zupełnie czasu brak , a zapierdziela ten czas jak szalony ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie to jest dobre pytanie...kiedy ?
Dopiero co test robiłam a tu już skracająca się szyjka i 1cm rozwarcia...a do terminu jeszcze miesiąc o boooszz...jeszcze trochę i zacznę panikować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-16, 19:00   #4964
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry.
Werkus juz ostatnie dni z brzuniem. Tz sis jest w rownoleglej ciazy. Kilka dni temu lezala w szpitalu w Wawie. Dzis trafila do Lublina. Na dniach urodzi sie Olus. Miejmy nadzieje ze caly i zdrowy.

Gianka mala juz 4.5 miesiaca??? Wow! Czas zapierdziela!

Madzia rzeczywkscie to juz bardzo powazny zwiazek!

Myska ach te polipy! Bedziesz usuwac laparoskopowo?

My jutro na impre ruszamy. Robie rzesy,brwi,wlosy- full wypas!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 08:25   #4965
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Ja właśnie siedzę na pedicurze.

Werkus mnie to zawsze zaskakuje jak ten czas szybko ucieka... Ciesz się ostatnimi dniami w dwupaku. Potem już będzie tylko piękniej

Arletko, nie histeroskopowo. Polipa mam na szyjce macicy. A Ty pewnie myślisz o moich miesniakach. Co do nich to jest postęp bo się bardzo pozmniejszaly i dr na razie nie chce ich ruszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-17, 20:19   #4966
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Bry.
Werkus juz ostatnie dni z brzuniem. Tz sis jest w rownoleglej ciazy. Kilka dni temu lezala w szpitalu w Wawie. Dzis trafila do Lublina. Na dniach urodzi sie Olus. Miejmy nadzieje ze caly i zdrowy.

Gianka mala juz 4.5 miesiaca??? Wow! Czas zapierdziela!

Madzia rzeczywkscie to juz bardzo powazny zwiazek!

Myska ach te polipy! Bedziesz usuwac laparoskopowo?

My jutro na impre ruszamy. Robie rzesy,brwi,wlosy- full wypas!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam mocno kciuki za dzidzię i jej mamę.
Nooo ostatnie równe 30 dni do terminu!
Aahhh i udanej imprezki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Ja właśnie siedzę na pedicurze.

Werkus mnie to zawsze zaskakuje jak ten czas szybko ucieka... Ciesz się ostatnimi dniami w dwupaku. Potem już będzie tylko piękniej

Arletko, nie histeroskopowo. Polipa mam na szyjce macicy. A Ty pewnie myślisz o moich miesniakach. Co do nich to jest postęp bo się bardzo pozmniejszaly i dr na razie nie chce ich ruszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ucieka ucieka. Już połowa listopada
Mała mnie tak bombarduje że szok xD jak ona taka szalona i silna będzie po urodzeniu to ja dziękuję...bede miała przerąbane ha
Kolejna się piękni na weekend widzę
Miłego weekendu piękne dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Ja właśnie siedzę na pedicurze.

Werkus mnie to zawsze zaskakuje jak ten czas szybko ucieka... Ciesz się ostatnimi dniami w dwupaku. Potem już będzie tylko piękniej

Arletko, nie histeroskopowo. Polipa mam na szyjce macicy. A Ty pewnie myślisz o moich miesniakach. Co do nich to jest postęp bo się bardzo pozmniejszaly i dr na razie nie chce ich ruszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ucieka ucieka. Już połowa listopada
Mała mnie tak bombarduje że szok xD jak ona taka szalona i silna będzie po urodzeniu to ja dziękuję...bede miała przerąbane ha
Kolejna się piękni na weekend widzę
Miłego weekendu piękne dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 14:26   #4967
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Muszę do was częściej zaglądać jak mała pozwoli of Kors

Wczoraj to mieliśmy taki dzień koszmarny że szkoda mowic :/ przez to że kupy nie robiła 5 dni był sajgon od rana placze , steki etc dobrze że jablko pomogło.

U nas zimno jak diabli a np u mojej mamy w świętokrzyskim spadł śnieg

Werkus mówisz że mały karateka ci tam w brzuszku siedzi

Arletka a brwi robialas hennę czy permanentny? A rzęsy jakie? To co to była za impreza bo nie wiem w końcu gdzieś mi umknęło

Mysia super że udało się wyjść na pedi zawsze to chwila dla siebie jakaś



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:43   #4968
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór!
Witamy się z Emilką w 37 tc.
Dzisiaj czeka nas druga noc na tymczasowym mieszkaniu. Traaaaaagedia...najgorsza rzecz to przeprowadzka albo remont... dzięki Bogu za męża, brata, mame i sąsiada którzy to ogarnęli. Jestem świadoma swojego stanu i tego, że mam odpoczywać i nie szaleć ale tak mnie sumienie gryzło że nie mogłam pomóc
W poniedziałek mamy wizytę aż się doczekać nie mogę
I tak, karateka ładna nam rośnie. Współczuję sobie samej
Coraz więcej czasu spędzam w wc...masakra i nie mówię tu już o samym siusiu. Tak mnie przeczyszcza że szok...
Hm...wlasnie miałam pierwszy atak humorow w ciazy chyba przed chwilą taki atak śmiechu mnie złapał że nie mogłam się uspokoić, aż latałam cała po kanapie aż mąż brat i mama się na mnie patrzyli bo nie wiedzieli o co mi chodzi - a atak śmiechu złapał mnie po tym jak mąż nie wiedział czwmu trzyma w dłoni dwa urzadzenia a ma 3 ładowarki. Wieeeeem głupota ale nie mogłam się uspokoić tak się śmiałam. Iii momentalnie jakby ktoś przełącznik włączył...smiech przerodził się w płacz no łzy mi tak leciały...i mega smutno mi się zrobiło. Więc znowu wszyscy na mnie i nie wiedzą o co chodzi. A mi tak mega smutno się zrobiło w trakcie śmiechu że się poryczałam...ooo panie...masakra jakaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 19:54   #4969
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej jestem, żyję ale ostatnio nie mam czasu się po tyłku podrapac, najpierw Hela chora, teraz ja, do tego szkoła, zaraz egzaminy, P nie ma a tam idę, nie będę smęcić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Werkus trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 21:54   #4970
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Werkus jak Cię tak czyści to może porodzik się już szykuje. A może już urodzilas?

Ruda zdrówka! Ściskam mocno

My od jakiegoś czasu mamy tak ciężkie noce. Lenka budzi się milion razy na cycka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 21:58   #4971
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Werkus jak tam się trzymasz?

Ruda humor już lepszy chociaż trochę? Tuke mocniasto

Migotka znam ból. U Nas przeszło zostały standardowe 2x

Brrr! Zimno już ! A ja butów zimowych nie mama Marcel jutro w końcu idzie do żłobka. Mają tę jutro teatrzyk o aniołku wigilijnym
Chłopaki śpią, ja jeszcze ogarniam chatę ale teraz już padnięta jestem i lecę spać.
Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 22:15   #4972
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór, widzę ze nie tylko ja późno mam czas na wizaż

Mysiaku tak, już lepiej, chociaż gila mam jeszcze czyli z biegania nici na razie. Ale super z tym tatrzykiem,sama bym obejrzała. Ja byłam wczoraj na dniu pluszowego misia i jeszcze byk dzień czytania bajek na głos czy coś w tym stylu. Czytałam dzieciakom tym swoim ochrypnietym głosem a one były zachwycone wiec i ja zadowolna

Werkus o kurde Ty już na ostatniej prostej, kochana mocno trzymam za WAS kciuki

Migotka widzę ze Lenka nadal cyckuje, to mamy tu jaki gang cycuchów Hela na noc pije krowie ale w nocy cyc, tez się budzi dość często. Męczy to bo ona się obudzi i mnoe wola, jak ją położę w łóżeczku żeby dalej spala to płacze, jak położę u siebie nawet bez cyca to od razu śpi. Cwaniara jedna

Byłam dzisiaj na rzęsach, kupiłam sobie w biedrze jakiś planer na nowy rok, czas się wziąć za siebie, pomyśleć o sobie, ciele tyko dom i dzieciaki, jak idę do szkoły to normalne, lanie mimo że mój mózg się lasuje od natłoku informacji to ja tam odpoczywam. Dobrej nocy kochane



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 22:16   #4973
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej dziewczyny
A no trzymam się coraz słabiej skończony 37tc mamy już i witamy 38tc. Chodzę jak pingwin chociaż już coraz mniej bo Mała jest tak nisko że bardzo mocno naciska na wyjście. Szyjka coraz krótsza. Brzuch coraz niżej. Skurcze coraz częściej. Wczoraj byliśmy na wizycie i Mała waży już 3kg, nasza Pyzunia mała zobaczymy co najbliższy czas przyniesie. Ja już z domu prawie nie wychodzę, bo jak się przechadzam nawet po mieszkaniu czasem to taki prąd mnie w kroku przeszywa nieprzyjemny a wczoraj w nocy taki skurcz mnie złapał oghh brzuch jak skała, podbrzusze i krzyż odrętwiałe i to wszystko promieniowało mi do pachwiny. Wiec leżałam sobie tak z 40 minut aż znowu udało mi się zasnąć.
Lecę spać jutro poczytam co pisałyście i nadrobię
Słodkich snów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 05:03   #4974
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej

Werkus jak Cię tak czyści to może porodzik się już szykuje. A może już urodzilas?

Ruda zdrówka! Ściskam mocno

My od jakiegoś czasu mamy tak ciężkie noce. Lenka budzi się milion razy na cycka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam nadzieje, ze Lenka da Mamie troszku pospać Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!

Werkus jak tam się trzymasz?

Ruda humor już lepszy chociaż trochę? Tuke mocniasto

Migotka znam ból. U Nas przeszło zostały standardowe 2x

Brrr! Zimno już ! A ja butów zimowych nie mama Marcel jutro w końcu idzie do żłobka. Mają tę jutro teatrzyk o aniołku wigilijnym
Chłopaki śpią, ja jeszcze ogarniam chatę ale teraz już padnięta jestem i lecę spać.
Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Sama bym obejrzała ten teatrzyk o aniołku za dzieciaka zawsze w takich teatrzykach czy jasełkach występowałam. Fajna sprawa i biegusiem na zakupy leć bo nie wiesz kiedy palce Ci z tego mrozu odpadną :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, widzę ze nie tylko ja późno mam czas na wizaż

Mysiaku tak, już lepiej, chociaż gila mam jeszcze czyli z biegania nici na razie. Ale super z tym tatrzykiem,sama bym obejrzała. Ja byłam wczoraj na dniu pluszowego misia i jeszcze byk dzień czytania bajek na głos czy coś w tym stylu. Czytałam dzieciakom tym swoim ochrypnietym głosem a one były zachwycone wiec i ja zadowolna

Werkus o kurde Ty już na ostatniej prostej, kochana mocno trzymam za WAS kciuki

Migotka widzę ze Lenka nadal cyckuje, to mamy tu jaki gang cycuchów Hela na noc pije krowie ale w nocy cyc, tez się budzi dość często. Męczy to bo ona się obudzi i mnoe wola, jak ją położę w łóżeczku żeby dalej spala to płacze, jak położę u siebie nawet bez cyca to od razu śpi. Cwaniara jedna

Byłam dzisiaj na rzęsach, kupiłam sobie w biedrze jakiś planer na nowy rok, czas się wziąć za siebie, pomyśleć o sobie, ciele tyko dom i dzieciaki, jak idę do szkoły to normalne, lanie mimo że mój mózg się lasuje od natłoku informacji to ja tam odpoczywam. Dobrej nocy kochane



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cieszę się ze humor lepszy a gil niedługo przejdzie
Super sprawa z tym czytaniem. A chrypa tylko temu dodała charakteru ważne ze dzieciaczki zadowolone.
I fakt, ostatnia prosta przed nami, przeraża mnie to troszku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Oook nadrobiłam wiec można lecieć spróbować dalej spać, bo to dopiero 6 rano Miłego dnia!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-01, 14:50   #4975
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Werkus jak ten czas leci ja obie panny urodziłam dokładnie w 39tc! Mów jak się czujesz ? Wiem końcówka nie jest przyjemna i bardzo ciezko , dla mnie najgorsze były nocki i znalezienie pozycji do snu a jak już znalazłam to oczywiście co...siku

Migotko o kurcze o co to Lencia tak wstaje :/ może skok jakiś ma i bliskości potrzebuje mamusi

Mysia zimno jak diabli ja jak dziś zobaczyłam -10!!! To mnie zmroziło w domu na samą myśl :/ butów zimowych też nie mam ale chyba zmecze te z zeszłego roku

Ewcia oj dobrze rozumiem to wyrwanie ja się tak czułam jak wróciłam do pracy po Nasce chodziłam i tylko mówiła jak to fajnie się odpoczywa w robocie takie wyrwanie jest super inne rzeczy jednak czym innym głowa zajęta

A u nas co apogeum chorobowe! Najpierw tz skończył na antybiotyku potem Naska z temp 39,6 i też w poniedziałek dostała antybiotyk a dziś ja już ledwo zyje i też niestety skończy się antybiotykiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 04:57   #4976
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Werkus jak ten czas leci ja obie panny urodziłam dokładnie w 39tc! Mów jak się czujesz ? Wiem końcówka nie jest przyjemna i bardzo ciezko , dla mnie najgorsze były nocki i znalezienie pozycji do snu a jak już znalazłam to oczywiście co...siku

Migotko o kurcze o co to Lencia tak wstaje :/ może skok jakiś ma i bliskości potrzebuje mamusi

Mysia zimno jak diabli ja jak dziś zobaczyłam -10!!! To mnie zmroziło w domu na samą myśl :/ butów zimowych też nie mam ale chyba zmecze te z zeszłego roku

Ewcia oj dobrze rozumiem to wyrwanie ja się tak czułam jak wróciłam do pracy po Nasce chodziłam i tylko mówiła jak to fajnie się odpoczywa w robocie takie wyrwanie jest super inne rzeczy jednak czym innym głowa zajęta

A u nas co apogeum chorobowe! Najpierw tz skończył na antybiotyku potem Naska z temp 39,6 i też w poniedziałek dostała antybiotyk a dziś ja już ledwo zyje i też niestety skończy się antybiotykiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mam nadzieję, że już rodzinka zdrowa, a Ty lepiej się czujesz
A czas no leci leci jutro wskakuje nam 39tc.
Ja nie wiem kiedy urodzę ale te symptomy przed porodowe już mnie czasami męczą czop mi w kawałkach odpada (bo już dwa kawałki były), skurcze coraz mocniejsze. A wczoraj to już przeszły same siebie. Przez pół godziny takie skurcze mnie łapały mocne, ze nie wiedziałam już co mam ze sobą zrobić wiec wstawałam bujałam biodrami po czym siadałem w dziwnej pozycji... no katorga jednym słowem, a gdzie dopiero to co mnie czeka jajks...co do spania to pozycje mam jedną w nocy dzięki podusi wielkiej jeden plus. Bo zanim zasnę to mija conajmniej godzina, a potem jak mówisz pobudka na siusiu albo budzi mnie mój brzuch, podbrzusze i krzyż jak się zmówią i zepną akurat razem.
Kolejna wizyta u gin w poniedziałek - i weź tu człowieku dotrwaj a dzisiaj przychodzi do mnie położna
Życzę Wam miłego dnia dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*

Edytowane przez WerkuUuS
Czas edycji: 2018-12-04 o 05:00
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 11:55   #4977
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

W weekend nie działał mi wizaż wam też?

Werkus już blisko Pamiętaj żeby nam dać znać Lubię te przed porodowe emocje

U nas już lepiej ja też już praktycznie zdrowa ale przesunęłam na wszelki wypadek szczepionke malej bo jednak w domu zarazków było nie będę ryzykować a tak to stara bida! Czekam aż Naska do pkola wróci bo z nią w domu to jest hardkor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-04, 22:33   #4978
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór dziewczyny, zaraz koniec wątku, trzeba będzie Baśke tu zawolac bo ja nie umiem tego ogarnąć. Hela ma zakitowany nos, super ku*wa, ja mam w weekend szkole a ona biedna będzie mnie potrzebować całe szczęście ze P jutro przyjeżdża.

Werkus ja to myślę na święta będziecie juz obie w domku trzymaj się dzielnie kochana, przeszłam to dwa razy, przy Kostku nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu, po prostu wody w nocy mi odeszły, za to z Heleną o matko i córko, skurcze przez 3dni , cuda wianki mocno Ci kibicuje, dasz rade, jak nie Ty to kto

Gianka ciesze się ze juz u Was w porządku, powiedz R żeby przestał rzuć Winterfresh bo później jest chory i walczy o życie a Ty dzielnie dałaś rade

Bosze mam referaty do napisania i rozprawke, nie wiem kiedy ja to zrobię. Idę spać bo ledwo żyje, kuchnie dzisiaj ogarnęłam, w końcu można w niej normalnie funkcjonować. Dobranoc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 07:31   #4979
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

W weekend nie działał mi wizaż wam też?

Werkus już blisko Pamiętaj żeby nam dać znać Lubię te przed porodowe emocje

U nas już lepiej ja też już praktycznie zdrowa ale przesunęłam na wszelki wypadek szczepionke malej bo jednak w domu zarazków było nie będę ryzykować a tak to stara bida! Czekam aż Naska do pkola wróci bo z nią w domu to jest hardkor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jak to się mówi, lepsza stara niż nowa bida :P
Super ze zdrowie powróciło a co do szczepionki to dobrze zrobiłaś. Tez bym miała pewne obiekcje dopiero co po wykurzeniu zarazków z domu.
I dam na pewno znać. Ale mogłaby już wyjść ta Żaba nasza , nie chce do 19go czekać albo i dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczyny, zaraz koniec wątku, trzeba będzie Baśke tu zawolac bo ja nie umiem tego ogarnąć. Hela ma zakitowany nos, super ku*wa, ja mam w weekend szkole a ona biedna będzie mnie potrzebować całe szczęście ze P jutro przyjeżdża.

Werkus ja to myślę na święta będziecie juz obie w domku trzymaj się dzielnie kochana, przeszłam to dwa razy, przy Kostku nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu, po prostu wody w nocy mi odeszły, za to z Heleną o matko i córko, skurcze przez 3dni , cuda wianki mocno Ci kibicuje, dasz rade, jak nie Ty to kto

Gianka ciesze się ze juz u Was w porządku, powiedz R żeby przestał rzuć Winterfresh bo później jest chory i walczy o życie a Ty dzielnie dałaś rade

Bosze mam referaty do napisania i rozprawke, nie wiem kiedy ja to zrobię. Idę spać bo ledwo żyje, kuchnie dzisiaj ogarnęłam, w końcu można w niej normalnie funkcjonować. Dobranoc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zdrówka dla Małej
No muszę dać radę ! kurczę już nie zatrzymam jej w środku ani czasu nie cofnę, wiec nie mam wyjścia
Co do pisania prac dasz radę. Chwila moment i napisane
A jeśli chodzi o sprzątanie to ja co dzień sprzątam tak bardziej niż zwykle ostatnio. Bo siedząc tylko i nic nie robiąc to już w głowę dostawałam. Już nawet nie robi na mnie wrażenia opr jaki dostaje od męża ze sprzątam itd zamiast leżeć i odpoczywać xD

Miłego dnia dziewczyny!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-07, 19:24   #4980
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

U Nas też glut. Już mi czasami ręce opadają. Ileż można ?!?!!

Mam garderobę! Właśnie jestem w trakcie porządkowania ciuchów! Ależ mi zrobił Gość niespodziankę. Miała być pod koniec roku a tu bach! Dzwoni w poniedziałek że jakieś okienko mu się zrobiło, ktoś zrezygnował i on juz moze w środę podjechać.
Także lecę i ogarniam


Werkus, trzymaj się tam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.