Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-07-31, 23:30   #3811
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Hej, widziałam, ze pisalyscie tu niedawno o promce z sephory 40% na drugi produkt z kategorii travel - tez miałam ten problem, ale dziś już działa wzięłam 3 rzeczy z Beauty to go, na najtańsza naliczyło mi 40% i jeszcze wszedł mi kod „happy” na 20% na całe zamówienie wiec informuje nie wiem jak z markami, które zazwyczaj są wyłączone, ja akurat brałam mini paletkę Denony, Beauty Blender i zestaw gumek invisibobble.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ponownie nie działa Ale masz rację, działało przez chwilę, niestety nie zdążyłam pyknąć zamówienia.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 12:41   #3812
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88835427]Mogę polecić krem Crystal Retinal Medik8 - miałam wersję nr 6 (jest jeszcze 1, 3 i 10).

https://www.cultbeauty.co.uk/medik8-...retinal-6.html

Mnie w ogóle nie podrażnił, chociaż to już chyba mocne stężenie (?). Ładnie wygładził cerę, rozświetlił, podleczył zmiany pryszczowe
Drogi dziad, ale kupię go jeszcze raz. Chyba nawet tym razem kupię tę dziesiątkę. Raz kozie śmierć.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------




O ciekawe, muszę ją obczaić.

EDIT: Kliknięte Nie wiem czy to to, bo maska, którą kupiłam ma oznaczenie C50 (a nie C20 - taki jest krem), ale nic innego w tej formie nie było.[/QUOTE]Może się pomyliłam z tym numerkiem, chodziło mi o maskę w piance z witaminą C, chyba nie mają nic podobnego w gamie kosmetyków, więc to pewnie ta. Mam nadzieję, że Ci podpasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Hej, widziałam, ze pisalyscie tu niedawno o promce z sephory 40% na drugi produkt z kategorii travel - tez miałam ten problem, ale dziś już działa wzięłam 3 rzeczy z Beauty to go, na najtańsza naliczyło mi 40% i jeszcze wszedł mi kod „happy” na 20% na całe zamówienie wiec informuje nie wiem jak z markami, które zazwyczaj są wyłączone, ja akurat brałam mini paletkę Denony, Beauty Blender i zestaw gumek invisibobble.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ponownie nie działa Ale masz rację, działało przez chwilę, niestety nie zdążyłam pyknąć zamówienia.



Ten kod Happy to w ogóle działał przez chwilę na przecenione. Chciałam kliknąć puder MJ, wyszedłby za 80zł zamiast 200, ale zanim się namyśliłam, to przestało działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 13:45   #3813
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie po razie porzucam jak nie ma efektów
No to ja uważam, że moja skóra to nie jest brudny talerz, który raz dwa umyję płynem i zobaczę różnicę to organ, który się musi zregenerować, więc jeśli coś od razy mnie nie uczula, to używam. Od pół roku nie skaczę od jednego kosmetyku, do drugiego. Tylko obserwuję skórę, jej reakcje potrzeby i widzę różnicę. Ale... to się sprawdza u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 13:49   #3814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to ja uważam, że moja skóra to nie jest brudny talerz, który raz dwa umyję płynem i zobaczę różnicę to organ, który się musi zregenerować, więc jeśli coś od razy mnie nie uczula, to używam. Od pół roku nie skaczę od jednego kosmetyku, do drugiego. Tylko obserwuję skórę, jej reakcje potrzeby i widzę różnicę. Ale... to się sprawdza u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem, każdy kosmetyk pielegnacyjny potrzebuje czasu, żeby zadziałać, to nie interwencja chirurgiczna, gdzie fekt mamy w sumie od razu
Ja np. pisząc wcześniej, że może za krótko cos uzywalam to mam na myśli minimum 3 miesiace, ale czasami kosmetyk potrzebuje więcej niz 3 miesiecy, żeby były efekty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:00   #3815
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, każdy kosmetyk pielegnacyjny potrzebuje czasu, żeby zadziałać, to nie interwencja chirurgiczna, gdzie fekt mamy w sumie od razu
Ja np. pisząc wcześniej, że może za krótko cos uzywalam to mam na myśli minimum 3 miesiace, ale czasami kosmetyk potrzebuje więcej niz 3 miesiecy, żeby były efekty.
Z tym się jak najbardziej zgadzam. Zwłaszcza, że to też zależy od problemu. Tak jak pisałam, moje przebarwienia potrzebowały kilku miesięcy, żeby się rozjaśnić. Widziałam, że dziewczyny wstawiamy zdjęcia swoich efektów, które były dużo wcześniej (przebarwienia po wypryskach), ale wiem, że moja skóra nie goi się łatwo i szybko. Jeszcze nawiązując do basiclab, to po trehalozę i witaminie C efekt mam po kilku dniach. Kosmetyków z tą witaminą używałam wcześniej i nie było różnicy nawet po zużyciu całego opakowania.

Czasami mam wrażenie, że my często zbyt dużo oczekujemy. Naoglądamy się nie wiadomo czego, czasami same sobie szkodzimy przez dłuższy czas (np. W moim przypadku hardkorowe oczyszczanie i matowienie), a potem dodamy jedną kosmetyk nawilżający i już natychmiast chcemy realnej poprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 14:44   #3816
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, każdy kosmetyk pielegnacyjny potrzebuje czasu, żeby zadziałać, to nie interwencja chirurgiczna, gdzie fekt mamy w sumie od razu
Ja np. pisząc wcześniej, że może za krótko cos uzywalam to mam na myśli minimum 3 miesiace, ale czasami kosmetyk potrzebuje więcej niz 3 miesiecy, żeby były efekty.
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Z tym się jak najbardziej zgadzam. Zwłaszcza, że to też zależy od problemu. Tak jak pisałam, moje przebarwienia potrzebowały kilku miesięcy, żeby się rozjaśnić. Widziałam, że dziewczyny wstawiamy zdjęcia swoich efektów, które były dużo wcześniej (przebarwienia po wypryskach), ale wiem, że moja skóra nie goi się łatwo i szybko. Jeszcze nawiązując do basiclab, to po trehalozę i witaminie C efekt mam po kilku dniach. Kosmetyków z tą witaminą używałam wcześniej i nie było różnicy nawet po zużyciu całego opakowania.

Czasami mam wrażenie, że my często zbyt dużo oczekujemy. Naoglądamy się nie wiadomo czego, czasami same sobie szkodzimy przez dłuższy czas (np. W moim przypadku hardkorowe oczyszczanie i matowienie), a potem dodamy jedną kosmetyk nawilżający i już natychmiast chcemy realnej poprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, kosmetyk to kosmetyk, mało inwazyjny sposób. Jeśli ktoś chce błyskawicznie usunąć przebarwienia to np. RF mikroigłowa tak działa. Fajny zabieg, trochę drogi (jeśli się robi, jak zalecają, w serii, trzy razy), ale efekt się rzeczywiście trzyma i twarz jest taka jednolita i świetlista.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 15:21   #3817
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Może się pomyliłam z tym numerkiem, chodziło mi o maskę w piance z witaminą C, chyba nie mają nic podobnego w gamie kosmetyków, więc to pewnie ta. Mam nadzieję, że Ci podpasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Ten kod Happy to w ogóle działał przez chwilę na przecenione. Chciałam kliknąć puder MJ, wyszedłby za 80zł zamiast 200, ale zanim się namyśliłam, to przestało działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to mi się udało ostatnio w ogóle te promocje Sephory mnie denerwują, prawie nigdy nie działają :/ kilka razy pisałam do nich na Facebooku, zawsze odpisują żeby wysłać im wiadomość wiec wysyłam - odpisuja następnego dnia, kiedy promocja już oczywiście nie obowiązuje i jeszcze bezczelnie kłamią, ze w godzinach, w których próbowałam złożyć zamówienie, wszystko działało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-01, 15:38   #3818
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88832089]Oczywiście, że go mam
Wersję Sacred - brzoskwinia z nutą koralu (trochę za ciepły dla mnie).
Jest bardzo mocno napigmentowany, ma ciekawą konsystencję - niby krem, a zamienia się w puder po roztarciu. Niestety na mojej skórze jest bardziej matowy niż satynowy, czego nie lubię > nie wiem czy on taki ma być, czy tylko moja cera go jakoś tak 'stępia'.

Można spróbować, zły nie jest [/QUOTE]Wypróbuję go kiedys jak będzie promka jakas. Ja celuje bardziej w różowe/neutralne kolory.[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88835427]Mogę polecić krem Crystal Retinal Medik8 - miałam wersję nr 6 (jest jeszcze 1, 3 i 10).

https://www.cultbeauty.co.uk/medik8-...retinal-6.html

Mnie w ogóle nie podrażnił, chociaż to już chyba mocne stężenie (?). Ładnie wygładził cerę, rozświetlił, podleczył zmiany pryszczowe
Drogi dziad, ale kupię go jeszcze raz. Chyba nawet tym razem kupię tę dziesiątkę. Raz kozie śmierć.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------




O ciekawe, muszę ją obczaić.

EDIT: Kliknięte Nie wiem czy to to, bo maska, którą kupiłam ma oznaczenie C50 (a nie C20 - taki jest krem), ale nic innego w tej formie nie było.[/QUOTE]Też mam ten krem. Wersja 3. Jest bardzo dobry. Widziałam różnicę w cerze po jednym użyciu. Była taka bardziej rozswietlona od razu.
Ja ostatnio kupilam z basiclab dwa kremy. Takie w tubkach lekki i z bogatą konststencja. Ale czekaja w kolejce. W przyszłości planuje kupić więcej kosmetykow od nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 21:33   #3819
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Brzmi fajnie
Choć dla mnie lepsze jest co najmniej średnie krycie, zamiast lekkiego
Z kolorem trafiłaś?
tak, kolor mam bardzo dobry, choć przy tak małym kryciu nie jest to takie ważne
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-01, 22:57   #3820
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No to ja uważam, że moja skóra to nie jest brudny talerz, który raz dwa umyję płynem i zobaczę różnicę to organ, który się musi zregenerować, więc jeśli coś od razy mnie nie uczula, to używam. Od pół roku nie skaczę od jednego kosmetyku, do drugiego. Tylko obserwuję skórę, jej reakcje potrzeby i widzę różnicę. Ale... to się sprawdza u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam inaczej, bo od razu widzę, czy mi coś pasuje czy nie. Ale ja też nie mam takich potrzeb jak np. walka z przebarwieniami, bo wtedy pewnie faktycznie trzeba czekać na jakiekolwiek efekty.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-03, 16:54   #3821
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny, czy ma któraś z Was puder Marca Jacobsa, ten prasowany w srebrnej puderniczce, w odcieniu Siren? Nadaje się on w ogóle do użytku dla "polskich" karnacji? Po samoopalaczu dobiłam do takiego NC20, ale i tak nie wiem, czy kupować, czy nie będzie to pomarańczka... Jaśniejszy niestety wykupiony, a miałam i był fajny, tylko szkoda, że miesiąc po zakupie upadł mi na podłogę w knajpie i tak się skończył jego żywot.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-04, 04:14   #3822
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ma któraś z Was puder Marca Jacobsa, ten prasowany w srebrnej puderniczce, w odcieniu Siren? Nadaje się on w ogóle do użytku dla "polskich" karnacji? Po samoopalaczu dobiłam do takiego NC20, ale i tak nie wiem, czy kupować, czy nie będzie to pomarańczka... Jaśniejszy niestety wykupiony, a miałam i był fajny, tylko szkoda, że miesiąc po zakupie upadł mi na podłogę w knajpie i tak się skończył jego żywot.
Ja mam.
U mnie żadnej pomarańczy nie robi. Wg mnie nie przyciemnia jakoś szczególnie. Jeśli jesteś teraz na poziomie NC20, powinien być jak najbardziej 0kej.
Bierz. Jakby co, to odkupię od Ciebie.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-08-04 o 04:15
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 06:34   #3823
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam.
U mnie żadnej pomarańczy nie robi. Wg mnie nie przyciemnia jakoś szczególnie. Jeśli jesteś teraz na poziomie NC20, powinien być jak najbardziej 0kej.
Bierz. Jakby co, to odkupię od Ciebie.
Dzięki Olu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 09:00   #3824
szymonowamatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 61
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Czy sephora wysyła jeszcze kody na urodziny? Miałam 2 dni temu i nic nie dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szymonowamatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 09:01   #3825
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Czy sephora wysyła jeszcze kody na urodziny? Miałam 2 dni temu i nic nie dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysyła
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-04, 09:42   #3826
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki Olu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby Ci podpasował
Cytat:
Napisane przez szymonowamatka Pokaż wiadomość
Czy sephora wysyła jeszcze kody na urodziny? Miałam 2 dni temu i nic nie dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysyła, ale zdarza im się zapomnieć.
Upomnij się na infolinii.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 09:13   #3827
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ja dziś testuję podkład Rare Beauty i takiej śmiesznej konsystencji to ja jeszcze nie widziałam- coś jakby silikonowa baza. Krycie super, ale niestety u mnie włazi w pory i podkreśla zmarchy pod oczami. Szkoda, bo dość fajnie matujący.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 11:00   #3828
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja dziś testuję podkład Rare Beauty i takiej śmiesznej konsystencji to ja jeszcze nie widziałam- coś jakby silikonowa baza. Krycie super, ale niestety u mnie włazi w pory i podkreśla zmarchy pod oczami. Szkoda, bo dość fajnie matujący.
U mnie tez wyglada sucho


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 11:15   #3829
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Dziewczyny czy jest jakies clo jak sie zamowi pake z https://www.anastasiabeverlyhills.com/? Zamawial ktos i ma jakies doswiadczenia?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-06, 11:56   #3830
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest jakies clo jak sie zamowi pake z https://www.anastasiabeverlyhills.com/? Zamawial ktos i ma jakies doswiadczenia?

https://www.anastasiabeverlyhills.com/shipping.html
Cło i podatek, bo wysyłka z USA
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 12:29   #3831
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest jakies clo jak sie zamowi pake z https://www.anastasiabeverlyhills.com/? Zamawial ktos i ma jakies doswiadczenia?

Tragiczne, a co? Do dziś mam traumę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 12:42   #3832
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest jakies clo jak sie zamowi pake z https://www.anastasiabeverlyhills.com/? Zamawial ktos i ma jakies doswiadczenia?
Chyba nawet nie da rady zamówić z com (coś mi się kojarzy, że kiedyś próbowałam), tylko trzeba zamówić z co.uk Ale nawet jak przejdzie zamówienie, to trzeba będzie płacić za cło.

Kiedyś za to zamawiałam z Hudy, z oficjalnej, dubajskiej strony i przy odbiorze musiałam zapłacić 60 zł. Chociaż i tak się opłaciło
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 14:13   #3833
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

No to wtopilam bo wczoraj puscilam 2 zamowienia . No nic, zycie sie mowi . Moglam zapytac przed . Mi przeszlo z tej strony co podalam, nawet poprzez przelewy24 zaplacilam i normalnie policzylo w zlotowkach i jeszcze rabat wszedl i gratisowy rozswietlacz eh.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 14:17   #3834
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Rare beauty chciała mi dać dziewczyna do testów,ale po testach naręcznych zrezygnowałam. Podkreśli mi wszystkie mikro włoski na ręku których gołym okiem nie widzę ...

Z podkładowych zachwytów to dalej jest LOVE z Reboot'em
Dla mnie ten podkład to sztos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 14:47   #3835
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;88844780]Chyba nawet nie da rady zamówić z com (coś mi się kojarzy, że kiedyś próbowałam), tylko trzeba zamówić z co.uk Ale nawet jak przejdzie zamówienie, to trzeba będzie płacić za cło.

Kiedyś za to zamawiałam z Hudy, z oficjalnej, dubajskiej strony i przy odbiorze musiałam zapłacić 60 zł. Chociaż i tak się opłaciło [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to wtopilam bo wczoraj puscilam 2 zamowienia . No nic, zycie sie mowi . Moglam zapytac przed . Mi przeszlo z tej strony co podalam, nawet poprzez przelewy24 zaplacilam i normalnie policzylo w zlotowkach i jeszcze rabat wszedl i gratisowy rozswietlacz eh.
Da, da radę na pewno. Ale płaciłam VAT, może coś się zmieniło skoro ściągnęło Ci w złotówkach.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Rare beauty chciała mi dać dziewczyna do testów,ale po testach naręcznych zrezygnowałam. Podkreśli mi wszystkie mikro włoski na ręku których gołym okiem nie widzę ...

Z podkładowych zachwytów to dalej jest LOVE z Reboot'em
Dla mnie ten podkład to sztos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie byłby jeszcze ok gdyby nie to, że wchodzi mi w pory i wyglądam jak pomarańcza... Do tego edit po całym dniu- nie ściera się, ale utlenia.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 15:22   #3836
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No to wtopilam bo wczoraj puscilam 2 zamowienia . No nic, zycie sie mowi . Moglam zapytac przed . Mi przeszlo z tej strony co podalam, nawet poprzez przelewy24 zaplacilam i normalnie policzylo w zlotowkach i jeszcze rabat wszedl i gratisowy rozswietlacz eh.

To już pewnie masz naliczone cło i podatek. Zawsze jak jest płatność w polskiej walucie i przez PayU albo Przelewy, to wszystko już jest ponaliczane.

Nawet jak teraz weszłam na tę stronę, to mi wyskoczyło okienko o treści: "Wysyłamy do Poland, rób zakupy w złoty, wszystkie cła i podatki są już zawarte w cenie - bez żadnych ukrytych opłat" >> cytowałam wiernie, to nie moja polszczyzna, jakby co

Także nie bój żaby.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 16:42   #3837
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88845093]To już pewnie masz naliczone cło i podatek. Zawsze jak jest płatność w polskiej walucie i przez PayU albo Przelewy, to wszystko już jest ponaliczane.

Nawet jak teraz weszłam na tę stronę, to mi wyskoczyło okienko o treści: "Wysyłamy do Poland, rób zakupy w złoty, wszystkie cła i podatki są już zawarte w cenie - bez żadnych ukrytych opłat" >> cytowałam wiernie, to nie moja polszczyzna, jakby co

Także nie bój żaby.[/QUOTE]
Od razu jak weszlam to bylo napisane po Polsku ze wysylaja do Polski i produkty pokazywaly mi sie w zlotowkach, mialam wiele opcji platnosci, paypal, przelewy24, dotpay takze spoko. No to juz nie bede sie bala żaby . Jakby co bede pisala jak to wszystko przebieglo jak juz paczka trafi do mnie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-06, 20:32   #3838
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Od razu jak weszlam to bylo napisane po Polsku ze wysylaja do Polski i produkty pokazywaly mi sie w zlotowkach, mialam wiele opcji platnosci, paypal, przelewy24, dotpay takze spoko. No to juz nie bede sie bala żaby . Jakby co bede pisala jak to wszystko przebieglo jak juz paczka trafi do mnie .
No to myślę, że będzie ok
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-07, 11:54   #3839
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość


Dla mnie byłby jeszcze ok gdyby nie to, że wchodzi mi w pory i wyglądam jak pomarańcza... Do tego edit po całym dniu- nie ściera się, ale utlenia.

o, to na pewno go odpuszczam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-08-07, 12:57   #3840
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o, to na pewno go odpuszczam
Jak masz rozszerzone pory to nawet nie patrz w jego stronę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.