karboksyterapia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-05, 15:30   #1
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37

karboksyterapia


Proszę o informacje nt. karboksyterapii. Czy zabieg ten jest skuteczny i bezpieczny? Na czym polega? Czy mogę poddać mu się w Łodzi? Mam 22 lata, przy wzroście 165cm ważę 50kg, jestem instruktorką aerobiku, a z cellulitem na pośladkach zmagam się bezskutecznie odkąd pamiętam!
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-19, 23:20   #2
Jankowiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 402
Re: karboksyterapia

Zabieg polega na wprowadzaniu dwutlenku węgla pod skórę w okolice zajęte cellulitem pod określonym ciśnieninem i objętości przy pomocy specjalnie do tego celu skonstruowanej aparatury. Prowadzi się leczenie według indywidualnie dobranego dla pacjenta schematu. Jest skuteczny i bezpieczny. Jest jednym z podstawowych zabiegów stosowanych od lat w leczeniu cellulitu o udowodnionej badaniami klinicznymi skuteczności. Niestety nie wiem, czy ktoś tego typu zabiegi wykonuje w Łodzi. Najbliżej chyba w Warszawie.
Jankowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 00:22   #3
lietuva
Raczkowanie
 
Avatar lietuva
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 37
Re: karboksyterapia

Dziękuję za odpowiedź.
lietuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:54   #4
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: karboksyterapia

Witam,

Czy wśród Was są osoby, które poddały się karboksyterapii i mogłyby więcej powiedziec na temat efektów?
Drugie pytanie mam do specjalistów - czy ktoś byłby uprzejmy wyjaśnić mi od strony chemicznej jak działa CO2 na komórki tłuszczowe i czy to o czym czytałam: czyli zakwaszenie tkani nie jest czymś niebezpiecznym dla organizmu??

Będe cierpliwie czekała na odpowiedzi.

Dziękuję
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:08   #5
Mena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

Witam
Tydzień temu poddałam się zabobiegowi karboksyterapii żeby zlikwidować opuchliznę i cienie pod oczami. Mogę polecić każdemu, efekt jest super już po pierwszym zabiegu ( pani dermatolog powiedziała że do pełnego efektu potrzeba 6 zabiegów). Skóra młodsza i świeże spojrzenie.!!! Ukłucie bardzo mało bolesne.
Zabieg przeprowadzałam w gabinecie Aspazja w Poznaniu. Profesjonalan obsługa polecam.
Mena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 20:04   #6
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: karboksyterapia

Hej. Ja jutro wybieram sie na karboksyterapie do LaserDelux. Muszę przyznac, ze strasznei sie tego boje. Jakoś przeraza mnie fakt, ze zostanie podany pod skórę gaz.
Czy ktoś jeszcze mial doswiadczenie z tym zabiegiem i podobne wątpliwości?
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:44   #7
UmbraBumbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 181
Dot.: karboksyterapia

Dziewczyny, juz po wszystkim. Bałam sie strasznie. Uczucie wtłoczenia gazu w okolice oczu dosć nietypowe. Troche bolało, ale do przezycia. Juz widze minimalna poprawe. Skóra jest napieta jakby twardsza.. fajnie Kolejny zabieg za miesiac, ale juz tylko na oczy, a w miedyczasie zaczne mezoterapie igłowa.
UmbraBumbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 13:32   #8
klimak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: karboksyterapia

ja planuję poddać się temu zabiegowi. Oczywiście przeszukałam internet w poszukiwaniu informacji na ten temat. Znalazłam coś takiego: http://pragnieniakobiet.pl/piekna-i-...-zasiegu-reki/ ale zastanawiam się czy Wy polecacie ten zabieg? A może znacie jakieś inne
klimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 14:00   #9
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: karboksyterapia

Zabieg jak kazdy inny, cudow nie zrobi.
Moze na poczatku widac, ze cos sie dzieje, ale pozniej wszystko wraca do normy.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 11:47   #10
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

czytam, czytam i jestem ciekawa jak to będzie, umówiłam się na karboksy do salonu do którego uczęszczam, tj. Instytut Face and Body, bo dostałam smsa o promocji chyba urodzinowej że pierwszy zabieg jest za 77 zł, a że Pani Ania przy ostatnim zabiegu trochę mi o tym opowiadała bo mają jakiś super nowy sprzęt, testowały go na sobie najpierw i są mega zadowolone, podobno łączą karboksy z bańką chińską i jest rewelacja, to stwierdziłam że sprawdzę, może coś w końcu zadziała na ten obrzydliwy cellulit.
Dam Wam znać czy bolało i przede wszystkim czy działa!
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:45   #11
mic_halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: karboksyterapia

Zabieg wywołuje może trochę dziwne uczucie w trakcie wstrzykiwania ale jakoś specjalnie bolesny nie jest.

Nie wiem jak pod oczami ale na udach dało się wytrzymać, a poza tym efekt jest widoczny i u mnie nadal się utrzymuje.

Po prawdzie zaczęłam regularnie ćwiczyć po zabiegu i myślę że to też ma wpływ na jego utrzymanie, ale samymi ćwiczeniami na pewno problemu bym się nie pozbyła.

http://www.medest-lichaj.pl/zabieg-d...terapia_cialo/
mic_halina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 22:05   #12
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Ja też u nich - ld, ale to sieciówka i mają gabinety w różnych miastach. Z kriolipolizą serie naprzemiennie. Zaczynam w przyszłym tygodniu. Jestem naprawdę ciekawa, czy to zadziała, bo po zrzuceniu sporej ilości kg, skórę mam wiotką i są jeszcze ślady pomarańczy mimo endermologii, baniek, wrappigu i wielu innych prób poprawy skóry ;/
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 12:18   #13
Afro_Dytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: karboksyterapia

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów po tym zabiegu. Tym bardziej że był praktycznie bezbolesny!!! Robiłam w Poznaniu w Medeście, tutaj jest opis dokładny tego zabiegu
http://www.medest-lichaj.pl/zabieg-d...terapia_cialo/
Afro_Dytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 11:57   #14
AGgnnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: karboksyterapia

A czy ten zabieg jest to jakiś odpowiednik mezoterapii? Można do czegoś porównać?
AGgnnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:09   #15
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez AGgnnes Pokaż wiadomość
A czy ten zabieg jest to jakiś odpowiednik mezoterapii? Można do czegoś porównać?
Podobny. Chociaz mezoterapie masz tez beziglowa, powierzchniowa, na roznych specyfikach etc. tak kaboksyterapia to czysty dwutlenekwstrzykiwany pistoletem iglowym.
Ja swoje zabiegi karboksyterapii przenioslam, jutro zaczynam na brzuch. Dzisiaj robilam krilipolize - na bryczesy. Na razie wygladam, jakby mi ktos dwa zelazka dzisiaj przystawil

Obejrzalam sobie dzisiaj pania, ktora miala robione cienie pod oczami i chyba wezme jutro lzejsze spodnie

***

edycja: w sieci strasznie duzo reklam karboksyterapii, a malo opinii. masakra

Edytowane przez JoasiaHa
Czas edycji: 2014-05-13 o 21:10
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 12:20   #16
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Afro_Dytka Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów po tym zabiegu. Tym bardziej że był praktycznie bezbolesny!!! Robiłam w Poznaniu w Medeście, tutaj jest opis dokładny tego zabiegu
www.medest-lichaj.pl/zabieg-dla-ciala/karboksyterapia_cialo/
Afro_Dytka zastanawiam się czy masz taki wysoki próg bólu czy ktoś źle wykonuje Ci zabiegi :P
tak jak obiecałam w marcu zdaję relację jestem po serii zabiegów, miałam robioną karboksyterapię na cellulit i tkankę tłuszczową na okolice pośladków i ud i jest rewelacja! do tego dziewczyny zaproponowały mi jeszcze zabieg z osoczem, na początku trochę mnie to brzydziło, ale jak zobaczyłam efekty, zmieniłam zdanie ja wybrałam Face&Body i decyzji nie żałuję, czuje że jestem w dobrych rękach, które na prawdę chcą mi pomóc a nie tylko wydębić z kasy... Więc karbo olecam z całego serca, mimo że zabieg do najprzyjemniejszych nie należy, ale odczucia które mu towarzyszą są spokojnie do wytrzymania, lecz z pewnością nie jest to zabieg bezbolesny tak jak tu niektórzy piszą
PS. To może chore ale w pewnym momencie uzależniłam się od tego uczucia, bo na prawdę czułam wtedy że wszystko pracuje w moim organizmie
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 09:08   #17
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Bezbolesny może przy króciutkich, płytkich wstrzyknięciach. Na początku rzeczywiście nic się nie czuje, igiełka jest naprawdę cieniusieńka. Ale potem, z każdym kolejnym wstrzyknięciem jest coraz bardziej nieprzyjemne i bolesne. Rozpieranie gazu pod skórą i samo jego wstrzykiwanie, a potem nieznaczna bolesność.

Na razie miałam pierwszy zabieg we wtorek, dzisiaj mamy sobotę i jeszcze obrzęk się utrzymuje. Panie z gabinetu wspominały, że może nawet tydzień się utrzymywać. Też iałamdelikatne siniaczki, no i parę czerwonych kropeczek po wstrzyknięciach.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 13:44   #18
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Bezbolesny może przy króciutkich, płytkich wstrzyknięciach. Na początku rzeczywiście nic się nie czuje, igiełka jest naprawdę cieniusieńka. Ale potem, z każdym kolejnym wstrzyknięciem jest coraz bardziej nieprzyjemne i bolesne. Rozpieranie gazu pod skórą i samo jego wstrzykiwanie, a potem nieznaczna bolesność.

Na razie miałam pierwszy zabieg we wtorek, dzisiaj mamy sobotę i jeszcze obrzęk się utrzymuje. Panie z gabinetu wspominały, że może nawet tydzień się utrzymywać. Też iałamdelikatne siniaczki, no i parę czerwonych kropeczek po wstrzyknięciach.
jak widać każdy odczuwa wszystko inaczej dla mnie bardziej nieprzyjemne były krótkie i płytkie wkłucia na cellulit czy rozstępy niż głębokie na tkankę tłuszczową.. dlatego moja Pani od karbo robiła najpierw głebokie wkłucia wprowadzając więcej CO2 aby znieczulić organizm ( bo CO2 znieczula ) a dopiero później płytkie i było o niebo lepiej w takiej kolejności
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:29   #19
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez halina5 Pokaż wiadomość
jak widać każdy odczuwa wszystko inaczej dla mnie bardziej nieprzyjemne były krótkie i płytkie wkłucia na cellulit czy rozstępy niż głębokie na tkankę tłuszczową.. dlatego moja Pani od karbo robiła najpierw głebokie wkłucia wprowadzając więcej CO2 aby znieczulić organizm ( bo CO2 znieczula ) a dopiero później płytkie i było o niebo lepiej w takiej kolejności
No widzisz; nie wiem gdzie ten efekt "znieczulenia" dwutlenku węgla, ja go na pewno nie odczułam. Za to początek kriolipolizy, za niektórych uważany za nieprzyjemny, dla mnie to pikus. Na bańki i zasysanie skóry jestem niewrażliwa, za to na karbo juz tak
W czwartek idę na kolejny zabieg. Dotychczas na brzuch miałam kriolipolizę i karboksyterapię, po jednym zabiegu. Koło 3 cm spadło na razie, ale to też nie czas w którym pełnia efektów przychodzi. Zaczęłam dopiero w długi weekend majowy
Jeśli to pomoże mi pozbyć się wreszcie upartych resztek których nie mogłam zbić dietą i ruchem, to będę wniebowzięta. Wystarczyłoby te 3 cm po każdym planowanym zabiegu, już byłaby duuuuuża różnica i w zasadzie mogłabym na 3 "przygodę" zakończyć. Nie ukrywając, do tanich zabieg nie należy.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 13:12   #20
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
No widzisz; nie wiem gdzie ten efekt "znieczulenia" dwutlenku węgla, ja go na pewno nie odczułam. Za to początek kriolipolizy, za niektórych uważany za nieprzyjemny, dla mnie to pikus. Na bańki i zasysanie skóry jestem niewrażliwa, za to na karbo juz tak
W czwartek idę na kolejny zabieg. Dotychczas na brzuch miałam kriolipolizę i karboksyterapię, po jednym zabiegu. Koło 3 cm spadło na razie, ale to też nie czas w którym pełnia efektów przychodzi. Zaczęłam dopiero w długi weekend majowy
Jeśli to pomoże mi pozbyć się wreszcie upartych resztek których nie mogłam zbić dietą i ruchem, to będę wniebowzięta. Wystarczyłoby te 3 cm po każdym planowanym zabiegu, już byłaby duuuuuża różnica i w zasadzie mogłabym na 3 "przygodę" zakończyć. Nie ukrywając, do tanich zabieg nie należy.
fajny jest jeszcze zabieg cello, na redukcje tkanki tłuszczowej i też totalnie inny w doznaniach, Pani Agnieszka robiła mi go parę razy po bańce i wow, super napina skórę.
A ile płacisz za zabieg?
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 07:13   #21
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Za karbo pojedynczy zabieg 199 zł. W pakiecie, zależy jaki bierzesz, masz zniżkę. Ceny są bardzo różne, bo widziałam w sieci standardowe ceny za brzuch od 150 do 300 zł za zabieg. I też mój nie wygląda tak jak np. na youtubie znajdziesz parę nagrań. Żadnych szybkich strzałów, normalnie robią ci serię zastrzyków pistoletem, każdy chwilę trwa a nie sekundę jak na filmikach

Dzisiaj kolejny, a ja mam jeszcze ślady po poprzednim, trochę siniaczków się nie wchłonęło. Hm, zobaczymy co powie pani od zabiegów, bo mówiła, że po pierwszym zabiegu też trzeba będzie ocenić jak skóra zareagowała i jaką częstotliwość pozostałych zabiegów przyjąć.
No nic, pewnie dowiem się niedługo
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 14:28   #22
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Za karbo pojedynczy zabieg 199 zł. W pakiecie, zależy jaki bierzesz, masz zniżkę. Ceny są bardzo różne, bo widziałam w sieci standardowe ceny za brzuch od 150 do 300 zł za zabieg. I też mój nie wygląda tak jak np. na youtubie znajdziesz parę nagrań. Żadnych szybkich strzałów, normalnie robią ci serię zastrzyków pistoletem, każdy chwilę trwa a nie sekundę jak na filmikach

Dzisiaj kolejny, a ja mam jeszcze ślady po poprzednim, trochę siniaczków się nie wchłonęło. Hm, zobaczymy co powie pani od zabiegów, bo mówiła, że po pierwszym zabiegu też trzeba będzie ocenić jak skóra zareagowała i jaką częstotliwość pozostałych zabiegów przyjąć.
No nic, pewnie dowiem się niedługo
aaa czyli Ty masz zabiegi z pistoletem, ja miałam normalnie z igłą którą operowała Pani Agnieszka, mam wrażenie że w ten sposób osoba wykonująca ma większą kontrolę, jest to bardziej precyzyjne mniej boli bo jednak wkłuwa Ci się człowiek nie maszyna do skóry i może dlatego ja nie miałam aż tylu siniaków.. ale to też zapewne kwestia indywidualna.. Czyli cenowo podobnie do Face and Body, no ciekawa jestem jakie będą efekty Daj koniecznie znać
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:50   #23
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Przecież pistolet to też nomalnie igła, kontrolowana przez osobę robiącą zastrzyk
Po ostatnim mam tylu jedneg malutkiego siniaczka, nic wiecej
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:15   #24
halina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: karboksyterapia

tak też igła ale jednak to inaczej wygląda popatrz: https://www.youtube.com/watch?v=rjt5rxUaxB0 w ten sposób osoba wykonująca zabieg robi to delikatniej, dotyk łagodzi i uspokaja i nie obchodzi się z Tobą jak z manekinem w którego wtłacza co2 tak jak pokazane jest to tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jamTP2S2twE moim zdaniem jest różnica
halina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 06:46   #25
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez halina5 Pokaż wiadomość
tak też igła ale jednak to inaczej wygląda popatrz: https://www.youtube.com/watch?v=rjt5rxUaxB0 w ten sposób osoba wykonująca zabieg robi to delikatniej, dotyk łagodzi i uspokaja i nie obchodzi się z Tobą jak z manekinem w którego wtłacza co2 tak jak pokazane jest to tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=jamTP2S2twE moim zdaniem jest różnica
Napisałam wcześniej, że to nie to - mój zabieg tak nie wyglądał
Nie wyobrażam sobie takiego "strzelania" - ile niby w ciągu tego ułamka sekundy mają wpuścić gazu pod skórę? I tak szybko? Nie zaszkodzi to jakoś przez tą prędkość pokazaną na drugim filmiku?

Jest pistolet (nie taki jak na filmiku), ale masz normalnie nakłucia igiełką a nie strzały.

Po drugim zabiegu miałam tylko lekki jeden siniaczek, skóra inaczej zareagowała - chociaż tym razem gazu było więcej i na nieco większej powierzchni. Muszę też powiedzieć, że mam wrażenie "cofającej" się skóry. Widać zwłaszcza jak stanę bokiem do lustra. W jakiejś części to zasługa kriolipolizy, bo na efekty karboksyterapii jest ciut za wcześnie. Na razie mam trochę gładszą skórę, bardziej napiętą. Różnica w centymetrach nieduża, ale widać już poprawę.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 16:18   #26
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: karboksyterapia

nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda - zastanawiam się nad zabieg karbo na okolice oczu - miałyście? są efekty, warto?
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 09:44   #27
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda - zastanawiam się nad zabieg karbo na okolice oczu - miałyście? są efekty, warto?
Miałam pod oczy, i po raz pierwszy nie byłam zadowolona. Praktycznie w ogóle nie widać efektów, oprócz oczywiście minut po zabiegu gdy jesteś trochę opuchnięta ale przecież nie o taki efekt chodzi .
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:28   #28
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Miałam pod oczy, i po raz pierwszy nie byłam zadowolona. Praktycznie w ogóle nie widać efektów, oprócz oczywiście minut po zabiegu gdy jesteś trochę opuchnięta ale przecież nie o taki efekt chodzi .
dziekuję za odpowiedź, może spróbuję mezoterapii light eyes
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 13:23   #29
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
dziekuję za odpowiedź, może spróbuję mezoterapii light eyes
Cześć aga, wg mnie mezoterapia jest b fajna, ale efekt widać krótko - u mnie może miesiąc to maks. Jakieś pół roku temu robiłam eyematrix i jest super - dużo grubsza skóra, gładsza i fajna. Warto spróbować, powodzenia
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:39   #30
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez zinka1 Pokaż wiadomość
Cześć aga, wg mnie mezoterapia jest b fajna, ale efekt widać krótko - u mnie może miesiąc to maks. Jakieś pół roku temu robiłam eyematrix i jest super - dużo grubsza skóra, gładsza i fajna. Warto spróbować, powodzenia
nie słyszałam o eyematrix, co to za zabieg?
ja jestem po pierwszym zabiegu mezoterapii igłowej pod oczy, za 2 tygodnie idę na kolejny zabieg, zrobię serię i zobaczę jak zadziała na mnie. W tej chwili po pierwszym zabiegu nie ma żadnych rewelacji, ale poprawę minimalną widzę, teraz robiłam light eyes, następnym razem będzie to cytocare. Mam nadzieję że będzie dobrze, bo skórę pod oczami mam w kiepskim stanie, mimo że najbardziej o nią dbam
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-13 21:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.