Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-03, 09:29   #31
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Moja panna nie przepada za wózkiem. Tzn jak ma spać, to śpi. Ale jeździć to nie bardzo, oj nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja znowu bujaka nie lubi, niespokojna w nim jest...
Dobrze że używany kupiłam

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Kochana, spoko, ja na razie do mojego śniadania nie dotarłam, bo Staszek na mnie nieustannie wisi. Czekam na jego pierwszą drzemkę jak na zbawienie Kasia, ja normalnie jem truskawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jeszcze nie jadłam, tyle co kawę mam bo mi TŻ zrobił
I truskawki też normalnie jem, tak jak wszystko zresztą, ostatnio mamy fazę na ananasa

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 09:34   #32
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Witam sie u nas od rana nerwowka bo musialam jechac Na pobranie krwi i tz z malym zostal, a kurczak kupy nie robil. Wiedzialam ze bedzie maruda. U mnie hemoglobina nadal duzo za niska i ja sie dziwie ze tak malo mleka nadal produkuje. Juz pije jakies drinki z zelazem i lykam zelazo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 09:46   #33
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ja już chyba z 5kg jak nie więcej truskawek wciągnęłam. Wczoraj u mamy zjadłam miskę truskawek z jogurtem a ona do mnie "nie tak szybko bo go wysypie" jakby szybkość jedzenia miała wpływ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 09:48   #34
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Hejka! Dziewczyny jak odbijacie podczas jedzenia? Moja tak mocno ssa ze ciezko jej wyciągnąć cyca na przerwę. A po jedzeniu nie raz chodzimy pol godziny i sie jej nie odbije a potem ulewanie i wymioty.. je tak lapczywie i szybko ze sie zachlystuje. Zawału kiedyś dostane. Teraz spi to spróbuje i ja zasnąć
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 09:49   #35
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Nati jak chcesz odessac to paluch między jej usta a cycka, w kącik włóż i odessie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:12   #36
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Sq no mamki też karmily cyckiem. Nie pomyślałam o szklankach i wodzie z mlekiem, ale nie było wytycznych ile ma zjeść

Młody skończy w tym tygodniu 4tygodnie. Muszę mu jakieś zdjęcia porobić jeszcze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie btlo... Jadly po korek!
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sq, jakiego kremu z filtrem używasz na Heli? Ja jak w końcu Staszek przyśnie to zrobię sobie śniadanie - ryż z truskawkami i jogurtem naturalnym. W planach mam pobyć na razie w domu i popracować podczas drzemek małego a jak tz wroci z pracy o 17 to ruszamy na dłuższy spacer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dermedic aunbrella baby.
Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Co 4 godziny super. U nas też już od kilku dni się w nocy co 4 - 4,5godziny karmimy. Inny standard życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Marita - GRATULACJE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Agadzie to u Ciebie ciężko widzę w nocy było
Ja małego nie przebieram od razu po jedzeniu jak zrobi kupkę czy będzie mokry bo wtedy właśnie bardzo ulewa. Zawsze to odbijam, potem kładę na chwilę żeby mu się w brzuszku ułożyło i dopiero po jakimś czasie to przebieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

O widzisz dobrze że piszesz o truskawkach. Sezon się zaczął i zawsze chodzimy na pole zbierać truskawki. Najpierw się objadamy po uszy a potem zbieramy żeby zamrozić
Czy wy normalnie necie truskawki karmiące piersia? Bo właśnie ja tak po troszku spróbowałam i obserwuje małego czy mu to nie szkodzi. Truskawki akurat są mocno alergizujace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Mój też Ale właśnie jeździć najlepiej cały czas bo jak stoi to się tam już zaczyna ruszac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja olewam na razie alergie. Jakbym miała obserwować hele to wychodzi ze woda ją nawet uczula

Zawiozlam młodego. Odebrałam książki.olx...deal życia bo 9 za 35zl! Gdzie jedna nowa 13zl, nie mówiąc o dostępności (nie wiem cyz wiecie ale cześć książek dla dzieci to jakieś kultowe wydania i używki po 50-60zl chodzą...)

Kupilam kanapkę i mam śniadanie. Brawo ja!
Muszę chyba tam zmaowic na miesiąc śniadania i wynegocjować cenę...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:22   #37
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Witam się na nowym wątku!

Martita gratulacje

Faiza trzymam kciuki za rozkręcenie akcji!

Ja też nadaje z przyklejonym do siebie dzieckiem, ale wrzuciłam ją na 5 min do leżaczka, przetrwałam dramatyczne nawoływania i zrobiłam śniadanie i herbatę, więc nie jest źle
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 10:33   #38
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Kochana, spoko, ja na razie do mojego śniadania nie dotarłam, bo Staszek na mnie nieustannie wisi. Czekam na jego pierwszą drzemkę jak na zbawienie Kasia, ja normalnie jem truskawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, ja moja wpakowałam do wózka, bo akurat miała swój aktywny czas, wstawiłam mleko, sypnelam płatków, ogarnęłam owoce i ta mała zołza zaczęła marudzić.
Bo spać się chce a usypia gdzie? No przy cycku!
Więc olałam śniadanie młodą na jedzonko i czekam, patrzę przysnęła no to pyk ją z powrotem do wózka, a ta co? Oczy jak 5 złotych, buzia w podkówkę i wycie. To tylko zalalam płatki, lalkę znowu do piersi i dawaj. Ona je i ja też jem. Lewą ręką. Kurczę ciężko mi szło, ale w końcu wzięłam miseczkę do prawej ręki i nad nią jadłam.
Czy weszłam już w wyzszy poziom karmienia i robienia innych rzeczy jednocześnie???
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja znowu bujaka nie lubi, niespokojna w nim jest...
Dobrze że używany kupiłam

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Też jeszcze nie jadłam, tyle co kawę mam bo mi TŻ zrobił
I truskawki też normalnie jem, tak jak wszystko zresztą, ostatnio mamy fazę na ananasa

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Może się przekona z czasem.
Ja na razie wózka nie skreślam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-06-03 o 10:42
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:49   #39
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Mója nie lubi być gdziekolwiek... Łóżko spoko 5 min, leżak też, wózek też (choć to najlepsze miejsce na spanie więc zakładam kilometrowe spacery... Tzn nie powoduje że zaśnie. Jak ma płakać to płacze ale jak śpi to najlepiej w wózku)
Do dupy że lato. Wali słońce tak że iść gdzieś ciężko.. Teraz już jest gorąco niemożliwie:/
Ona jak ona bo zrobię jej cień czy coś ale ja po 30min wymiekam...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:50   #40
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

U mnie dziś na śniadanie kawa, jogurt i chipsy:P ale wystawiłam młodego na taras, tam się może drzeć, a ja ogarnę coś bardziej przyzwoitego:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 10:55   #41
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Nati raz ze palec jak Magda pisze. Dwa odbijaj w trakcie jak usłyszysz ten pęcherzyk. Trzy jak Ci mleko tryska samo przez jakiś czas to tego Jej nie dawaj. Odstaw
Plus ja klepie w pupę. Masuje od pupy do głowy jakbym chciała wycisnąć pęcherzyk. Plus pochylam się z nią i wstaje tak że przechodzi z pozycji na plecach do pion.. I tak kilka razy, żeby zmieszać Jej w brzuchu i ten pęcherzyk wyszedł

Plus cześć dzieci ulewa bez powietrza po prostu im się cofa i chlustaja

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ja dziś z małą większość w domu. Czekam na Pana od ogrodu. Powiedziałam że może być między 10 a 15 to zamoats napisać o której to napisał że będzie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 10:57   #42
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Sq, dzięki

Ech, Stasiek w ogóle nie współpracował, od rana spał może z 15 minut, więc nakarmiłam go pod korek, wsadziłam do wózka i na balkon. Śpi w moment. On uwielbia być w wozku, być na podworku, chociaż trochę poza domem. Mam nadzieję, że pośpi z 1,5 h chociaż to jakieś teksty popiszę.

Macie doświadczenia w jeżdżeniu autem z takimi maluchami? Chodzi o dłuższe trasy. Planujemy jechać gdzieś we trójkę na małe wakacje na koniec sierpnia, mały będzie mieć już te cztery miesiące. Raczej nie polecimy nigdzie samochodem, myślimy raczej o jakiejś trasie tak max. 5-6 godzin autem. Jeździłyście tak? Macie jakieś doświadczenia? Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba robić przerwy na rozprostowanie się itp.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:03   #43
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Lilly my jeździmy od zawsze w dłuższe j krótsze trasy. Z maluchem jest łatwiej niż z trzylatką, ale polecam jazdę nocą. Dzieci śpią, cisza, spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:08   #44
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

My tez jezdzimy w dlugie trasy po ok 10-12h . Z alicja tez juz mamy pierwsza podroz za soba ok 8h. Tak jak pisze Lilly, podróż nocą najlepsza. Oprócz tego polecam matę antypotowa do fotelika. Tez potwierdzam , ze podróż z niemowlakiem o niebo lepsza niz ze starszymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:16   #45
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

My jeździmy teraz po półtorej i młody od razu zasypia. Raz mi się obudził na autostradzie akurat jak sama z nim jechałam, ale się uspokoił sam
Jeździliśmy z 3 msc Bartkiem spokojnie po 4-5h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:19   #46
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

To super, że tak mówicie dziewczyny
mi się w ogóle wydaje, że nawet zwiedzać, spacerować łatwiej nam bedzie z takim maluchem, co głównie je, śpi i po prostu jeszcze nie chodzi, niż później.

To może polecicie jakieś miejsca w Polsce fajne na wyjazd z takim kilkumiesięczniakiem? Chodzi o to, żeby było dużo tam miejsc, gdzie można chodzić z wózkiem.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:20   #47
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dospałam, nakarmiłam małą, teraz byłabym wdzieczna za chwilę spokoju, żebym sama mogła zjeść śniadanie i się ogarnąć, bo za 2 godziny mam lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:32   #48
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Sq, dzięki



Ech, Stasiek w ogóle nie współpracował, od rana spał może z 15 minut, więc nakarmiłam go pod korek, wsadziłam do wózka i na balkon. Śpi w moment. On uwielbia być w wozku, być na podworku, chociaż trochę poza domem. Mam nadzieję, że pośpi z 1,5 h chociaż to jakieś teksty popiszę.



Macie doświadczenia w jeżdżeniu autem z takimi maluchami? Chodzi o dłuższe trasy. Planujemy jechać gdzieś we trójkę na małe wakacje na koniec sierpnia, mały będzie mieć już te cztery miesiące. Raczej nie polecimy nigdzie samochodem, myślimy raczej o jakiejś trasie tak max. 5-6 godzin autem. Jeździłyście tak? Macie jakieś doświadczenia? Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba robić przerwy na rozprostowanie się itp.
Jezdzilam. Musisz wiedzieć czy na Niego będzie działało auto. czyli czy będzie spał jak jedziesz niezależnie od pory drzemki. Mój spał jak był czas spania. Jak nie to płacz głównie. Był ruchliwym dzieckiem więc fotelik był jak za kare... Po wycieczce wro-"wawa jak miał 4.5 i różnych jej etapach zaczęliśmy jeździć na noc. Młody chodził spac koło 19 więc kapiel cyc i do fotelika i rura

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 11:48   #49
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dzięki dziewczyny, nadal cisza u nas

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 11:52   #50
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jezdzilam. Musisz wiedzieć czy na Niego będzie działało auto. czyli czy będzie spał jak jedziesz niezależnie od pory drzemki. Mój spał jak był czas spania. Jak nie to płacz głównie. Był ruchliwym dzieckiem więc fotelik był jak za kare... Po wycieczce wro-"wawa jak miał 4.5 i różnych jej etapach zaczęliśmy jeździć na noc. Młody chodził spac koło 19 więc kapiel cyc i do fotelika i rura

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja go karmię zawsze przed każdą trasą, nawet jak jedizemy pół godziny nakarmiony to zaraz idzie spać, a jak nie to marudzi, płacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:14   #51
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja go karmię zawsze przed każdą trasą, nawet jak jedizemy pół godziny nakarmiony to zaraz idzie spać, a jak nie to marudzi, płacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętaj że dziecko kilkuniesieczne już trochę mniej śpi niż Staś teraz.. Więc jak jedziesz dłużej niż drzemka to musisz wiedzieć co dalej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:16   #52
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Pamiętaj że dziecko kilkuniesieczne już trochę mniej śpi niż Staś teraz.. Więc jak jedziesz dłużej niż drzemka to musisz wiedzieć co dalej

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Już niestety zaczął spać znacznie mniej niż na początku

Co dalej tzn co masz na myśli? Co w przerwach jak się obudzi? Nie wiem - nakarmić, przewinąć, rozprostować się, nie wiem co jeszcze, na razie nie mam wyobrażenia
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:17   #53
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[QUOTE=sQuaara;86871557]Nati raz ze palec jak Magda pisze. Dwa odbijaj w trakcie jak usłyszysz ten pęcherzyk. Trzy jak Ci mleko tryska samo przez jakiś czas to tego Jej nie dawaj. Odstaw
Plus ja klepie w pupę. Masuje od pupy do głowy jakbym chciała wycisnąć pęcherzyk. Plus pochylam się z nią i wstaje tak że przechodzi z pozycji na plecach do pion.. I tak kilka razy, żeby zmieszać Jej w brzuchu i ten pęcherzyk wyszedł

Plus cześć dzieci ulewa bez powietrza po prostu im się cofa i chlustaja

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

I nie rozbudza Ci sie jak tak jej zmienisz pozycję? Dzwoniłam do cdl i na zachlystywanie moze pomoc pozycja spod pachy. Bede probować. Użyłam dzis na malej pierwszy raz katarek, dala sobie odciągnąć nawet nie pisnela
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:22   #54
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[QUOTE=N4TI;86871793]
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nati raz ze palec jak Magda pisze. Dwa odbijaj w trakcie jak usłyszysz ten pęcherzyk. Trzy jak Ci mleko tryska samo przez jakiś czas to tego Jej nie dawaj. Odstaw
Plus ja klepie w pupę. Masuje od pupy do głowy jakbym chciała wycisnąć pęcherzyk. Plus pochylam się z nią i wstaje tak że przechodzi z pozycji na plecach do pion.. I tak kilka razy, żeby zmieszać Jej w brzuchu i ten pęcherzyk wyszedł

Plus cześć dzieci ulewa bez powietrza po prostu im się cofa i chlustaja

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

I nie rozbudza Ci sie jak tak jej zmienisz pozycję? Dzwoniłam do cdl i na zachlystywanie moze pomoc pozycja spod pachy. Bede probować. Użyłam dzis na malej pierwszy raz katarek, dala sobie odciągnąć nawet nie pisnela
My uzywalismy ten katarek kilkukrotnie, zawsze robi przy tym odciaganiu takie wielje oczy , ze mam wrazenie ze zaraz się wsysaja ale nigdy nie placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Już niestety zaczął spać znacznie mniej niż na początku

Co dalej tzn co masz na myśli? Co w przerwach jak się obudzi? Nie wiem - nakarmić, przewinąć, rozprostować się, nie wiem co jeszcze, na razie nie mam wyobrażenia
Juz takie 4-5 miesieczne dziecko interesują zabawki, wiec sprawa ciut ulatwiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

My za 3 tyg lecimy po raz pierwszy a ja juz sie obawiam. Niby to tylko 1.5h ale sam fakt odprawy, potem czekania na samolot no i ja sama z trójką dzieci ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:30   #55
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Mysia, sama z trójką na lotnisku? Wow, bohaterko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:32   #56
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Już niestety zaczął spać znacznie mniej niż na początku



Co dalej tzn co masz na myśli? Co w przerwach jak się obudzi? Nie wiem - nakarmić, przewinąć, rozprostować się, nie wiem co jeszcze, na razie nie mam wyobrażenia
No masz jechać 5-6h. Życzę żeby spał po 3h to nadal masz 2h drogi...
Ja nie widzę robienia przerwy 2-3h na trasie 5-6
Qiec siła rzeczy jedziesz jak nie śpi

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

[QUOTE=N4TI;86871793]
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nati raz ze palec jak Magda pisze. Dwa odbijaj w trakcie jak usłyszysz ten pęcherzyk. Trzy jak Ci mleko tryska samo przez jakiś czas to tego Jej nie dawaj. Odstaw

Plus ja klepie w pupę. Masuje od pupy do głowy jakbym chciała wycisnąć pęcherzyk. Plus pochylam się z nią i wstaje tak że przechodzi z pozycji na plecach do pion.. I tak kilka razy, żeby zmieszać Jej w brzuchu i ten pęcherzyk wyszedł



Plus cześć dzieci ulewa bez powietrza po prostu im się cofa i chlustaja



Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]



I nie rozbudza Ci sie jak tak jej zmienisz pozycję? Dzwoniłam do cdl i na zachlystywanie moze pomoc pozycja spod pachy. Bede probować. Użyłam dzis na malej pierwszy raz katarek, dala sobie odciągnąć nawet nie pisnela
Rozbudza ją powietrze samo w sobie. Nie zaśnie. Ja tylko wtedy odbijam. Jak nie płacze dźwiękiem "odbij mnie" to nie ruszam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:33   #57
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja już chyba z 5kg jak nie więcej truskawek wciągnęłam. Wczoraj u mamy zjadłam miskę truskawek z jogurtem a ona do mnie "nie tak szybko bo go wysypie" jakby szybkość jedzenia miała wpływ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha 😅 wezmę z Ciebie przykład z truskawkami 😜
U mnie mama i TZ jak mały ma gazy albo się spina bo chce kupę to też od razu " może coś zjadłaś " 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:34   #58
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[QUOTE=mysia1103;86871802]
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My uzywalismy ten katarek kilkukrotnie, zawsze robi przy tym odciaganiu takie wielje oczy , ze mam wrazenie ze zaraz się wsysaja ale nigdy nie placze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Juz takie 4-5 miesieczne dziecko interesują zabawki, wiec sprawa ciut ulatwiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

My za 3 tyg lecimy po raz pierwszy a ja juz sie obawiam. Niby to tylko 1.5h ale sam fakt odprawy, potem czekania na samolot no i ja sama z trójką dzieci ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczy....
Ojej, mysia, to niezła wyprawa Cię czeka!

sQ, Twoja Hell`ena to faktycznie jest hell, z tego co czytam. Masz kobieto cierpliwość!

Moja Jaśniepanna ma dziś dzień wyjątkowego nieodkładalnictwa
Wisi przytulona co godzinę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:36   #59
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Hahaha wezmę z Ciebie przykład z truskawkami
U mnie mama i TZ jak mały ma gazy albo się spina bo chce kupę to też od razu " może coś zjadłaś "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie mama wczoraj też zapytała...

Plus
-daj jej smoczek
-ona nie lubi i możesz próbować... Nie bierze..
-namocz w wodzie
-zwariowałas? Zresztą po co...?
-żeby zmienić smak...
-... Woda nie ma smaku...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

[QUOTE=grejpfrutowa01;8687 1850]
Cytat:
Napisane przez mysia1103 Pokaż wiadomość
Oczy....
Ojej, mysia, to niezła wyprawa Cię czeka!

sQ, Twoja Hell`ena to faktycznie jest hell, z tego co czytam. Masz kobieto cierpliwość!

Moja Jaśniepanna ma dziś dzień wyjątkowego nieodkładalnictwa
Wisi przytulona co godzinę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie cierpliwość. To kwestia pogodzenia się z losem. Cóż mi pozostało
Ani nic nie zrobię żeby to zmienić ani nie mam nic ciekawszego do robienia to ją noszę tule itp itd jest okejka tylko siedzę jak w bunkrze. Wszystkie rolety zasloniete i ciemno jak w tyłku..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-03, 12:41   #60
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Hejka! Dziewczyny jak odbijacie podczas jedzenia? Moja tak mocno ssa ze ciezko jej wyciągnąć cyca na przerwę. A po jedzeniu nie raz chodzimy pol godziny i sie jej nie odbije a potem ulewanie i wymioty.. je tak lapczywie i szybko ze sie zachlystuje. Zawału kiedyś dostane. Teraz spi to spróbuje i ja zasnąć
Podczas jedzenia nie odbijam, bo mały jeszcze bardziej nerwowy się robi. Po jedzeniu odbijamy. Albo na barku tradycyjnie i klepie po pleckach albo gladze ręką od pupy do góry tak żeby bąbelki wyszły. Albo "sadzam"go na przewijaku, trzymam pod ramionkami i przytrzymując glowke i kręcę nim tak żeby mu się odbiło. Ale powiem Ci ze u nas też nie zawsze się odbija a nawet jak się odbije 2 razy to i tak potem uleje. Także różnie to bywa.
W nocy mamy najczęściej tak że bardzo spokojnie je i rzadko mu się odbija ani całą noc nie ulewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.