Isotrexin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-10, 09:43   #1
Wega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21

Isotrexin- ile czekać na efekty?


Jak długo trzeba czekać na efekty kuracji isotrexinem (dermatolog mi zapisał, używam ponad 2 tygodnie i nic, żadnych efektów, nawet ubocznych (typu swędzenie itp.).
Wega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 10:21   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: efekty

mi sie wydaje,że efekty beda widoczne dopiero po trzech tygodniach,ale w sumie to dziwne,że jak dotąd nie ma nawet najmniejszych rezultatów...naprawdę nic a nic nie pomogło? nawet troszke?
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 10:50   #3
Wega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Re: efekty

nic, wiem moja cera podobna jest raczej do skóry nosorożca i trudno o jakieś cudowne efekty ale może jakieś malutkie to powinny być. A isotrexin stosuję tylko na noc, może dlatego nic się nie dzieje?
Wega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 10:57   #4
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: efekty

nie wyobrażam sobie jakby to wyglądało gdbys stosowała ten preparat na dzień, w nocy ogólnie lepiej stosowac wszelkiego rodzaju specyfiki (w nocy skóra sie regeneruje i "podpiera sie" działaniem kosmetyku)....moim zdaniem powinnaś pójść jeszcze raz do tego dermatologa i powiedziec mu, że nie widac efektów (poza zasuszoną skórą)on najlepiej bedzie wiedział co z tym zrobić...pozdrawiam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-10, 11:11   #5
Wega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Re: efekty

ale moja skóra nie jest nawet zasuszona:spookie:
Wega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 11:06   #6
Dzela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
GG do Dzela
Exclamation Isotrexin, Davercin, Maść Ichtiolowa, Mydło czy żel?

Witam wszystkie wizażystki.
Mam do Was kilka pytań, mam nadzieję, że pomożecie mi.

Od 3 lat dokucza mi trądzik. Na początku był on tylko na czole. Zero wągrów tylko małe i duże wypryski ropne, zaczerwienione.
Bardzo długo męczyłam się z przereklamowanymi seriami kosmetyków (Clean&Clear itp.) Po roku poszłam do dermatologa.
Przepisał mi Isotrexin na noc i Clindacne na dzień.
Zalecił mycie twarzy mydłem...
Przy stosowaniu Isotrexinu przez pierwsze 2 miesiące wszystko mi poprostu wylazło. Wywaliło mi na twarzy strasznie, myślałam, żeby odstawić bo troche mnie to przeraziło, ale na szczęście Isotrexin ma właśnie takie działanie, wywala te wszystkie okropności jeszcze pod skórą. Wysuszał mi bardzo dlatego stosowałam tylko na czole. Bardzo podobało mi się, że Clindacne jakby nawilżał.
tak naprawdę dopiero po 3 tygodniach zaczęła się poprawa. Co jakiś czas coś mi wyskoczyła i znikało. Moja cera bardzo się poprawiła i prawie nie było pryszczy, tylko OKROPNIE SIĘ ŚWIECIŁA. Kiedy skończył mi się asertyment byłam prawie pewna, że się "wyleczyłam". Nie mogłam sobie wyobrazić, ze trądzik moze powrócić. Bardzo źle się z tym czułam, kiedy szłam w szkole korytarzem, czułam się jakby wszyscy widzieli tego okropnego pryszcza na czole. Miałam z tego powodu bardzo duży kompleks. Miałam również manie nadmiernego oczyszczania twarzy, wyciskałam...
Po miesiącu spokoju,nagle stan mojej skóry się zaczął pogarszać, znów trwafiłam do dermatologa, dostałam Skinoren..? Jakoś tak, nie pamietam nazwy. Miał konsystencje bardziej zwięzłą. Biały krem. Strasznie szczypał, swędział po nałożeniu. Chyba nie wiele mi pomógł. Kiedy się skończył, zaczęłam próbować szczęścia w domowych sposobów. Ulubiłam maseczkę z płatków owsianych, białka z sokiem z cytryny, kilka razy zrobiłam maseczkę z drożdzy. Nie wiele pomagały. Ładnie łagodziły, jednak nie powodowały zmniejszenia wyskakiwania wykwitów. Tą z płatków nadal stosuje ;P
Wkońcu znowu udałam się do dermatologa, dostałam znowu Isotrexin i płyn do zmywania twarzy DAVERCIN. Na początku znów mnie wywaliło, potem zaczęło się poprawiać. Gdy zaczęły się wakacje leki te były dość kłopotliwe, bo trzeba unikać słońca, a ja nie mogłam jakoś sobie odmówić wychodzenia na słońce, opalania się z koleżankami na plaży. Odstawiłam na dwa tygodnie. Wszytsko się znowu pogorszyło. Teraz jednak pojawiły się wstrętne wągry na nosie i brodzie, pojedyńcze pryszcze na policzkach, czole, brodzie również.
Któregoś dnia wpadł mi w ręce Kremowy żel do mycia twarzy NIVEA WIZAGE z algami chyba. Miło, że był do cery wrażliwej i normalnej pomógł mi bardzo, przestałam się tak bardzo świecić, zaskórniki jednakk nie ustąpiły. Po wakacjach znów zaczęłam zabawę z ISOTREXINEM od początku, ale nie myłam już twarzy mydłem. Dermatolog polecił mi Physiogel, jednak nie wykupiłam bo w mojej aptece nie było, potem jakoś okazji zajrzeć nie miałam, aż wkońcu kupiłam 2 z seri NIVEA WIZAGE głęboko oczyszczający żel do myciaa twarzy z granulkami. Nadal go stosuje, troche mniej się świece, zmieniłam wodę z kranówy na mineralną. Widzę ogromną różnice, keidy umyje twarz mydłem plus jeszcze kranówa. Masakra... Isotrexin mi oczyścił, jest już lepiej, gdy skończył mi się płyn do przemywania twarzy DAVERCIn, który mi troche wysuszał, czasami aż zabardzo, przy skończeniu się ISOTREXINU, postanowiłam nie przerywać, poszłam do dermatologa i przepisał mi jeszzcze Davercin w żelu. I kazał myć mydłem...:| Jeszcze stosuje żel, zobacze co będzie potem. Mam nadzieje, że jeśli teraz nie przerwe kuracji ISOTREXINEM to efekt będzie bardziej długotrwały, Davercin w żelu jest owiele lepszy.
Mam nadzieje, że ktoś to przeczyta, polecam ISOTREXIN bo widać, że działa, tylko mój błąd, że tak przerywałam kuracje.


Chciałam jeszcze zapytać. CO MYŚLICIE O MAŚCI ICHTIOLOWEJ oraz czego używacie, aby się nie świecić?


BYŁABYM WAM BAARDZO WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZI, wiem, że takich tematów jest sporo, ale nie znalazłam zawiele o ISOTREXINIE i maści ICHTIOLOWEJ, a to mnie najbardziej interesuję ;-).
Czekam na odpowiedzi.
POWODZENIA W WALCE Z TRĄDZIKIEM.

Dzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 16:20   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Isotrexin, Davercin, Maść Ichtiolowa, Mydło czy żel?

masc ichtiolowa jest fajna, przyspiesza ziarninowanie skóy, wg mnie lepszy jest tormentiol. poczytaj wątek o skrobii , tego uzywa sie tez do matowienia i fajne są efekty.
a o isotrexinie czytałaś wątek wizyta u dermatologa sprawa isotrexinu?

jakby co to pytaj
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-03, 18:19   #8
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Isotrexin kilka pytań :)

Jak w tytule mam kilka pytań Mam nadzieję że pomożecie

1) używalyscie ? i jak pomagalo (podkreslam uzywam z lekiem doustnym Tetralysalem)
2) czy u was też pojawialo się pieczenie i zaczerwienienie zwlaszcza na poczatku, czy to normalne ?
3) jest to lek ktory podobno mocno zluszcza czy wiec pomoze tez na przebarwienia ?
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 22:53   #9
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

Używałam zeszłej zimy i byłam całkiem zadowolona. Nie pozbyłam się pryszczy doszczetnie, ale w sumie na to nie liczyłam ale buzia sie znacznie wygładziła i wiele zaskorników zniknęło. Nie używałam z żadnym środkiem doustnym, ale za to detmatolog kazała mi uzywać tylko co drugi wieczór na przemina z Sebium AKN Biodermy. Pamiętam, że po nałożeniu skóra była bardzo ściagnęta, taka jakby maska i dosyć szczypało. Staraj się nie nakładać zbyt grubej warstwy.
Co do przebawień na twarzy to nie mogę Ci odpowiedzieć, bo chyba nie miałam zbyt wielu.

Później dermatolg zminiła mi go na Differen.
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 22:58   #10
kamka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

mam pytanie odnosnie tego leku-czy jest on wydawany bez recpety ?
kamka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 05:34   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

na receptę.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 22:44   #12
kamka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

dzieki
kamka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 10:21   #13
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

pieczenie i "maska"są normalne. Potem jak się np.uśmiechniesz to odłazi i jest to dość obrzydliwe
i bardzo wysusza! mi dermatolog kazał nakladać codziennie wieczorem, poszłam z tym 2 razy spać a rano... kurczę, łuszczylam się płatami
potem używalam co 2 dzień, na kilka godzin a potem dobry krem natłuszczający i było super. efekty zauwalne i zadowalające. Nie wiem czy prawidlowo stosowałam, ale skutecznie Tylko tam jest erytromecyna a na każdy antybiotyk się w końcu organizm uodparnia więc poki zaleczyłam to nie nakladam "profilaktycznie".
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:42   #14
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

Ja jestem własnie w trakcie używania. Moge tylko Ci powiedzieć, że lepsze efekty u mnie daje stosowanie codziennie wieczorem, bez żadnych przerw, pieczenie minęło całkowicie po dwóch tygdniach codziennego smarowania, maska została, ale nie przeszkadza mi w nocy raczej się nie uśmiecham A co z działanie to chyba coś zaczyna działać, ale podkreślam ja mam dosłownie całą buzie usianą dziwolągami różnymi, więc jeśli masz jakoś tak umiarkowanie myśle, że może pomóc A stosuje go narazie od troche ponad miesiąca więc jeszcze mam nadzieje, że upora się z moimi policzkami przynajmniej
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 17:18   #15
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

Witam
Ja niedawno zakupiłam Isotrexin. Nakładam go codziennie na noc (rano zmywam oczywiście). Jak pierwszy raz go nałożyłam na twarz,to aż mi łezki poleciały. Strasznie mnie szczpało.... pozatym ten zapach... blee sam spiryt :P ale cóż.. używam go już blisko tydzień i jest coraz lepiej.. tzn efektów jeszcze nie widać, ale skóra coraz mniej szczypie. Zauważyłam jednak dziwne zjawisko... na policzkach (z dwóch stron) zrobiły mi się takie małe,ledwo widoczne plamy, które są takie suche i złuszczone :| jak cokolwiek teraz na te plamy nałożę,to strasznie piecze Nie wiem dlaczego tak jest. Staram się je nawilżać,ale straszzzznie szczypie i piecze.
Mam pytanko... Po ilu dniach stosowania dostrzegłyście efekty??
i czy komuś ten żel wyleczył trądzik (zaskórniki,przebarwienia ..) w większym stopniu? Pozdrawiam
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 18:29   #16
czarna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 29
Dot.: Isotrexin kilka pytań :)

ja uzywalam isotrexin przez miesiac a teraz przez okolo 3 tyg uzywam go na przemian z mascia robiana(nie pamietam nazwy). Widac efekty ale wiem ze przede mna jeszcze dluga droga...! nawet zauwazylam ze nie mam juz tyle przebarwien na twarzyNa poczatku stosowania isotrexinu skora byla troche zaczerwieniona i bardzo sie luszczyla ale teraz juz nie! Pozdrawiam
czarna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:41   #17
mariohouseboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Isotrexin i aknemycin

Witam.
Po wizycie u dermatologa przepisał mi on dwa te specyfiki i zalecił isotrexic na noc i aknemycin na dzień.
Czy isotrexic trzeba nakładać i potem po jakimś czasie zrywać czy można dopiero rano po myciu twarzy?
Czy coś oprócz tych dwóch mam zastosować? Jakieś kremy nawilizające ?
thx za odpowiedź
mariohouseboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 13:22   #18
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Isotrexin i aknemycin

ja stosowalam isotrexin na wieczór bo bardzo podraznia zwlaszcza na poczatku stosowania skóre, a rano krem nawilzajacy. czytalam tu gdzies watek na ten temat. niektóre dziewczyny pisaly ze przed nalozeniem nakladaly krem i dopiero isotrexin bo bardzo wysuszal. wklep isotrexin w wyszukiwarce to cos napewno znajdziesz.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 15:15   #19
mariohouseboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Isotrexin i aknemycin

Czy isotrexin może pozostać na skórze cała noc czy trzeba go zmywć po iluś minutach?
mariohouseboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 15:51   #20
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: Isotrexin i aknemycin

Cytat:
Napisane przez mariohouseboy Pokaż wiadomość
Witam.
Po wizycie u dermatologa przepisał mi on dwa te specyfiki i zalecił isotrexic na noc i aknemycin na dzień.
Czy isotrexic trzeba nakładać i potem po jakimś czasie zrywać czy można dopiero rano po myciu twarzy?
Czy coś oprócz tych dwóch mam zastosować? Jakieś kremy nawilizające ?
thx za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez mariohouseboy Pokaż wiadomość
Czy isotrexin może pozostać na skórze cała noc czy trzeba go zmywć po iluś minutach?
Miałam oba kremy, isotrexin kilka miesięcy temu, aknemycin mam teraz (jest bardzo wydajny).
Isotrexinem smarujesz sie jak normalnym kremem, zostawiasz go na całą noc. Nie stosowałam po nim żadnych nawilżaczy i było w porządku. Rano normalnie go zmywasz.
Aknemycin jest bardzo ciężki,tłusty, bieli, więc radziłabym nie przesadzać z jego ilością, trudno się wchłania. Ja go mialam na noc.
__________________
Po prostu Paulina.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 15:56   #21
mariohouseboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Isotrexin i aknemycin

A czy mam stosować filtry ? Mam jasną karnację skłonną do przebarwień tzw piegi.
Jeśli tak to jakie ? Czy może mi ktoś coś polecić?
mariohouseboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:23   #22
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: Isotrexin i aknemycin

Filtry obowiązkowo, jeśli nie chcesz narobić sobie plam.Na temat filtrów jest mnóstwo tematów na forum Biochemi kosmetycznej.

Zapraszam tu :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193351
__________________
Po prostu Paulina.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:42   #23
mariohouseboy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Isotrexin i aknemycin

Raczej po nałożeniu aknemycinu coś więcej na to nie da rady nałożyć bo tak jak powiedziałaś krem się nie wchlania prawie wogóle.
Dzięki za linka z tymi filtrami ale czy ktoś mógłby ze swoich doświadczeń coś polecić ?
mariohouseboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:47   #24
paulinnamalinna
Raczkowanie
 
Avatar paulinnamalinna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 180
Dot.: Isotrexin i aknemycin

Z filtrów fotostabilnych używałam tylko SVR 50 - po jakimś czasie mnie zapchał, poza tym był dużo za ciemny.
Proś w aptece o probki filtrów, wtedy przetestujesz i bedziesz wiedział/a co jest dla ciebie dobre. Powodzenia
__________________
Po prostu Paulina.
paulinnamalinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:38   #25
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
isotrexin

Wiem że zapewnie gdzieś, w którymś z wątków pewnie znalazłabym odpowiedź na moje pytania, ale po wstępnych oględzinach wszystkiego, co dotyczy trądziku i problemów skórnych nadal mam masę wątpliwości- więc czy znalazłby sie ktoś tak miły i mi pomógł?

Na wstępie- mam POTWORNIE tłustą skórę, którą potrafie zmatowić na max 15 min

Jakis czs temu zakupiłam sobie cały zestaw Vichy Normaderm- i chyba od tego sie zaczęło...
Masa grudek, na policzkach, czole, w okolocach uszu i skroni- wygląda to paskudnie
Jedyne co pomaga, to... dermablend, tak, żeby zakryć
Miejscowo czasem na noc stosuję Glyco-a,ale tak naprawdę boję sie go stosować, bo ktoś mnie nastraszył, że mogę spalić sobe skórę (chociaż od razu po nałożeniu Glyco-a nakładam również mega nawilżającą emulsję Kanebo)
No i dzisiaj gdzieś wyczytałam o tym isotrxinie, od razu pobiegłam do apteki, aby go nabyć, ale już w drodze powrotnej dopadły mnie wątpliwości.
Czy mogę go stosować równolegle z kwasami? Chodzi to nie tylko o ten glyco-a, ale również o krem Normaderm na dzień.
Czy ten isotrexin zastapi mi krem, czy muszę jeszcze jakiś stosować ( no właśnie- jaki?)
Czy isotrexin stosować na całą twarz czy tylko miejscowo? Na dzień i na noc czy tylko na noc?
A co do mycia buzi? Dotąd używałam zelu Normaderm, ale on tez jest kwasowy. Czy bedzie nadawal sie iwostin purritin?



Wszystkim chetnym do udzielenia jakiejkolwiek pomocz z gory serdecznie dziekuje
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:45   #26
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: isotrexin

lalicjo,

mi wlasnie dermatolog zapisal isotrexin i dodatkowo stosuje mikrodermabrazje. Isotrexin mam stosowac na cala twarz cieniutka warstwe dwa razy dziennie. Na niego juz raczej nic nie nalozysz bo on sie potwornie roluje Jak wychodze to go zmywam i nakladam filtr bo nalozyc filtr na iso to masakra wg mnie.
Poniewaz mam robiona mikrodermabrazje to juz dermatolog nakazal mi odstawic kwasy i stad w moim watku cala apteczka antytradzikowa Czyli jesli jesli mozna mikrodermabrazje to pewnie i kwasy mozna ale nie wszystko na raz. Sprobuje stosowac iso na dzien a kwas na noc ale nie codziennie. Rob przerwy z jakims nawilzaczem. Poza tym ja w dzien zabiegu mikro nie moge juz nakladac iso bo juz bym "przedobrzyla".
Mam nadzieje, ze choc troche ci pomoglam. Aha i na iso jedynie mozesz delikatnie nalozyc sypki puder, stemplujac cala twarz pedzlem. Wszystko inne bedzie sprawialo, ze iso sie zrolkuje No chyba, ze ja cos zle robie ale ponoc innym tez sie to zdarza

pozdrawiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:52   #27
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: isotrexin

Dziękuję Ci serdecznie!
Juz trochę więce wiem
Tylko jak ja mam nie nałożyć kilograma tapety na to wszystko, co wyskoczyło mi na twarzy ??
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 14:59   #28
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: isotrexin

nie wiem ale sprobuj nalozyc cos na isotrexin to zobaczysz ze sie nie da Ja tylko korektor miejscowo daje i puder sypki. Jestem troche poturbowana p mikrodermabrazji i staram sie nie wychodzic ale jak musze to korektor i puder na filtr oczywiscie. A isotrexin mam na sobie tylko jak jestem w domu. Wiesz ten isotrexin mi bardzo szybko rozjasnil skore, w ciagu tygodnia widac roznice wiec moze nie bedziesz meczyc sie dlugo
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:03   #29
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: isotrexin

Kurcze aż mam ochote polecieć do łazienki i się nim wypaprać! tylko, że jeszcze muszę dzisiaj wyjść

A powiedz Papraku, czego używasz do mycia buzi?
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 15:13   #30
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: isotrexin

choc bylam zagorzla przeciwniczka nie mycia buzi woda i czulam sie brudna jak nie umylam sie woda tak teraz myje twarz albo mleczkiem dermedic, ktore bardzo lubie bo nie zostawia tlustego filmu badz cetaphilem, ktory podobnie jak mleczko jest super Zauwazylam, ze jak mylam samym mleczkiem badz cetaphilem to twarz z czasem sie zanieczyszczala i robily sie zaskorniki. teraz robie tak jak moj dermatolog jak wykonuje zabieg. Myje twarz mleczkiem badz cetaphile nakladajac go na twarz rekami i delikatnie masuje jakbym robila to mydlem. Nastepnie mocze wacik w cieplej wodzie albo spryskuje sie termalna woda i scieram mleczko badz cetaphil. Pozniej aby dokladnie zebrac brud i resztki psikam sie tonikiem acne expert z dermedic i tez przecieram wacikiem. Pory sie zamykaja ja ten tonik przelalam do opakowania zastepczego z koncowka jak spray, jakos tak mi sie lepiej uzywa niz na waciku. I na koniec zanim naloze isotrexin to dermatolog nakazal mi odczekac z 10-15 min, po nalozeniu toniku zanim cokolwiek innego naloze
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.