Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 11:11   #121
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Zabkaaa4 Pokaż wiadomość
Hej

Ja bym wzięła coś takiego






Ta z kwiatuszkami jest piękna <3 Dla Panny Młodej, która lubi okrasić ślubną klasykę odrobiną koloru, idealna <3 Fajnie byłoby kolorystycznie dopasować buciki, bukiet i biżu No i będzie można po ślubie przedłużyć sobie odrobinkę te cudne chwile i założyć kiecuszkę jeszcze raz na jakąś imprezkę na przykład
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 16:20   #122
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
Ta z kwiatuszkami jest piękna <3 Dla Panny Młodej, która lubi okrasić ślubną klasykę odrobiną koloru, idealna <3 Fajnie byłoby kolorystycznie dopasować buciki, bukiet i biżu No i będzie można po ślubie przedłużyć sobie odrobinkę te cudne chwile i założyć kiecuszkę jeszcze raz na jakąś imprezkę na przykład
Prawda, sukienka z kwiatami przepiękna. Tylko szkoda, że nie mają pełnej rozmiarówki a standardowa jest bardzo zaniżona, więc w sumie mają tą sukienkę tylko w rozmiarze 34/XS. Wielka szkoda bo mi przydałaby się 36


Ja też proszę o poradę Wybrałam suknie, biżuterię (trochę pod wpływem impulsu) i szpilki. Sukienka jest cała z koronki, jeśli chodzi o biżuterię to chciałam dodać do kreacji trochę blasku dlatego taka, a szpilki, no cóż, nie chcę białych butów bo w mojej szafie są po prostu niepraktyczne.
Nie chcę welonu - nie podobają mi się. Włosy będą na pewno jakos upięte a w nich świeże kwiaty. Nie znoszę również taftowych/satynowych/sztywnych bolerek. Ślub jest we wrześniu, dlatego nie wiadomo jak z pogodą, poza tym, muszę mieć coś na ramionach bo ślub jest kościelny. Nie wiem, czy koronkowe bolerko pasuje do tej sukni, nie wiem czy nie będzie za dużo tych koronek wtedy? Miałam chrapkę na bolerko z angory ale cena (400 zł) mnie przeraziła. I czy dobrać jakiś naszyjnik żeby nie było tak goło? Nie chcę też się świecić jak sroka Proszę o jakieś pomysły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (118,5 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f36e2838887537930e6e3289e0e19f6a (1).jpg (92,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0224.jpg (199,4 KB, 82 załadowań)
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.






Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2016-03-11 o 16:22
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 16:34   #123
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

wzielabym cos delikatnego na szyje, zeby cos bylo
albo mocniejszego ale wtedy inne kolczyki

a co do narzutki - poszukalabym prostej bialej marynarki
agora na wrzesien to za cieplo... (ps na olx itp mozna wyszukac takie za ok 150 )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 18:29   #124
kinga932
Przyczajenie
 
Avatar kinga932
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Dziękuje za pomoc co do białej sukni z tymi delikatnymi kwiatami jest przepiękna.
kinga932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 10:17   #125
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Czy to pasuje?

Podoba mi się bardzo proste bolerko/bluzka z rękawkami 3/4 ale obawiam się żeby w lipcu nie było za ciepło.. z drugiej strony to tylko do Kościoła i wieczorem na zewnątrz..

Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (57,5 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg $_20.jpg (43,6 KB, 127 załadowań)
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:03   #126
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

mysle ze jak bedzie super upal to ksiadz zrozumie ze jestes bez niczego... ewentualnie kupilabym bardzo leciutki bialy szal do zarzucenia...
nastawiaj sie pozytywnie! z emocji, niesienia sukni (jednak to nie taka ot podfruwajka, tylko jestes scisnieta i nosisz to caly czas) bedzie Ci cieplo a juz na pewno w lipcu
a to co wstawilas ladne - to na Twojej sukni?
jesli tak to super, jesli nie to zastanow sie czy tez dosiegnie paska...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 21:13   #127
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mysle ze jak bedzie super upal to ksiadz zrozumie ze jestes bez niczego... ewentualnie kupilabym bardzo leciutki bialy szal do zarzucenia...
nastawiaj sie pozytywnie! z emocji, niesienia sukni (jednak to nie taka ot podfruwajka, tylko jestes scisnieta i nosisz to caly czas) bedzie Ci cieplo a juz na pewno w lipcu
a to co wstawilas ladne - to na Twojej sukni?
jesli tak to super, jesli nie to zastanow sie czy tez dosiegnie paska...
Dziękuję za opinie.


Bardzo dobrze mówisz. Jeśli chodzi o sięgnięcie sukni to myślałam szyć na zamówienie i zrobiłabym tak, żeby sięgneła właśnie paska od sukienki, żeby to wyglądało estetycznie.

W Kościele jest zimno (cegła), więc myślę, że byłoby mi w sam raz. Wieczorem planujemy grillowanie na zewnątrz więc też bym to ubrała.
Nie wspominając o tym, że po ślubie na pewno do jakiejś spódnicy bym dopasowała
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 10:30   #128
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Padło na tę suknię tylko rękaw gładki, obcisły i dekolt lekko w kształcie V, nie kwadratowy. Już się szyje
I teraz pytanie jaka fryzura i dodatki ewentualne? Mam cienkie długie włosy, więc myślę o dorzuceniu włosów clip in może coś z warkoczem? Nie chcę welonu, ale nie wiem czy coś na głowę dać. Mam już do niej kolczyki jak w załączniku. Buty będą granatowe, jakby zamszowe, czółenka na platformie, z paskiem, 10 cm obcas. Może wiecie jakie dokładnie kwiaty(oprócz tego że jakieś róże) ma modelka na tym zdjęciu? Bardzo mi się podoba taki bukiet, taki minimalistyczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 99de93903b.jpg (40,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ae6fa04280.jpg (38,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_prod15011_0_o.jpg (46,4 KB, 19 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 11:09   #129
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Może wiecie jakie dokładnie kwiaty(oprócz tego że jakieś róże) ma modelka na tym zdjęciu? Bardzo mi się podoba taki bukiet, taki minimalistyczny
To chyba nie sa róże a bukiet z eustom ;-)
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 15:47   #130
Ingenting
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 62
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Dziewczyny, proszę o pomoc.

Suknie będę miała taką jak w załączniku, do tego wianek i niewielki bukiet z takich samych kwiatów.

Zastanawiam się nad butami. Jestem niewysoka (163cm), ale nie umiem chodzić w szpilkach. Myślę nad obcasem 7cm, buty z paskiem w kostce, żeby dobrze trzymały nogę, ale nie wiem czy to pasuje.

Nie jestem pewna też co do koloru butów. Myślę nad dodatkami w kolorze bladoróżowym. Sukienka jest koloru ecru, raczej jasna. Włosy mam ciemnobrązowe, podobne do dziewczyny na zdjęciu. Wianek już zamówiony, ale ewentualne kolory mogę jeszcze zmienić, bo będzie robiony w ostatniej chwili.

Raczej nie lubię obwieszać się biżuterią i tutaj też mam dylemat, bo najchętniej zrezygnowałabym z łańcuszków, dużych kolczyków itp.

Myślę o makijażu typu "no make up", jestem po pierwszej próbie gdzie oczy miałam podkreślone dość mocno (zwykle się nie maluję prawie wcale) i jakoś kiepsko się z tym czułam. Włosy chyba tylko trochę będą pokręcone na końcach.

Ślub w lipcu, cywilny (nie wiem czemu, ale dla wielu osób to dosyć istotna informacja ).

Proszę o jakąś podpowiedź dotyczącą dodatków i koloru. Jeśli chcecie, mogę pokazać Wam moje zdjęcie )

Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Constance_DSC_3309.jpg (358,4 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wianki-do-slubu-2.jpg (70,5 KB, 70 załadowań)
Ingenting jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 00:14   #131
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Zrób tak, jak czujesz. Jeśli chcesz delikatny makijaż, to taki właśnie miej, jeśli nie przepadasz za biżuterią, to jej nie zakładaj. To twój ślub, nic nie musisz robić na siłę.
7 cm to dobry obcas, wcale nie najniższy. Ja nie jestem fanką pasków w kostce, ale wiem, że niektóre dziewczyn potrzebują tej stabilności. A blady róż powinien się dobrze wpasować w całość koncepcji, poza tym - buty widać naprawdę rzadko, nie warto przypisywać im aż takiego znaczenia.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 06:27   #132
mmagduszka
Rozeznanie
 
Avatar mmagduszka
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 917
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Ingenting Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad butami. Jestem niewysoka (163cm), ale nie umiem chodzić w szpilkach. Myślę nad obcasem 7cm, buty z paskiem w kostce, żeby dobrze trzymały nogę, ale nie wiem czy to pasuje.

Raczej nie lubię obwieszać się biżuterią i tutaj też mam dylemat, bo najchętniej zrezygnowałabym z łańcuszków, dużych kolczyków itp.

Myślę o makijażu typu "no make up", jestem po pierwszej próbie gdzie oczy miałam podkreślone dość mocno (zwykle się nie maluję prawie wcale) i jakoś kiepsko się z tym czułam. Włosy chyba tylko trochę będą pokręcone na końcach.
Cześć! Mam suknię w klimacie twojej i niemal identyczny wzrost;-) Lubię obcasy, ale nie jestem mistrzem w chodzeniu w nich, dlatego wybrałam (już leżą w szafie) buty właśnie na 7cm obcasie. Co prawda bez paska, ale i tak wydają mi się stabilne i wygodne.
Też nie jestem fanką biżuterii i nie zamierzam jej posiadać. jedynie w moich nisko, luźno upiętych włosach będę miała ozdobny grzebyk, ale nie będzie się on jakoś specjalnie rzucał w oczy.
Ja też maluję się jedynie neutralnie, źle się czuję w mocnym makijażu i na pewno się na taki nie zdecyduję. Nie lubię przydymionych oczu ani mocnych ust i dlatego chcę zachować neutralny makijaż. Wydaje mi się że idealnie będzie to pasowac do koncepcji delikatnego, romantycznego klimatu stroju.
__________________
20.08.2016
mmagduszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 14:02   #133
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Prawda, sukienka z kwiatami przepiękna. Tylko szkoda, że nie mają pełnej rozmiarówki a standardowa jest bardzo zaniżona, więc w sumie mają tą sukienkę tylko w rozmiarze 34/XS. Wielka szkoda bo mi przydałaby się 36


Ja też proszę o poradę Wybrałam suknie, biżuterię (trochę pod wpływem impulsu) i szpilki. Sukienka jest cała z koronki, jeśli chodzi o biżuterię to chciałam dodać do kreacji trochę blasku dlatego taka, a szpilki, no cóż, nie chcę białych butów bo w mojej szafie są po prostu niepraktyczne.
Nie chcę welonu - nie podobają mi się. Włosy będą na pewno jakos upięte a w nich świeże kwiaty. Nie znoszę również taftowych/satynowych/sztywnych bolerek. Ślub jest we wrześniu, dlatego nie wiadomo jak z pogodą, poza tym, muszę mieć coś na ramionach bo ślub jest kościelny. Nie wiem, czy koronkowe bolerko pasuje do tej sukni, nie wiem czy nie będzie za dużo tych koronek wtedy? Miałam chrapkę na bolerko z angory ale cena (400 zł) mnie przeraziła. I czy dobrać jakiś naszyjnik żeby nie było tak goło? Nie chcę też się świecić jak sroka Proszę o jakieś pomysły
Śliczna suknia I biżuteria tez piękna. Tak sobie myślę, że suknia jest zdobna, pas w talii też jest z aplikacją, do tego długie kolczyki i bransoletka - to już jest sporo ozdób. Pomimo tego, że ramiona są odsłonięte, to chyba raczej zrezygnowałabym z naszyjnika, tym bardziej, że jest duże prawdopodobieństwo tego, że trzeba będzie coś założyć na ramiona (choć wrzesień często jest jeszcze przyjemnie ciepły, więc trzymam kciuki za miłe ciepełko). Nie ma nic gorszego od "ślubnej choinki" Te dodatki ślubne powinny stanowić tło dla Pani a nie odwrotnie Pozdrawiam!

Edytowane przez PiLLow
Czas edycji: 2016-04-02 o 14:05
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:10   #134
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
Śliczna suknia I biżuteria tez piękna. Tak sobie myślę, że suknia jest zdobna, pas w talii też jest z aplikacją, do tego długie kolczyki i bransoletka - to już jest sporo ozdób. Pomimo tego, że ramiona są odsłonięte, to chyba raczej zrezygnowałabym z naszyjnika, tym bardziej, że jest duże prawdopodobieństwo tego, że trzeba będzie coś założyć na ramiona (choć wrzesień często jest jeszcze przyjemnie ciepły, więc trzymam kciuki za miłe ciepełko). Nie ma nic gorszego od "ślubnej choinki" Te dodatki ślubne powinny stanowić tło dla Pani a nie odwrotnie Pozdrawiam!
Dziękuję bardzo za pomoc
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 17:57   #135
jamkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Dziewczęta, proszę powiedzcie co myślicie o takim połączeniu sukni butów i dodatków. Chcę mieć jeszcze wianek we włosach, w takimsamym kolorze jak bukiet. Dodam, że mam czarne włosy (lub bardzo ciemny brąz) i niebieskie oczy.Załącznik 6326971

Załącznik 6326976Załącznik 6326971

Załącznik 6326976

Edytowane przez jamkasia
Czas edycji: 2016-04-04 o 17:58
jamkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 18:50   #136
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez jamkasia Pokaż wiadomość
Dziewczęta, proszę powiedzcie co myślicie o takim połączeniu sukni butów i dodatków. Chcę mieć jeszcze wianek we włosach, w takimsamym kolorze jak bukiet. Dodam, że mam czarne włosy (lub bardzo ciemny brąz) i niebieskie oczy.Załącznik 6326971

Załącznik 6326976Załącznik 6326971

Załącznik 6326976
Nie widać załączników
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 07:36   #137
to_panna_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 129
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Co byście dobrały do tej sukni?
http://amylovebridal.pl/pl/kolekcja/...ve-bridal/joni

Jaką biżuterię, bukiet itp.
Jest sporo koronki, więc nie chcę przedobrzyć z dodatkami
to_panna_migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:06   #138
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Witam wszystkie Panny Młode

Bardzo popularne ostatnio są wianki, a ja jestem ciekawa, co sądzicie o diademach, opaskach, tiarach ślubnych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8bdf4113f7c55d73273daea56d6d4578.jpg (65,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 95f4977a7d7ceb61e5544d237c4de268.jpg (12,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50cd80f3ca4919c9cdb896573fde42b7.jpg (59,0 KB, 31 załadowań)
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 19:09   #139
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

to co na wlosach tak... to co stoi nad opaska (diadem) nie...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 14:30   #140
wrzosowisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cześć wszystkim! Jestem tu nowa i bardzo liczę na Waszą poradę . Otóż planuję ślub...w sumie jeszcze do niego daleko, ale tak mnie naszło na pooglądanie różnych dodatków. Sprawa jest taka, że kocham wrzos i bardzo chciałabym mieć bukiet z wrzosów, a co za tym idzie również wrzosowe dodatki, wystrój sali, itd. Zastanawiam się tylko, czy wrzos będzie pasował do mojego typu urody - jestem ciepłą wiosną, ale włosy mam takie trochę rudawe (miodowy albo karmelowy blond - nie bardzo wiem, jak to nazwać). Czy wrzosy nie będą się gryzły z takim typem kolorystycznym i rudawymi włosami? Jakoś tak chyba w wyobraźni widzę je bardziej z typem lata... Co myślicie?
wrzosowisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:24   #141
agapeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Hej dziewczyny! Bardzo proszę was o pomoc. Planowałam ślub na ten lipiec, ale niestety nie udało się i musieliśmy wszystko przełożyć na grudzień lub styczeń. Mam już suknię, ale naturalnie pozmieniały się plany jeśli chodzi o dodatki, buty, no i przydałby się jakiś płaszczyk... Z góry mówię, że nie podobają mi się w ogóle białe futerka, szale, bolerka, itp. Więc nie mam za bardzo pojęcia jak się ubrać na ten ślub. Myślałam już nawet o kurtce skórzanej (ciemny brąz lub czarna), o kożuszku (mam taki jak ten na załączonych zdjęciach), ew. o jakimś fajnym, ale ciemniejszym krótkim futerku. Zastanawiałam się nawet nad kurtką jeansową :P Ale mam wrażenie, że nic z tego co tu wymieniłam nie pasuje do sukni, która, jak widać na zdjęciach, jest prosta, ale bardzo elegancka. Nie mam w ogóle pomysłu na zimową kreację - płaszcz to mój największy problem, ale nie mam też pomysłu na buty, biżuterię ani na bukiet. Myślałam o brązach, beżach, czerni lub o chabrowym niebieskim. HELP (przepraszam, suknia na zdjęciach jest, jak wydać, źle zapięta, ale mniej więcej widać jak wygląda)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0731.jpg (84,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13487292_1738234609788196_862896046_n.jpg (47,8 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0732.jpg (73,5 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez agapeczka
Czas edycji: 2016-06-22 o 13:26
agapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:45   #142
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Płaszczyk polecam

W necie jest pełno inspiracji na zimowy ślub http://potegapiekna.blogspot.com/201...mowy-slub.html
Zimowe śluby są ekstra

Suknie masz piekną i spokojnie mozesz stworzyć nietuzinkową stylizacje. Ja tu widzę fascynator, póldługie kolczyki (swarovski, novia blanca) i bransoletkę. Buty jasne, może też srebrne?? i kwiaty
http://4.bp.blogspot.com/-2HAmo3HSD5...600/szary7.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-AZOuK6mhbo...wy-bukiet5.jpg

brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:47   #143
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

piekne propozycje padły tez pomyslalam od razu o takim płaszczyku
co do butów to twardo szła bym w szpilkach ni jak wg mnie pora roku na to nie wplywa...nawet jakbym miala przejsc w kozakach z auta do kosciola i w przedsionku zakladac te szpileczki )

ale srebrny to piekny pomysł
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:27   #144
agapeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Fascynator, SZYSZKI i srebrny akcent - super Ale taki garniturek - w ogole mi sie nie podoba
agapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 07:58   #145
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Wg mnie do Twojej sukni nie pasuje ani skóra ani ten brązowy co wstawiłas... Biały spoko suknie jest bardzo delikatna i nie wszystko będzie pasowało
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:55   #146
agapeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

No kożuszek mam właśnie taki jasno beżowy. Ale generalnie mam wrażenie, że te materiały się ze sobą gryzą. Będę musiała kombinować. Bardzo podobają mi się wszystkie te stylizacje, ale mam wrażenie, że do mojej sukni nic nie pasuje. Jest chyba zbyt prosta. Chyba jednak jakieś fajne futerko (tylko nie białe ) najbardziej by do tego pasowało... jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53ff9d12425ab.jpg (39,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0542.JPG (66,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cassidybrooke.com_.jpg (67,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ely-Fair-Photography.jpg (43,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okrycia-wierzchnie-20.jpg (137,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ramo2.jpg (96,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EE-Photography.jpg (65,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winter-bride.jpg (106,3 KB, 49 załadowań)
agapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:42   #147
agapeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Znalazłam takie opcje. Myślicie, że by pasowały do mojej sukni? Wielkie dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w1.JPG (28,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w 2.JPG (27,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w 3.JPG (48,8 KB, 22 załadowań)
agapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:37   #148
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Nr 2 tylko szare np? Ostatnie też całkiem ok.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:14   #149
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Cytat:
Napisane przez agapeczka Pokaż wiadomość
No kożuszek mam właśnie taki jasno beżowy. Ale generalnie mam wrażenie, że te materiały się ze sobą gryzą. Będę musiała kombinować. Bardzo podobają mi się wszystkie te stylizacje, ale mam wrażenie, że do mojej sukni nic nie pasuje. Jest chyba zbyt prosta. Chyba jednak jakieś fajne futerko (tylko nie białe ) najbardziej by do tego pasowało... jak myślicie?
tylko zwroc uwage ze wszystkie ktore wstawilas maja szerokie doły... obawialabym sie ze do Twojej sukni to ukryje tylko talie i srednio bedzie wygladało...
ewentualnie cos pomierz i wstaw popatrzymy))
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 13:10   #150
agapeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to pasuje? - wątek z pytaniami o dobór dodatków, dobór sukni do figury itp.

Tak, zdecydowanie masz rację. Jednak chyba zdecyduje się na jakieś bolerko (na etolę na grudzień będzie chyba za zimno). Najbardziej pasowałoby mi chyba bolerko futrzane, ale fajne są też skórzane... trochę mniej formalne i bardziej rockowe. Jak myślicie. Znalazłam takie dwie opcje. Jeszcze raz wstawiam zdjęcie sukni. Czy jak założę takie białe bolerko to nie będzie się "gryzło" z suknią? Bardzo dziękuję za opinie i rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0731.jpg (84,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13487292_1738234609788196_862896046_n.jpg (47,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (53,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (22,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (21,1 KB, 31 załadowań)
agapeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-18 06:23:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.