Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 15:41   #451
magdalena_katarzyna
Przyczajenie
 
Avatar magdalena_katarzyna
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Jasne że dodam zdjęcia po zdjęciu gipsu
magdalena_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 23:06   #452
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez magdalena_katarzyna Pokaż wiadomość
Ja jestem po operacji u dr. Skupina.Mialam 12 czerwca.Z tego co pamietam na konsultacji powiedzialam ze chce usunac garbek i tylko tyle.Ja czekalam 8 miesiecy na zabieg i to byly bardzo dlugie miesiace dla Mnie.Opieka w klinice jest super,balam sie strasznie samej operacji i bolu ale jedyne co pamietam to ze bylam na sali operacyjnej i zaczelo Mi sie krecic w glowie,zrobilo Mi sie wesolo i obudzilam sie w pokoju.Kazdy inaczej przechodzi operacje,ja wymiotowalam krwia i bardzo spuchlam,wygladam jak panda.Ale nos naprawde nie boli po operacji,teraz tylko czekam az opuchlizna zejdzie i czekam na efektzabiegu.

Ja strasznie złe zniosłam narkozę w trakcie operacji, pozniej po obudzeniu tez wymiotowałam takimi bablami krwi hehe, 24h po tez nie czułam sie fajnie :p dlatego ważne by przez pierwsza dobe po zabiegu byc z kimś
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 10:48   #453
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ja akurat narkozy się nie boję, miałam już jedną w życiu i dość dobrze ją zniosłam Również czekam na zdjęcia! :
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 13:02   #454
magdalena_katarzyna
Przyczajenie
 
Avatar magdalena_katarzyna
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dzisiaj miałam wyjmowane setony z nosa,panicznie się bałam czy nie będzie boleć.Okazało się że niepotrzebnie panikowałam,poszło szybko a do tego były nasączone płynem i nic się nie przykleiło.We wtorek mam zdjęcie gipsu,nie mogę się doczekać co zobaczę Opuchlizna schodzi powoli ale wszystkie kolory tęczy mam na twarzy
magdalena_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 10:48   #455
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez magdalena_katarzyna Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam wyjmowane setony z nosa,panicznie się bałam czy nie będzie boleć.Okazało się że niepotrzebnie panikowałam,poszło szybko a do tego były nasączone płynem i nic się nie przykleiło.We wtorek mam zdjęcie gipsu,nie mogę się doczekać co zobaczę Opuchlizna schodzi powoli ale wszystkie kolory tęczy mam na twarzy
Jak Twój nosek po zdjęciu gipsu? pochwalisz się efektami??
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 12:35   #456
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

No właśnie, ja wrażenia po zdjęciu gipsu?
Pisałaś wcześniej, że czekałaś 8 miesięcy na zabieg, taki miałaś termin czy udało Ci się wskoczyć za kogoś?

Ja dziś miałam konsultację u dra, póki co wrażenia bardzo pozytywne. Doktor bardzo miły, dużo opowiadał, obszernie odpowiadał na pytania, ogólnie to zdobył moje zaufanie i nie boję się "oddać się" w jego ręce
Pani recepcjonista też przesympatyczna, klinika super zadbana, ogólnie jestem pod wrażeniem

Niestety termin dopiero na 9 maja Przyszło mi czekać na zabieg prawie rok Wprawdzie wpisałam się na listę rezerwową, ale to przecież nie ma się co nastawiać, że uda się wcześniej, przydałoby się trochę szczęścia
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 14:32   #457
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
No właśnie, ja wrażenia po zdjęciu gipsu?
Pisałaś wcześniej, że czekałaś 8 miesięcy na zabieg, taki miałaś termin czy udało Ci się wskoczyć za kogoś?

Ja dziś miałam konsultację u dra, póki co wrażenia bardzo pozytywne. Doktor bardzo miły, dużo opowiadał, obszernie odpowiadał na pytania, ogólnie to zdobył moje zaufanie i nie boję się "oddać się" w jego ręce
Pani recepcjonista też przesympatyczna, klinika super zadbana, ogólnie jestem pod wrażeniem

Niestety termin dopiero na 9 maja Przyszło mi czekać na zabieg prawie rok Wprawdzie wpisałam się na listę rezerwową, ale to przecież nie ma się co nastawiać, że uda się wcześniej, przydałoby się trochę szczęścia

Na Twoim miejscu zarejestrowałabym się na forum "Beauty w Polsce" i tam jest właśnie wątek "Zwalniane TERMINY OPERACJI, Zamiany"
Bardzo często jest tak że ktoś rezygnuje, albo po prostu przekłada swój termin. Ja sama przełożyłam już dwa razy, oczywiście na późniejszy termin
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-23, 20:29   #458
Sylwon_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cześć, mam pytanie do osób które miały operację w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Ile wyniósł Was koszt operacji? Przejrzałam forum i widzę, że ceny się zmieniają i do tego różnią się od tych podanych na stronie kliniki. Rozumiem, ze jest to tez zależne od tego co się zmienia , mnie niestety interesuję duża zmiana- zmniejszenie garbka, zwężenie i naprawa czubka, który mam wrażenie jest kulka pękająca na pół ehhh. Oczywiście ludzie mówią, że przesadzam ale Wy mnie pewnie rozumiecie, że kompleks nosa jest naprawdę uciążliwy i ludzie mogą mówić co chcą ale ja wiem swoje : )
Sylwon_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 21:07   #459
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej u Skupina sa tylko dwie ceny. Za CKN i cześć chrzestna.
Z tego co piszesz jesteś zainteresowana CKN.
To kosztuje 9,5tys bez VAT. Z VAT ok 12 000
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 10:07   #460
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zarejestrowałabym się na forum "Beauty w Polsce" i tam jest właśnie wątek "Zwalniane TERMINY OPERACJI, Zamiany"
Bardzo często jest tak że ktoś rezygnuje, albo po prostu przekłada swój termin. Ja sama przełożyłam już dwa razy, oczywiście na późniejszy termin
Rzeczywiście już jedna z dziewczyn kiedyś wspominała o tej możliwości, ale wypadło mi to z głowy. Dzięki za przypomnienie, tak zrobię!

Co do tej ceny, to udało Wam się bez problemu załatwić oświadczenie od laryngologa?
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 12:44   #461
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

To ja jeszcze rok temu płaciłam coś ok. 6,5 tyś za ckn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 14:56   #462
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Wzrost popularności to i wzrost cen
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 17:02   #463
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
To ja jeszcze rok temu płaciłam coś ok. 6,5 tyś za ckn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziwne, bo ja rok temu pytałam samego Doktora o cenę i wynosiła 8,5 tyś, wątpię żeby jakikolwiek chirurg podniósł tak diametralnie cenę, raczej robią to stopniowo po trochu co jakiś czas.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 17:42   #464
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

8,5 może z VAT?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2017-06-26 o 21:20
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 20:48   #465
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

I po roku 12 z VAT?
Wystarczy zobaczyć na beauty ile płaciły dziewczyny z zeszłego roku.
Ja miałam wstępnie termin na zeszły rok i cena była identyczna.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 21:20   #466
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Mialam CKN w lutym 2016 r. i na pewno placilam cos kolo 7 tys (swita mi ze bylo to wlasnie 6,5)

Zreszta jakie to ma teraz znaczenie.

Powodzenia wszystkim !
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 22:09   #467
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Jak ktoś ma termin za rok to sie zastanawia czy nie podskoczy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 14:08   #468
magdalena_katarzyna
Przyczajenie
 
Avatar magdalena_katarzyna
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Czekałam 8 miesięcy na zabieg bo jak byłam na konsultacji u doktora to dopiero był wolny czerwiec.Wpisałam się na liste rezerwową ,ale pani z rejestracji zadzwoniła do Mnie raz a pòźniej się okazało że jednak ta osoba potwierdziła termin,stwierdziłam że poczekam na swoją kolej i tyle.

Na tą chwilę nos wyglada tak jak na zdjęciu,jest nadal opuchnięty,ale efekt bardzo Mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170622_191314.jpg (38,9 KB, 241 załadowań)
magdalena_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 15:13   #469
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez magdalena_katarzyna Pokaż wiadomość
Czekałam 8 miesięcy na zabieg bo jak byłam na konsultacji u doktora to dopiero był wolny czerwiec.Wpisałam się na liste rezerwową ,ale pani z rejestracji zadzwoniła do Mnie raz a pòźniej się okazało że jednak ta osoba potwierdziła termin,stwierdziłam że poczekam na swoją kolej i tyle.

Na tą chwilę nos wyglada tak jak na zdjęciu,jest nadal opuchnięty,ale efekt bardzo Mi się podoba.

Piękny ale siniaki masz okropne, długo po zdjęciu gipsu jeszcze się utrzymywały?
Czy mogłabyś dodać zdjęcie przed?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 19:20   #470
magdalena_katarzyna
Przyczajenie
 
Avatar magdalena_katarzyna
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Niestety,mam tendencje do siniakòw i po zabiegu wyglądałam jakbym zeszła z ringu Do tej pory mam jeszcze siniaki pod oczami ale się nie przejmuje i wychodzę do ludzi,czasami dziwnie się patrzą Z miłą chęcią dodałbym zdjęcia nosa przed zabiegiem ale nigdy nie pozwoliłam sobie zrobić zdjęcia z boku.Miałam dość duży garbek ktòry zawsze mi przeszkadzał i jedynie jakie zdjęcia posiadam w albumie to są z przodu.
magdalena_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 17:44   #471
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Śliczny nos
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 20:14   #472
magdalena_katarzyna
Przyczajenie
 
Avatar magdalena_katarzyna
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Śliczny nos
Dziękuje
magdalena_katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 08:31   #473
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez magdalena_katarzyna Pokaż wiadomość
Czekałam 8 miesięcy na zabieg bo jak byłam na konsultacji u doktora to dopiero był wolny czerwiec.Wpisałam się na liste rezerwową ,ale pani z rejestracji zadzwoniła do Mnie raz a pòźniej się okazało że jednak ta osoba potwierdziła termin,stwierdziłam że poczekam na swoją kolej i tyle.

Na tą chwilę nos wyglada tak jak na zdjęciu,jest nadal opuchnięty,ale efekt bardzo Mi się podoba.
Nosek masz piękny! Ja, jak się okazało, mam tendencję do bardzo wolno schodzących siniaków, miałam je przez ponad 3 tygodnie i musiałam zużyć sporo korektora, bo po 2 tygodniach od zabiegu wróciłam do pracy.

Co do terminów, ja też byłam zapisana na 10 mcy od konsultacji, a potem dostałam telefon, że zwolnił się termin, zdecydowałam się bardzo szybko i miałam zabieg 1,5 mca po konsultacji. Zapisujcie się na listy rezerwowe Powodzenia wszystkim
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:47   #474
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magyya Pokaż wiadomość
Nosek masz piękny! Ja, jak się okazało, mam tendencję do bardzo wolno schodzących siniaków, miałam je przez ponad 3 tygodnie i musiałam zużyć sporo korektora, bo po 2 tygodniach od zabiegu wróciłam do pracy.

Co do terminów, ja też byłam zapisana na 10 mcy od konsultacji, a potem dostałam telefon, że zwolnił się termin, zdecydowałam się bardzo szybko i miałam zabieg 1,5 mca po konsultacji. Zapisujcie się na listy rezerwowe Powodzenia wszystkim

Z tego co pamiętam nie byłaś do końca zadowolona ze swojego nosa, jak sytuacja ma się teraz? będziesz robić poprawkę?
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 15:59   #475
pikkolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Hej dziewczyny

w sordę mam zabieg u dr i własnie zaczyna się pojawiać u mnie mały stres. Samej operacji się nie boję bo nosek to moj okropny kompleks z dziecinstwa ale sam momentu po operacji mnie trohcę przeraża i mam pytanie jak to u Was wyglądało? Długo dochodziłyście do siebie?
pikkolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 17:57   #476
KasiaKa12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pikkolo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

w sordę mam zabieg u dr i własnie zaczyna się pojawiać u mnie mały stres. Samej operacji się nie boję bo nosek to moj okropny kompleks z dziecinstwa ale sam momentu po operacji mnie trohcę przeraża i mam pytanie jak to u Was wyglądało? Długo dochodziłyście do siebie?
Powodzenia koniecznie zrób zdjęcie przed, no i później "po"

Ja mam zabieg 08.11.
KasiaKa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 06:01   #477
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Długo, ok 6 tygodni miałam zawroty głowy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 16:55   #478
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam nie byłaś do końca zadowolona ze swojego nosa, jak sytuacja ma się teraz? będziesz robić poprawkę?
Hej, ok, to się trochę rozpiszę, bo mam garść swoich przemyśleń na ten temat. Jestem pół roku po zabiegu i sytuacja wygląda tak samo, tzn nie jestem do końca zadowolona. Miałam wizytę kontrolną, wg doktora wszystko jest ok, mankamenty tłumaczy asymetrią mojej twarzy, nie widzi możliwości poprawek i nie podejmie się ich. Częściowo przyjmuję jego argumenty (w końcu ja się na anatomii nie znam i trudno mi z nim polemizować). Rzeczywistość i twarde fakty dla mnie są takie, że :

a) miałam garba - nie mam garba (zmiana na plus, oczywiście)

b) miałam nos skierowany w dół - został podniesiony i po zabiegu poziom "zadartości" był dla mnie ok, teraz opadł i opada nadal, mam nadzieję, że się zatrzyma, bo już z powrotem lekko celuje w dół

c) miałam krzywy nos - mam krzywy nos, dodatkowo sama końcówka jest skrzywiona, jakby uległa rotacji podczas zabiegu (nie widac tego na załączonym zdjęciu); kości nosa od góry do dołu zakręcają ze 2 razy jak Dunajec na przełomach; końcówka jest skierowana w stronę lewego kącika oka, a nie prosto

d) miałam masywną końcówkę (taki "kartofel", żeby obrazowo to opisać) - mam masywną końcówkę; a chciałam ją zmniejszyć i wyszczuplić; końcówka jest niesymetryczna: z lewej strony masywniejsza niż z prawej

e) mam teraz 2 inaczej wyglądające profile, więcej kości po lewej niż po prawej stronie, dodatkowo z prawej strony jest wyczuwalna kość pod okiem, coś jak "drugi oczodół" i tworzy cień pod okiem, którego nie było wcześniej

f) mam kłopoty z drożnością dziurek, oddycham świszcząco, mam problem z dokładnym oczyszczeniem nosa w środku i pewnie czeka mnie wizyta u laryngologa, żeby ocenił temat

Z powyższych punktów zrealizował się jeden, czyli usunięcie garba, i lekkie podniesienie końcówki. Wiem, że nie tylko ja mam takie odczucia po operacji, problem krzywego nosa argumentowanego asymetrią twarzy został też u Euforii, która wypowiadała się na tym wątku.

I teraz moja ocena i wnioski:

1) zdaję sobie sprawę, że część tych niedociągnięć jest widoczna tylko dla mnie, a otoczenie ich nie dostrzega

2) zdaję sobie sprawę, że każdy nos jest inny i nie z każdego nosa da się zrobić ten jeden na wzór z szablonu, nie do tego też dążyłam

3) nie jestem obiektywna, to mój nos i być może podobne efekty u kogoś innego bym uznała za bardzo ok

4) tu mogę nie być sprawiedliwa, ale...po obejrzeniu zdjęć i efektów zabiegów w sieci mam wrażenie, że szerokie, grube i krzywe nosy nie są specjalnością doktora, najlepiej wychodzą nosy z natury za długie i garbate, skierowane w dół, ale szczupłe i wąskie, takie "wystarczy" spiłować, podnieść koniec i efekt jest powalający; jeżeli macie wiedzę, czy jakiś inny chirurg potrafi taki "ciężki" nos wyprowadzić, będę wdzięczna za informacje. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś jest specjalistą w swojej dziedzinie, to nie tylko w jej wąskim zakresie - to jakby chirurg ortopeda potrafił zoperować dobrze tylko lewą część kolana, a prawej już nie. Ale jak wspomniałam, chirurgiem nie jestem i być może nikt nie potrafiłby dobrze zoperować mojego nosa. Z drugiej strony mam wrażenie (może mylne), że krzywy i masywny nos nie jest rzadkością, jeśli chodzi o zabiegi chirurgii plastycznej.

5) na stronie kliniki nie ma zdjęć z przodu ani z półprofilu, zawsze są tylko z profilu, tu łatwiej jest uchwycić pozytywny efekt (choć i te zdjęcia wskazują, że końcówki nie są specjalnie delikatne), nie wiemy, jak te nosy prezentują się z innych kątów

Na koniec wrzucam kilka zdjęć, nie są dobrej jakości i tak jak wspomniałam na początku, nie widać na nich wszystkich mankamentów. Profil przed i po zabiegu oraz zdjęcie z przodu. Na zdjęciu z przodu (podkreślam, że stoję na nim dokładnie na wprost aparatu) zaznaczyłam niebieskimi liniami jak układają się linie kości z przodu (linia idzie krzywo), z lewej strony (kość idzie wypukło) i z prawej strony (kość idzie wklęsło i się załamuje) - jest to moja lewa i moja prawa strona, więc siłą rzeczy na fotkach odwrotnie
Na koniec zdjęcie z zaznaczeniem, czego mniej więcej się spodziewałam jeśli chodzi o profil i zmniejszenie masywności końca nosa (profil plan).

Jeszcze raz podkreślam, dla Was mogą to być nieznaczące sprawy (nie widzicie ich dokładnie), i proszę o nieatakowanie mnie, jednak ja decydując się na operację, długie zwolnienie z pracy, cały okres rekonwalescencji, a na koniec koszt tej "inwestycji", spodziewałam się lepszych efektów.

Nie wiem jeszcze, co z tym fantem zrobię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg profil prawy przed.jpg (15,7 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg profil prawy.jpg (66,7 KB, 168 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg linia nosa.jpg (55,7 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg linia nosa 2.jpg (36,4 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg profil plan.jpg (35,5 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez Magyya
Czas edycji: 2017-07-12 o 17:09
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 10:08   #479
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Magyya fakt trochę duży ten nos z przodu, z profilu nie jest najgorzej, ale jak sama pisałaś wszystkiego dobrze nie widać.
Trochę przykro że Skupin nie chce wykonać poprawki, tym bardziej że tłumaczyłaś mu, że masz problemy z drożnością, chociaż z tego względu nawet powinien poprawić.
Martwi mnie fakt iż Skupin tłumaczy dość dużej liczbie osób że mają asymetrie twarzy, zaczynam mieć wątpliwości czy robić tą całą operację, ale żyć z takich nosem też nie chce
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 22:37   #480
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Jak miałaś krzywy nos przed to będziesz miec i po, kazdy lekarz dopasowuje nos do ust i dlatego tak jest.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.