Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-27, 15:55   #601
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oliwka111111 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę o vacie!!

Jak mam to załatwić?

Tzn. Z moją brodą
wyslij do niego email, ja zalatawilam sobie zaswiadczenie od psychologa, ze nie akceptuje swojego nosa blalblabla, ze zabieg jest konieczny, on to zglasza gdzie trzeba, stad nie ja musialam placic vat i zabieg byl o ta kwote tanszy, ale nie wiem jak to jest z broda

swoja droga nie myslalas o wypelniaczach ?

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2018-02-27 o 15:57
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 16:18   #602
oliwka111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

mam jeszcze trochę czasu, poczytam jak jest z tym vatem



Co do wypelniaczy, byłam nawet u lekarza gotowa na zabieg, jednak stwierdził, ze w moim wypadku będzie musiał podać tego wypelniacza bardzo dużo, a efekt mnie nie zadowoli:/

Nie wiem czy nie chciał się tego podjąć, czy tak rzeczywiście jest.

Nawet jeśli jest taka opcja, to koszt min 1500zl rocznie. Do tego sama widzę, ze do wypełnienia mam sporo, boję się efektu częściowego wchloniencia i będę z tym latać co klika miesięcy.

Już przez te lata przeanalizowalam wszystkie za i przeciw
oliwka111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 16:31   #603
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cena bez vatu to 9,5 tys w sumie nie slyszlam by ktoś miał ostatnio od Skupina za mniej. Wiec...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 16:33   #604
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Na facebookowej grupie jedna z Pan wspominała o lekarzu ktory za CKN bierze 8 tys ale dopiero jakaś znajoma ma isc na konsultacje. Żadnych konkretów ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 22:26   #605
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dziewczyny, całkowita korekta nosa bez vat u dr Skupina kosztuje 9500. Było 8500 ale od ok. roku jest podwyżka tej kwoty.
Nie są uznawane też zaświadczenia od psychologa/psychiatry. Już tylko laryngolog
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 23:26   #606
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

moim zdaniem najlepiej nastawic sie na widełki, ceny nie sa stale, nie kazdy za calkowita korekte nosa placil 8500 zl, a teraz 9500 zl, ceny sa uzaleznione od tego czego dokladnie wymaga korekta


ja w maju 2017 placilam 6000 zl bez vat za pilowanie garbu, moja kolezanka w lutym 2016 tyle samo za ten sam zabieg, moj znajomy 8000 zl za calkowita korekte, a jeszcze inna kolezanka 9600 zl

moja korekta nie wymagala dobowego pobytu w klinice, zabieg trwal 45 min, a nie 2 godziny, wiec absurdem bylby koszt taki sam jak przy korektach calkowitych

ogromna szkoda, ze nie uznaje juz zaswiadczenia od psychologa, to byl latwiejszy sposob by uniknac oplacania vat

ja w marcu ide na kontrole i mam nacieje wyblagam kolejna korekte
załączam też moje wspomnienie, tydzien w gipsie,a taka piękna pogoda była, lepiej robić noski na jesień

Cytat:
Napisane przez oliwka111111 Pokaż wiadomość


Co do wypelniaczy, byłam nawet u lekarza gotowa na zabieg, jednak stwierdził, ze w moim wypadku będzie musiał podać tego wypelniacza bardzo dużo, a efekt mnie nie zadowoli:/

Nie wiem czy nie chciał się tego podjąć, czy tak rzeczywiście jest.

Nawet jeśli jest taka opcja, to koszt min 1500zl rocznie. Do tego sama widzę, ze do wypełnienia mam sporo, boję się efektu częściowego wchloniencia i będę z tym latać co klika miesięcy.

Już przez te lata przeanalizowalam wszystkie za i przeciw
rozumiem, jednak przy gestych volumetrycznych wypelniaczach, wystarcza 2-3 zabiegi, a efekt przy tych preparatach to minimum 2 lata, mam w swoim salonie medycyne estetyczna i widzialam piekne efekty przy brodach, ale tez nie wiem faktycznie na ile tu jest problem....

jestem po kilku zabiegach zwiazanych z chirurgia plastyczna, ale jakos mnie ten implant brody przeraza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18816862_10155350735466672_1280064712_n.jpg (71,8 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2018-02-28 o 00:16
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:31   #607
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Z tego co mi wiadomo skupin ma tylko trzy ceny. Poprawka, chrzestna i CKN.
I sa one stałe -pod katem "zależy co zrobic". Nie, pytałam i taka dostałam odpowiedz. Z reszta po to jest cennik na stronie.
Np każda CKN jest po 9,5 obecnie. Nieważne czy masz mały garb duży,, czy masz resekcje czy nie itd. 9,5.

A jak mówicie ze znacie inne przykłady od Skupina to nie wiem, ja przez recepcje tak zostałam poinformowana i sadzac po forum beauty - gdzie kazdy płaci dokładnie tyle samo - ja tam mysle ze to prawda i raczej poleciłabym osobiście spytac lekarza jesli jesteśmy zainteresowane niz wierzenie w rzeczy typu zależy co. My nie róbmy tutaj wycen. Pisać do doktorka i tyle, on wie najlepiej.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2018-02-28 o 19:34
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 22:41   #608
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ogromna szkoda, ze nie uznaje juz zaswiadczenia od psychologa, to byl latwiejszy sposob by uniknac oplacania vat
Chyba właśnie dlatego przestali uznawać te zaświadczenia bo było ich za dużo. Szczególnie od jednej pani psycholog (znanej na forum beauty), która wysyłała za opłatą zaświadczenia do dziewczyn z całej Polski. Bez konsultacji nawet
Z tego co mi doktor mówi to zrozumiałam, że to nie od niego zależała ta decyzja i nie miał na to wpływu.
Jak ktoś ma krzywą przegrodę to myślę, że też łatwo można zdobyć zaświadczenie od laryngologa
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 09:10   #609
oliwka111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Chloestic
nie jestem przekonana do wypełniaczy, co do brody często słyszałam, że efekty są marne a koszta bardzo duże. Boję się, ze przy dużej ilości wypełniacza po czasie wchłonie się np. w jednym miejscu i będę z tym biegać.
Mam minimalnego garba na nosie i tu mam zamiar zadziałać wypełniaczami, ale to już po implancie.
No i jeszcze jest taka kwestia.. w momencie, kiedy nie będę bardzo zadowolona z implantu, zawsze można go wyjąc.
Ogólnie implanty bródki nie są u nas w kraju popularne (patrz ilość lekarzy wykonujących implanty twarzy), w USA to często wykonywany zabieg.

Co do zaświadczenia wydaje mi się, że w moim przypadku dostane takie od chirurga szczękowego, ponieważ moja broda nie jest wykształcona i to jest wada.

Ceny na stronie doktora są bez vat?
oliwka111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 20:08   #610
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez oliwka111111 Pokaż wiadomość
Chloestic
nie jestem przekonana do wypełniaczy, co do brody często słyszałam, że efekty są marne a koszta bardzo duże. Boję się, ze przy dużej ilości wypełniacza po czasie wchłonie się np. w jednym miejscu i będę z tym biegać.
Mam minimalnego garba na nosie i tu mam zamiar zadziałać wypełniaczami, ale to już po implancie.
No i jeszcze jest taka kwestia.. w momencie, kiedy nie będę bardzo zadowolona z implantu, zawsze można go wyjąc.
Ogólnie implanty bródki nie są u nas w kraju popularne (patrz ilość lekarzy wykonujących implanty twarzy), w USA to często wykonywany zabieg.

Co do zaświadczenia wydaje mi się, że w moim przypadku dostane takie od chirurga szczękowego, ponieważ moja broda nie jest wykształcona i to jest wada.

Ceny na stronie doktora są bez vat?


wypełniacz też w razie czego można rozpuścić, ale jeśli jest faktycznie wada, to rozumiem decyzje o implancie w 100% i trzymam kciuki

ja miałam garbka 3mm, ale mi odradzano wypełniacze w okolice kostne, ponieważ jest większe ryzyko martwicy i lekarz skutecznie mnie przestraszył

jak będziesz robić implant to pomyśl od razu o piłowaniu garbu

ceny na stronie sa bez vat, dokladnie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 11:17   #611
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

A czy ma któraś z Was namiary na laryngologa który lekka ręka wydaje zaświadczenia ? Moze być na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 12:22   #612
Magyya
Przyczajenie
 
Avatar Magyya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 18
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Oliwka czekaj bo warto. Zobacz te piekne zdjecia. Ponad to Skupin znany jest z tego ze jak już cos mu nie wyjdzie (nadal to człowiek ;-) ) to nie robi problemów z poprawka. Ja jestem zdecydowana. Nos jest w centralnym punkcie twarzy. Nie ma tu miejsca na partactwo ;-) A czas i tak szybko leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może i dr jest z tego znany, że robi poprawki, wg mnie to jednak plotka. Ja bym się jednak nastawiała realnie na operację (nauczona doświadczeniem, robiłam nos u Skupina dobry rok temu). Jeśli poczytasz to forum dokładnie - a ma ponad 20 stron już, to zobaczysz niemało kobiet (w tym ja), którym się na poprawkę nie zgodził, mimo ewidentnych wad nosa. Sama widziałam kilka dużych nosów po jego operacji, mój nos też jest duży i krzywy, przechylony, mimo, że chciałam, by był mały, ładny i prosty. Niestety ryzyko, że nos będzie wyglądał inaczej, niż sobie to wymarzyłyśmy, jest wg mnie wysokie, a wady zdarzają się wcale nie tak rzadko (zresztą przed operacją będziesz musiała podpisać papier, że rozumiesz, że powikłania podczas i po operacji stanowią
ok. 15% i że się na to zgadzasz świadomie).
Magyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 12:24   #613
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Ale nie zgodził sie na poprawie,bo... ? Co dokładnie uznał ? masz moze zdjęcia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 13:37   #614
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

on informuje na konsultacji o tym, ze ryzyko powiklan nie jest male, wynosi ponad 20%, dlatego ja zdecydowalam sie tylko na piłowanie garbu, bez całkowitej korekty

prawda jest taka, ze nie ma lekarza, z ktorego wszyscy byliby zadowoleni

ja bylam rowniez u Bieleckiego na konsultacji, bo przeciez ponad 4000 zrobionych nosow, ale nie odpowiadal mi jego sposob bycia w ogole, poza tym widzialam dwa nosy po nim, po dwoch latach i tez do prostych nie nalezaly
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 07:45   #615
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

W moim przypadku również nie podjął sie poprawki... zasłaniał sie asymetrią twarzy i tym, że wyciął już nadmiar chrząstek.
Pisałam o mojej operacji tutaj. W skrócie nos mam krzywy, płatki nierówne bo nic z nimi nie zrobił. Końcówka nadal dość duża i kartofel. Nos mi mocno opadł. Z jednego półprofilu zupełnie inaczej wygląda niż drugiego.
Pan doktor robi ladne nosy z nosów nie problematycznych... jestem zła bo wydalam tyle kasy i tyle przeszłam a teraz nie mam garba ale krzywusa opadającego..na dodatek mam zrost w jednym platku/przy chrzastce co potęguje krzywizne. Ostatecznie doktor wyraził zgode na usunięcie go ale poinformował, ze ryzyko że zrobi sie on na nowo lub wiekszy jest spore...😏😏😏 także pech...
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 08:08   #616
euforiaIK
Przyczajenie
 
Avatar euforiaIK
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dodam zdjęcie.
Na dole zaznaczyłam z czym jest problem. Przez ta krzywizne jeden półprofil mam wypukły jakby, z garbkiem z boku, a drugi wklęsly. Mam inne odległości pomiedzy okiem a nosem. Chrząstka chyba widać jaka "symetryczna". Na ostatnim foto moj nos przed operacją. Jestem 1.5 roku po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180303_085858.jpg (80,9 KB, 236 załadowań)
euforiaIK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 08:20   #617
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, całkowita korekta nosa bez vat u dr Skupina kosztuje 9500. Było 8500 ale od ok. roku jest podwyżka tej kwoty.
Nie są uznawane też zaświadczenia od psychologa/psychiatry. Już tylko laryngolog
Skąd ta informacja? Jeszcze ostatnio było uznawane. Nie no ja się wykończę..operacja za 2 miesiące i mam tą określoną sumę, bez jaj
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 08:34   #618
dawidowski
Przyczajenie
 
Avatar dawidowski
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Czy ktoś tutaj zna jakiegoś psychiatre/psychologa w Trójmieście który bez problemu wystawi zaświadczenie? Będę bardzo wdzięczny. Mam 13 marca operacje CKN dlatego zależy mi na czasie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dawidowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 15:17   #619
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Magyya Pokaż wiadomość
Może i dr jest z tego znany, że robi poprawki, wg mnie to jednak plotka. Ja bym się jednak nastawiała realnie na operację (nauczona doświadczeniem, robiłam nos u Skupina dobry rok temu). Jeśli poczytasz to forum dokładnie - a ma ponad 20 stron już, to zobaczysz niemało kobiet (w tym ja), którym się na poprawkę nie zgodził, mimo ewidentnych wad nosa. Sama widziałam kilka dużych nosów po jego operacji, mój nos też jest duży i krzywy, przechylony, mimo, że chciałam, by był mały, ładny i prosty. Niestety ryzyko, że nos będzie wyglądał inaczej, niż sobie to wymarzyłyśmy, jest wg mnie wysokie, a wady zdarzają się wcale nie tak rzadko (zresztą przed operacją będziesz musiała podpisać papier, że rozumiesz, że powikłania podczas i po operacji stanowią
ok. 15% i że się na to zgadzasz świadomie).
Czy te nieudane operacje to wynik lekarza czy indywidualnych cech danego pacjenta? Aż trudno uwierzyć, że ten sam lekarz moze stworzyć cudowny nos jak i nie do końca ładny...

Na zdjęciach Twój nos nie wygląda na brzydki Jest w twoim odczuciu chociaż trochę ładniejszy niż przed operacją?

Ja bym takim nie pogardziła, mój naturalny jest dużo brzydszy. Jeśli oczywiście kwestie zdrowotne byłyby ok.

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2018-03-03 o 15:24
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-03, 16:45   #620
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Dodam zdjęcie.
Na dole zaznaczyłam z czym jest problem. Przez ta krzywizne jeden półprofil mam wypukły jakby, z garbkiem z boku, a drugi wklęsly. Mam inne odległości pomiedzy okiem a nosem. Chrząstka chyba widać jaka "symetryczna". Na ostatnim foto moj nos przed operacją. Jestem 1.5 roku po.
Według mnie masz bardzo ładny nos
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 17:06   #621
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Jeśli wszystkie wadliwe Skupinowe noski tak wyglądają to ja w to wchodze ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 19:08   #622
Wioleta198921
Przyczajenie
 
Avatar Wioleta198921
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez euforiaIK Pokaż wiadomość
Dodam zdjęcie.
Na dole zaznaczyłam z czym jest problem. Przez ta krzywizne jeden półprofil mam wypukły jakby, z garbkiem z boku, a drugi wklęsly. Mam inne odległości pomiedzy okiem a nosem. Chrząstka chyba widać jaka "symetryczna". Na ostatnim foto moj nos przed operacją. Jestem 1.5 roku po.

Uważam, że Pani nosek wygląda dobrze i pasuje do Pani. Prawdopodobnie Pan dr nie sprostał Pani oczekiwaniom i tu jest problem. Twarz nie jest symetryczna i proszę mi wierzyć, że nigdy nie będzie miała Pani idealnego nosa.

Edytowane przez Wioleta198921
Czas edycji: 2018-03-03 o 19:19
Wioleta198921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-03, 21:22   #623
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

euforiaIK
Ja też uważam, że masz śliczny nosek. Chce żeby mój wyszedł taki Przede wszystkim jest mniejszy i drobniejszy. Przed operacją miałaś lekką asymetrię, a na tym zdjęciu co zaznaczyłaś wychodzi na to, że doktor musiałby przesunąć Tobie cały nos na twarzy, a tego nie da rady zrobić
Mój tak samo skręca trochę w jedną stronę i liczę się z tym, że po operacji nie będzie idealnie prosty jak od linijki bo to jest niemożliwe Nie będzie garba, będzie delikatniejszy i to już da super efekt jak u Ciebie.
Wiem, że łatwo mówić i jak patrzy się samej na swoje zdjęcia to jest się bardzo krytycznym. Jeszcze w takim zbliżeniu to zawsze jakiś defekt się znajdzie. Nawet u osoby, która od urodzenia z pozoru ma piękny nos. Chociaż na tym zdjęciu na którym nic nie zaznaczyłaś jak dla mnie nosek cudo.
Pamiętaj o tym, że doktor nie tworzy całkiem nowego nosa ale lepszą wersję naszego starego To, że opadł trochę to tak samo taka jest budowa anatomiczna Twojego noska i dla mnie doktor, który podjąłby się dalszych poprawek i próby zmian całkowitej budowy nosa nie jest profesjonalistą i sam prosi się o powikłania

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Skąd ta informacja? Jeszcze ostatnio było uznawane. Nie no ja się wykończę..operacja za 2 miesiące i mam tą określoną sumę, bez jaj
ojj już dawno nie sa uznawane byłam na konsultacji ponad rok temu i już wtedy nie były akceptowane od psychologa/psychiatry. Teraz w grudniu byłam w klinice na powtórnej konsultacji bo chciałam jeszcze dopytać o parę rzeczy, od razu pokazałam moje zaświadczenie od laryngologa i doktor tak samo potwierdził. Mówi dobrze, że mam takie, a nie od psychiatry. Z ceną też byłam zaskoczona bo ostatnio jak dostałam kartkę z zaleceniami to była cena 8500 bez vat. Teraz jakbym nie była znowu i nie dałby mi nowej kartki to pewnie o wyższej cenie dowiedziałabym się w dniu operacji bo nikt nie poinformował o zmianie
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2018-03-03 o 21:26
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 03:41   #624
dawidowski
Przyczajenie
 
Avatar dawidowski
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
euforiaIK
Ja też uważam, że masz śliczny nosek. Chce żeby mój wyszedł taki Przede wszystkim jest mniejszy i drobniejszy. Przed operacją miałaś lekką asymetrię, a na tym zdjęciu co zaznaczyłaś wychodzi na to, że doktor musiałby przesunąć Tobie cały nos na twarzy, a tego nie da rady zrobić
Mój tak samo skręca trochę w jedną stronę i liczę się z tym, że po operacji nie będzie idealnie prosty jak od linijki bo to jest niemożliwe Nie będzie garba, będzie delikatniejszy i to już da super efekt jak u Ciebie.
Wiem, że łatwo mówić i jak patrzy się samej na swoje zdjęcia to jest się bardzo krytycznym. Jeszcze w takim zbliżeniu to zawsze jakiś defekt się znajdzie. Nawet u osoby, która od urodzenia z pozoru ma piękny nos. Chociaż na tym zdjęciu na którym nic nie zaznaczyłaś jak dla mnie nosek cudo.
Pamiętaj o tym, że doktor nie tworzy całkiem nowego nosa ale lepszą wersję naszego starego To, że opadł trochę to tak samo taka jest budowa anatomiczna Twojego noska i dla mnie doktor, który podjąłby się dalszych poprawek i próby zmian całkowitej budowy nosa nie jest profesjonalistą i sam prosi się o powikłania



ojj już dawno nie sa uznawane byłam na konsultacji ponad rok temu i już wtedy nie były akceptowane od psychologa/psychiatry. Teraz w grudniu byłam w klinice na powtórnej konsultacji bo chciałam jeszcze dopytać o parę rzeczy, od razu pokazałam moje zaświadczenie od laryngologa i doktor tak samo potwierdził. Mówi dobrze, że mam takie, a nie od psychiatry. Z ceną też byłam zaskoczona bo ostatnio jak dostałam kartkę z zaleceniami to była cena 8500 bez vat. Teraz jakbym nie była znowu i nie dałby mi nowej kartki to pewnie o wyższej cenie dowiedziałabym się w dniu operacji bo nikt nie poinformował o zmianie
Pytałem wczoraj Dr i potwierdził że od psychiatry lub laryngologa. Niestety już nie od psychologa ponieważ nie jest lekarzem. Widocznie źle zrozumiałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dawidowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 11:26   #625
oliwka111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dawidowski
też jestem z trójmiasta, wiem że jest tu Pani doktor, która bez problemów wydaje zwolnienia. Nie wiem, czy będzie robić problemy z zaświadczeniem.... dr Kamieńska. Sprawdź
oliwka111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 11:29   #626
dawidowski
Przyczajenie
 
Avatar dawidowski
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dziękuję za info 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dawidowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 11:43   #627
oliwka111111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 17
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dawidowski Pokaż wiadomość
Dziękuję za info 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać, ja również za rok będę kogoś szukać. Chociaż w moim przypadku chirurg szczękowy nie powinien robić problemu, szczególnie na prywatnej wizycie.

Pani doktor przyjmuje w Wejherowie i wiem, że przez to ludzkie podejście są do niej kolejki.
oliwka111111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 13:00   #628
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
Według mnie masz bardzo ładny nos

tez tak uwazam
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-04, 20:51   #629
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dawidowski Pokaż wiadomość
Pytałem wczoraj Dr i potwierdził że od psychiatry lub laryngologa. Niestety już nie od psychologa ponieważ nie jest lekarzem. Widocznie źle zrozumiałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze to faktycznie przepraszam za wprowadzenie w błąd. Jeszcze nawet pisałyśmy z dziewczynami na forum Beauty (bo nie tylko ja tak zrozumiałam), że teraz nie przejdzie zaświadczenie z powodu nieakceptowania wyglądu ale tylko ze względów zdrowotnych czyli laryngolog.
Pytałeś doktora więc teraz mamy potwierdzone jak jest na pewno
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 11:09   #630
Riviva123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Piotr SKUPIN - pytania, wymiana doświadczeń - zbiorczy!

Dziewczyny powiedzcie mi jak odróżnić jakiej operacji będzie nam trzeba ( CKN czy wystarczy korekcja części chrzestnej )? Mam mały garbek plus chciałabym zwęzić i podnieść czubek nosa. Czy któraś ze swojego doświadczenia wie jak to wygląda? Jest dość duża różnica jeśli chodzi o koszt, a chciałabym wiedzieć na co się przygotować
Riviva123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-09 15:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.