NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 07:22   #1651
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Boże, w nocy w mieszkaniu 27 stopni, nie idzie wytrzymać. Teraz 26 Sprawdziłam właśnie pogodę i znów się załamałam, bo po weekendzie zapowiadają kontynuację tego piekła
Nie, tylko nie to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 07:28   #1652
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie na parapecie leżał termometr. W słońcu pokazuje 47 stopni

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 07:28   #1653
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
U nas (budżetówka) w żadnym pomieszczeniu nie ma klimy. Mój gabinet jest od strony południowo-wschodniej (jak większość) i słońce nawala tam cały dzień. Zimą opuszcza się rolety i ok ale teraz po opuszczeniu rolet robi się jeszcze gorsze piekło, duszne bo powietrze nie dochodzi. Drzwi otworzyć nie mogę ze zrozumiałych względów.
Po prostu u nas nie jesteśmy przystosowani infrastrukturalnie na takie tropiki.

Po pół godzinie czuję, jak zaczynam się lepić. Niby mogę skorzystać z prysznica ale to nc nie daje bo za kilka minut po wyjściu znowu się lepię. Doszło do tego, że zaczynam zabierac do pracy zmianę ubrań i bielizny plus zapasowy kitel służbowy, nawet dwa (wymagane). No i tak codziennie jest pralka, nawet dwie bo osobno kolory a osobno białe/ecru. Zwariować idzie. Jestem rozdrażniona, senna i nieruchawa. Jak purchawka.
A nie ma możliwości wstawienia tam zwykłego wiatraka? Trochę pomoże. Ja w takiej sytuacji to bym sobie sama kupiła wentylator,bo niestety na szefów nie zawsze można liczyć. Swoje tyłki schładzają, innych mają w .....pie
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 07:36   #1654
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;86897709]A nie ma możliwości wstawienia tam zwykłego wiatraka? Trochę pomoże. Ja w takiej sytuacji to bym sobie sama kupiła wentylator,bo niestety na szefów nie zawsze można liczyć. Swoje tyłki schładzają, innych mają w .....pie[/QUOTE]

Mam wiatrak ale w taki upał niewielka ulga. Poza tym ja też latam po budynku i nie siedzę w gabinecie non-stop.

U szefa w gabinecie ('reprezentacyjnym", jak mawia) klima, cudowne 16-18 stopni. U nas i w pokojach lekarskich mizeria. W salach i pokojach pacjentów tez piekło.Dobrze, że chociaż mogę na podziemny parking wjechać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:44   #1655
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:45   #1656
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Chodzę na maksa rozdrażniona. Jestem totalnie wściekła na tą pogodę. Wczoraj szłam kilkanaście minut po pracy na słońcu i myślałam, że zemdleje. W głowie mi się kręci. Potem weszłam do gorącego busa, jeszcze gorzej. W chacie zaduch. Nie mam się gdzie schować przed tym upałem. Wieczorem i w nocy wcale nie lepiej. Rano budzę się zmęczona, mieszkanie od wschodu wiec nagrzane na maksa. Najgorsze, że nie widać nadziei na poprawę pogody. Dramat, boję się, że całe lato aż do września będzie taki skwar

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2019-06-12 o 08:48
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 08:46   #1657
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 09:05   #1658
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja obudziłam się z napuchniętymi powiekami i kostkami. Kostki jak najbardziej mogą mieć związek z temperaturą, ale co z powiekami, nie wiem. Nie zdziwię się, jeżeli też.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:04   #1659
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
tak samo myślę

jest okropnie. Niech ktoś otworzy zamrażalnik nad PL
Zajoma z UK wrzuca smutne zdjęcia bo ma tylko 15 stopni i zazdrości nam tropików A niech se bierze tą pogodę nawet mogę jej pomóc z transportem.

Ogólnie dużo ludzi zaczyna zauważać że to już zmiany klimatu.
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 10:05   #1660
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ale większość tych ludzi chyba myśli, że to normalne zmiany klimatu. No nie do końca, bo następują bardzo szybko. Ale on wie lepiej, on czytał w internecie

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 11:09   #1661
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
tak samo myślę

jest okropnie. Niech ktoś otworzy zamrażalnik nad PL
Zajoma z UK wrzuca smutne zdjęcia bo ma tylko 15 stopni i zazdrości nam tropików A niech se bierze tą pogodę nawet mogę jej pomóc z transportem.

Ogólnie dużo ludzi zaczyna zauważać że to już zmiany klimatu.
Też mogę pomóc dla mnie 15 stopni to jak spełnienie marzeń teraz. Ludziom wtedy zimno a ja w takiej temp. dobrze funkcjonuję. Narzucam płaszczyk lub kurtkę jeansową i czuję się przytulnie i bezpiecznie
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 11:12   #1662
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja siedzę w kostiumie kąpielowym i spryskuję się spryskiwaczem do kwiatów.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 11:24   #1663
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
tak samo myślę

jest okropnie. Niech ktoś otworzy zamrażalnik nad PL
Zajoma z UK wrzuca smutne zdjęcia bo ma tylko 15 stopni i zazdrości nam tropików A niech se bierze tą pogodę nawet mogę jej pomóc z transportem.

Ogólnie dużo ludzi zaczyna zauważać że to już zmiany klimatu.
Twojej znajomej oddam piekarnik z ucałowaniem ręki i przyjmę 15 stopni z pocałowaniem drugiej. Jak żyć jak w nocy jest tyle stopni ile powinno być w dzień?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 11:55   #1664
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Higu jesli nie zalezy Ci na wygladzie to mozna kupic w kazdym sklepie chinskim za kilka zl. Ja mam ze 3 w roznych torbach pochowane

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 12:18   #1665
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Higu jesli nie zalezy Ci na wygladzie to mozna kupic w kazdym sklepie chinskim za kilka zl. Ja mam ze 3 w roznych torbach pochowane

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Rewelka, rozejrzę się, dzięki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 14:53   #1666
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziewczyny pytanie, czy to ja się rozregulowałam czy co na dworze nawet w słońcu (SIC!) było mi chłodniej, wiatr powiewa, niż w mieszkaniu
hayir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 15:37   #1667
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też się cieszę na te prognozy, ale pewnie upał się utrzyma

Nie ma czym oddychać
__________________
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 16:15   #1668
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie wczoraj i dziś 34 w słońcu. W pracy pootwierane drzwi i okna i dało się żyć, gorzej jak się drzwi w pomieszczeniach zamykało choć na chwilę, natychmiastowo robił się piekarnik... W mieszkaniu mam chłodno, za to na balkonie chyba z 50 stopni. Kot najchętniej by tam leżał nieustannie, ale dzisiaj ukróciłam to zachowanie żeby mi powietrze nagrzane nie leciało na pokój.

Na jutro zapowiadają burze...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 16:26   #1669
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie w słońcu tak około 10-11 było 43*, później nawet nie patrzyłam na termometr. W tej chwili też nie najlepiej, duchota okropna, powietrze stoi.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-12, 16:51   #1670
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Rewelka, rozejrzę się, dzięki

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Powodzenia


Cytat:
Napisane przez hayir Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie, czy to ja się rozregulowałam czy co na dworze nawet w słońcu (SIC!) było mi chłodniej, wiatr powiewa, niż w mieszkaniu

Jesli masz nieprzewiewne mieszkanie to jaknajbardziej
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 18:49   #1671
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

O Borze szumiący, wątek dla mnie.

Wnerwiam wszystkich naokoło jak mówię, że czekam z utęsknieniem na jesień. Bardzo źle znoszę upały, mieszkam w domku, ale ma cienkie ściany, więc szybko się nagrzewa. Na parterze skwar i sauna. Na piętrze mam klimatyzację, ale do dziś nie miałam zabezpieczenia na schody, a mam niemowlaka, więc nie mogłam tam bezpiecznie z nią siedzieć. Ale jak przywaliło 33 stopnie, to moment mnie przypiliła ta barierka i dziś zamontowałam. Od jutra przenoszę się pod klimę z dzidką. Tylko i tak ciągle musze chodzic na parter, bo tam kuchnia z salonem, wiec przygotowanie posilkow
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 22:04   #1672
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-12, 23:55   #1673
Ivenna
Raczkowanie
 
Avatar Ivenna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 332
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

To jakaś masakra Od kiedy zaczęły się upały nie mam na nic siły, jestem taka zamulona. Chcę na rower - jak, kiedy powietrze jest tak nagrzane, a słońce daje po plecach nawet o 20.00. Chce zajść do drogerii, ale jak, skoro dojście tam zajmie mi z 5min. a po drodze się roztopię na chodniku. Chcę w ogóle wyjść, ale jak... A jak sobie przypomnę jaka fajna pogoda była 26.05 - ok. 15 stopni, przyjemne rześkie powietrze, byłam wtedy i na spacerze po parku i na rowerze.

Pocieszam się jedynie tym, że powietrze, choć nagrzane, to jednak nie ma tej wilgotnej duchoty, bo to jest 10x gorsze.

Wszedzie lata jakies robactwo. A w wielu autobusach klimy dalej sie nie uświadczy. Dzisiaj miałam (nie)przyjemność jechać taką nagrzaną trumienką, myślałam, że oszaleję. Z powodu tych upałów autentycznie zastanawiam się czy nie machnąć prawka i nie zbierać na jakiegoś grata, byleby miał klimę, choć od zawsze zapierałam się, że samochodu nie chce. Ale jak pomyślę, że znowu mam jechać w piekarniku, z ludźmi, którzy na najlżejszy spadek temperatury reagują paniką, to aż mnie trzęsie Jeżeli kiedykolwiek gdzieś usłyszę/przeczytam żeby być eko, zostawić auta i korzystać z komunikacji miejskiej, to siłą wepchnę takiego żartownisia do nagrzanego autobusu. W godzinach szczytu. Z małymi okienkami.
__________________
Ta sygnaturka jest zgodna z normami UE i spełnia warunki na przyznanie dopłaty.
Ivenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 00:03   #1674
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
To jakaś masakra Od kiedy zaczęły się upały nie mam na nic siły, jestem taka zamulona. Chcę na rower - jak, kiedy powietrze jest tak nagrzane, a słońce daje po plecach nawet o 20.00. Chce zajść do drogerii, ale jak, skoro dojście tam zajmie mi z 5min. a po drodze się roztopię na chodniku. Chcę w ogóle wyjść, ale jak... A jak sobie przypomnę jaka fajna pogoda była 26.05 - ok. 15 stopni, przyjemne rześkie powietrze, byłam wtedy i na spacerze po parku i na rowerze.

Pocieszam się jedynie tym, że powietrze, choć nagrzane, to jednak nie ma tej wilgotnej duchoty, bo to jest 10x gorsze.

Wszedzie lata jakies robactwo. A w wielu autobusach klimy dalej sie nie uświadczy. Dzisiaj miałam (nie)przyjemność jechać taką nagrzaną trumienką, myślałam, że oszaleję. Z powodu tych upałów autentycznie zastanawiam się czy nie machnąć prawka i nie zbierać na jakiegoś grata, byleby miał klimę, choć od zawsze zapierałam się, że samochodu nie chce. Ale jak pomyślę, że znowu mam jechać w piekarniku, z ludźmi, którzy na najlżejszy spadek temperatury reagują paniką, to aż mnie trzęsie Jeżeli kiedykolwiek gdzieś usłyszę/przeczytam żeby być eko, zostawić auta i korzystać z komunikacji miejskiej, to siłą wepchnę takiego żartownisia do nagrzanego autobusu. W godzinach szczytu. Z małymi okienkami.
Nie wiem na jakich dystansach jeździsz, ale ja na najgorsze upały biorę Ubera, wolę przeboleć te kilkanaście złotych i być szybciej na miejscu w komfortowych warunkach niż się tłuc tymi piekarnikami. A na mojej trasie jeszcze 90% tramwajów to tramwaje starego typu, gdzie klimy nie uświadczysz, podziękuję.

Z tą aktywnością fizyczną mam problem, wyhaczyłam super wakacje na sierpień i chciałam schudnąć kilka kilo i wymodelować ciało do tego czasu, ale jak tu ćwiczyć jak się ciężko nawet oddycha. Pojeździłabym sobie na rowerze, ale nie ma opcji, że go wyciągnę w ten upał.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 07:22   #1675
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Na zewnątrz wychodzę gdy muszę, więc o spacerach czy innej aktywności fizycznej nie ma mowy. Niby znoszę całkiem nieźle upały, ale gorąc wysysa wszelką chęć do czegoś więcej niż jak najszybsze przemieszczenie z punktu a do punktu b. W domu niewiele lepiej. Jest dobrze jak pościeram kurz i poodkurzam. Jak chcę spadek temperatury!
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 07:28   #1676
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ćwiczę głównie na siłowni, w klimie. W domu moje ćwiczenia kończą się szybko, a spacery to tylko koło 6 rano. Także też u mnie słabo z aktywnością, choć bardzo bym chciała, by było lepiej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 07:39   #1677
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Ivenna Pokaż wiadomość
To jakaś masakra Od kiedy zaczęły się upały nie mam na nic siły, jestem taka zamulona. Chcę na rower - jak, kiedy powietrze jest tak nagrzane, a słońce daje po plecach nawet o 20.00. Chce zajść do drogerii, ale jak, skoro dojście tam zajmie mi z 5min. a po drodze się roztopię na chodniku. Chcę w ogóle wyjść, ale jak... A jak sobie przypomnę jaka fajna pogoda była 26.05 - ok. 15 stopni, przyjemne rześkie powietrze, byłam wtedy i na spacerze po parku i na rowerze.

Pocieszam się jedynie tym, że powietrze, choć nagrzane, to jednak nie ma tej wilgotnej duchoty, bo to jest 10x gorsze.

Wszedzie lata jakies robactwo. A w wielu autobusach klimy dalej sie nie uświadczy. Dzisiaj miałam (nie)przyjemność jechać taką nagrzaną trumienką, myślałam, że oszaleję. Z powodu tych upałów autentycznie zastanawiam się czy nie machnąć prawka i nie zbierać na jakiegoś grata, byleby miał klimę, choć od zawsze zapierałam się, że samochodu nie chce. Ale jak pomyślę, że znowu mam jechać w piekarniku, z ludźmi, którzy na najlżejszy spadek temperatury reagują paniką, to aż mnie trzęsie Jeżeli kiedykolwiek gdzieś usłyszę/przeczytam żeby być eko, zostawić auta i korzystać z komunikacji miejskiej, to siłą wepchnę takiego żartownisia do nagrzanego autobusu. W godzinach szczytu. Z małymi okienkami.

Dla mnie w takie upały moment, w którym jechałam do pracy w klimatyzowanym samochodzie był najlepszym momentem dnia, no i powrót też. A teraz jestem na zwolnieniu i nawet tego pół godziny w chłodzie nie mam. W ogóle ile bym dała, żeby schłodzić się pod prysznicem kilka razy dziennie, ale niestety z gipsem nie mam takich luksusów. Dla mnie majowa pogoda też była super i wiele bym dała, żeby wróciła. Co do aktywności fizycznej to nawet się nie wypowiem. Miałam schudnąć, a obawiam się, że przytyłam. No, ale nic dziwnego jak tylko siedzę w domu na tyłku
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 07:46   #1678
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Mimiko co Ty masz w tym gipsie jeśli wolno mi spytać?


Bo na nogę (o ile gips jest przed kolano)to ja mam super patent.


Miałam 2 złamania. Raz w styczniu, raz w czerwcu/ lipcu. W styczniu wcale nie było lepiej, bo chodzenie o kulach po zamarzniętych chodnikach nie należy do przyjemności.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 08:24   #1679
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mimiko co Ty masz w tym gipsie jeśli wolno mi spytać?


Bo na nogę (o ile gips jest przed kolano)to ja mam super patent.


Miałam 2 złamania. Raz w styczniu, raz w czerwcu/ lipcu. W styczniu wcale nie było lepiej, bo chodzenie o kulach po zamarzniętych chodnikach nie należy do przyjemności.

Rękę złamałam w łokciu, więc mam gips od pachy aż do palców. Mam rękaw kąpielowy na gips, ale sama go nie założę, mąż musi mi pomagać. Zatem jak on jest w pracy to prysznic odpada, a wanny nie mam niestety. Pierwszy raz w życiu mam coś złamane i domyślam się, że nie ma na to dobrej pory.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-13, 08:37   #1680
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Dziś jest cudownie, w końcu chwila oddechu! Słońce blade, schowane za chmurami, nieco ponad 20 stopni, lekki wiatr. Bajka! Od razu człowiek lepiej się czuje. Czemu całe lato nie może takie być?
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.