Test pędzli For Your Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 00:01   #1
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985

Test pędzli For Your Beauty


Przez ostatnie dwa tygodnie testowałam pędzle do makijażu For Your Beauty. Do testów otrzymałam:
  • Premium pędzelek do powiek
  • Premium pędzelek do pudru
  • Premium pędzelek do różu
  • Premium pędzelek do ust

Każdy z pędzli zapakowany jest w przezroczyste etui, dzięki któremu możemy je zabrać z nami w podróż. Dodatkowo pędzelek do ust ma plastikową zatyczkę, dzięki której włosie jest dodatkowo zabezpieczone – plus za to. Na odwrocie kartonika znajdującego się w etui prócz nazwy pędzla, opisu i nazwy dystrybutora możemy znaleźć profesjonalną poradę ( która zawiera podstawowe zasady makijażu przy użyciu danego pędzla) oraz opis, jak mamy pielęgnować pędzle.

Pierwszym pędzlem jakiego zaczęłam używać był PĘDZELEK DO PUDRU. Najgorszy pędzel z zestawu. Co prawda ma dość miłe włosie i nie nabiera za dużo produktu (nie trzeba otrzepywać) , a twarz wygląda zdrowo i ładnie, ale nie mogę znieść faktu, że po każdej aplikacji znajduje na twarzy włosie pędzla. Miałam nadzieje, że to tylko dobrego złe początki – niektóre pędzle na początku zgubią parę włosków, ale potem ten proces ustępuję. W tym przypadku niestety tak nie jest. Nie polecam, za tą cenę można kupić dobry, nie gubiący włosia pędzel.

Na drugi ogień poszedł PĘDZEL DO CIENI. Trochę obawiałam się, że sytuacja będzie podobna, ale na szczęście się myliłam. Włosie niestety nie jest tak przyjemne jak w tym do pudru, ale też nie drapie. No i nie gubi włosia. Dobry do nałożenia cienia na całą powiekę. Odpowiedni jako pierwszy pędzel do cieni. Na pewno będę używać zamiennie z innymi.

PĘDZELEK DO UST - usta maluje raczej od święta, częściej używam balsamów, więc nie mam doświadczenia z tego rodzajem pędzelków (jest to mój pierwszy). Nałożona nim szminka świetnie prezentuję się na ustach, jednak na aplikację trzeba poświęcić chwilę i się „namachać”. Plus za długą rączką. Włosie nie wypada.

Ostatnim pędzlem, który testowałam jest PĘDZEL DO RÓŻU. Użyłam go dopiero kilka razy, latem bardzo rzadko używam różu. Pędzel ten będzie dobrym wyborem dla osób, które dopiero zaczynają używać różu i boją się tzw. placków. Nie nabiera dużo produktu, a w razie potrzeby można stopniować efekt. Nadaje się zarówno do różu, jak i do bronzera. Na pewno będę go używać w przyszłości, gdy będę chciała uzyskać bardzo delikatny, naturalny efekt.
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.