Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-07-03, 20:26   #1231
Mon_Cherry
secret.

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Jedziemy do Polski! 1-go sierpnia będziemy wyjeżdżać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary Wczoraj, 11:14   #1232
Persefona_12
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez 25ml Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj w hebe dwa deo
https://www.hebe.pl/lekker-dezodoran...000372227.html
https://www.hebe.pl/lekker-dezodoran...000372228.html
na sodzie, ale gładko zmielone, dobrze się rozsmarowuje, w papierowym opakowaniu. Całkiem przyjemne i działanie chyba tez będzie dobre Dzisiaj mam, ale nie ma upałów.
Cytat:
Napisane przez 25ml Pokaż wiadomość
kostka to dość interesująca forma. Dla mnie dezodoranty lale w większości przypadków to niewypały. Poza tym ja źle reaguję na sodę.
Fajne te deo. Nie wiedziałam nawet, że w Hebe można takie dostać
Ja lubię Lale winogronowy. Aż dziw mnie bierze, że przy tych temperaturach nie rozpływa się Formuła trochę dla mnie za tłusta, ale jednak zapach mi wynagradza wszystko. No i mnie w ogóle nie podrażnia. Zauważyłam, że deo które mają sodę i olejki eteryczne po kilku użyciach zaczynają mnie podrażniać. Ten ma jakąś kompozycję zapachową, więc dla mnie jest ok. Podobnie mam z Pony. Nigdy mnie nie uczuliło.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Też ich śledzę, a widziałaś ich pomocnika wiewiórkę? Jest przecudna po prostu
Pierwszy raz zetknęłam się z Kremolandem na Ekotykach w Krakowie, kupiłam szampon w kostce, ale mnie nie zachwycił, pięknie pachniał i wyglądał, ale za mocno oczyszczał jak dla mnie, z resztą jak większość szamponów w kostce ale pasty mnie zainteresowały, chętnie kiedyś wypróbuję, ciekawa jestem opinii.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
Widziałam tą wiewiórkę- słodka jest. Ja lubię wiewiórki Kiedyś u moich rodziców na ogrodzie buszowała jedna. Podrzucaliśmy jej orzechy, wszystko wyzbierała

Chciałam pochwalić dwa sklepy, z których niedawno zamawaiałam:
Be Clinic- zrobiłam malutkie zamówienie, bo tylko kupiłam korektor pod oczy Pixie i hydrolat różany. Otrzymałam do zamówienia bardzo fajne próbki: dwa sera Creamy w fiolce jak na próbki perfum, więc starcza na wyrobienia sobie opinii. Jedno oddałam, drugie używam i bardzo mi się podoba: https://creamy.pl/produkt/serum-nourishing-marula/
Skóra po nim jest wygładzona i zregenerowana. Na pewno pomyślę nad zakupem kiedyś.
Biofemina- była promocja na Avril, więc zamówiłam tusz i cienie w kredce. Jeszcze tego samego dnia przesyłka została wysłana i następnego była już w paczkomacie! Nigdy jeszcze nic tam nie zamawiałam, więc jestem pod wrażeniem szybkości wysyłki.
Persefona_12 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości