Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 17:56   #2701
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

To nasza wkładka
Dziś mieliśmy pierwsza trasę bez wrzasku, wprawdzie tylko 30min w jedną strone ale i tak super, w jedną str zasnął wyjęłam go suchego i to jest mega super20200704_170858.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 19:40   #2702
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Maziula super wkładka a my też jeździmy jeszcze w gondoli, tyle że jak gdzieś jedziemy to wtedy bierzemy spacerówkę, bo zajmuje mniej miejsca w samochodzie. Myślę że mały w gondoli pojeździ dopóki nie zacznie siedzieć bo my mamy 80-tkę
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:09   #2703
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Wrzucam zdjęcie wkładki. Nie byliśmy jeszcze na spacerze natomiast spała w
wózku u znajomych i nie była spocona.

Z jednej strony ma bawełnę z drugiej len.

IMG_9335.jpg
IMG_9336.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 20:57   #2704
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

miniminiv gratulacje ząbka
Verna super z tą wagą , jak ja bym chciała ważyć 20 kg mniej , w ciąży schudłam a po oczywiście rzuciłam się na słodycze i brakuje 3 kg do wagi jak zaszłam w ciążę masakra jakaś . Inevera udało Ci się zrobić krzywą cukrową po ciąży? Dziewczyny czy wszystkie byłyście po ciąży u ginekologa? Ja jeszcze nie byłam, pierw nie przyjmował a teraz przyjmuje swoje ciężarne pacjentki i najbliższy termin koniec lipca jak dla mnie eh chyba pójdę do kogoś innego wkońcu. Verna podeślij proszę linka do tej uniwersalnej wkładki
Moja mała ma 5 miesięcy w gondoli jeździmy u rodziców , na chrzest wzięłam gondole a tak to w domu albo w podwójnym wózku na płasko rozkładam albo w spacerówce po Adzie też na płasko. We wtorek mamy wkoncu drugie szczepienie i drugą dawkę rotarixu ciekawe ile moja mała waży bo też nie należy do klocuszków . Ostatnio kupowałam w mojej okolicy w idealnym stanie rowerek Adusi i kobietka od której kupowałam ma synka też 5 miesięcy i wyobraźcie sobie że waży 10 kg , mowiła mi że już go nie nosi bo nie ma siły po 5 minutach hehe , mówiła że główki nie trzyma jeszcze prosto bo mu ciąży bardzo. Każde dziecko inne cieszmy się że nasze tyle nie ważą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 22:12   #2705
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
miniminiv gratulacje ząbka
Verna super z tą wagą , jak ja bym chciała ważyć 20 kg mniej , w ciąży schudłam a po oczywiście rzuciłam się na słodycze i brakuje 3 kg do wagi jak zaszłam w ciążę masakra jakaś . Inevera udało Ci się zrobić krzywą cukrową po ciąży? Dziewczyny czy wszystkie byłyście po ciąży u ginekologa? Ja jeszcze nie byłam, pierw nie przyjmował a teraz przyjmuje swoje ciężarne pacjentki i najbliższy termin koniec lipca jak dla mnie eh chyba pójdę do kogoś innego wkońcu. Verna podeślij proszę linka do tej uniwersalnej wkładki
Moja mała ma 5 miesięcy w gondoli jeździmy u rodziców , na chrzest wzięłam gondole a tak to w domu albo w podwójnym wózku na płasko rozkładam albo w spacerówce po Adzie też na płasko. We wtorek mamy wkoncu drugie szczepienie i drugą dawkę rotarixu ciekawe ile moja mała waży bo też nie należy do klocuszków . Ostatnio kupowałam w mojej okolicy w idealnym stanie rowerek Adusi i kobietka od której kupowałam ma synka też 5 miesięcy i wyobraźcie sobie że waży 10 kg , mowiła mi że już go nie nosi bo nie ma siły po 5 minutach hehe , mówiła że główki nie trzyma jeszcze prosto bo mu ciąży bardzo. Każde dziecko inne cieszmy się że nasze tyle nie ważą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja idę w środę do ginekologa pierwszy raz po porodzie.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 23:06   #2706
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja kupiłam tutaj https://allegro.pl/oferta/wkladka-do...ource=facebook

Byly jeszcze inne aukcje, ale dłużej się czekało, a tu moja wkładka przyszła dwa dni po zakupie
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 02:22   #2707
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
miniminiv gratulacje ząbka
Verna super z tą wagą , jak ja bym chciała ważyć 20 kg mniej , w ciąży schudłam a po oczywiście rzuciłam się na słodycze i brakuje 3 kg do wagi jak zaszłam w ciążę masakra jakaś . Inevera udało Ci się zrobić krzywą cukrową po ciąży? Dziewczyny czy wszystkie byłyście po ciąży u ginekologa? Ja jeszcze nie byłam, pierw nie przyjmował a teraz przyjmuje swoje ciężarne pacjentki i najbliższy termin koniec lipca jak dla mnie eh chyba pójdę do kogoś innego wkońcu. Verna podeślij proszę linka do tej uniwersalnej wkładki
Moja mała ma 5 miesięcy w gondoli jeździmy u rodziców , na chrzest wzięłam gondole a tak to w domu albo w podwójnym wózku na płasko rozkładam albo w spacerówce po Adzie też na płasko. We wtorek mamy wkoncu drugie szczepienie i drugą dawkę rotarixu ciekawe ile moja mała waży bo też nie należy do klocuszków . Ostatnio kupowałam w mojej okolicy w idealnym stanie rowerek Adusi i kobietka od której kupowałam ma synka też 5 miesięcy i wyobraźcie sobie że waży 10 kg , mowiła mi że już go nie nosi bo nie ma siły po 5 minutach hehe , mówiła że główki nie trzyma jeszcze prosto bo mu ciąży bardzo. Każde dziecko inne cieszmy się że nasze tyle nie ważą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie robiłam krzywej. Nie mam szansy wyjść na tyle z domu, bo malutka nie akceptuje butelki. A u ginekologa byłam dopiero w maju...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 04:13   #2708
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja byłam u ginekologa w lutym. A czy któraś z was jest po cesarce i miała robione usg blizny?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 05:14   #2709
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja byłam u ginekologa w lutym. A czy któraś z was jest po cesarce i miała robione usg blizny?

Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest
Ale się wybieram do fizjoterapeutki uroginekologicznej. Mam nadzieję, że jeszcze w lipcu się uda.

Mój Mały jeszcze w gondoli, ale już grzecznie nie uleży. Jeździ tylko na brzuchu, łapie się za brzegi wózka, wygląda sobie z niego na boki - ewidentnie już mu się nudzi i chce zwiedzać świat. Tylko przez to, że taki malutki to się boję spacerówki. Ale będziemy przymierzać któregoś dnia.

A czy Wasze dzieci już pełzają? Czy mój taki prędki i wcześnie zaczął?
Powiem Wam, że ja zaczynam powoli tęsknić za czasem jak leżał na macie w jednym miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 06:08   #2710
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Jak Wam minela noc z pelnia?

U nas dramat. Zasnela o 19 o 21 juz pobudka. Mam wrazenie ze pozniej przez cala noc zasypiala yylko na 15 min i ciagle wiercenie. Koniec spania o 5.

Do gina ja juz ide drugi raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 06:36   #2711
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Jak Wam minela noc z pelnia?

U nas dramat. Zasnela o 19 o 21 juz pobudka. Mam wrazenie ze pozniej przez cala noc zasypiala yylko na 15 min i ciagle wiercenie. Koniec spania o 5.

Do gina ja juz ide drugi raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dobrze że piszesz
Miałam Was właśnie pytać czy ktoś na takie problemy że spaniem czy tylko my
u nas pobudki były chyba co 5min co go odłożyłam zaczynał się wiercic cycek i wkoło to samo, od 1 do 3 Spał 2godz ciągiem i to bylo tyle ze spania


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest
Ale się wybieram do fizjoterapeutki uroginekologicznej. Mam nadzieję, że jeszcze w lipcu się uda.

Mój Mały jeszcze w gondoli, ale już grzecznie nie uleży. Jeździ tylko na brzuchu, łapie się za brzegi wózka, wygląda sobie z niego na boki - ewidentnie już mu się nudzi i chce zwiedzać świat. Tylko przez to, że taki malutki to się boję spacerówki. Ale będziemy przymierzać któregoś dnia.

A czy Wasze dzieci już pełzają? Czy mój taki prędki i wcześnie zaczął?
Powiem Wam, że ja zaczynam powoli tęsknić za czasem jak leżał na macie w jednym miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też powinnam iść do fizjo urogin bo mam rozejscie mięśnia prostego to mi właśnie powiedziała gin na wizycie po połogu

U nas kręci się jak szalony w okół własnej osi, troszkę podpełza po zabawkę
Od 2dni ustawia się w pozycji do raczkowania i się kiwa do przodu u do tylu i potem się kladzie


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Maziula2020
Czas edycji: 2020-07-05 o 06:37
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 07:13   #2712
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że piszesz
Miałam Was właśnie pytać czy ktoś na takie problemy że spaniem czy tylko my
u nas pobudki były chyba co 5min co go odłożyłam zaczynał się wiercic cycek i wkoło to samo, od 1 do 3 Spał 2godz ciągiem i to bylo tyle ze spania


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Ja też powinnam iść do fizjo urogin bo mam rozejscie mięśnia prostego to mi właśnie powiedziała gin na wizycie po połogu

U nas kręci się jak szalony w okół własnej osi, troszkę podpełza po zabawkę
Od 2dni ustawia się w pozycji do raczkowania i się kiwa do przodu u do tylu i potem się kladzie


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

No to pewnie lada moment i ruszy do przodu. Mój też tak zaczynał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 07:43   #2713
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest
Ale się wybieram do fizjoterapeutki uroginekologicznej. Mam nadzieję, że jeszcze w lipcu się uda.

Mój Mały jeszcze w gondoli, ale już grzecznie nie uleży. Jeździ tylko na brzuchu, łapie się za brzegi wózka, wygląda sobie z niego na boki - ewidentnie już mu się nudzi i chce zwiedzać świat. Tylko przez to, że taki malutki to się boję spacerówki. Ale będziemy przymierzać któregoś dnia.

A czy Wasze dzieci już pełzają? Czy mój taki prędki i wcześnie zaczął?
Powiem Wam, że ja zaczynam powoli tęsknić za czasem jak leżał na macie w jednym miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja to dopiero zaczęła się obracać. Pełzać prawie nie próbuje. A jest jedną z najstarszych tutaj Za to syn w jej wieku już zasuwał po całym mieszkaniu.

Ja najbardziej czekam aż usiądzie. Reszta mnie aż tak nie interesuje. Ale jak dziecko siedzi to się zmienia diametralnie jakość życia Ale patrząc na tego mojego lenia to jeszcze długo poczekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:21   #2714
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Jak dobrze że piszesz
Miałam Was właśnie pytać czy ktoś na takie problemy że spaniem czy tylko my
u nas pobudki były chyba co 5min co go odłożyłam zaczynał się wiercic cycek i wkoło to samo, od 1 do 3 Spał 2godz ciągiem i to bylo tyle ze spania


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Ja też powinnam iść do fizjo urogin bo mam rozejscie mięśnia prostego to mi właśnie powiedziała gin na wizycie po połogu

U nas kręci się jak szalony w okół własnej osi, troszkę podpełza po zabawkę
Od 2dni ustawia się w pozycji do raczkowania i się kiwa do przodu u do tylu i potem się kladzie


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Panna sobie odsypia teraz. Juz 1.5h. A zazwyczaj poranna drzemka trwa 0.5h.

Moja na razie kladzie buzie na macie i podnosi dupke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:28   #2715
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Panna sobie odsypia teraz. Juz 1.5h. A zazwyczaj poranna drzemka trwa 0.5h.

Moja na razie kladzie buzie na macie i podnosi dupke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój pospał teraz 15min przy cycu i ma oczy jak 5zl jak można tak mało spać?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 08:53   #2716
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Mój pospał teraz 15min przy cycu i ma oczy jak 5zl jak można tak mało spać?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Można... Każde moje dziecko tak spało / śpi. A mam ich trójkę 🤦 Turbo drzemki i nadmiar energii.

U mnie niby lepsza noc, bo nie było imprezy, ale budziła się co godzinę. Więc trochę niewyspana jestem. Teraz ją przetrzymuję, bo o 11 msza po której jest chrzest i chcę żeby mi zasnęła w wózku jak będę szła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:09   #2717
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U mnie tez noc straszna, chociaż to już powoli standard, ale dziś przegięła, koniec spania o 4

Moja mała tez już dupke do góry unosi, przyjmuje pozycje jak do raczkowania i się giba na wszystkie strony, pełza, a jak złapie się prześcieradła to przemieszcza się po łóżku jak szalona.
Obrót z brzuszka na plecki tez już idzie tylko czasem ma problem z odblokowaniem rączki.
Wczoraj byliśmy z nią nad woda, bałam się jak to będzie, czy nie będzie się darła, nigdy nie widziała w końcu tyle ludzi ale było całkiem fajnie, patrzyła jak dzieci szaleją w rzece, moczylismy jej stopy, zaliczyłam z nią pierwsze publiczne karmienie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:33   #2718
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Można... Każde moje dziecko tak spało / śpi. A mam ich trójkę Turbo drzemki i nadmiar energii.

U mnie niby lepsza noc, bo nie było imprezy, ale budziła się co godzinę. Więc trochę niewyspana jestem. Teraz ją przetrzymuję, bo o 11 msza po której jest chrzest i chcę żeby mi zasnęła w wózku jak będę szła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy msze o 12 i u mnie odwrotnie - wlasnie usypiam Mlodego przy cycu, zeby chociaz z godzine sie zdrzemnal i nie byl marudny pod kosciolem (nie wchodze do srodka w trakcie mszy, chrzest mamy po ). Bo on raczej w wozku nie zasnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 09:46   #2719
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny, mega Wam zazdroszcze ze Wam tak chrzest zorganizowano ze po mszy. My mamy w trakcie i to glownej mszy, wiec najwięcej ludzi. Srednio mi z tym, zwlaszcza ze pandemia trwa a w kosciele żadnych obostrzen nikt nie przestrzega. Jeszcze nas spowiedź czeka 🤦 No ale uroki życia na wsi. Pewnie w miescie byłoby inaczej. U nas chrzest za 3tyg.



Dzis planujemy jakis wypad do parku, kupilam fajna mate piknikowa, to sobie polezymy troche na trawce, bo u nas pod domem pełne slonce, nie ma gdzie.



Noc w porzadku, nawet nie odczulam ze pełnia. Chociaz z drugiej strony ja jakos srednio w to wierzę ze pełnia cos zmienia😄
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-05, 11:17   #2720
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A u nas noc o dziwo spokojna, bez wieczornych pogawędek i śpiewów. Mały zasnął o 21.30 i wstał o 8.30



Tak, jest coś takiego jak usg blizny i mowil mi o tym lekarz który robił CC, to bardzo ważne żeby sprawdzić czy wszystko się dobrze zrosło. Mój ginekolog nawet na nią nie spojrzał, a do tamtego nie chce iść bo bada tak że oczy wychodzą z orbit.. Muszę się wybrać do kogoś innego kto mi to sprawdzi
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 11:25   #2721
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Moja to dopiero zaczęła się obracać. Pełzać prawie nie próbuje. A jest jedną z najstarszych tutaj Za to syn w jej wieku już zasuwał po całym mieszkaniu.

Ja najbardziej czekam aż usiądzie. Reszta mnie aż tak nie interesuje. Ale jak dziecko siedzi to się zmienia diametralnie jakość życia Ale patrząc na tego mojego lenia to jeszcze długo poczekam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mogę się doczekać aż usiądzie! Samo trzymanie wygodniejsze i w wózku jak usiądzie będzie mogła obserwować. Wczoraj byłam z nią pierwszy raz na makercie nawet spoko ale cały czas się stresowałam że się rozryczy także szybko dość się uwinęłam.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
A u nas noc o dziwo spokojna, bez wieczornych pogawędek i śpiewów. Mały zasnął o 21.30 i wstał o 8.30



Tak, jest coś takiego jak usg blizny i mowil mi o tym lekarz który robił CC, to bardzo ważne żeby sprawdzić czy wszystko się dobrze zrosło. Mój ginekolog nawet na nią nie spojrzał, a do tamtego nie chce iść bo bada tak że oczy wychodzą z orbit.. Muszę się wybrać do kogoś innego kto mi to sprawdzi
Rozumiem że z pobudkami na karmienie to spanie? Ja miałam poprzednią noc średnią budziła się co niecałe dwie godziny-może po szczepieniu. Ta noc spoko nawet pierwszy raz od wielu tygodni dospała do przed 10.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 12:33   #2722
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Tak, oczywiście że z pobudkami. Całej nocy to nie przesypia i pewnie prędko nie prześpi
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 15:27   #2723
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My już w domu. Super było. Mała przespała całą mszę, więc krążyłam obok kościoła (u nas msza na zewnątrz). Obudziła się na sam koniec, weszliśmy do środka, chrzest tylko dla nas. Ogólnie takie powinny być chrzty - nikt nie budzi dziecka w środku drzemki i nie trzeba potem reszty mszy go pacyfikować (co miałam przy starszych). Potem pojechaliśmy do lokalu - dorośli rozmawiali, dzieci szalały na wewnętrznym placu zabaw, więc nie było żadnego marudzenia. Bardzo sympatyczny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 18:06   #2724
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
My już w domu. Super było. Mała przespała całą mszę, więc krążyłam obok kościoła (u nas msza na zewnątrz). Obudziła się na sam koniec, weszliśmy do środka, chrzest tylko dla nas. Ogólnie takie powinny być chrzty - nikt nie budzi dziecka w środku drzemki i nie trzeba potem reszty mszy go pacyfikować (co miałam przy starszych). Potem pojechaliśmy do lokalu - dorośli rozmawiali, dzieci szalały na wewnętrznym placu zabaw, więc nie było żadnego marudzenia. Bardzo sympatyczny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze sie wszystko udalo

Panna wlasnie padla. Znowu odpuscila trzecia drzemke. Ciekawe czy znow mnie czeka pobudka o 21 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 19:16   #2725
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas też super Młody grzeczny cały dzień - podczas mszy, podczas chrztu i potem w lokalu. Rozdawał uśmiechy na prawo i lewo
Ale dobrze, że już z głowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 19:28   #2726
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Super ze sie wszystko udalo

Panna wlasnie padla. Znowu odpuscila trzecia drzemke. Ciekawe czy znow mnie czeka pobudka o 21 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dzisiaj identycznie. Ale te 2 drzemki to za mało, źle to znoszę psychicznie, potrzebujemy 3 🤣 a strasznie ciężko mi się ja usypia ostatnio w dzień.


Super, że wam się udały chrzciny
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 19:40   #2727
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj identycznie. Ale te 2 drzemki to za mało, źle to znoszę psychicznie, potrzebujemy 3 🤣 a strasznie ciężko mi się ja usypia ostatnio w dzień.


Super, że wam się udały chrzciny
Wiesz... Kiedyś dziecko musi przejść na dwie drzemki Może się tak zdarzyć, że wtedy będą ciut dłuższe. Ale nie musi. A potem tylko jedna drzemka... A potem bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 20:12   #2728
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Wiesz... Kiedyś dziecko musi przejść na dwie drzemki Może się tak zdarzyć, że wtedy będą ciut dłuższe. Ale nie musi. A potem tylko jedna drzemka... A potem bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja mam już dwie i to nie zawsze długie dziś były trzy ale po ponad pół godziny tyle że to trochę moja wina bo wiecznie fruwamy i nieraz np na dworze uśnie chodzę z nią np godzinę ale już po wniesieniu w wózku do babci się budzi.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 20:14   #2729
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Wiesz... Kiedyś dziecko musi przejść na dwie drzemki Może się tak zdarzyć, że wtedy będą ciut dłuższe. Ale nie musi. A potem tylko jedna drzemka... A potem bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie ja to rozumiem i nie miałabym nic przeciwko, ale wydaje mi sie, że ona jednak potrzebuje tej trzeciej. Inaczej od 16 trze oczy, marudzi, placze, nie schodzi z rąk i o 18 zasypia już na noc 🤦
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-05, 22:57   #2730
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

MagJa,u nas podobnie. Kiedys byly 3 (kolo 10, 12/13 i 15/16 i kolo 18 kapiel i usypianie na noc). Teraz już zwykle sa dwie (zwykle rezygnuje z tej środkowej lub ostatniej) i czasem bylam zmuszona juz o 17:30 ja położyć, bo mi doslownie odpływała na rękach :/ Ale to sporadyczne przypadki, generalnie widze ze ma coraz mniej snu w ciagu dnia potrzebuje i coraz pozniej zaczyna sie marudzenie przed nocą. Kiedys na to marudzenie tez tylko recepomagaly a teraz da sie ja zajac jakas zabawką, ksiazeczka itp. Takze mysle ze bedzie lepiej aaa i u nas tez krótkie drzemki, pol godziny zwykle. Ale jak usnę przy niej to w tamtym tygodniu zdarzylo sie 1,5h 😳
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.